29 Ιουλίου 2021 12:00

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 29 Ιουλίου – 23 Αυγούστου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (29 Ιουλίου – 23 Αυγούστου)

Πέμπτη 29 Ιουλίου
10:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ, Γυναίκες Ισπανία – Σερβία (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(29 Ιουλίου – 23 Αυγούστου)

Πέμπτη 29 Ιουλίου

10:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ, Γυναίκες Ισπανία – Σερβία (Eurosport2HD)
12:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ Άνδρες, Ισπανία – Αργεντινή (Eurosport2HD)
16:05 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Τουρκία (Eurosport1HD)
21:00 Pre Game Show Άρης-Αστάνα (Novasports2HD)
21:30 Προκριματικά UEFA Conference League 2ος Γύρος, Επαναληπτικός Αγώνας: Άρης-Αστάνα (Novasports2 HD)
23:30 Post Game Show Άρης-Αστάνα (Novasports2HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 30 Ιουλίου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Ιαπωνία (Eurosport1HD)
08:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
10:00 Κανόε – Σλάλομ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Γυναίκες (Eurosport2HD)
15:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κίνα – Αυστραλία (Eurosport2HD)
16:10 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη (Novasports1HD)
20:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Ρεάλ Σαραγόσα-Ατρόμητος (Live streaming στο Novasports.gr)
21:30 LaLiga Champions Gala (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική Γκενκ – Οστάνδη (Novasports2HD)

___________________________________________________________________

Σάββατο 31 Ιουλίου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
03:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:15 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες BRONZE MEDAL GAME (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Νιγηρία – Ιταλία (Eurosport2HD)
09:30 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες BRONZE MEDAL GAME (Eurosport1HD)
09:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες GOLD MEDAL GAME (Eurosport1HD)
12:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Άνδρες (Eurosport2HD)
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Άνδρες (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κίνα – Ιταλία (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Τσεχία (Eurosport2HD)
17:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Σιντ Τρούιντεν (Novasports1HD)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2HD)

___________________________________________________________________
Κυριακή 1 Αυγούστου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 16η αγωνιστική: New York Red Bulls-New England Revolution (Novasports1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΜΧ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Ολυμπιακό Αγώνες GOLD MEDAL GAME (Eurosport1HD)
06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Αργεντινή – Ιαπωνία (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ισπανία – Σλοβενία (Eurosport2HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Διναμό Δρέσδης (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports2HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Κορέα – Σερβία (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες ΗΠΑ – Αργεντινή (Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό Σούπερ Καπ: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Δευτέρα 2 Αυγούστου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Νιγηρία -Ιαπωνία (Eurosport2HD)
06:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Γαλλία – ΗΠΑ (Eurosport2HD)
09:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Γυναικών (Eurosport2HD)
11:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:25 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Γυναικών (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες Βραζιλία – Κένυα (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Αυστραλία – Πουέρτο Ρίκο (Eurosport2HD)

___________________________________________________________________
Τρίτη 3 Αυγούστου

03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
06:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
13:15 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ανδρών (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)

___________________________________________________________________
Τετάρτη 4 Αυγούστου

00:30 Κολύμβηση ανοικτής θάλασσας : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:40 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
16:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
___________________________________________________________________
Πέμπτη 5 Αυγούστου

00:30 Κολύμβηση ανοικτής θάλασσας : Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
03:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
03:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 17η αγωνιστική Orlando City SC-Inter Miami CF (Novasports1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΚΕΪΜΠΟΡΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
12:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:45 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
16:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
23:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)

___________________________________________________________________
Παρασκευή 6 Αυγούστου

04:00 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
05:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
07:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
09:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
12:30 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
14:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
15:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
17:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο 1ος Γύρος: Μπρέμερ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 1η αγωνιστική: Μπόρνμουθ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ – Σερκλ Μπριζ (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Μονακό – Ναντ (Novasports1HD)
___________________________________________________________________
Σάββατο 7 Αυγούστου

01:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
04:15 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
05:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
09:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
13:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Zolder, Βέλγιο 1η Ημέρα (Novasports1HD)
14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
15:55 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Σουόνσι (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν – Μπρεστ (Novasports1HD)
21:00 Ολλανδικό Σούπερ Καπ: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Βισμπάντεν-Ντόρτμουντ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Τρουά – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports4HD)
___________________________________________________________________
Κυριακή 8 Αυγούστου

01:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 18η αγωνιστική Columbus Crew-Atlanta United FC (Novasports1HD)
04:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
04:00 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
05:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
07:30 ΒΟΛΕΪ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
08:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
10:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
11:00 ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν – Λανς (Novasports2HD)
14:00 ALL SPORTS: Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2HD)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Zolder, Βέλγιο 2η Ημέρα (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης – Αντβέρπ (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς – Λιλ (Novasports1HD)
18:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)
19:30 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Μπράουνσβάιγκ-Αμβούργο (Novasports3HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ – Σερένγκ (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ – Μαρσέιγ (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Δευτέρα 9 Αυγούστου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 18η αγωνιστική Inter Miami CF-Nashville SC (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος Γύρος: Καϊζερσλάουτερν-Γκλάντμπαχ (Novasports1HD)
___________________________________________________________________
Τρίτη 10 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Δανίας, 1ο εταπ (Eurosport1HD)
22:00 Αγγλικό Λιγκ Καπ 1ος Γύρος Μπόλτον – Μπάρνσλεϊ (Novasports1HD)

___________________________________________________________________
Τετάρτη 11 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Δανίας, 2ο εταπ (Eurosport1HD)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ 1ος Γύρος Λέιτον Όριεντ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports1HD)
___________________________________________________________________

Πέμπτη 12 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Δανίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Νορβηγίας ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | TEAM PRESENTATION (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
___________________________________________________________________

Παρασκευή 13 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Δανίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Νορβηγίας ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 3η αγωνιστική: Ζανκτ Πάουλι-Αμβούργο (Novasports Start)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Βαλένθια-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική (Novasports4)
___________________________________________________________________

Σάββατο 14 Αυγούστου

14:30 EFL Championship 2η αγωνιστική: Πιτέρμπορο-Ντέρμπι (Novasports Start)
14:30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Βερολίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Δανίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Λεβερκούζεν (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports6)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Εσπανιόλ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports5)
18:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 Ιταλικό Κύπελλο 1ος γύρος (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
19:30 ΙΠΠΑΣΙΑ : GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports2)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Λεβάντε (Novasports1)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Μπέτις (Novasports Start)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντιναμό Δρέσδης-Αννόβερο (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ναϊμέγκεν (Novasports2)
22:00 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
22:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
___________________________________________________________________

Κυριακή 15 Αυγούστου

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Πάντερμπορν (Novasports Prime)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports2)
15:30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Βερολίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Λειψία (Novasports Prime)
17:00 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2)
18:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Χέρτα Βερολίνου (Novasports3)
19:00 Ιταλικό Κύπελλο 1ος γύρος (Novasports Prime)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports4)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική (Novasports2)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 19η αγωνιστική: Atlanta United FC-Los Angeles FC (Novasports3)
23:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Βαγιεκάνο (Novasports1)
___________________________________________________________________

Δευτέρα 16 Αυγούστου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Γρανάδα (Novasports1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport1)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports Prime)
___________________________________________________________________

Τρίτη 17 Αυγούστου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό Σούπερ Καπ: Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
___________________________________________________________________

Τετάρτη 18 Αυγούστου

02:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 20η αγωνιστική: Inter Miami CF-Chicago Fire (Novasports Prime)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
19:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
22:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)

___________________________________________________________________

Πέμπτη 19 Αυγούστου

14:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
22:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)

___________________________________________________________________

Παρασκευή 20 Αυγούστου

14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports Start)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική (Novasports2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λειψία-Στουτγκάρδη (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports4)
21:45 EFL Championship 4η αγωνιστική: Μπρίστολ Σίτι-Σουόνσι (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπέτις-Κάδιθ (Novasports1)
___________________________________________________________________

