Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

3 Φεβρουαρίου 2015 17:19

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 4 – 15 Φεβρουαρίου

7c570389cc820327c67c30f9f85bf3ca XL 151cd64f

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 04-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

04-02-15
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
14:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Σλοβακία – Τσεχία (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 04-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

04-02-15
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
14:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Σλοβακία – Τσεχία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Κέρκυρα-Λεβαδειακός (Novasports 3)
15:00  Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 1η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Πανιώνιος (Novasports 6)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς (Novasports 7)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Ούνιξ Καζάν-Στρασμπούρ (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Oλυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Super-G ανδρών, Beaver Creek/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
20:30 Eurocup: ΠΑΟΚ-Λιμόζ (Novasports 3)
20:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Ημιτ.: Δημοκρατία Κονγκό-Ακτή Ελεφ. (Eurosport 2)
21:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ-Ημιτ.:Δημοκρατία Κονγκό-Ακτή Ελεφ. (Eurosport/Eurosport HD)
21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 1η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

05-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Super-G γυναικών, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
14:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ. JUNIOR – HS106, Αλμάτι/Καζακστάν (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ- Moguls, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport 2)
15:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Ρωσία – Ν. Κορέα (Eurosport 2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ (Novasports 4)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Καναδάς – Σουηδία (Eurosport 2)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελ. κατάβ. γυν.- Training, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Μακάμπι (Novasports 3)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελ. κατάβ. ανδ.- Training, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ-Ημιτελικός: Γκάνα-Ισημερινή Γουινέα (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Αλκμάαρ (Novasports 7)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 2η μέρα, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Super-G ανδρών, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ – SBX Γυναίκες/Ανδρες, Σιέρα Νεβάδα (Eurosport 2)
15:00 Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: A’ και Β’ Προημιτελικός (Novasports 4)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – 3η μέρα, Βερολίνο (Eurosport 2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μικτή σκυταλ/μία, Nove Mesto/Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός γύρος, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Ισπανία – Τσεχία (Eurosport 2)
18:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μικτή σκυταλ/μία, Nove Mesto/Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Λαμποράλ (Novasports 3)
20:00  Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: Γ’ και Δ’ Προημιτελικός (Novasports 4)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Σ. Ετιέν-Λανς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Σλοβακία – Κίνα (Eurosport 2)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports 3)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-Νίζνι (Novasports 7)
22:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Σούπερ σύνθετο γυναικών, Super Giant (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Parallel Giant Slalom, Γερμανία (Eurosport 2)
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΜΠΑΪ – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
13:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Nove Mesto/Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Ημιτελικοί, Βερολίνο (Eurosport 2)
14:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Σούπερ σύνθετο γυναικών, Slalom (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
15:45  Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: A’ και Β’ Ημιτελικός (Novasports 4)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Πόλο Α1 Ανδρών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 7)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Nove Mesto/Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League 2014/2015: ΠΑΟΚ-Αρης (Νovasports 3)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ρεν-Μαρσέιγ (Novasports 6)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΟΦΗ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 142, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Καναδάς – Ρωσία (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Bόλεϊ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιλ (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΧΟΚΕΪ ΕΠΙ ΠΑΓΟΥ – Καζακστάν – ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Ημιτελικοί, Βερολίνο (Eurosport/Eurosport HD)
22:00 Αγώνες Kick boxing: Enfusion #23# Ολλανδία (Novasports 4)

08-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Super G (Σούπερ σύνθετο) Ανδρες (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη γυναικών, Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports 4)
14:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Σούπερ σύνθετο ανδρών, Τεχνική κατάβαση (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Κέρκυρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Γ’ Εθνική: Αρης-Καμπανιακός (Novasports 3)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Τελικός, Βερολίνο (Eurosport 2)
15:45  Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250 Μονπελιέ: Τελικός (Novasports 7)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Τσεχία (Eurosport/Eurosport HD)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 142, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: Εθνικός Αλεξ.-Ολυμπιακός (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-Πανθρακικός (Novasports 3)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Σούπερ σύνθετο ανδρών/Downhill,ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΘΝΩΝ ΑΦΡΙΚΗΣ – Τελικός (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: GERMAN MASTERS – Τελικός, Βερολίνο (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Μπενφίκα (Novasports 3)
23:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σούπερ σύνθετο ανδρών/Slalom, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

09-02-15
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ – Slopestyle Γυναίκες/Άνδρες (Eurosport 2)
17:00 Basket League 2014/15: Παναθηναϊκός-Κολοσσός Ρόδου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ: MENT-Παμβοχαϊκός (Novasports 3)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Σύνθ/Ελεύθ. κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ:ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-Σούπερ σύνθετο γυναικών/Slalom, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
24:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

10-02-15
14:15 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ – PGS Ανδρες/Γυναίκες (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:15 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Λιμόζ – Κίμκι (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Αγώνας Εθνικών Ομάδων, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ – Half-pipe Γυναίκες / Ανδρες (Eurosport 2)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Λιέτουβος Ρ. – Οστάνδη (Eurosport 2)
19:00 TBC LEN Champions League: Ολυμπιακός-Μπαρτσελονέτα (Novasports 3)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32: Λιέτουβος Ρ. – Οστάνδη (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Eurocup Φάση των «32»: Καντού –ΠΑΟΚ (Novasports 3)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
21:45 Βελγικό κύπελλο: Σερκλ Μπριζ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12-02-15
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport 2)
11:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό γυναικών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ:ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ-Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι-Αλμπα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
21:45 Βελγικό κύπελλο: Αντερλεχτ-Γάνδη (Novasports 4)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Γαλατασαράι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13-02-15
11:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
12:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ – Slopestyle Γυναίκες / Ανδρες (Eurosport 2)
13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ Μ.-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ: Φοίνικας Σύρου-Παναθηναϊκός (Novasports 4)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
20:15 Ευρωλίγκα Top 16:Αναντόλου Εφές-Φενερμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 3)
20:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός γύρος, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεμς (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γιγ. τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14-02-15
10:15 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Διπλά – 1η κούρσα, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ – Τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport 2)
11:30 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Διπλά – 2η κούρσα, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Are/Σουηδία (Eurosport 2)
13:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: FREESTYLE ΣΚΙ – Ski Cross, Ισπανία (Eurosport 2)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ. & Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Γυναίκες – 2η κούρσα (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 24η Αγωνιστική (Novasports 3)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες –  Ljuubno/Σλοβενία (Eurosport 2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 225, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League 2014/2015: Απόλλων Π.-Αρης (Νovasports 3)
17:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Καέν (Novasports 4)
17:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ – Χόκεϊ επί πάγου (Eurosport 2)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 24η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 24η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

15-02-15
10:15 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Ανδρες – 2η κούρσα (Eurosport 2)
10:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυν. 10χλμ Ελεύθερη τεχνική, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Ανδρες – 2η κούρσα, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία γυναικών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ – 15χλμ Ελεύθ. τεχνική, Σουηδία (Eurosport 2)
14:30 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Ομάδες, Λετονία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: 24η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες –  HS 95, Σλοβενία (Eurosport 2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 Basket League 2014/15: Κολοσσός Ρ.-Ολυμπιακός (Novasports 3)
16:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 4η μέρα, Χέρενφεν (Eurosport 2)
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 225, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 23η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: 24η Αγωνιστική (Novasports 4)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: 24η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λοριάν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....