Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

6 Απριλίου 2022 10:38

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 7 – 18 Απριλίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fe667889ce8ea4257526e7cbe386959a5 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (7-18 Απριλίου 2022)

Πέμπτη 7 Απριλίου
15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 500 Charleston Sabalenka-Anisimova (Novasports6)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(7-18 Απριλίου 2022)

Πέμπτη 7 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 500 Charleston Sabalenka-Anisimova (Novasports6)
20:30 WTA 500 Charleston Keys-Bencic (Novasports6)
21:00 Ευρωλίγκα 34η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports Prime)
22:00 Τουρνουά γκολφ The Masters 1η ημέρα (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Απριλίου

15:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Α (Novasports Start)
19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 29η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χάνσα Ροστόκ (Novasports2)
19:45 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Β (Novasports Start)
20:00 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
20:30 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Α (Novasports6)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ (Novasports3)
21:30 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Γ (Novasports Start)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
22:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Σεβίλλη-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αναντολού Εφές (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Λοριάν-Σεντ Ετιέν (Novasports News)
22:15 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Β (Novasports6)
23:45 Τουρνουά γκολφ The Masters 2η ημέρα (Novasports5)
24:00 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Γ (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Απριλίου

00:30 WTA 250 Bogota Προημιτελικός Δ (Novasports Start)
02:00 WTA 500 Charleston Προημιτελικός Δ (Novasports6)
03:00 BKFC 23 (Novasports4)
14:45 EFL Championship 41η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Μπέτις (Novasports1)
15:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΡΩΜΗ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μάιντς (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Γκλάντμπαχ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Ντέρμπι (Novasports6)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρενς-Ρεν (Novasports2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 26η αγωνιστική: Τρέντο-Μπρίντιζι (Novasports4)
19:00 WTA 250 Bogota Ημιτελικός Α (Novasports Start)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play out 3η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
20:30 WTA 500 Charleston Ημιτελικός Α (Novasports6)
20:45 WTA 250 Bogota Ημιτελικός Β (Novasports Start)
21:00 WL MMA 56 (Novasports4)
21:00 Τουρνουά γκολφ The Masters 3η ημέρα (Novasports5)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports News)
21:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Νυρεμβέργη-Ντάρμσταντ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
22:15 WTA 500 Charleston Ημιτελικός Β (Novasports6)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 6η αγωνιστική: New York Red Bulls-Montreal CF (Novasports News)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Απριλίου

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αμστελ Γκολντ Ρέις ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χόλσταιν Κίελ-Αμβούργο (Novasports3)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Αλαβές (Novasports1)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Αμστελ Γκολντ Ρέις ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Βάαλβικ (Novasports5)
16:00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΡΩΜΗ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports Prime)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Θέλτα (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports5)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Νις (Novasports2)
18:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play off 4η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
19:00 ΝΤΑΡΤΣ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα WDF | Φρίμλι Γκριν (Eurosport1)
19:00 WTA 250 Bogota Τελικός (Novasports Start)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 34η αγωνιστική Κόρτραϊκ-Άντερλεχτ (Novasports News)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Λιόν (Novasports2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Χόφενχαϊμ (Novasports3)
20:30 WTA 500 Charleston Τελικός (Novasports6)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Τουρνουά γκολφ The Masters 4η ημέρα (Novasports5)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Μπαρτσελόνα (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports2)
24:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Απριλίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 34η αγωνιστική: Μπρέσια-Πάρμα (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Λούτον (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 35η αγωνιστική: Αλμερία-Πονφεραντίνα (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Απριλίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου γυναικών 8η αγωνιστική: Ελλάδα-Εσθονία (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Απριλίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Μπραμπανκόν ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μακάμπι Τελ Αβίβ-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 16η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βαρέζε-Τριέστε (Novasports5)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 16η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ντερτόνα-Μπρέσια (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Απριλίου
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 1η ημέρα (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Απριλίου

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 42 αγωνιστική: Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Prime)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σικελίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Μπόρνμουθ-Μίντλεσμπρο (Novasports Prime)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Κόβεντρι (Novasports2)
19:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ρεν-Μονακό (Novasports2)
22:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Φούλαμ (Novasports3)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 36η αγωνιστική (Novasports Start)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 2η ημέρα (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Ρουμπέ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Χέρτα (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Στουτγκάρδη (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Βαγιεκάνο (Novasports1)
17:15 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μπρεστ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Οσασούνα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Κολωνία (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 3η ημέρα (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 30η αγωνιστική: Αμβούργο-Καρλσρούη (Novasports3)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τρεβίζο-Μπρίντιζι (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λανς (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Απριλίου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 7η αγωνιστική: Atlanta United-Cincinnati (Novasports Prime)
09:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Τουρκίας ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Ρουμπέ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λοριάν (Novasports2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Νυρεμβέργη (Novasports4)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play out 4η αγωνιστική: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ (Novasports1)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports6)
19:00 Ολλανδικό Κύπελλο Τελικός: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play off 5η αγωνιστική: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Θέλτα (Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR, RBC Χέριτατζ, 4η ημέρα (Eurosport2)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Λειψία (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ (Novasports2)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Los Angeles FC-Sporting Kansas City (Novasports6)
______________________________________________________________________________

Μ. Δευτέρα 18 Απριλίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική: Μίντλεσμπρο-Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος των Άλπεων ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Βοστώνη (Eurosport2)
16:00 Βελγικό Κύπελλο Τελικός: Γάνδη-Άντερλεχτ (Novasports1)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Ντέρμπι (Novasports2)
17:30 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
18:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΣΕΦΙΛΝΤ (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 35η αγωνιστική: Μόντσα-Μπρέσια (Novasports4)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 EFL Championship 43η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 36η αγωνιστική (Novasports Start)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....