Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

3 Μαρτίου 2015 18:27

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 4 – 15 Μαρτίου

ee57fa5d70c19e66c7eabe3a49dadbcb XL e948ecb9

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 4-15 ΜΑΡΤΙΟΥ

04-03-15
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Ιαπωνία – Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Grand Prix Le Samyn, Βέλγιο (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 4-15 ΜΑΡΤΙΟΥ

04-03-15
16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Ιαπωνία – Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Grand Prix Le Samyn, Βέλγιο (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Γερμανία – Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Πορτογαλία – Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP/ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – Μπάμπεργκ – Λοκομοτίβ Κουμπάν (Eurosport 2)
20:15 LEN Champions League: Μπαρτσελονέτα-Ολυμπιακός (Novasports 3)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Ζαλγκίρις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP/ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – Βαλένθια – Μπάγερν (Eurosport 2)
00:50 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

05-03-15
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Πράγα (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μικτή σκυταλοδρομία, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Νίζνι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

06-03-15
11:00 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση γυν./Training, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση ανδ./Training, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Λάχτι/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Γερμανία – Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ Gundersen Ατομικό, Λάχτι (Eurosport 2)
17:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Γαλλία – Δανία (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 130, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Ρεάλ Μ. (Novasports 3)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μαρσέιγ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Πόρτο (Novasports 4)
22:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: Ντ. Μπέλτζο – M. Κουρζέιλ, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

07-03-15
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 128, Λάχτι/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση γυναικών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελ. κατάβαση ανδρών, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σπριντ ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Strade Bianche, Ιταλία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδ. & Γυν.– Κλασσικό σπριντ, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: Πανελευσινιακός-Τρίκαλα (Novasports 3)
17:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-ΠΑΟ (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ  (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σπριντ γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Λανς (Novasports 7)
18:25 Ρυθμική Γυμναστική: Ντάλας (Novasports 4)
18:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες HS 130, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Volley League ΟΠΑΠ  (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Εβιάν-Μονακό (Novasports 3)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT – World Grand Prix Series (Eurosport/Eurosport HD)

08-03-15
10:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ-15χλμ Κλασσικό Ανδρών, Λάχτι/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G ανδρών, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 3η μέρα, Πράγα (Eurosport 2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Καταδίωξη ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)-
15:00 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Αρης Ακροποτάμου (Novasports 6)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Λάχτι (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 Basket League: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Καταδίωξη γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Volley League ΟΠΑΠ (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη (Novasports 6)
18:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ – Allround – 2η μέρα, Κάλγκαρι (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 1ος γύρος, Αργεντινή (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 2ος γύρος, Αργεντινή (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

09-03-15
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 1η μέρα (Eurosport/Eurosport HD)
15:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Ιαπωνία – Γαλλία (Eurosport 2)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικός γύρος, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 24HD)
19:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Σουηδία – Κίνα (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Φάση ομίλων: Βραζιλία – Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

10-03-15
11:00 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ: GLOBAL BASEBALL MATCH – Ιαπωνία – Ευρωπαίοι All-Stars (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 2η μέρα (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Προημιτελική φάση (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 127, Κουόπιο/Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Επαν/κός: Λοκομοτίβ – Μπάμπεργκ (Eurosport 2)
20:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Επαν/κός: Τουρόφ – Παρί Λεβαλουά (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Πόρτο-Βασιλεία (Novasports 1 & Novasports 1HD)
21:45 UEFA Champions League: Ρεάλ Μ.-Σάλκε (Novasports 2 & Novasports 2HD)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11-03-15
11:00 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ: GLOBAL BASEBALL MATCH – Ιαπωνία – Ευρωπαίοι All-Stars (Eurosport 2)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ALGARVE CUP – Τελικός, Πορτογαλία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 3η μέρα (Eurosport 2)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρ/Γυν-Σπριντ Κλασσικό, Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ – Τουρνουά Algarve Cup (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ατομικό γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 16, Επαναληπτικός (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Σαχτάρ (Novasports 2 & Novasports 2HD)
21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Επαναληπτικός: Μπάγερν – Βαλένθια (Eurosport 2)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12-03-15
11:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS138, Τρόντχαϊμ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 4η μέρα (Eurosport 2)
15:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Τρόντχαϊμ/Νορβηγία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ατομικό ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Νίζνι-Λαμποράλ (Novasports 3)
19:00 UEFA Europa League: Ζενίτ-Τορίνο (Novasports 6)
19:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Half Pipe, Tignes/Γαλλία (Eurosport 2)
19:50 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Ντνίπρο-Αγιαξ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Ιντερ  (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 7)
20:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS138, Τρόντχαϊμ (Eurosport/Eurosport HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι (Novasports 3)
22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.Αλμπα (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Εβερτον-Ντιναμό Κ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Νάπολι-Ντιναμό Μ. (Novasports 6)
00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

13-03-15
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια, 5η μέρα (Eurosport 2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες, Οσλο/ Νορβηγία (Eurosport 2)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Αναντόλου Εφές (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν κατάβαση γυναικών, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
19:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μπαστιά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 3)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Φ. Μποργκ – Κ. Γουέαρ, Ην. Βασίλειο (Eurosport/Eurosport HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14-03-15
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
10:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 134, Οσλο/Νορβηγία (Eurosport 2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS134, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Megeve/Γαλλία (Eurosport 2)
13:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό Gundersen 15χλμ, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 Ρυθμική Γυμναστική: Ντεμπρέτσεν (Novasports 4)
13:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Snowboard Cross, Veysonnaz/Ελβετία (Eurosport 2)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγ/Τεχν κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Σουηδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – SBS, Spindleruv Mlyn/Τσεχία (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 50χλμ Ανδ. Μαζική Εκκίνηση Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
17:00 Basket League: Τρίκαλα-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)
17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΡΙΣΙ-ΝΙΚΑΙΑ – 6η μέρα (Eurosport 2)
17:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – Παγκόσμιο Κύπελλο, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Ρεμς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ – King of Kings, Λιθουανία (Eurosport/Eurosport HD)

15-03-15
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 30χλμ Γυν. Μαζική Εκκίνηση Κλασσικό (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Dual Moguls, Megeve/Γαλλία (Eurosport 2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Σλοβενία (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Slopestyle, Silvaplana/Ελβετία (Eurosport 2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μαζική εκκίνηση γυναικών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΠΑΡΙΣΙ-ΝΙΚΑΙΑ – 7η μέρα (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS134, Οσλο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TIRRENO-ADRIATICO – 5η διαδρομή (Eurosport 2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Μαζική εκκίνηση ανδρών, Φινλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 3)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 4)
18:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μόσχα (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....