Skip to main content
30 Δεκεμβρίου 2021 12:29

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 30 Δεκεμβρίου – 10 Ιανουαρίου

7b96534e0a1f31104a97096259b5c19d XL 8abbbbee

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT 30 Δεκεμβρίου 2021 – 10 Ιανουαρίου 2022)

Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου
12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπόρμιο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
30 Δεκεμβρίου 2021 – 10 Ιανουαρίου 2022)

Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου

12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπόρμιο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζενίτ (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:45 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Χάντερσφιλντ (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Παρασκευή 31 Δεκεμβρίου

04:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Arizona-UCLA (Novasports Prime)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Βαλένθια-Εσπανιόλ (Novasports Prime)
17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λιούμπνο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Πρωτοχρονιά Σάββατο 1 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 1η ημέρα **: Χιλή-Ισπανία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Αργεντινή-Γεωργία (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Πολωνία (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Νορβηγία (Novasports Start)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ |Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
14:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λιούμπνο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: Μπλάκπουλ-Χαλ (Novasports Prime)
18:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ ΚΑΛΓΚΑΡΙ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
21:15 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 2 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2η ημέρα: Ρωσία-Αυστρία Γαλλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Καναδάς-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ιταλία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Γερμανία-Αγγλία (Novasports Start)
14:35 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαγιεκάνο (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Γρανάδα (Novasports1)
17:15 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Θέλτα (Novasports1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 14η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τρεβίζο (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 3 Ιανουαρίου
01:00 ATP Cup 3η ημέρα: Πολωνία-Γεωργία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Νορβηγία-Ισπανία (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Αργεντινή (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Χιλή (Novasports Start)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
15:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: Σουόνσι-Φούλαμ (Novasports Prime)
16:40 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Λεβάντε (Novasports Prime)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32» (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Αλκορκόν-Μάλαγα (Novasports Start)
22:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Σεβίλλη (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 4 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 4η ημέρα: Ιταλία-Αυστρία Γαλλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Γερμανία-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ρωσία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Καναδάς-Μεγάλη Βρετανία (Novasports Start)
12:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ινσμπρουκ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό κύπελλο Φάση των «32»: Λανς-Λιλ (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 5 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 5η ημέρα: Πολωνία-Αργεντινή (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Νορβηγία-Χιλή (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Ελλάδα-Γεωργία (Novasports Prime)
08:30 ATP Cup: Σερβία-Ισπανία (Novasports Start)
16:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Βόλος (Novasports2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports Prime)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάγκρεμπ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:50 FREESTYLE SKIING Λε Ρελέ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός 1ος αγώνας: Τσέλσι-Τότεναμ (Novasports2)
23:00 Novasports Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 6η ημέρα: Ρωσία-Ιταλία (Novasports6)
01:00 ATP Cup: Μεγάλη Βρετανία-ΗΠΑ (Novasports Start)
08:30 ATP Cup: Αυστρία Γαλλία-Αυστραλία (Novasports6)
08:30 ATP Cup: Γερμανία-Καναδάς (Novasports Start)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια (Novasports Start)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός 1ος αγώνας: Άρσεναλ-Λίβερπουλ (Novasports1)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ούνιξ Καζάν (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
02:30 WTA 500 Adelaide International 1*** Προημιτελικός A (Novasports5)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Β (Novasports5)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
06:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Γ (Novasports5)
08:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
08:30 WTA 500 Adelaide International 1 Προημιτελικός Δ (Novasports5)
08:30 ATP Cup Ημιτελικός (Novasports6)
10:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports4)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | MIXED (Eurosport1)
11:30 WTA 250 Melbourne Summer Set Προημιτελικά (Novasports Start)
14:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | MIXED (Eurosport1)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ |ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
19:55 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:50 FREESTYLE SKIING: Τρεμπλάν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μονακό (Novasports5)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζενίτ (Novasports4)
22:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 23η αγωνιστική: Αμορεμπιέτα-Τενερίφη (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
02:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
03:30 WTA 500 Adelaide International 1 Ημιτελικός Α (Novasports5)
04:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
04:00 ATP Cup Ημιτελικός (Novasports6)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κρασνογιάρσκ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Ημιτελικός (Novasports4)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
10:30 WTA 500 Adelaide International 1 Ημιτελικός Β (Novasports5)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:05 ΔΙΑΘΛΟ: Ομπερχοφ | MIXED (Eurosport2)
13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λεβάντε-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σκουόλ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | MIXED (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μάιντς (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Στουτγκάρδη (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Xόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports Start)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λοριάν (Novasports2)
18:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Βουνό Μάμοτ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ (Novasports3)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 15η αγωνιστική: Τρέντο-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 FREESTYLE SKIING Τρεμπλάν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Ρεν (Novasports2)
23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Kansas-Texas Tech (Novasports5)
23:00 FREESTYLE SKIING Βουνό Μάμοτ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 9 Ιανουαρίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
04:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
06:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Τελικός (Novasports4)
07:30 WTA 500 Adelaide International 1 Τελικός (Novasports5)
08:00 WTA 250 Melbourne Summer Set Τελικός (Novasports4)
08:30 ATP Cup Τελικός (Novasports6)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κρασνογιάρσκ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μάριμπορ | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:20 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Νις (Novasports2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports Prime)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Μαρκ Γουίλιαμς – Γιαν Μπινγκτάο (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Άρης-Ατρόμητος (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μπέτις (Novasports1)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Κολωνία (Novasports Start)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Χετάφε (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μονακό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Βόλφσμπουργκ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Ντερτόνα (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Κάδιθ (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ| Μάστερς Λονδίνου | Άντονι ΜακΓκιλ – Neil Robertson (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδριτης (Novasports1)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Ιανουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Ζάο Ζιντόνγκ – Τζον Χίγκινς (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | Μάστερς Λονδίνου | Μπάρι Χόκινς – Σον Μέρφι (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Έλτσε (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Οβιέδο-Εϊμπάρ (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...