Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 185
tech2024 02 23 at 08 16 48 TM 455
SECURITY REPORT 148
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

1 Δεκεμβρίου 2021 11:55

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 3 – 13 Δεκεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Faa44c397c7964d20dc94c5c72d8ab3ca XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (3-13 Δεκεμβρίου)

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:05 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(3-13 Δεκεμβρίου)

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου

12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:05 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:20 FREESTYLE SKIING Ρούκα | (Eurosport1)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Ημιτελικός Κροατία – Σερβία (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική: Βέρντερ Βρέμης-Άουε (Novasports3)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Τελετή Bράβευσης της Ελληνικής Παραολυμπιακής Ομάδας του Τόκιο (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Start)
20:30 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία (Novasports3)
21:45 EFL Championship 21η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπόρνμουθ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Γρανάδα-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: Ουέσκα-Βαγιαδολίδ (Novasports News)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Davis Cup Ημιτελικός Ρωσία – Γερμανία (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολωνία (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Στίμποουτ Σπρινγκς | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Ουτρέχτη (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Τρουά (Novasports2)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:45 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 10η αγωνιστική: Μπρέσια-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
24:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας Portland Timbers-Real Salt Lake (Novasports2)
09:00 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Βαλένθια (Eurosport2)
10:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Αμβούργο (Novasports4)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπίρσχοτ-Αντβέρπ (Novasports6)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Εσπανιόλ (Novasports1)
15:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική Κόμο – Πίζα (Novasports Start)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μετς (Novasports Prime)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Χέρτα (Novasports3)
16:30 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Στόουκ (Novasports5)
17:00 Davis Cup Τελικός (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Κάδιθ (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports Start)
18:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρίντιζι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Στρασμπούρ (Novasports2)
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Σαρλερουά (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βαλένθια (Novasports1)
22:15 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας Philadelphia Union-New York City FC (Novasports5)
22:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
17:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Εϊμπάρ (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 7 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
21:00 Eurocup 6η αγωνιστική: Βενέτσια-Βαλένθια (Novasports Prime)
21:00 Eurocup: Μπουργκ-Μπούρσασπορ (Novasports4)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου

04:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Villanova-Syracuse (Novasports Prime)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Τρέντο (Novasports4)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπουντούτσνοστ (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
21:00 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Μετροπολιτάν-Παρτίζαν (Novasports5)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ουλμ (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 9 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα 14η αγωνιστική: Ζενίτ-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:45 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βιλερμπάν (Novasports Start)
22:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου

04:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Iowa-Iowa St. (Novasports Prime)
10:35 FREESTYLE SKIING Βαλ Τορέν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
12:10 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport2)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 TBC Eagle FC (Novasports6)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 17η αγωνιστική: Σάλκε-Νυρεμβέργη (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports Start)
20:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | Προκριματικά, , ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Κολωνία-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μαγιόρκα-Θέλτα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Ναντ-Λανς (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
22:00 Β΄ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Χιχόν-Ουέσκα (Novasports Start)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα βόλεϊ συλλόγων ανδρών Ημιτελικός (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου

01:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα βόλεϊ συλλόγων ανδρών Ημιτελικός (Novasports6)
TBC Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports6)
09:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπανόγιε | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεν Μορίτζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 FREESTYLE SKIING Βαλ Τορέν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
13:50 FREESTYLE SKIING Ίντρε | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 22η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Κόβεντρι (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Λεβάντε (Novasports1)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Νταβός | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Ντόρτμουντ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκλάντμπαχ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Χοφενχάιμ (Novasports News)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Οτέπα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Χετάφε (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος (Novasports2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονπελιέ (Novasports4)
18:30 Ποδηλασία Πίστας : Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Έλτσε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 11η αγωνιστική: Τρεβίζο-Πέζαρο (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Σεβίλλη (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: MLS Cup 2021 Τελικός (Novasports5)
22:15 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

01:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα βόλεϊ συλλόγων ανδρών Τελικός (Novasports6)
05:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Houston-Alabama (Novasports Prime)
09:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπανόγιε | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεν Μορίτζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Νταβός | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:00 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports Prime)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ’Ιζέρ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 FREESTYLE SKIING Ίντρε | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
14:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Χάνσα Ροστόκ (Novasports2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αντβέρπ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports5)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Βαγιεκάνο (Novasports1)
15:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Οτέπα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνινγκεν-Φέγενορντ (Novasports4)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Χόχφιλτζεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Οτέπα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports2)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Κλίγκενταλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Λαμία (Novasports2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports5)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Μαρσέιγ (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Γκενκ (Novasports Start)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Κρεμόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ναϊμέγκεν-Άιντχοφεν (Novasports5)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β΄ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 17η αγωνιστική: Ρετζίνα-Αλεσάντρια (Novasports6)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λουκέρνη | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λουκέρνη | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ | (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 Β΄ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Μιραντές-Ρεάλ Σοσιεδάδ Β (Novasports2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...