Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

2 Μαρτίου 2022 12:50

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 4 – 14 Μαρτίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Ffafb4369846624c1aaf7aa90405093cd XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (4 – 14 Μαρτίου 2022)

Παρασκευή 4 Μαρτίου
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κβίτφιελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | ΟΠΕΝ ΟΥΑΛΙΑΣ (Eurosport2)
14:00 WTA 250 Λιόν Προημιτελικός Α (Novasports Start)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(4 – 14 Μαρτίου 2022)

Παρασκευή 4 Μαρτίου

12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κβίτφιελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | ΟΠΕΝ ΟΥΑΛΙΑΣ (Eurosport2)
14:00 WTA 250 Λιόν Προημιτελικός Α (Novasports Start)
15:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Προκριματικά Davis Cup 202*: Γαλλία-Ισημερινός (Novasports6)
16:00 WTA 250 Λιόν Προημιτελικός Β (Novasports Start)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Οσλο | MIXED (Eurosport1)
18:00 Προκριματικά Davis Cup 2022: Γαλλία-Ισημερινός (Novasports6)
18:30 WTA 250 Λιόν Προημιτελικός Γ (Novasports Start)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 25η αγωνιστική: Ντάρμσταντ-Χαϊντενχάιμ (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports4)
20:30 WTA 250 Λιόν Προημιτελικός Δ (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | ΟΠΕΝ ΟΥΑΛΙΑΣ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship 36η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Αλαβές-Σεβίλλη (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Λοριάν-Λιόν (Novasports2)
23:00 WTA 250 Μοντερέι Προημιτελικός Α (Novasports6)
23:45 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Μαρτίου

01:00 WTA 250 Μοντερέι Προημιτελικός Β (Novasports6)
03:00 WTA 250 Μοντερέι Προημιτελικός Γ (Novasports6)
05:00 WTA 250 Μοντερέι Προημιτελικός Δ (Novasports6)
09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Οσλο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
11:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Οσλο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κβίτφιελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:35 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports Start)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 Προκριματικά Davis Cup 2022: Γαλλία-Ισημερινός (Novasports6)
15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Οσλο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Φράιμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports News)
17:00 Προκριματικά Davis Cup 2022: Γαλλία-Ισημερινός (Novasports6)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Γουέστ Μπρόμιτς (as live 19.00 Novasports4)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Χετάφε (Novasports1)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο (Eurosport1)
18:00 WTA 250 Λιόν Ημιτελικός (Novasports Start)
19:00 (αν χρειαστεί) Προκριματικά Davis Cup 2022: Γαλλία-Ισημερινός (Novasports6)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Γρανάδα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Κόρτραϊκ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports5)
19:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2)
20:00 WTA 250 Λιόν Ημιτελικός (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | ΟΠΕΝ ΟΥΑΛΙΑΣ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21η αγωνιστική: Τρεβίζο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Νυρεμβέργη-Αμβούργο (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Φέγενορντ-Χρόνινγκεν (Novasports5)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Μαρτίου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 2η αγωνιστική: Real Salt Lake-Seattle Sounders FC (Novasports1)
02:00 WTA 250 Μοντερέι Hμιτελικός (Novasports6)
04:00 WTA 250 Μοντερέι Hμιτελικός (Novasports6)
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπακουριάνι | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Οσλο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κβίτφιελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Οσλο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Χεράκλες (Novasports2)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μετς (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Μπίρσχοτ (Novasports4)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέντζερχάιντε | 2ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Βαγιεκάνο (Novasports1)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Στρασμπούρ (Novasports Prime)
16:00 WTA 250 Λιόν Τελικός (Novasports Start)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ, Οσλο | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Ντόρτμουντ (Novasports2)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 28η αγωνιστική: Άσκολι-Φροζινόνε (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βάαλβικ (Novasports5)
18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Κλερμόν (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Χόφενχαϊμ (Novasports3)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Σταντάρ Λιέγης (Novasports6)
19:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | ΟΠΕΝ ΟΥΑΛΙΑΣ (Eurosport1)
21:00 Η Ώρα των πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονακό (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ντερτόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
23:20 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 2η αγωνιστική: Austin FC-Inter Miami CF (Novasports5)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Μαρτίου

