Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

3 Μαΐου 2022 12:29

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 6 – 16 Μαΐου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2F9c207f1355270884944ac8c84ec3259f XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (6- 16 Mαϊου 2022)

Παρασκευή 6 Μαϊου
13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ντάρμσταντ (Novasports Prime)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(6- 16 Mαϊου 2022)

Παρασκευή 6 Μαϊου

13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ντάρμσταντ (Novasports Prime)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 2η ημέρα (Eurosport2)
21:30 B’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 38η αγωνιστική Περούτζια – Μόντσα (Novasports2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Μπόχουμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 36η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 39η αγωνιστική Λας Πάλμας-Μιραντές (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 7 Μαϊου

03:00 BKFC 25 (Novasports6)
11:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΑΡΙΝΑ ΓΚΕΙΜΣ Σιγκαπούρη (Eurosport2)
11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
13:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες Σπα (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 46η αγωνιστική Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ (Novasports2)
14:30 EFL Championship 46η αγωνιστική Λούτον-Ρέντινγκ (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Μαγιόρκα-Γρανάδα (Novasports1)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βαλένθια (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Στρασμπούρ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Κάδιθ-Έλτσε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μάιντς (Novasports3)
19:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open Τελικός (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Αλαβές (Novasports Start)
21:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 3η ημέρα (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 33η αγωνιστική: Σάλκε-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Μπέτις – Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Τελικός Νις-Ναντ (Novasports2)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 10η αγωνιστική Charlotte FC-Inter Miami CF (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 8 Μαϊου

11:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport1)
12:30 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σεούλ Τελικός (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Λιόν (Novasports2)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 3η αγωνιστική: Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Χετάφε-Βαγιεκάνο (Novasports Prime)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΤΑΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports4)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Λανς (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΤΑΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη (Novasports1)
17:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Φέγενορντ-Άιντχοφεν (Novasports4)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 7η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Μαρσέιγ (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη (Novasports3)
19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Εσπανιόλ-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Άντερλεχτ (Novasports5)
20:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, 4η ημέρα (Eurosport2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Άουγκσμπουργκ (Novasports6)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Τρουά (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 30η αγωνιστική Τριέστε – Τρεβίζο (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 35η αγωνιστική Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 9 Μαϊου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 10η αγωνιστική Nashville SC-Real Salt Lake (Novasports2)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 1ος γύρος (Novasports6)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 1ος γύρος (Novasports6)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 39η αγωνιστική Χιρόνα-Τενερίφη (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 10 Μαΐου

13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia 2ος γύρος (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 36η αγωνιστική: Βαλένθια-Μπέτις (Novasports Prime)
20:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia (Novasports6)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Θέλτα (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 11 Μαΐου

12:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Φάση των «32» (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Χετάφε (Novasports1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Εσπανιόλ (Novasports Start)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Άγιαξ-Χέρενφεϊν (Novasports3)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Ναϊμέγκεν (Novasports News)
21:30 Eurocup Τελικός Βίρτους Μπολόνια-Μπούρσασπορ (Novasports4)
21:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Μαγιόρκα (Novasports5)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Φάση των «32» (Novasports6)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Τελικός: Γιουβέντους – Ίντερ (Novasports2)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)
24:00 Novasports Football Club (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 12 Μαΐου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
19:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Φάση των «16» (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Κάδιθ (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
21:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 4η αγωνιστική: Άντερλεχτ-Αντβέρπ (Novasports3)
21:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Φάση των «16» (Novasports6)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε (Novasports Prime)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 13 Μαΐου

12:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Α’ Προημιτελικός (Novasports6)
12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Β’ Προημιτελικός (Novasports6)
17:45 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)
20:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Play Off (Novasports Start)
21:45 EFL Championship Πλέι οφ Ανόδου 1ος αγώνας (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 40η αγωνιστική Ρεάλ Σοσιεδάδ Β-Αλμερία (Novasports1)
23:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 14 Μαΐου

03:00 BKFC Fight Night 8 Omaha (Novasports6)
13:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Α’ Ημιτελικός (Novasports6)
14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)

15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Βερολίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Χέρτα (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Λειψία (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Κολωνία (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports News)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Μπόχουμ (NovasportsExtra1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (NovasportsExtra2)
17:00 EFL Championship Πλέι οφ Ανόδου 1ος αγώνας (Novasports1)
18:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Β’ Ημιτελικός (NovasportsExtra3)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Play Off (Novasports5)
19:30 ΙΠΠΑΣΙΑ (Eurosport1)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 9η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΑΕΚ (Novasports2)
20:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
21:00 Αγώνες πυγμαχίας Global Titans Ντουμπάι (Novasports Start)
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 37η αγωνιστική Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Νις-Λιλ (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Ρεν-Μαρσέιγ (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Λιόν-Ναντ (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό-Μπρεστ (Novasports News)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Στρασμπούρ-Κλερμόν (NovasportsExtra1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 15 Μαΐου

12:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport1)
14:00 WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τελικός (Novasports6)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ουγγαρίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: Αντβέρπ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική: Φίτεσε-Άγιαξ (Novasports Prime)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Άιντχοφεν (Novasports2)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε (Eurosport2)
16:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 34η αγωνιστική (Novasports3)
16:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 34η αγωνιστική (Novasports5)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Σαρδηνία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 7η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
19:30 Λεπτό προς Λεπτό το ισπανικό πρωτάθλημα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα 37η αγωνιστική: Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλλη (Νovasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports5)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Οσασούνα (Novasports6)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Γρανάδα (Novasports News)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Αλαβές (Novasports Extra1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Βαλένθια (Novasports Extra2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Βαγιεκάνο (Novasports Extra3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Έλτσε (as live 21:30 Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ (Eurosport2)
20:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 11η αγωνιστική: Atlanta United FC-New England Revolution (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ Play Off (Novasports4)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Seattle Sounders FC-Minnesota United (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 16 Μαΐου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship Πλέι οφ Ανόδου Επαναληπτικός αγώνας (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 40η αγωνιστική Οβιέδο-Σαραγόσα (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....