Σάββατο 21 Αυγούστου

02:30 Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports Prime)
10:15 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
12:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων Κύπελλο Λε Μαν | Ο δρόμος για το Λε Μαν (Eurosport1)
13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αβενίρ ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports5)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Nurbrurgring Γερμανία 1η ημέρα (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Μπάρνσλεϊ (Novasports Start)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport2)
16:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
16:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μάιντς (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Χάντερσφιλντ (Novasports6)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Βαλένθια (Novasports1)
20:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική (Novasports5)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ (Novasports Start)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Καμπούρ (Novasports4)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χάνσα Ροστόκ-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
___________________________________________________________________

Κυριακή 22 Αυγούστου

00:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 21η αγωνιστική: Columbus Crew-Seattle Sounders FC (Novasports2)
03:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports Prime)
04:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φινλανδία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Άγιαξ (Novasports Prime)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Ντάρμσταντ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports4)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Nurbrurgring Γερμανία 2η ημέρα (Novasports6)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Go Ahead Eagles (Novasports Start)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαγιεκάνο (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports Start)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Κολωνία (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports Prime)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 5 αγωνιστική (Novasports2)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (Novasports2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
___________________________________________________________________

Δευτέρα 23 Αυγούστου

18:00 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Σεβίλλη (Novasports1)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική (Novasports2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Θέλτα (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • TP-Link TL-SG2210MP

    TP-Link TL-SG2210MP

    Το TL-SG2210MP είναι ένα νέο Smart Switch της TP-Link, που έχει σχεδιαστεί ειδικά για επαγγελματική χρήση. Είναι κατάλληλο για χρήση σε διάφορες εφαρμογές, όπως συστήματα παρακολούθησης, χώρους φι...
  • ANTTRON AM440 & AM340

    ANTTRON AM440 & AM340

    Δύο νέοι ενισχυτές της ANTTRON διατίθενται στην ελληνική αγορά από την Tronix, οι οποίοι έχουν ενσωματωμένο φίλτρο LTE 5G και έχουν κατασκευαστεί ειδικά για να καλύψουν τις ανάγκες που έχουν προκύ...
  • AVM FRITZ!Box 4060

    AVM FRITZ!Box 4060

    Ένας νέος ασύρματος δρομολογητής της γερμανικής AVM έφτασε στην ελληνική αγορά, ειδικά σχεδιασμένος για συνδέσεις Fiber To The Home (FTTH). Πρόκειται για το FRITZ!Box 4060, το οποίο δεν είναι ένα ...
  • ANGA AIR-102W / AIR-202W/ AIR-302W

    ANGA AIR-102W / AIR-202W/ AIR-302W

    Η εταιρεία STAM Electronics ανακοινώνει την παραλαβή των νέων τηλεχειριστηρίων AIR-102W, AIR-202W και AIR-302W της ANGA. Πρόκειται για universal τηλεχειριστήρια που είναι κατάλληλα για όλες τις μά...
  • MELICONI FlatStyle ES 800

    MELICONI FlatStyle ES 800

    Η Meliconi, ηγέτης στην κατηγορία των επιτοίχιων και επιτραπέζιων βάσεων TV, παρουσιάζει την σειρά FlatStyle, με την εγγύηση της εξ' ολοκλήρου Ιταλικής κατασκευής, εστιάζοντας στη λειτουργικότητα....
  • PROMAX TVHUNTER+

    PROMAX TVHUNTER+

    Το TVHunter+ είναι ένα μικρό, φορητό & εύκολο στη χρήση πεδιόμετρο που έχει σχεδιαστεί για την εγκατάσταση της Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης και για τα δύο συστήματα ψηφιακής τηλεόρασης, DVB-T ...
  • Lemco – Συμμετοχή στην CabSat 2022

