Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 509
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

5 Οκτωβρίου 2021 12:10

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 7-18 Οκτωβρίου

8f36e8f5126b8113b5312e0aa1320817 XL 889c3994

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (7 – 18 Οκτωβρίου)

Πέμπτη 7 Οκτωβρίου
16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ Μέρος (Novasports Prime)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(7 – 18 Οκτωβρίου)

Πέμπτη 7 Οκτωβρίου

16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ Μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ζενίτ (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄Μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Οκτωβρίου

19:45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μονακό (Novasports4)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α΄Μέρος (Novasports Prime)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports Start)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄ Μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Οκτωβρίου

10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Λομβαρδίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:45 Αντοχή Μοτοσικλετών: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Norisring 1η Ημέρα (Novasports6)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαντέ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 3η αγωνιστική: Ντερτόνα-Μπρίντιζι (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: Οβιέδο-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Οκτωβρίου

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Norisring 2η Ημέρα (Novasports6)
15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρί Τουρ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ : ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βενέτσια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport2)
20:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
21:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
23:20 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
15:30 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Ουέσκα (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εμβόλιμη): Ούνιξ Καζάν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ (Novasports5)
20:30 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports2)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Φενέρμπαχτσε (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μονακό (Novasports4)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
24:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Οκτωβρίου

12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ | ROUTE PRESENTATION (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:00 Ευρωλίγκα 4η αγωνιστική: Ζενίτ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ούνιξ Καζάν (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
23:00 Playmakers (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Οκτωβρίου
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Ανόβερο-Σάλκε (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports4)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Μπαρτσελόνα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Κολωνία (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports5)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Κόρτραϊκ (Novasports1)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports2)
22:00 EFL Championship 12η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports6)
24:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR
______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Οκτωβρίου

14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Λειψία (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ (Novasports Start)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μορμπιχάν ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βάαλβικ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Λιλ (Novasports2)
19:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Χετάφε (Novasports6)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 4η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τριέστε (Novasports5)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονακό (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Τσβόλε (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Χιχόν-Αλκορκόν (Novasports Start)
22:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 30η αγωνιστική: Los Angeles FC-San Jose Earthquakes (Novasports6)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR

______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

08:45 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Παρίσι (Eurosport1)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
11:30 ΣΤΙΒΟΣ, Μαραθώνιος Άμστερνταμ (Eurosport1)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Νις (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι-Κάρντιφ (Novasports Start)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σιντ Τρούιντεν-Άντερλεχτ (Novasports4)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Έλτσε (Novasports1)
15:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Σεβίλλη (Novasports1)
17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λανς (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γκενκ (Novasports5)
19:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
20:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports Start)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τσιταντέλα-ΣΠΑΛ (Novasports4)
21:30 Αγώνες ΜΜΑ: Eagle FC (Novasports6)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λοριάν (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου

20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπέτις (Novasports1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Οβιέδο (Novasports2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...