Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Ιανουαρίου 2015 17:34

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 28 Ιανουαρίου – 8 Φεβρουαρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fe9212c52740095b35102c288be63abe0 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

28-01-15
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 10η μέρα, Μελβούρνη (Eurosport/Eurosport HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 10η μέρα, Μελβούρνη (Eurosport/Eurosport HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-08 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

28-01-15
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 10η μέρα, Μελβούρνη (Eurosport/Eurosport HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 10η μέρα, Μελβούρνη (Eurosport/Eurosport HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 10η μέρα, Μελβούρνη (Eurosport/Eurosport HD)
10:15 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 10η μέρα, Μελβούρνη (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ – Γυναίκες 5χλμ (Eurosport 2)
11:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ – Καταδίωξη ανδρών (Eurosport 2)
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ – Ανδρες 10χλμ Κλασσικό (Eurosport 2)
13:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ – Καταδίωξη γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
16:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ – Γυναίκες, 7,5χλμ Σπριντ (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 24HD)
18:00 Eurocup: Χίμκι-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Κίμκι – ΠΑΟΚ (Eurosport 2)
19:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Ομιλοι: Καμερούν- Ακτή Ελεφαντοστού (Eurosport/Eurosport HD)
19:45 LEN Champions League: Εγκερ-ΟΣΦΠ (Novasports 3)
19:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Φάση ομίλων: Γουινέα – Μάλι (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ολλανδικό Κύπελλο-Προημιτελικός: Χρόνιγκεν-Φίτεσε (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σύντομος χορός, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

29-01-15
04:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Ημιτελικοί γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Ημιτελικοί γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
09:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ – CC 10χλμ (Eurosport 2)
10:15 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Ημιτελικοί ανδρών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ – HS 100 (Eurosport 2)
15:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – HS 100 Γυναίκες/Ομαδικό (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σύντομος γυναικών, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Νίζνι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ – Διεθνές μίτινγκ, Ντίσελντορφ (Eurosport/Eurosport HD)
20:30 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερος χορός, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:30 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Μιλάνο (Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντόλου Εφές-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Αλμπα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

30-01-15
07:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Τελικός διπλού γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
10:15 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD
10:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Ημιτελικοί ανδρών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)-
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ – Γυναίκες 3×5χλμ (Eurosport 2)
12:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ – Μικτή σκυταλοδρομία  (Eurosport 2)
13:00 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ – Ανδρες – Τελικός 4×10χλμ (Eurosport 2)
14:45 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σύντομο ζευγαριών, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
15:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – HS 100 Μικτή σκυταλοδρομία (Eurosport/Eurosport HD)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός HS 145, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Pre Game Show – Ημιτελικός League Cup (Novasports 3)
18:30 4ο League Cup «Νίκος Σαμαράς»: A’ Ημιτελικός Παμβοχαϊκός-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 3)
18:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 145, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
20:30 Mixed Game Show – Ημιτελικοί League Cup (Novasports 3)
20:45 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερο ανδρών, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 4ο League Cup «Νίκος Σαμαράς»: B’ Ημιτελικός Ολυμπιακός-Αρης (Novasports 4)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Ρεν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μάλαγα-Φενερμπαχτσέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις (Novasports 4)
23:00 Post Game Show – Ημιτελικός League Cup (Novasports 3)
23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

31-01-15
10:15 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Τελικός γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΣΙΑΤΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ  Τελικός (Eurosport 2)
12:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
12:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ-Γυν. 15χλμ Freestyle Μαζ. Εκκίνηση (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ – Μαζική εκκίνηση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ομάδων, Βαλ ντι Φιέμε/Ιταλία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Πανθρακικός (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες –  HS 94, Αυστρία (Eurosport 2)
15:30 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες, 2η κούρσα, Lillehammer (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες – HS 145, Γερμανία (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Εβιάν (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Προημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Pre Game Show – Τελικός League Cup (Novasports 3)
18:30 4o League Cup «Νίκος Σαμαράς»: Τελικός (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Βίλεμ (Novasports 4)
20:30 Post Game Show – Τελικός League Cup (Novasports 3)
20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Προημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ναντ-Λιλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ – Διεθνές μίτινγκ, Καρλσρούη (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