00:30 WTA 250 Μοντερέι Τελικός (Novasports6)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Λεβάντε (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 30η αγωνιστική Ρεάλ Σοσιεδάδ Β-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 8 Μαρτίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA Southern Conference Championship (Novasports4)
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 Eurocup 14η αγωνιστική: Λιετκαμπέλις-Παρτίζαν (Novasports Start)
19:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Ουλμ (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:30 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Μπουντούτσνοστ (Novasports5)
22:00 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπασκόνια-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)
24:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA Atlantic Sun Championship (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 9 Μαρτίου

10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
14:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Φλαχάου | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport2)
21:00 Eurocup: Βενέτσια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:00 WTA 1000 Indian Wells 1η ημέρα (Novasports6)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Φλαχάου | 2ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Μπούρσασπορ (Novasports Prime)
22:45 WTA 1000 Indian Wells (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Μαρτίου

03:00 Fight Globe Invicta FC 46 (Novasports6)
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
15:20 ΔΙΑΘΛΟ Οτέπα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 29η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:00 WTA 1000 Indian Wells 2η ημέρα (Novasports6)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπασκόνια (Novasports Start)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2)
21:45 Eurocup 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Τσεντεβίτα Ολίμπια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports5)
22:45 WTA 1000 Indian Wells (Novasports6)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Μαρτίου

10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
13:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
15:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
18:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | 2ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 26η αγωνιστική: Ντάρμσταντ-Σαντχάουζεν (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Καμπούρ-Άγιαξ (Novasports1)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Αναντολού Εφές (Novasports5)
21:00 WTA 1000 Indian Wells 3η ημέρα (Novasports6)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Λέουβεν-Σεν Ζιλουάζ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Ατλέτικο Μαδρίτης-Κάδιθ (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Λιλ-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 EFL Championship 37η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Χάντερσφιλντ (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 31η αγωνιστική: Σαραγόσα-Φουενλαμπράδα (Novasports Start)
22:45 WTA 1000 Indian Wells (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Μαρτίου

10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
11:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ράιτεραλμ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
12:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 2ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:50 ΔΙΑΘΛΟ Οτέπα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Φούλαμ (Novasports2)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
14:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | 2ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Εσπανιόλ (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Οτέπα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Χόφενχαιμ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Στουτγκάρδη (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Μάιντς (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Πιτέρμπορο-Στόουκ (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Έλτσε (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Νις (Novasports2)
19:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off/Play Out 1η αγωνιστική** (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Θέλτα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Χέρτα (Novasports3)
21:00 WTA 1000 Indian Wells 4η ημέρα (Novasports6)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χαϊντενχάιμ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Οστάνδη-Κλαμπ Μπριζ (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Ναντ (Novasports2)
22:45 WTA 1000 Indian Wells (Novasports6)
22:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 3η αγωνιστική: Seattle Sounders FC-Los Angeles Galaxy (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Μαρτίου

01:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA Big 12 Tournament Championship (Novasports4)
03:00 BKFC Fight Night New York (Novasports6)
03:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA ACC Championship (Novasports4)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | MIXED (Eurosport1)
12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Σκόνακ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:20 ΔΙΑΘΛΟ Οτέπα | MIXED (Eurosport2)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | 2ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Λούτον-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports4)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Νυρεμβέργη (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Αντβέρπ (Novasports6)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Σεβίλλη (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Ουτρέχτη-Άιντχοφεν (Novasports5)
16:10 ΔΙΑΘΛΟ Οτέπα | MIXED (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Κολωνία (Novasports4)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Πίζα – Κρεμονέζε (Novasports Start)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Φέγενορντ (Novasports6)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ρεν (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπόχουμ (Novasports4)
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA SEC Championship (Novasports Start)
19:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ (Eurosport1)
19:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Οβιέδο-Βαγιαδολίδ (Novasports5)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off/Play Out 1η αγωνιστική (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αλαβές (Novasports1)
20:00 WTA 1000 Indian Wells 5η ημέρα (Novasports6)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Λειψία (Novasports3)
21:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA AAC Championship (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μαρσέιγ (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 22η αγωνιστική: Φορτιτούντο Μπολόνια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Οσασούνα (Novasports1)
22:00 WTA 1000 Indian Wells (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Μαρτίου

20:00 WTA 1000 Indian Wells 6η ημέρα (Novasports6)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Νάπολι-Βαρέζε (Novasports4)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 WTA 1000 Indian Wells (Novasports6)

* Κάθε tie αποτελείται από πέντε αγώνες (Αν το σκορ είναι 4-0 ή 3-1 μετά τον τέταρτο αγώνα, δε διεξάγεται πέμπτος)

** Θα πραγματοποιηθεί κλήρωση μετά την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....