Skip to main content
29 Νοεμβρίου 2021 15:24

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 29 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου

9e8c45d8feb956dc88dbc4415f8ea008 XL aed199ba

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (29 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου)

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός Ιταλία – Κροατία (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(29 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου)

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός Ιταλία – Κροατία (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τερνάνα-Κροτόνε (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Ντέρμπι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Έλτσε (Novasports1)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Εϊμπάρ-Χιρόνα (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 30 Νοεμβρίου

02:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Μεξικό-ΗΠΑ (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός Μ. Βρετανία – Γερμανία (Novasports6)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου

02:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Indiana-Syracuse (Novasports Prime)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός Σερβία – Καζακστάν (Novasports6)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Ανζέ-Μονακό (Novasports2)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Μπορντό (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ρεάλ Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιλ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου

04:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Michigan St.-North Carolina (Novasports Prime)
14:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
16:30 FREESTYLE SKIING Ρούκα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός Ρωσία – Σουηδία (Novasports6)
17:30 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:50 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα 13η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μονακό (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπασκόνια (Novasports5)
20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άγιαξ-Βίλεμ (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου

10:30 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:05 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:20 FREESTYLE SKIING Ρούκα | (Eurosport1)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Ημιτελικός (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική: Βέρντερ Βρέμης-Άουε (Novasports3)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Τελετή Bράβευσης της Ελληνικής Παραολυμπιακής Ομάδας του Τόκιο (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Start)
20:30 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία (Novasports3)
21:45 EFL Championship 21η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπόρνμουθ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Γρανάδα-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: Ουέσκα-Βαγιαδολίδ (Novasports News)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Davis Cup Ημιτελικός (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολωνία (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Στίμποουτ Σπρινγκς | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Ουτρέχτη (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Τρουά (Novasports2)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:45 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 10η αγωνιστική: Μπρέσια-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
24:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας (Novasports2)
09:00 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Βαλένθια (Eurosport2)
10:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Αμβούργο (Novasports4)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπίρσχοτ-Αντβέρπ (Novasports6)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Εσπανιόλ (Novasports1)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μετς (Novasports2)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Χέρτα (Novasports3)
16:30 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Στόουκ (Novasports5)
17:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Τελικός (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Κάδιθ (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Στρασμπούρ (Novasports2)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρίντιζι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Σαρλερουά (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βαλένθια (Novasports1)
22:15 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας (Novasports5)
22:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
17:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Εϊμπάρ (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...