Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 185
tech2024 02 27 at 08 33 36 TM 457
SECURITY REPORT 148
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

28 Φεβρουαρίου 2024 08:52
28 Φεβρουαρίου 2024 08:43
3 Νοεμβρίου 2021 12:38

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 3 – 15 Νοεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F9b6e0de0397b93a6ee3547128fcfa4a1 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (3– 15 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 3 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Μετροπολιτάν (Novasports5)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(3– 15 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 3 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Μετροπολιτάν (Novasports5)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Βενέτσια (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Eurocup: Βαλένθια-Γκραν Κανάρια (Novasports Prime)
22:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Εϊμπάρ-Οβιέδο (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 4 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
18:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα 8η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 5 Νοεμβρίου

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζενίτ (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μονακό (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Μάιντς-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Λανς-Τρουά (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 15η αγωνιστική: Ουέσκα-Λεγανές (Novasports6)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

12:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 8 ώρες του Μπαχρέιν (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Γρανάδα (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship 17η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Πρέστον (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός (Novasports2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Ανζέ (Novasports5)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Ντόρτμουντ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Λεβάντε (Novasports1)
19:30 EFL Championship: Μπλάκπουλ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports6)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Μαλίν-Σιντ Τρούιντεν (Novasports Start)
19:45 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 7η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Πέζαρο (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Καρλσρούη-Αμβούργο (Novasports3)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιεκάνο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
23:15 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

03:30 Bare Knuckle Fighting Championship – Fight Night New York (Novasports6)
09:00 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport1)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μετς (Novasports2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λομβαρδία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Σαντχάουζεν (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports5)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Χετάφε (Novasports1)
15:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Λέτσε – Πάρμα (Novasports Start)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports4)
16:15 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports4)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονπελιέ (Novasports Start)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Κρεμόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Έλτσε (Novasports News)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Go Ahead Eagles (Novasports4)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Σεβίλλη (Novasports1)
22:45 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 35η αγωνιστική Montreal-Orlando City SC (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Νοεμβρίου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Τενερίφη-Χιρόνα (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 9 Νοεμβρίου

21:00 Eurocup 4η αγωνιστική: Βενέτσια-Μπουντούτσνοστ (Novasports Prime)
21:30 Eurocup: Μετροπολιτάν-Τρέντο (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 10 Νοεμβρίου

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Μάντοβα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Μάντοβα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Μάντοβα | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Μάντοβα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:00 Eurocup: Λιετκαμπέλις-Αμβούργο (Novasports5)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπούρσασπορ (Novasports Prime)
20:00 Δυναμικό Τρίαθλο: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
21:00 Eurocup: Ανδρόρα-Παρτίζαν (Novasports4)
21:00 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Ούλμ (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Βαλένθια (Novasports5)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Μπουρζ (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 11 Νοεμβρίου

14:35 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Σούπερπρεστίζ (Eurosport1)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Σούπερπρεστίζ (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports Start)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ούνιξ Καζάν (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αναντολού Εφές (Novasports5)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 12 Νοεμβρίου

09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
15:00 ΣΑΜΠΟ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
18:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

04:45 Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports6)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
12:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
15:00 ΣΑΜΠΟ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
15:30 Δυναμικό Τρίαθλο : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
17:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ, Λεχ Τσουρς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 8η αγωνιστική: Μπρίντιζι-Τρέντο (Novasports4)
21:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική: Λας Πάλμας-Σαραγόσα (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

14:20 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
15:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
15:45 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
17:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Λεχ Τσουρς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τριέστε-Βαρέζε (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 15 Νοεμβρίου

22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Μάλαγα-Τενερίφη (Novasports Prime)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...