01-02-15
07:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Τελικός μικτού διπλού, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
10:15 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – Τελικός ανδρών, Γκραν Σλαμ (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 134, Βαλ ντι Φιέμε/Ιταλία (Eurosport 2)
11:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ – Ανδρες 30χλμ. Κλασσικό-Μαζ. εκκίνηση (Eurosport 2)
12:15 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερο ζευγαριών, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
13:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες HS 94, Αυστρία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ski Cross, Γερμανία (Eurosport 2)
14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 15χλμ, Gundersen, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 145, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 ΚΑΛΛΙTΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΕΥΡΩΠ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γκαλά, Στοκχόλμη (Eurosport 2)
17:00 Basket League 2014/15: Αρης-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Skoda Ξάνθη (Novasports 7)
17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Προημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Προημιτελικά (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

02-02-15
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Βραβεία ΠΣΑΠ 2014 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Ελ. Κατάβαση Γυναικών, Training, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

03-02-15
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Super-G γυναικών, Beaver Creek/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Ντιζόν – Μπάγερν (Eurosport 2)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Μπρέντα-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελ. κατάβ. ανδ.- Training, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

04-02-15
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
14:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Σλοβακία – Τσεχία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 1η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 7)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Ούνιξ Καζάν-Στρασμπούρ (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Super-G ανδρών, Beaver Creek/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
20:30 Eurocup: ΠΑΟΚ-Λιμόζ (Novasports 3)
20:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Ημιτελικός (Eurosport/Eurosport HD)
21:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Ημιτελικός (Eurosport/Eurosport HD)
21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 1η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

05-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Super-G γυναικών, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ- Moguls, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport 2)
15:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Ρωσία – Ν. Κορέα (Eurosport 2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 22η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 24HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Καναδάς – Σουηδία (Eurosport 2)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελ. κατάβ. γυν.- Training, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Μακάμπι (Novasports 3)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελ. κατάβ. ανδ.- Training, ΗΠΑ  (Eurosport/Eurosport HD)
20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Ημιτελικός (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Αλκμάαρ (Novasports 7)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Super-G ανδρών, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ – SBX Γυναίκες/Ανδρες, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport 2)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: A’ και Β’ Προημιτελικός (Novasports 4)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 3η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Nove Mesto, Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός γύρος, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Ισπανία – Τσεχία (Eurosport 2)
18:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Nove Mesto, Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Λαμποράλ (Novasports 3)
20:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: Γ’ και Δ’ Προημιτελικός (Novasports 4)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Λανς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Σλοβακία – Κίνα (Eurosport 2)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports 3)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-Νίζνι (Novasports 7)
22:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Σούπερ σύνθετο γυναικών, Super Giant (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
13:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Nove Mesto/Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Ημιτελικοί, Βερολίνο (Eurosport 2)
14:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Σούπερ σύνθετο γυναικών, Slalom (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 3)
15:45 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: A’ και Β’ Ημιτελικός (Novasports 4)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Πόλο Α1 Ανδρών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 7)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Nove Mesto/Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League 2014/2015 (Νovasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 142, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Καναδάς – Ρωσία (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Bόλεϊ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-Ολυυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιλ (Novasports 3)
21:00 Αγώνες Kick boxing: Enfusion #23# Ολλανδία (Novasports 4)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Καζακστάν – ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Ημιτελικοί, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)

08-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Super G (Σούπερ σύνθετο) Ανδρες (Eurosport/Eurosport HD)
14:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Σούπερ σύνθετο ανδρών, Τεχνική κατάβαση (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γ’ Εθνική: Αρης-Καμπανιακός (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Τελικός, Βερολίνο (Eurosport 2)
15:45 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: Τελικός (Novasports 7)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 142, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: 15η Αγωνιστική (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Σούπερ σύνθετο ανδρών/Downhill,ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Τελικός (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Τελικός, Βερολίνο (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Σούπερ σύνθετο ανδρών/Slalom, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....