Skip to main content
26 Μαΐου 2015 15:02

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 27 Μαΐου – 7 Ιουνίου

df66ebd11016c29433316c4832c44277 XL 015f46ab

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT

(27 ΜΑΪΟΥ-07 IOYNIOY)

27-05-15

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 4η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT

(27 ΜΑΪΟΥ-07 IOYNIOY)

27-05-15

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 4η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 4η μέρα, Παρίσι (Eurosport 2)

15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 17η διαδρομή: Aprica – Lugano (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 1ος Τελικός (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: Ατρόμητος-Αστέρας Τρ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

18:45 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 4η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

28-05-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 5η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 5η μέρα, Παρίσι (Eurosport 2)

15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 18η διαδρομή: Melide – Verbania (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Πανιώνιος-ΠΑΟ (Novasports 4)

17:00 Super League Κ17 Final Four: Α’ Ημιτελικός ΟΣΦΠ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Μάντσεστερ Σ.-Αλτινορντού (Novasports 4)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Pre Game Show ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

18:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Novasports 4)

18:30 Βasket League 2014/15: Θέσεις 1-4/2ος Αγώνας ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

18:30 Πόλο Α1 Γυναικών: 4ος Τελικός-αν χρειαστεί ΝΟΒ-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

18:45 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 5η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

19:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Μάντσεστερ Σ.-ΠΑΟ (Novasports 4)

20:00 Super League Κ17 Final Four: Β’ Ημιτελικός ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:30 Post Game Show ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Νovasports 3)

20:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: ΠΑΣ Γιάννινα-Αλτινορντού (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

29-05-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 6η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 6η μέρα, Παρίσι (Eurosport 2)

15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Gravellona Toce – Cervinia (Eurosport/Eurosport HD)

16:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports 4)

17:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Γ. Μπρόμιτς-Παρτίζαν (Novasports 4)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Μικτή ΕΠΣΑΝΑ-Ατρόμητος (Novasports 4)

18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

18:45 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 6η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΠΑΟ-OΣΦΠ 2ος Τελικός (Novasports 3)

19:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Γ. Μπρόμιτς-ΑΕΚ (Novasports 4)

20:30 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Παρτίζαν-Μικτή ΕΠΣΑΝΑ (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

30-05-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση Ομίλων (Eurosport 2)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 7η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 7η μέρα, Παρίσι (Eurosport 2)

12:50 Διεθνής Μαραθώνιος: Στοκχόλμη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

13:30 Ρωσικό πρωτάθλημα: Ροστόφ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)

15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – Saint-Vincent – Sestriere (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Αγώνας Κατάταξης (Novasports 4)

17:20 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Αγώνας Κατάταξης (Novasports 4)

18:00 Super League Κ17 Final Four: Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 Πόλο Α1 Γυναικών: 5ος Τελικός – εάν χρειαστεί ΟΣΦΠ-ΝΟΒ (Novasports 3)

18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

18:40 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Αγώνας Κατάταξης (Novasports 4)

18:45 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 7η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

21:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

31-05-15

00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Τορόντο – Σαν Χοσέ Ερθκουέικς (Eurosport 2)

08:15 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 9: Melbourne – Port Adelaide (Eurosport 2)

10:45 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Μικρός Τελικός (Novasports 4)

12:00 Τουρνουά Ποδοσφαίρου Coca Cola Elite Neon Cup: Τελικός & Απονομές (Novasports 4)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 8η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

15:15 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 21η διαδρομή: Turin – Milan (Eurosport/Eurosport HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: Αστέρας Τρίπ.-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)

18:45 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 8η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

19:00 Τελικός Κυπέλλου Πορτογαλίας: Σπόρτινγκ Λις.-Μπράγκα (Novasports 3)

20:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

01-06-15

00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ-Σιάτλ Σάουντερς-Ν. Γ. Ρέντ Μπουλς (Eurosport/Eurosport HD)

02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ν. Ινγκλαντ Ρεβολούσιον-Λ.Α Γκάλαξι (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 9η μέρα, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – 9η μέρα, Παρίσι (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

02-06-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση ομίλων: Αυστρία – Παναμάς (Eurosport 2)

12:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Προημιτελικοί διπλού ανδρών, Παρίσι (Eurosport 2)

15:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Προημιτελικοί, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Προημιτελικοί, Παρίσι (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Pre Game Show Αρης-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

