Skip to main content
3 Ιανουαρίου 2022 11:52

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 3 – 10 Ιανουαρίου

94fcb19cdc94265b3bd776d149fd9bc6 XL 42384515

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (3-10 Ιανουαρίου 2022)

Δευτέρα 3 Ιανουαρίου
13:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(3-10 Ιανουαρίου 2022)

Δευτέρα 3 Ιανουαρίου
13:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
15:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: Σουόνσι-Φούλαμ Ρέντινγκ – Ντέρμπι (Novasports Prime)
16:40 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Λεβάντε (Novasports Prime)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Αλκορκόν-Μάλαγα (Novasports Start)
22:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Σεβίλλη (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 4 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 4η ημέρα: Ιταλία- Γαλλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Γερμανία-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ρωσία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Καναδάς-Μεγάλη Βρετανία (Novasports Start)
12:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32»: Λανς-Λιλ (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 5 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 5η ημέρα: Πολωνία-Αργεντινή (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Νορβηγία-Χιλή (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Γεωργία (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Ισπανία (Novasports Start)
16:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Βόλος (Novasports2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports Prime)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:50 FREESTYLE SKIING Λε Ρελέ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός 1ος αγώνας: Τσέλσι-Τότεναμ (Novasports2)
23:00 Novasports Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 6η ημέρα: Ρωσία-Ιταλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Μεγάλη Βρετανία-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Γαλλία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Γερμανία-Καναδάς (Novasports Start)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports Start)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός 1ος αγώνας: Άρσεναλ-Λίβερπουλ (Novasports1)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ούνιξ Καζάν (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
02:30 WTA 500 Adelaide International 1*** Προημιτελικός A (Novasports5)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Β (Novasports5)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
06:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Γ (Novasports5)
08:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
08:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Δ (Novasports5)
08:30 ATP Cup Ημιτελικός (Novasports6)
10:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | MIXED (Eurosport1)
11:30 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
14:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | MIXED (Eurosport1)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ |ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
19:55 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:50 FREESTYLE SKIING: Τρεμπλάν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
21:00 Pre Game Show Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μονακό (Novasports5)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζενίτ (Novasports4)
22:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 23η αγωνιστική: Αμορεμπιέτα-Τενερίφη (Novasports Start)
23:30 Post Game Show Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
03:30 WTA 500 Adelaide International 1 Ημιτελικός Α (Novasports5)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
04:00 ATP Cup Ημιτελικός (Novasports6)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κρασνογιάρσκ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
10:30 WTA 500 Adelaide International 1 Ημιτελικός Β (Novasports5)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:05 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | MIXED (Eurosport2)
13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λεβάντε-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σκουόλ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | MIXED (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μάιντς (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Στουτγκάρδη (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Xόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports Start)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports2)
18:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Βουνό Μάμοτ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ (Novasports3)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 15η αγωνιστική: Τρέντο-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 FREESTYLE SKIING Τρεμπλάν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ρεν (Novasports2)
23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Kansas-Texas Tech (Novasports5)
23:00 FREESTYLE SKIING Βουνό Μάμοτ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 9 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Τελικός (Novasports4)
07:30 WTA 500 Adelaide International 1 Τελικός (Novasports5)
08:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Τελικός (Novasports4)
08:30 ATP Cup Τελικός (Novasports6)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κρασνογιάρσκ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Νις (Novasports2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports Prime)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Μαρκ Γουίλιαμς – Γιαν Μπινγκτάο (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Άρης-Ατρόμητος (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μπέτις (Novasports1)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Κολωνία (Novasports Start)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Χετάφε (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μονακό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Βόλφσμπουργκ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Ντερτόνα (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Κάδιθ (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Άντονι ΜακΓκιλ – Neil Robertson (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδριτης (Novasports1)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Ζάο Ζιντόνγκ – Τζον Χίγκινς (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Μπάρι Χόκινς – Σον Μέρφι (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Έλτσε (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Οβιέδο-Εϊμπάρ (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...