Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 188
TM 529
SECURITY REPORT 151
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Νοεμβρίου 2020 12:13

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 27 Νοεμβρίου – 7 Δεκεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fe697ad576239a260cda8503dbad92d72 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (27 Νοεμβρίου – 7 Δεκεμβρίου)

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (27 Νοεμβρίου – 7 Δεκεμβρίου)

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Προκριματικά Γυναικών UEFA Euro 2021: Γερμανία-Ελλάδα (Novasports1HD)
17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος Λόφος 142 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 14η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports4HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Έουπεν-Σαρλερουά (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ρεν (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport2)
13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports3HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 12η αγωνιστική: Τουλούζ-Νιόρ (Novasports24HD)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Στόουκ (Novasports4HD)
17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports5HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Γιουβέντους (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Έμεν-Αγιάξ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports2HD)
14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports3HD)
14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
14:40 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports5HD)
15:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κροτόνε (Novasports24HD)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης (Novasports5HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σπέτσια (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιλ (Novasports3HD)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Ημιτελικός περιφέρειας Orlando City – New England Revolution, (Novasports5HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 1 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 13η αγωνιστική: Παρί FC-Σοσό (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αρμάνι Μιλάνο-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 6 αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Post Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Eurocup 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπουρζ-Βενέτσια (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 15η αγωνιστική: Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Ρέντινγκ (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:45 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport2)
17:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport2)
18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
23:45 Super Euroleague, Γ’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου
00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport2)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosprot1HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport2)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπασκόνια (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Μπάρνσλεϊ-Μπόρνμουθ (Novasports5HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Χίμκι (Novasports2HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Νιμ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 ΛΟΥΤΖ Αλτενμπεργκ | Α’ γύρος Διπλό (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεντ Μόριτζ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Σπέτσια-Λάτσιο (Novasports2HD)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-Άρης (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Κόβεντρι-Ρόδεραμ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Άρης (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Τελικός γύρος – 1η ημέρα HS 134 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λανς (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Τορίνο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports2HD)
20:50 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports2HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
15:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Tελικός (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σασουόλο (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπενεβέντο (as-live 19:30, Novasports3HD)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Τελικός γύρος – 2η ημέρα HS 134 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Νάπολι (Novasports4HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική (Novasports24HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Tελικός (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Λιόν (Novasports3HD)
22:10 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός περιφέρειας (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός περιφέρειας (Novasports1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Σκωτίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Παναιτωλικός-ΑΕΛ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Σκωτίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Αζαξιό-Χάβρη (Novasports2HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...