18:30 Βasket League 2014/15: Θέσεις 1-4/3ος Αγώνας Αρης-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

20:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ SPEEDWAY – The Elite League, Σουηδία (Eurosport 2)

20:30 Βasket League 2014/15: Θέσεις 1-4/3ος Αγώνας ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:30 Post Game Show Αρης-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

20:30 Πόλο Α1 Ανδρών: ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 3ος Τελικός (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

22:30 Post Game Show ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

03-06-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση ομίλων (Eurosport 2)

15:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Προημιτελικοί, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Προημιτελικοί, Παρίσι (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Ημιτελικοί μικτού διπλού, Παρίσι (Eurosport 2)

20:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

04-06-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση ομίλων: Ουγγαρία – Βραζιλία (Eurosport 2)

10:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20-Φάση ομίλων: Γερμανία-Ουζμπεκιστάν (Eurosport/Eurosport HD)

13:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Τελικός μικτού διπλού, Παρίσι (Eurosport 2)

15:45 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Ημιτελικοί γυναικών, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Ημιτελικοί διπλού ανδρών, Παρίσι (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 3)

18:30 Βasket League 2014/15: Θέσεις 1-4/4ος Αγώνας εάν χρειαστεί ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 3)

19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ 4ος Τελικός – εάν χρειαστεί (Novasports 4)

20:00 Pre Game Show Αρης-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

20:30 Post Game Show ΠΑΟΚ-ΠΑΟ (Novasports 3)

20:30 Βasket League 2014/15: Θέσεις 1-4/4ος Αγώνας Αρης-ΟΣΦΠ εάν χρειαστεί (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Post Game Show Αρης-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

05-06-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση ομίλων: Ουκρανία – ΗΠΑ (Eurosport 2)

10:00 FINA Water Polo World League (Νovasports 3)

11:30 FINA Water Polo World League (Νovasports 3)

12:30 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Senior Men, Παρίσι (Eurosport 2)

13:00 FINA Water Polo World League: Α’ Ημιτελικός (Νovasports 3)

13:45 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)

14:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Ημιτελικοί ανδρών, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

14:30 FINA Water Polo World League: Β’ Ημιτελικός (Νovasports 3)

14:30 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Ημιτελικοί διπλού γυναικών, Παρίσι (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 5ος Τελικός – εάν χρειαστεί (Novasports 3)

20:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-06-15

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07:00 FINA Water Polo World League: Μικρός Τελικός (Νovasports 3)

08:30 FINA Water Polo World League: Τελικός (Νovasports 3)

09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 10: Gold Coast – Sydney Swans (Eurosport 2)

12:30 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Senior Men, Παρίσι (Eurosport 2)

13:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Μόσχα (Eurosport/Eurosport HD)

15:45 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Τελικός γυναικών, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – Superpole (Eurosport 2)

18:00 Pre Game Show ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Τελικός διπλού ανδρών, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

18:30 Βasket League 2014/15: Θέσεις 1-4/5ος Αγώνας ΠΑΟ-ΠΑΟΚ εάν χρειαστεί (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 Κολύμβηση FINA Mare Nostrum: Κανέ (Novasports 4)

20:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

20:30 Post Game Show ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:30 Pre Game Show (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Τελικός Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:45 Post Game Show (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-06-15

01:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση ομίλων: Καναδάς – Κίνα (Eurosport 2)

12:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα (Eurosport 2)

13:45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Πορτιμάο, Πορτογαλία (Eurosport 2)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ‘CRITERIUM DU DAUPHINE’ – 1η διαδρομή, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα (Eurosport 2)

15:55 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΚΡΑΝ ΣΛΑΜ – Τελικός ανδρών, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)

16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSTOCK – Πορτιμάο, Πορτογαλία (Eurosport 2)

18:30 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό Μαγκαζίνο τένις (Eurosport/Eurosport HD)

19:00 Κολύμβηση FINA Mare Nostrum: Κανέ (Novasports 4)

19:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ U-20 – Φάση ομίλων: Νορβηγία – Ταϊλάνδη (Eurosport 2)

20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ‘Ρεκόρ της Ωρας’, Λονδίνο (Eurosport/Eurosport HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: 6η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ Play Offs: 6η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: FIFA ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Ομιλοι: Γερμανία-Ακτή Ελεφαντοστού (Eurosport/Eurosport HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....