30 Δεκεμβρίου 2021 12:29

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 30 Δεκεμβρίου – 10 Ιανουαρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252F2022%252F04%252F7b96534e0a1f31104a97096259b5c19d XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT 30 Δεκεμβρίου 2021 – 10 Ιανουαρίου 2022)

Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου
12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπόρμιο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
30 Δεκεμβρίου 2021 – 10 Ιανουαρίου 2022)

Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου

12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπόρμιο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζενίτ (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:45 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Χάντερσφιλντ (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Παρασκευή 31 Δεκεμβρίου

04:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Arizona-UCLA (Novasports Prime)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Βαλένθια-Εσπανιόλ (Novasports Prime)
17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λιούμπνο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Πρωτοχρονιά Σάββατο 1 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 1η ημέρα **: Χιλή-Ισπανία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Αργεντινή-Γεωργία (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Πολωνία (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Νορβηγία (Novasports Start)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ |Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
14:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λιούμπνο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: Μπλάκπουλ-Χαλ (Novasports Prime)
18:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ ΚΑΛΓΚΑΡΙ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
21:15 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 2 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2η ημέρα: Ρωσία-Αυστρία Γαλλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Καναδάς-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ιταλία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Γερμανία-Αγγλία (Novasports Start)
14:35 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαγιεκάνο (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Γρανάδα (Novasports1)
17:15 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Θέλτα (Novasports1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 14η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τρεβίζο (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 3 Ιανουαρίου
01:00 ATP Cup 3η ημέρα: Πολωνία-Γεωργία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Νορβηγία-Ισπανία (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Αργεντινή (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Χιλή (Novasports Start)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
15:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: Σουόνσι-Φούλαμ (Novasports Prime)
16:40 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Λεβάντε (Novasports Prime)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Αλκορκόν-Μάλαγα (Novasports Start)
22:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Σεβίλλη (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 4 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 4η ημέρα: Ιταλία-Αυστρία Γαλλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Γερμανία-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ρωσία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Καναδάς-Μεγάλη Βρετανία (Novasports Start)
12:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32»: Λανς-Λιλ (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 5 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 5η ημέρα: Πολωνία-Αργεντινή (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Νορβηγία-Χιλή (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Γεωργία (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Ισπανία (Novasports Start)
16:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Βόλος (Novasports2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports Prime)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:50 FREESTYLE SKIING Λε Ρελέ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός 1ος αγώνας: Τσέλσι-Τότεναμ (Novasports2)
23:00 Novasports Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 6η ημέρα: Ρωσία-Ιταλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Μεγάλη Βρετανία-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Αυστρία Γαλλία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Γερμανία-Καναδάς (Novasports Start)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports Start)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός 1ος αγώνας: Άρσεναλ-Λίβερπουλ (Novasports1)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ούνιξ Καζάν (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
02:30 WTA 500 Adelaide International 1*** Προημιτελικός A (Novasports5)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Β (Novasports5)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
06:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Γ (Novasports5)
08:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
08:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Δ (Novasports5)
08:30 ATP Cup Ημιτελικός (Novasports6)
10:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | MIXED (Eurosport1)
11:30 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
14:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | MIXED (Eurosport1)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ |ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
19:55 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:50 FREESTYLE SKIING: Τρεμπλάν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μονακό (Novasports5)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζενίτ (Novasports4)
22:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 23η αγωνιστική: Αμορεμπιέτα-Τενερίφη (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
03:30 WTA 500 Adelaide International 1 Ημιτελικός Α (Novasports5)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
04:00 ATP Cup Ημιτελικός (Novasports6)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κρασνογιάρσκ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
10:30 WTA 500 Adelaide International 1 Ημιτελικός Β (Novasports5)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:05 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | MIXED (Eurosport2)
13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λεβάντε-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σκουόλ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | MIXED (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μάιντς (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Στουτγκάρδη (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Xόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports Start)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports2)
18:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Βουνό Μάμοτ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ (Novasports3)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 15η αγωνιστική: Τρέντο-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 FREESTYLE SKIING Τρεμπλάν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ρεν (Novasports2)
23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Kansas-Texas Tech (Novasports5)
23:00 FREESTYLE SKIING Βουνό Μάμοτ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 9 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Τελικός (Novasports4)
07:30 WTA 500 Adelaide International 1 Τελικός (Novasports5)
08:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Τελικός (Novasports4)
08:30 ATP Cup Τελικός (Novasports6)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κρασνογιάρσκ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Νις (Novasports2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports Prime)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Μαρκ Γουίλιαμς – Γιαν Μπινγκτάο (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Άρης-Ατρόμητος (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μπέτις (Novasports1)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Κολωνία (Novasports Start)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Χετάφε (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μονακό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Βόλφσμπουργκ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Ντερτόνα (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Κάδιθ (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Άντονι ΜακΓκιλ – Neil Robertson (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδριτης (Novasports1)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Ζάο Ζιντόνγκ – Τζον Χίγκινς (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Μπάρι Χόκινς – Σον Μέρφι (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Έλτσε (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Οβιέδο-Εϊμπάρ (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • DEVOLO Magic 1 LAN Single Adaptor

    DEVOLO Magic 1 LAN Single Adaptor

    Απλός και απίστευτα αποδοτικός, ο προσαρμογέας Powerline Devolo Magic 1 LAN προσφέρει αξιόπιστο Internet με ταχύτητες έως και 1200 Mbps σε όλο το σπίτι, μέσω της ηλεκτρικής καλωδίωσης. Με μεγάλη ε...
  • MELICONI STAND 600

