Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

28 Απριλίου 2015 15:41

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 29 Απριλίου – 10 Μαΐου

17f4d294a2a05161ea02a12b4f8d51ba XL e3c8e912

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – 10 ΜΑΪΟΥ

29-04-15
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – 10 ΜΑΪΟΥ

29-04-15
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 3ος Τελικός (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 2ος αγώνας: Κίμκι – Γκραν Κανάρια (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)

30-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Α1 Βόλεϊ Γυναικών:4ος Τελικός Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
22:00    Πορτογαλικό Κύπελλο: Ρίο Αβε-Μπράγκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

01-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ – Φάση των 16, Κίνα (Eurosport 2)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: A’ και Β’ Προημιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Γ’ και Δ’ Προημιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικά, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μετς-Μαρσέιγ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

02-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 5: Gold Coast – Brisbane (Eurosport 2)
10:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 7η διαδρομή (Eurosport 2)
13:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: A’ Hμιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 1η κούρσα, Ουγγαρία(Eurosport 2)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – ‘Ρεκόρ της Ωρας’, Μάντσεστερ  (Eurosport 2)
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-Προκριματικός γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
16:30    Pre Game Show Oλυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 4ος Τελικός (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: B’ Hμιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    LEN Champions League: ΟΣΦΠ-Μπρέσια (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Pre Game Show ΠΑΟ-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Εβιάν (Novasports 7)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Ημιτελικά, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
19:00    Basket League 2014/15: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σπα Φρανκοσάμπ, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Σ. Ετιέν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον – Τορόντο (Eurosport 2)

03-05-15
02:00 ΣΤΙΒΟΣ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών (Eurosport 2)
10:00    Διεθνής Μαραθώνιος: Πράγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 8η διαδρομή (Eurosport 2)
13:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport 2)
13:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 2η κούρσα, Ουγγαρία(Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – 5ος γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – 6ος γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport 2)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Tελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports Extra 1)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
18:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: Κέρκυρα-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports 4)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 6)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Πανιώνιος (Novasports 7)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Εργοτέλης (Novasports 24 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Πανθρακικός (Novasports Extra 2)
21:00    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Best of Super League (Novasports 24 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τελικός, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ναντ-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 3)

04-05-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι-Σικάγο Φάιαρ (Eurosport 2)
02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Νιου Γιορκ Σίτι – Σιάτλ Σάουντερς (Eurosport 2)
15:30 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα (Eurosport 2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τελικός, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα (Eurosport 2)
19:00    Pre Game Show ΟΣΦΠ-ΠΑΟ (Novasports 3)
19:30    A1 Βόλεϊ Γυναικών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 5ος Τελικός-εάν χρειαστεί (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τελικός, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)

05-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15    Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ SPEEDWAY – The Elite League, Σουηδία (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45    UEFA Champions League: Γιουβέντους-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-05-15
00:25    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ισπανία – Αυστρία (Eurosport 2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ – 1η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00    Basket League 2014/15: Αρης-Ολυμπιακός (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Βέλγιο – Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00    Basket League 2014/15: Πανελευσινιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 5ος Τελικός – εάν χρειαστεί (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-05-15
00:25    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ιταλία – Αγγλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Νάπολι-Ντνίπρο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

08-05-15
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:25    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Γκινγκάμπ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

09-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
12:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR – Σαγκάη, Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 6: Melbourne-Sydney Swans (Eurosport 2)
12:20    Ενόργανη Γυμναστική: Βουλγαρία (Novasports 4)
15:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Βουλγαρία – Ισπανία (Eurosport 2)
15:45 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – San Lorenzo al Mare – Sanremo (Eurosport/Eurosport HD)
16:30    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00    Basket League 2014/15: Παναθηναϊκός-Απόλλων Π. (Novasports 3)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ:4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΟΥΝΚΕΡΚΗΣ – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
18:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Καέν-Λιόν (Novasports 7)
18:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 – 1η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport 2)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Σλοβενία – Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Ναντ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ SPEEDWAY – Best Pairs Cup, Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Μόντρεαλ Ιμπακτ – Πόρτλαντ Τίμπερς (Eurosport 2)

10-05-15
10:00    Διεθνής Μαραθώνιος: Πράγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 – 2η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ – 5η διαδρομή (Eurosport 2)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Ιμολα/Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Ιμολα, Ιταλία (Eurosport 2)
12:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ‘PORSCHE SUPERCUP’ – Βαλένθια, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Ιμολα/Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ – 2η διαδρομή: Albenga – Genoa (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ιρλανδία – Ιταλία (Eurosport 2)
17:00    Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Καβάλα (Novasports 3)
17:30    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS – MXGP – 2η κούρσα, Ισπανία (Eurosport 2)
18:30 Ο ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ 2015 – Ενημερωτικό μαγκαζίνο (Eurosport/Eurosport HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 34η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 34η Αγωνιστική (Novasports 3)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 34η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 34η Αγωνιστική (Novasports 6)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 34η Αγωνιστική (Novasports 7)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 34η Αγωνιστική (Novasports 24HD)
19:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Ολλανδία – Αγγλία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Best of Super League (Novasports HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονακό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....