Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 30 Σεπτεμβρίου – 11 Οκτωβρίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS (30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ – 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)
30-9-15
15:00 Euroleague World Tour: ΠΑΟ-Guangdong Tigers (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE – Πρόλογος, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS (30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ – 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)
30-9-15
15:00 Euroleague World Tour: ΠΑΟ-Guangdong Tigers (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE – Πρόλογος, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
1-10-15
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Μιλάνο – Τορίνο, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
2-10-15
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 4η αγων: Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΓαλλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου: Λιλ–Μονπελιέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT – World Grand Prix Series (Eurosport/Eurosport HD)
22:30 ΠορτογαλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου: ΒιτόριαΣετούμπαλ–Εστορίλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:25 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
3-10-15
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ντι Σι Γιουνάιτεντ-Νιου Γιορκ Σίτι (Eurosport 2)
08:00 AUSTRALIAN FOOTBALL – Τελικός (Eurosport 2)
15:00 XTREME KAYAK – Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Αυστρία (Eurosport 2)
16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – Superpole, Μάνι Κουρ/Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Red Bull: Art of Motion 2015 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανθρακικός–Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ζενίτ-Ροστόφ (Novasports4)
18:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναιτωλικός–Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Λιόν-Ρενς (Novasports3)
20:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη–Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Νις-Ναντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30 ΠαίζουμεΕλλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:45 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ρίο Αβε-Μποαβίστα (Novasports3)
4-10-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Τορόντο – Φιλαδέλφεια Γιούνιον (Eurosport/Eurosport HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς-Κολόμπους (Eurosport 2)
08:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Ρωσία (Eurosport/Eurosport HD)
10:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος του Αλμάτι, Καζακστάν (Eurosport 2)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Μάνι Κουρ/Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Μάνι Κουρ, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 OλλανδικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου: ΝτεΓκράαφσαπ–Φέγενορντ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
13:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ντιναμό Μ.-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Μάνι Κουρ/Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE – 4η διαδρομή, Βέλγιο (Eurosport 2)
15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BLANCPAIN GT SPRINT – Misano, San Marino (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Αγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports3)
16:00 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΚ–Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΠαίζουμεΕλλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ουνιάο Μαδέιρα-Μπενφίκα (Novasports 4)
18:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΣΓιάννινα–Ηρακλής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΛΚαλλονής–Βέροια (Novasports 3)
20:30 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΟΚ–Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΓαλλικόΠρωτάθλημαΠοδοσφαίρου: ΠαρίΣΖ–Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σπόρτινγκ Λ.-Γκιμαράες (Novasports3)
22:30 ΠαίζουμεΕλλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30 Best of Super League: 6ηΑγωνιστική (Novasports 24 HD)
23:35 ΙΠΠΑΣΙΑ – Los Angeles Masters, Λος Αντζελες (Eurosport/Eurosport HD)
5-10-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – 31η αγωνιστική: Ντάλας – Χιούστον (Eurosport 2)
02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – 31η αγωνιστική:Κολοράντο- Σολτ Λέικ (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΠαίζουμεΕλλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑστέραςΤρίπολης–Πλατανιάς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΠαίζουμεΕλλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
6-10-15
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Binche Chimay Binche, Βέλγιο (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
7-10-15
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
8-10-15
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ – 1η διαδρομή, Η.Α.Ε. (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
9-10-15
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣΓΥΡΟΣ – 1ημέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣΤΟΥΑΜΠΟΥΝΤΑΜΠΙ – 2ηδιαδρομή, Η.Α.Ε. (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO U-21 – Γερμανία – Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10-10-15
10:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣΓΥΡΟΣ – 2ημέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 – 1η κούρσα, Σότσι/Ρωσία (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ – 3η διαδρομή, Η.Α.Ε. (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport 2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠαίζουμεΕλλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
11-10-15
01:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗΠΕΡΙΟΔΟΣ – ΚολοράντοΡάπιντς – ΜόντρεαλΙμπακτ (Eurosport/Eurosport HD)
05:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Ιαπωνία (Eurosport/Eurosport HD)
10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ GP3 – 2η κούρσα, Σότσι/Ρωσία (Eurosport 2)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Γερμανία (Eurosport 2)
12:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ETC CUP – 1η κούρσα, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: ETC CUP – 2η κούρσα, Ιταλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BLANCPAIN GT SPRINT – Zandvoort, Ολλανδία (Eurosport 2)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Προημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 Διεθνής Μαραθώνιος: Σικάγο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Paris-Tours, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ – 4η διαδρομή, Η.Α.Ε. (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: 1ηΑγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Ημιτελικά, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΩρατωνΠρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Τελικός, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)