Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 507
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Οκτωβρίου 2021 11:00

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 27 Οκτωβρίου – 8 Νοεμβρίου

3281d412cea278d3d47fa8eaa383110a XL beba6e0c

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (27 Οκτωβρίου – 8 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(27 Οκτωβρίου – 8 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπασκόνια (Novasports4)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Μπόχουμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Σεβίλλη (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Βαλένθια (Novasports News)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Άνκαρα (Novasports Start)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ: Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports2)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ: Πρέστον-Λίβερπουλ (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Νις-Μαρσέιγ (Novasports5)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Οσασούνα (Novasports1)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Οκτωβρίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 33η αγωνιστική: Atlanta United FC-Inter Miami CF (Novasports Prime)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Ρέαλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
20:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Χετάφε (Novasports News)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Περούτζια-Ρετζίνα (Novasports2)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
22:00 Ολλανδικό Κύπελλο 1ος γύρος: Βάαλβικ-Βίλεμ (Novasports6)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Οκτωβρίου

19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπασκόνια (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports6)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)
20:39 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Χέρτα (Novasports3)
21:45 EFL Championship 15η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Οκτωβρίου

10:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες Μπαχρέιν (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 15η αγωνιστική: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Έλτσε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Κολωνία (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μάιντς (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Οσασούνα (Novasports1)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Τσβόλε (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Μετς-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Άγιαξ (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 6η αγωνιστική: Ντερτόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Αμβούργο-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σιντ Τρούιντεν-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λανς (Novasports2)
22:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπόρνμουθ (Novasports5)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
______________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 34η αγωνιστική: Atlanta United FC-Toronto FC (Novasports Start)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports4)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Νις (Novasports2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ίγκολσταντ-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Γκενκ (Novasports5)
14:30 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Μαγιόρκα (Novasports Prime)
16:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις (Novasports2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονακό (Novasports Start)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Μπόχουμ (Novasports3)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Εσπανιόλ (Novasports1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μαρσέιγ (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρεβίζο-Βαρέζε (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Orlando City SC-Nashville SC (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
17:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική: Αλκορκόν – Ίμπιζα (Novasports1)
19:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Πάρμα-Βιτσέντζα (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Θέλτα (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Γρανάδα (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 2 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)

20:30 Eurocup 3η αγωνιστική: Αμβούργο-Ανδόρα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Eurocup: Μπουρζ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Λιετκαμπέλις (Novasports5)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Μπανταλόνα (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 3 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Μετροπολιτάν (Novasports5)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Βενέτσια (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Eurocup: Βαλένθια-Γκραν Κανάρια (Novasports Prime)
22:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Εϊμπάρ-Οβιέδο (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 4 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
18:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα 8η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 5 Νοεμβρίου

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζενίτ (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μονακό (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Μάιντς-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Λανς-Τρουά (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 15η αγωνιστική: Ουέσκα-Λεγανές (Novasports6)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

12:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 8 ώρες του Μπαχρέιν (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Γρανάδα (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship 17η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Πρέστον (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ανζέ (Novasports5)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Ντόρτμουντ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Λεβάντε (Novasports1)
19:30 EFL Championship: Μπλάκπουλ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports6)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Μαλίν-Σιντ Τρούιντεν (Novasports Start)
19:45 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 7η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Πέζαρο (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Καρλσρούη-Αμβούργο (Novasports3)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιεκάνο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
23:15 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

TBC Bare Knuckle Fighting Championship – Fight Night New York (Novasports6)
09:00 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport1)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μετς (Novasports2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λομβαρδία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Σαντχάουζεν (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports5)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Χετάφε (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports4)
16:15 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Ατλετικό Μαδρίτης (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports4)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονπελιέ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Κρεμόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Έλτσε (Novasports Start)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Go Ahead Eagles (Novasports4)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Σεβίλλη (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Νοεμβρίου

01:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 35η αγωνιστική (Novasports2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Τενερίφη-Χιρόνα (Novasports1)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Οριστικοποιήθηκε η συμφωνία της IDComs για την αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans στην Ελλάδα. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου της IDComs, ο σκοπός αυτής της συνεργασίας είναι να εμπλουτίσει τη γ...
  • Octagon Spirit PRO

    Octagon Spirit PRO

    Έφτασε στην Tronix ο νέος Octagon Spirit PRO, ένας IP δέκτης που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με την κορυφαία σχεδίαση και προσφέρει τις πιο πρόσφατες δυνατότητες για μια απαράμιλλη εμπειρία...
  • Η AVM στην MWC 2024

    Η AVM στην MWC 2024

    Στη φετινή MWC στη Βαρκελώνη, η AVM παρουσίασε πρωτοποριακές καινοτομίες και νέα προϊόντα FRITZ! για ισχυρές συνδέσεις. Το FRITZ!Box 5690 Pro για οπτικές ίνες υποστηρίζει επιπλέον σύνδεση DSL κ...
  • TP-Link SG6428X & SG6654X

    TP-Link SG6428X & SG6654X

    Τα SG6428X και SG6654X είναι δύο υψηλής απόδοσης επαγγελματικά switches επιπέδου L3 της TP-Link, τα οποία διαθέτουν πλεονάζουσες μονάδες τροφοδοσίας και προσφέρουν γρήγορες ενσύρματες ταχύτητες 10...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...