    MELICONI STAND 600

    Η επιδαπέδια βάση Meliconi STAND 600 είναι ιδανική για τηλεοράσεις 50 - 82" με VESA 200 - 300 - 400 - 600 και προσφέρει οριζόντια περιστροφή και κάθετη κλίση. Η κομψή γυάλινη βάση της Meliconi STA...
  • TRIAX Cast

    TRIAX Cast

    Η καλύτερη ψυχαγωγία που μπορείτε να προσφέρετε στους καλεσμένους σας είναι η ψυχαγωγία που φέρνουν οι ίδιοι από το σπίτι τους. Με τη σημερινή έκρηξη της ζήτησης για υπηρεσίες streaming, μια απλή,...
  • NEDIS ANIR1504BK700

    NEDIS ANIR1504BK700

    Η NEDIS ANIR1504BK700 είναι μια εσωτερική κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας. Λαμβάνει σήματα από πύργους μετάδοσης σε ακτίν...
  • PROMAX RANGER Neo+

    PROMAX RANGER Neo+

    Προηγμένος αναλυτής σήματος για ειδικούς εγκαταστάτες που περιλαμβάνει webControl (απομακρυσμένο έλεγχο), Merogram, Spectrogram, προαιρετικές δυνατότητες οπτικών ινών και GPS, διάρκεια ζωής μπαταρ...
  • TP-Link VIGI NVR1008H-8MP

    TP-Link VIGI NVR1008H-8MP

    Η TP-Link παρουσιάζει το VIGI NVR1008H, ένα νέο σύστημα καταγραφής video καμερών ασφαλείας, που επιτρέπει στους χρήστες να παρακολουθούν την ιδιοκτησία τους από απόσταση. Το σύστημα διαθέτει ευκρί...
  • IKUSI JSBA-103-C48

    IKUSI JSBA-103-C48

    Το σετ έρχεται στην έκδοση για το κανάλι 48 που εφαρμόζεται στη χώρα μας με το δεύτερο ψηφιακό μέρισμα. Δύο πολύ σημαντικές βελτιώσεις σε σχέση με το προηγούμενο μοντέλο, είναι οι εξής: Η στάθ...
  • ICY BOX IB-2914MSCL-C31

    ICY BOX IB-2914MSCL-C31

    Χρησιμοποιήστε το ICY BOX IB-2914MSCL-C31 ως Docking Station και αποκτήστε εύκολη πρόσβαση στον σκληρό δίσκο 2,5"/3,5" SATA ή M.2 NVMe SSD σας, ως εξωτερικό μέσο αποθήκευσης. Απλώς συνδέστε το με ...
  • PROMAX RANGER Neo OP-00x-PS

    PROMAX RANGER Neo OP-00x-PS

    Τα πεδιόμετρα και αναλυτές φάσματος PROMAX της σειράς Ranger Neo+, 2, 3 και 4 μπορούν να αναβαθμιστούν με την προαιρετική επιλογή OP-00X-PS, η οποία επεκτείνει τις δυνατότητές τους με αυτές τις λε...
  • LCL 110

    LCL 110

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου LCL 110, το οποίο διατίθεται σε τρία διαφορετικά καρούλια, μήκους 250, 500 και 1000 μέτρων. Πρόκειται για καλώδιο δικτύου με σήμανση...
  • TP-Link EAP690E HD

    TP-Link EAP690E HD

    Το TP-Link EAP690E HD είναι ένα τετραπλής ζώνης Wi-Fi 6E Access Point οροφής για ασύρματη δικτύωση υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο για χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Με υποστήριξη για το πιο πρόσφ...
  • Τα νέα της Mistral: Κεραίες υψηλής αντοχής

    Τα νέα της Mistral: Κεραίες υψηλής αντοχής

    Στο προηγούμενο άρθρο έγινε αναφορά στις κεραίες δωματίου και στις ελαφρού τύπου κεραίες, όπως είναι οι κεραίες μπαλκονιού, καταλήγοντας στο συμπέρασμα ότι αυτές αποτελούν λύσεις ανάγκης όταν δεν ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουνίου 2023

    Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουνίου 2023

    Το νέο τεύχος Ιουνίου 2023 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Headend &...
  • Headend & Multi Channel HDMI Modulators

    Headend & Multi Channel HDMI Modulators

    Η λήψη τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών καναλιών μέσω ενός κοινού συστήματος διανομής είναι δυνατή με πολλούς τρόπους, που ο καθένας έχει συγκεκριμένα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα. Ειδικά για τα εν...
  • LEMCO THERON THE-200

    LEMCO THERON THE-200

    Έναν ιδιαίτερα ενδιαφέροντα δέκτη που μόλις κυκλοφόρησε δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε αυτό το μήνα. Πρόκειται για τον THERON THE-200, τον πρώτο ελληνικό δορυφορικό δέκτη που διατίθεται στην εγχώ...
  • B-01

    B-01

    Αυτόν τον μήνα δοκιμάσαμε ένα νέο προϊόν οικιακού κινηματογράφου που κυκλοφόρησε πρόσφατα στην ελληνική αγορά. Πρόκειται για τον B-01, έναν φορητό mini προβολέα που είναι πανεύκολος στη ρύθμιση κα...
  • PROMAX RANGER mini

    PROMAX RANGER mini

    Ένα από τα εμπορικότερα και ποιοτικότερα επαγγελματικά πεδιόμετρα της αγοράς δοκιμάσαμε για αυτό το μήνα στο εργαστήριο της ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ. Πρόκειται για το PROMAX RANGER mini, έναν all-in-on...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design