Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Απριλίου 2022 11:14

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 28 Απριλίου – 9 Μαΐου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fd04d823bd0831b167556e1e45706e944 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (28 Απριλίου – 9 Mαϊου 2022)

Πέμπτη 28 Απριλίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος V. Kudermetova-P. Badosa (Novasports6)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(28 Απριλίου – 9 Mαϊου 2022)

Πέμπτη 28 Απριλίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος V. Kudermetova-P. Badosa (Novasports6)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ρομανδίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
18:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open A. Anisimova-A. Sabalenka (Novasports6)
20:30 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 1ος γύρος (Novasports6)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
18:00 WTA 1000 Mutua μαδρίτη Open (Novasports6)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Ζανκτ Πάουλι-Νυρεμβέργη (Novasports2)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
(αν χρειαστεί) 21:45 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:45 EFL Championship 45η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
(αν χρειαστεί) 22:00 Ευρωλίγκα Play offs 4ος αγώνας: Μονακό-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Σεβίλλη-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική Λας Πάλμας-Μάλαγα (Novasports Start)
24:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Απριλίου

11:05 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Qualifying Race (Novasports6)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
15:00 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Main Race (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΜΟΝΑΚΟ ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 37η αγωνιστική: Μόντσα-Μπενεβέντο (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Χέρτα (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Κολωνία (Novasports News)
17:00 EFL Championship 45η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ναντ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Λεβάντε (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports5)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 2ος γύρος (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 We Love ΜΜΑ 57 (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 32η αγωνιστική: Ντάρμσταντ-Άουε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 9η αγωνιστική: Real Salt Lake-Los Angeles Galaxy (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 1 Μαϊου

03:00 BKFC (Novasports6)
11:05 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Qualifying Race (Novasports6)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Λιλ (Novasports Prime)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Portimao Πορτογαλία Main Race (Novasports6)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Αντβέρπ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Οσασούνα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Βίλεμ (Novasports4)
16:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open 2ος γύρος (Novasports6)
16:30 Pre game show Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
17:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 6η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Θέλτα (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Φέγενορντ (Novasports2)
18:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Νις (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 29η αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο-Μπρίντιζι (Novasports4)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play off Άντερλεχτ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports Start)
20:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open (Novasports6)
20:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μαγιόρκα (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 9η αγωνιστική: Nashville SC-Philadelphia Union (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 2 Μαϊου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
17:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
19:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
19:15 EFL Championship: Φούλαμ-Λούτον (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports Prime)
19:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική Λεγανές-Ουέσκα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ | (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Λειψία (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Μπέτις (Novasports1)
22:00 WTA 1000 Mutua Μαδρίτη Open Φάση των «32» (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 3 Μαϊου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Φάση των «16» (Novasports6)
18:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Φάση των «16» (Novasports6)
21:00 Eurocup Ημιτελικός Ανδόρα-Μπούρσασπορ (Novasports Prime)
21:00 EFL Championship 33η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπόρνμουθ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)
21:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Φάση των «16» (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 4 Μαϊου

13:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Α (Novasports6)
15:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Β (Novasports6)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Γ (Novasports6)
18:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 4η αγωνιστική (εξ αναβολής): ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Eurocup Ημιτελικός Βαλένθια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Προημιτελικός Δ (Novasports6)
TBC Ευρωλίγκα Play Offs 5ος αγώνας (Novasports)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 5 Μαϊου

14:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Ημιτελικός (Novasports6)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 1η ημέρα (Eurosport2)
22:00 WTA 1000 Mutua Madrid Open Ημιτελικός (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 6 Μαϊου

13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ντάρμσταντ (Novasports Prime)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 2η ημέρα (Eurosport2)
21:30 B’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Μπόχουμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 36η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 39η αγωνιστική Λας Πάλμας-Μιραντές (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 7 Μαϊου

03:00 BKFC 25 (Novasports6)
11:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΑΡΙΝΑ ΓΚΕΙΜΣ Σιγκαπούρη (Eurosport2)
11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
13:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες Σπα (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 46η αγωνιστική (Novasports2)
14:30 EFL Championship 46η αγωνιστική (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Μαγιόρκα-Γρανάδα (Novasports1)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βαλένθια (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Στρασμπούρ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Κάδιθ-Έλτσε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μάιντς (Novasports3)
19:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Τελικός (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Αλαβές (Novasports Start)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 3η ημέρα (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Σάλκε-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Μπέτις – Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Τελικός Νις-Ναντ (Novasports2)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 10η αγωνιστική Charlotte FC-Inter Miami CF (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 8 Μαϊου

11:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport1)
12:30 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Λιόν (Novasports2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 3η αγωνιστική: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Χετάφε-Βαγιεκάνο (Novasports Prime)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΤΑΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Φέγενορντ-Άιντχοφεν (Novasports4)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Λανς (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΤΑΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη (Novasports1)
17:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports4)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 7η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Μαρσέιγ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη (Novasports3)
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Εσπανιόλ-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports5)
20:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 4η ημέρα (Eurosport2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Άουγκσμπουργκ (Novasports6)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Τρουά (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 30η αγωνιστική (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 9 Μαϊου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 10η αγωνιστική Nashville SC-Real Salt Lake (Novasports2)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 1ος γύρος (Novasports6)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 1ος γύρος (Novasports6)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 39η αγωνιστική Χιρόνα-Τενερίφη (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....