    Lemco – Συμμετοχή στην CabSat 2022

    Στη Lemco, εδώ και σχεδόν 50 χρόνια, προσπαθούμε να είμαστε πάντα μπροστά από την εποχή μας, με καινοτόμες ιδέες και τεχνολογίες που βοηθούν τον κλάδο μας να εξελιχθεί και να αναπτυχθεί. Συμμε...
  • GM80470 & GM80160 – Φακοί κεφαλής για επαγγελματίες ηλεκτρολόγους και τεχνικούς

    GM80470 & GM80160 – Φακοί κεφαλής για επαγγελματίες ηλεκτρολόγους και τεχνικούς

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή δύο νέων φακών κεφαλής. Πρόκειται για τους GM80470 και GM80160 που είναι τύπου COB LED και ανήκουν στην οικονομική σειρά φακών κεφαλής. Είναι σχ...
  • TP-Link EAP225-Outdoor & EAP610-Outdoor

    TP-Link EAP225-Outdoor & EAP610-Outdoor

    Τα EAP225-Outdoor και EAP610-Outdoor είναι δύο νέα Wi-Fi Access Points εξωτερικού χώρου της σειράς Omada της TP-Link, τα οποία είναι σχεδιασμένα για να προσφέρουν ομαλή εμπειρία Wi-Fi ακόμη και σε...
  • AVM FRITZ!Repeater 6000

    AVM FRITZ!Repeater 6000

    Το FRITZ!Repeater 6000 της γερμανικής AVM, είναι το πρώτο Repeater που κυκλοφόρησε στην αγορά με τεχνολογία AX (Wi-Fi 6). Διαθέτει 3 εσωτερικές μονάδες Wi-Fi και έχει δυνατότητα να χρησιμοποιεί τα...
  • OCTAGON SX988 4K UHD IP

    OCTAGON SX988 4K UHD IP

    Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του Octagon SX988 4K UHD IP. Πρόκειται για ένα νέο IP δέκτη που λειτουργεί με διπλό λειτουργικό σύστημα, Enigma2 και Octagon Define Linux OS. Αν και δεν ...
  • Τα νέα της Mistral: Η νέα Micro Roc antenna και το Magic Panel

    Τα νέα της Mistral: Η νέα Micro Roc antenna και το Magic Panel

    Μια νέα κεραία ήλθε να προστεθεί στη γκάμα κεραιών της Mistral. Με γνώμονα ότι οι κεραίες θα πρέπει να είναι αυτές που πραγματικά απαιτούνται, δεν πρέπει να επιλέγονται ούτε πολύ μικρές, ούτε και ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση – Ιούλιος 2022

    Ψηφιακή Τηλεόραση – Ιούλιος 2022

    Το νέο τεύχος Ιουλίου 2022 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Τα τηλεοπτικ...
  • Δορυφορικά κανάλια με κρυπτογράφηση BISS

    Δορυφορικά κανάλια με κρυπτογράφηση BISS

    Τα τηλεοπτικά κανάλια που εκπέμπουν με κρυπτογράφηση BISS παραμένουν σταθερή αξία για εκείνους που ασχολούνται με τη δορυφορική λήψη. Εδώ και αρκετά χρόνια μάλιστα παρουσιάζουν ουσιαστικό ενδιαφέρ...
  • TP-Link Omada Wi-Fi access points

    TP-Link Omada Wi-Fi access points

    Το Wi-Fi στις μέρες μας είναι πάντα απαραίτητο σε εξωτερικά περιβάλλοντα, είτε όταν κάνουμε πάρτι, είτε όταν εργαζόμαστε στην αυλή ή τον κήπο μας. Η χρήση του είναι απαραίτητη, κυρίως όταν θέλουμε...
  • mistral Micro Roc

    mistral Micro Roc

    Προσαρμοσμένη στις ανάγκες που έχουν προκύψει από το Ψηφιακό Μέρισμα II με την τοποθέτηση των καναλιών σε μικρότερο φάσμα συχνοτήτων, η Mistral παρουσιάζει μία ακόμα κεραία με προδιαγραφές 5G. Πρό...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ

Please enable the javascript to submit this form


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design