Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 507
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

7 Φεβρουαρίου 2022 12:56

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 7 – 14 Φεβρουαρίου

e38733924451b2b0393eb37ab6b92b5a XL 2e01b94d

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (7-14 Φεβρουαρίου 2022)

Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1500m (Eurosport2)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Individual (Eursport1)
12:05 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(7-14 Φεβρουαρίου 2022)

Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου

10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1500m (Eurosport2)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Individual (Eursport1)
12:05 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
13:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ: Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες (Eurosport2)
13:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 TEAM (Eurosport1)
15:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ Μονό | 2nd run (Eurosport2)
15:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 8 Φεβρουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Virginia-Duke (Novasports4)
03:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ SHORT (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Big Air | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SG (Eurosport1)
05:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ PGS | Προκριματικά (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ SHORT (Eurosport1)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ PGS | Τελικός (Eurosport2)
10:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SPRINT F | Προκριματικά (Eurosport2)
10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Individual (Eurosport1)
12:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SPRINT F (Eurosport1)
12:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1500m (Eurosport2)
13:15 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη 1η ημέρα (Novasports6) (η ώρα έναρξης εξαρτάται από τα προηγούμενα ματς που δεν είναι τηλεοπτικά)
14:05 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ Μονό | RUN 03 (Eurosport2)
14:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
15:15 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
15:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ Μονό | RUN 04 (Eurosport2)
16:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:30 WTA 500 Αγία Πετρούπολη 2η ημέρα (Novasports6)
19:00 Eurocup 13η αγωνιστική: Μπούρσασπορ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)
19:30 WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
19:45 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φενέρμπαχτσε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
20:00 Ολλανδικό Κύπελλο Προημιτελικός: Άιντχοφεν-Μπρέντα (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ζαλγκίρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:00 Eurocup: Μπουργκ-Γκραν Κανάρια (Novasports3)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Μετροπολιτάν (Novasports Start)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Ίντερ-Ρόμα (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Προημιτελικός Μονακό – Αμιάν (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 9 Φεβρουαρίου

