Skip to main content
5 Νοεμβρίου 2014 17:26

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 5 – 16 Νοεμβρίου

0c97acbc0024bd514ccc18be3ff46b5e XL c1472167

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS 5-16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

05-11-14
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Μουμπάι Σίτι – Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport 2)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Κράσνι Οκτιαμπρ – Παρτίζαν (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS 5-16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

05-11-14
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – Μουμπάι Σίτι – Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport 2)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Ομιλοι: Κράσνι Οκτιαμπρ – Παρτίζαν (Eurosport 2)
19:00Eurocup: Βέντσπιλς-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 4η αγωνιστική: Μπεσίκτας – Ρίγα (Eurosport 2)
21:00Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45UEFA Champions League: Αγιαξ-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45UEFA Champions League: Μπάγερν-Ρόμα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45UEFA Champions League: Μπιλμπάο-Πόρτο (Novasports 3)
21:45UEFA Champions League: Μάντσεστερ Σ.-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:45UEFA Champions League: Σπόρτινγκ-Σάλκε (Novasports 7)
23:45Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-11-14
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00Ευρωλίγκα: Νίζνι-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
19:00Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00UEFA Europa League: Διναμό Μόσχας-Εστορίλ (Novasports 7)
19:45Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ούνιξ (Novasports 3)
20:00UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00UEFA Europa League: Απόλλων Λεμ-Γκλάντμπαχ (Novasports 6)
20:00UEFA Europa League: Αστέρας Τρίπολης-Τότεναμ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00UEFA Europa League: Παναθηναϊκός-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:05Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Τσεντεβίτα (Novasports 7)
22:00Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσέ Ούλκερ-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
22:05UEFA Europa League: Εβερτον-Λιλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05UEFA Europa League: Νάπολι-Γιουνγκ Μπόις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05UEFA Europa League: Γκινγκάμπ-Διναμό Μινσκ (Novasports 6)
00:00Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00Super Euroleague (Novasports 3)

07-11-14
10:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομος χορός (Eurosport 2)
11:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)
13:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
15:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00Ευρωλίγκα: Αλμπα-Λιμόζ (Novasports 4)
21:30Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ρεν-Λοριάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:45Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Νεπτούνας (Novasports 7)
23:30Super Euroleague (Novasports 3)
00:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

08-11-14
09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)
12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερος ανδρών (Eurosport 2)
15:00Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Βέροια (Novasports 3)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 56 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
16:00Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00Basket League:Πανελευσινιακός-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Α.Ο.Κ.-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός (Novasports 4)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:30Βόλεϊ Α1 Γυναικών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00Γαλλικό Πρωτάθλημα: Καέν-Ναντ (Novasports 3)
21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

09-11-14
08:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Γκαλά (Eurosport 2)
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 48 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
12:30Ρωσικό Πρωτάθλημα: Ντιναμό-ΤΣΣΚΑ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιόν-Γκινγκάμπ (Novasports 3)
15:00Super League ΟΠΑΠ: ΟΣΦΠ-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες – Κατηγορία 62 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00Basket League: ΠΑΟ-Ρέθυμνο (Novasports 3)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Βόλου (Novasports 4)
17:15Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Πλατανιάς (Novasports 7)
19:00 DARTS – Northern Ireland Open – Β. Ιρλανδία (Eurosport 2)
19:30Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30Best of Super League (Novasports 24HD)
22:00Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

10-11-14
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 53 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες – Κατηγορία 69 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports 3)
21:30Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11-11-14
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 58 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – 8ος γύρος: Πούνε Σίτι – Τσεναϊγίν (Eurosport 2)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 5η αγωνιστική: Ρίγα-Ουνιόν Ολίμπια (Eurosport 2)
21:00Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 5η αγωνιστ: Βιλερμπάν-Γκραν Κανάρια (Eurosport 2)
00:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12-11-14
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες – Κατηγορία 77 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Βόλφσμπουργκ – Νιούλενμπαχ (Eurosport/Eurosport HD)
19:00Eurocup: ΠΑΟΚ-Μπούντουσνοστ (Novasports 3)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 5η αγωνιστική: Ζενίτ – Κίμκι (Eurosport 2)
21:00Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13-11-14
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 63 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες – Κατηγορία 85 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ – 9ος γύρος: Ντέλχι Ντάιναμος – Γκόα (Eurosport 2)
18:00Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00Ευρωλίγκα: Ούνιξ-Νίζνι (Novasports 3)
18:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ – Γερμανία U21 – Ολλανδία U21 (Eurosport/Eurosport HD)
19:00Ευρωλίγκα: Νεπτούνας-Βαλένθια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Φενερμπαχτσέ (Novasports 4)
21:30Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 3)
21:45Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Τουρόφ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45Ευρωλίγκα: Μάλαγα-Μακάμπι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14-11-14
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Μακάου (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 69 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
14: 00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)
14:30Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1 H2O: Ντόχα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες – Κατηγορία 94 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
18:00Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18: 00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Σύντομος χορός (Eurosport 2)
20:00  Ευρωλίγκα: Εφές-Ρεάλ Μ. (Novasports 7)
20:30Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-Αλμπα (Novasports 4)
21:00Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00Ευρωλίγκα: Λιμόζ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:30Ευρωλίγκα: Σάσαρι-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
22:00Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Μ. Μπριέντις – Ι. Αμπντούλ (Eurosport/Eurosport HD)
23:45Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15-11-14
09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ – Γκραν Πρι του Μακάου (Eurosport 2)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Levi (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 75 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Levi (Eurosport/Eurosport HD)
14:30Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1 H2O: Ντόχα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Άνδρες – Κατηγορία 105 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
16:00Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Μπαχρέιν (Eurosport/Eurosport HD)
19:00Volley League ΟΠΑΠ: ΟΣΦΠ-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)
20:30 DARTS – British Open, Τζέρσεϊ/Ην. Βασίλειο (Eurosport 2)

16-11-14
05:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 23ος γύρος, Μακάου (Eurosport/Eurosport HD)
06:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 24ος γύρος, Μακάου (Eurosport/Eurosport HD)
10:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία +75 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
10:30Τένις ITF Pro Circuit: Τελικοί Ανδρών & Γυναικών
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Levi (Eurosport 2)
13:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία +105 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Levi (Eurosport 2)
15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of Russia – Γκαλά (Eurosport 2)
17:00Basket League: 6η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00Volley League ΟΠΑΠ: AEK-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00Αγώνες αυτοκινήτων Nascar: Miami Speedway (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...