Skip to main content
30 Μαρτίου 2022 12:49

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 4 – 11 Απριλίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fa623e120968f1ff4fe22a6721ef79457 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (4-11 Απριλίου 2022)

Δευτέρα 4 Απριλίου
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 250 Bogota Φάση των «32»: Παπαμιχαήλ-Stefanini (Novasports6)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(4-11 Απριλίου 2022)

Δευτέρα 4 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 250 Bogota Φάση των «32»: Παπαμιχαήλ-Stefanini (Novasports6)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Λας Βέγκας Φάση Ομίλων (Eurosport2)
20:30 WTA 250 Bogota Φάση των «16»: Lohoff/Murray Sharan-Anshba/Γραμματικοπούλου (Novasports6)
20:45 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Eurocup 13η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αμβούργο-Λιετκαμπέλις (Novasports5)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό ποδόσφαιρο: Ρεάλ Σοδιεδάδ-Εσπανιόλ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Λεγανές-Φουενλαμπράδα (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 5 Απριλίου

04:15 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ March Madness 2022-NCAA championship game Kansas-North Carolina (Novasports Prime)
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
20:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Ρετζίνα-Μπενεβέντο (Novasports2)
20:00 WTA 500 Charleston (Novasports6)
20:45 Eurocup 18η αγωνιστική: Μπούρσασπορ-Μπουντούτσνοστ (Novasports Start)
21:00 Eurocup: Μπουργκ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Eurocup: Βαλένθια-Ουλμ (Novasports Prime)
21:45 WTA 500 Charleston (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 6 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άουγκσμπουργκ-Μάιντς (Novasports3)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Τσεντεβίτα Ολίμπια (Novasports5)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 WTA 500 Charleston (Novasports6)
20:00 Eurocup: Ανκάρα-Αμβούργο (Novasports Start)
20:30 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αναντολού Εφές-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2)
21:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική (εξ αναβολής): Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Παρτίζαν (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:45 WTA 500 Charleston (Novasports6)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Βενέτσια (Novasports5)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
18:30 WTA 500 Charleston (Novasports6)
20:15 WTA 500 Charleston (Novasports6)
21:00 Ευρωλίγκα 34η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports Prime)
22:00 Τουρνουά γκολφ The Masters 1η ημέρα (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Α (Novasports Start)
19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 29η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χάνσα Ροστόκ (Novasports2)
19:45 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Β (Novasports Start)
20:00 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
20:30 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Α (Novasports6)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ (Novasports3)
21:30 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Γ (Novasports Start)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
22:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Σεβίλλη-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Λοριάν-Σεντ Ετιέν (Novasports News)
22:15 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Β (Novasports6)
23:45 Τουρνουά γκολφ The Masters 2η ημέρα (Novasports5)
24:00 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Γ (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Απριλίου

00:30 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Δ (Novasports Start)
02:00 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Δ (Novasports6)
04:00 BKFC 23 (Novasports4)
14:45 EFL Championship 41η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Μπέτις (Novasports1)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΡΩΜΗ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μάιντς (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Γκλάντμπαχ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Ντέρμπι (Novasports6)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Ρεν (Novasports2)
19:00 WL MMA 56 (Novasports5)
19:00 WTA 250 Bogota Ημιτελικός Α (Novasports Start)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play out 3η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
20:30 WTA 500 Charleston Ημιτελικός Α (Novasports6)
20:45 WTA 250 Bogota Ημιτελικός Β (Novasports Start)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 26η αγωνιστική: Νάπολι-Μπρέσια (Novasports4)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports News)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Νυρεμβέργη-Ντάρμσταντ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Τουρνουά γκολφ The Masters 3η ημέρα (Novasports5)
22:15 WTA 500 Charleston Ημιτελικός Β (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Απριλίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 6η αγωνιστική: Inter Miami CF-New England Revolution (Novasports1)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αμστελ Γκολντ Ρέις ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χόλσταιν Κίελ-Αμβούργο (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική (Novasports Start)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Αλαβές (Novasports1)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αμστελ Γκολντ Ρέις ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Βάαλβικ (Novasports5)
16:00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΡΩΜΗ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports Prime)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Θέλτα (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports5)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Νις (Novasports2)
18:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play off 4η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
19:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
19:00 WTA 250 Bogota Τελικός (Novasports Start)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική (Novasports News)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Λιόν (Novasports2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Χόφενχαϊμ (Novasports3)
20:30 WTA 500 Charleston Τελικός (Novasports6)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Τουρνουά γκολφ The Masters 4η ημέρα (Novasports5)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports2)
24:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Απριλίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 34η αγωνιστική: Μπρέσια-Πάρμα (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Λούτον (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 35η αγωνιστική: Αλμερία-Πονφεραντίνα (Novasports Start)

 

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U20

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U20

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, στο τεύχος που κρατάτε στα χέρια σας προχωράμε σε περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • D-Link DWA-X1850

    D-Link DWA-X1850

    Το Wi-Fi 6 είναι το μέλλον του Wi-Fi! Αναβαθμίστε το δίκτυό σας με την τελευταία λέξη της ασύρματης τεχνολογίας, χάρη στον αντάπτορα USB AX1800 Wi-Fi 6. Απλώς συνδέστε τον στον υπολογιστή σας και ...
  • Ikusi FTD-420

    Ikusi FTD-420

    Οι λύσεις οπτικών ινών – μεταξύ άλλων – είναι ιδανικές για διανομή ραδιοτηλεοπτικών σημάτων σε κεντρικές εγκαταστάσεις, από μία πολυκατοικία έως και ένα μεγάλο ξενοδοχειακό συγκρότημα. Το πιο σημα...
  • Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024

    Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024

    Η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024 στέφτηκε από μεγάλη επιτυχία, κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Μαρτίου. Από νωρίς το πρωί του Σαββάτου, πλήθος επισκεπτών κατέφθασε...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...
  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...