03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Προκριματικά (Eurosport2)
04:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SG (Eurosport1)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Big Air | Τελικός (Eurosport2)
06:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Προκριματικά (Eurosport2)
07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SG (Eurosport1)
08:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SBX | Τελικός (Eurosport2)
10:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ HS106 (Eurosport1)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ 10km (Eurosport1)
13:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 3Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ DOUBLES | 1st run (Eurosport2)
15:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΛΟΥΤΖ DOUBLES | 2nd run (Eurosport2)
15:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
17:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη 2η ημέρα (Novasports6)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Προημιτελικός Μπερζεράκ-Βερσάιγ (Novasports1)
19:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
20:00 Ολλανδικό Κύπελλο Προημιτελικός: Άγιαξ-Φίτεσε (Novasports2)
20:00 Ολλανδικό Κύπελλο Προημιτελικός: Βάαλβικ-Άλκμααρ (Novasports3)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Βενέτσια (Novasports Start)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Τσεντεβίτα Ολίμπια (Novasports5)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Ανδόρα (Novasports4)
21:45 Eurocup: Βαλένθια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports6)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports Prime)
22:15 Γαλλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Νις-Μαρσέιγ (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Φεβρουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ (Novasports4)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Τελικός (Eurosport2)
04:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ DOWNHILL COMBINED (Eurosport1)
08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SBX | Τελικός (Eurosport2)
08:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SLALOM COMBINED (Eurosport1)
09:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 10km C (Eurosport1)
09:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING AERIALS TEAM (Eurosport2)
13:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 5000m (Eurosport1)
14:45 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη 3η ημέρα (Novasports6) (η ώρα έναρξης εξαρτάται από τα προηγούμενα ματς που δεν είναι τηλεοπτικά)
15:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:30 ΛΟΥΤΖ Relay (Eurosport2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ατρόμητος-Λαμία (Novasports Prime)
17:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
19:00 Ιταλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Αταλάντα-Φιορεντίνα (Novasports1)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ολλανδικό Κύπελλο: Ναϊμέγκεν-Go Ahead Eagles (Novasports News)
21:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports3)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports Start)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπασκόνια (Novasports5)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Γιουβέντους-Σασουόλο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Ναντ-Μπαστιά (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ HALFPIPE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ SG (Eurosport1)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 15km C (Eurosport1)
10:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 10000m (Eurosport2)
10:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
12:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Α (Novasports6)
12:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:20 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 | Προκριματικά (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 4Η ΗΜΕΡΑ
(Eurosport2)
14:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Β (Novasports6)
14:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 4Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:10 ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 03 (Eurosport2)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:45 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Γ (Novasports6)
15:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 04 (Eurosport2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Δ (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Χανσά Ροστόκ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λειψία-Κολωνία (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 27 αγωνιστική (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Σεβίλλη-Έλτσε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 27η αγωνιστική: Λεγανές-Ρεάλ Σαραγόσα (Novasports Start)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SNOWBOARD CROSS TEAM (Eurosport2)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
09:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ RELAY 4X5KM (Eurosport1)
10:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (Eurosport2)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Sprint (Eurosport1)
11:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 | Τελικός (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT (Eurosport2)
13:00 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Α (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)
14:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Β (Novasports6)
14:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | SHORT (Eurosport1)
14:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ HEAT 03 (Eurosport2)
15:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΕΛΕΤΟΝ (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Θέλτα (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μάιντς (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χέρτα (Novasports News)
16:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
17:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΡΘΙΑ ΑΝΔΡΕΣ(Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ – Λιλ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη (Novasports3)
21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA (Novasports4)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική: Μπρέσια – Τριέστε (Novasports5)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Άιντχοφεν (Novasports Start)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Λιόν – Νις (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Φίνιξ Οπεν (Eurosport2)
23:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Μέξικο Σίτι | ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
04:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 1st run (Eurosport1)
06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 2nd run (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ RELAY 4X10KM (Eurosport1)
10:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Pursuit (Eurosport1)
11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
12:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΔΙΑΘΛΟ Pursuit (Eurosport1)
12:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING Aerials | Προκριματικά (Eurosport2)
13:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 5Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λοριάν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Ντάρμσταντ (Novasports5)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική (Novasports Start)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βαλένθια (Novasports1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ (Eurosport1)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Φέγενορντ (Novasports4)
15:30 Τένις WTA 500 Αγία Πετρούπολη Τελικός (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Άσκολι – Κόμο (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
16:55 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
17:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κλασικός Αλμερίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports4)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς – Μπορντό (Novasports5)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Πέζαρο (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Γρανάδα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική (Novasports Start)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς – Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου

03:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | FREE PROGRAM (Eurosport1)
03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ ICE DANCING | FREE PROGRAM (Eurosport1)
04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)
05:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
06:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες FREESTYLE SKIING SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)
06:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
08:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)
13:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS 140 TEAM (Eurosport1)
14:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 01 (Eurosport2)
15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)
15:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες ΜΠΟΜΠΣΛΕΪ TWO MAN | HEAT 02 (Eurosport2)
17:00 WTA 500 Ντουμπάι 1η ημέρα (Novasports6)
19:00 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Πονφεραντίνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ Β’ (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Οριστικοποιήθηκε η συμφωνία της IDComs για την αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans στην Ελλάδα. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου της IDComs, ο σκοπός αυτής της συνεργασίας είναι να εμπλουτίσει τη γ...
  • Octagon Spirit PRO

    Octagon Spirit PRO

    Έφτασε στην Tronix ο νέος Octagon Spirit PRO, ένας IP δέκτης που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με την κορυφαία σχεδίαση και προσφέρει τις πιο πρόσφατες δυνατότητες για μια απαράμιλλη εμπειρία...
  • Η AVM στην MWC 2024

    Η AVM στην MWC 2024

    Στη φετινή MWC στη Βαρκελώνη, η AVM παρουσίασε πρωτοποριακές καινοτομίες και νέα προϊόντα FRITZ! για ισχυρές συνδέσεις. Το FRITZ!Box 5690 Pro για οπτικές ίνες υποστηρίζει επιπλέον σύνδεση DSL κ...
  • TP-Link SG6428X & SG6654X

    TP-Link SG6428X & SG6654X

    Τα SG6428X και SG6654X είναι δύο υψηλής απόδοσης επαγγελματικά switches επιπέδου L3 της TP-Link, τα οποία διαθέτουν πλεονάζουσες μονάδες τροφοδοσίας και προσφέρουν γρήγορες ενσύρματες ταχύτητες 10...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...