Skip to main content
6 Απριλίου 2015 15:48

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 8 – 26 Απριλίου

a4650a6591bf8ec315a5f23df228145b XL 0237e95f

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 8-26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

08-04-15
12:00    Πανελλήνιο πρωτάθλημα Τένις: Ημιτελικά (Novasports 4)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 8-26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

08-04-15
12:00    Πανελλήνιο πρωτάθλημα Τένις: Ημιτελικά (Novasports 4)
13:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Βόλεϊ Α1 Γυνακών Play Offs: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Νovasports 3)
18:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 3η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 2ος αγώνας: Κίμκι – Μπάνβιτ (Eurosport 2)
20:00    Βόλεϊ Α1 Γυναικών Play Offs: Παναθηναϊκός-Πανναξιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:45    LEN Champions League: Ολυμπιακός-Προ Ρέκο (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Πορτογαλικό Κύπελλο: Σπόρτινγκ-Νασιονάλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Γκραν Κανάρια – Ούνιξ Καζάν (Eurosport 2)

09-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14:00    Πανελλήνιο πρωτάθλημα Τένις: Τελικοί Γυναικών & Ανδρών (Novasports 4)
14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 4η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Play Offs (Novasports 3)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Φάση των 16, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – 4η μέρα, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Volley League ΟΠΑΠ: Play Offs (Novasports 7)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ Ούλκερ-Αναντόλου Εφές (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ευρωλίγκα Top 16: Αλμπα-Μακάμπι (Novasports 4)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
21:45    Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα Μάλαγα-Λαμποράλ (Novasports 7)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

10-04-15
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Ημιτελικοί: Αντερλεχτ – Σαχτάρ (Eurosport/Eurosport HD)
14:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Προημιτελικά, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Νίζνι (Cnovasports 7) – ΜΟΝΟ ΚΥΠΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!
18:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Ημιτελικοί: Ρόμα – Τσέλσι (Eurosport/Eurosport HD)
20:00    Ευρωλίγκα Top 16: Γαλατασαράι-Μπαρτσελόνα (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Καέν-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Αθλητικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)
22:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

11-04-15
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ντάλας – Κολοράντο Ράπιντς (Eurosport 2)
12:00 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 2: Gold Coast Suns –St Kilda (Eurosport 2)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 48 κιλών (Eurosport 2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΩΝ ΒΑΣΚΩΝ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
17:45 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA – Ημιτελικά, Κατοβίτσε – Πολωνία (Eurosport 2)
18:15 ΙΠΠΑΣΙΑ – Saut Hermes, Παρίσι (Eurosport/Eurosport HD)
19:45 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – The Oxford and Cambridge Boat Race (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ SPEEDWAY – Best Pairs Cup, Γερμανία (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον–Ν. Γιορκ Σίτι (Eurosport 2)

12-04-15
09:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΠΑΡΙΣΙΟΥ – Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Αραγονία (Eurosport 2)
12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Αραγονία, Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PARIS-ROUBAIX – Εισαγωγική αναφορά, Γαλλία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Αραγονία (Eurosport 2)
15:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSTOCK – Αραγονία – Ισπανία (Eurosport 2)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 53 κιλών (Eurosport 2)
17:45 ΙΠΠΑΣΙΑ – Saut Hermes, Παρίσι (Eurosport 2)
19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σίλβερστοουν, Αγγλία (Eurosport/Eurosport HD)
20:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 69 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

13-04-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Πόρτλαντ Τίμπερς – Ορλάντο Σίτι (Eurosport 2)
02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Λ. Α. Γκάλαξι – Σιάτλ Σάουντερς (Eurosport 2)
16:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE – Τελικός (Eurosport/Eurosport HD)
19:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 58 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)

14-04-15
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Play Offs (Novasports 3)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 77 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
19:15    FINA World League Πόλο Ανδρών: Ουγγαρία-Ελλάδα (Novasports 3)
19:30    Volley League ΟΠΑΠ: Play Offs (Novasports 7)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Eυρωλίγκα Play Offs: 1ος Αγώνας (Novasports 3)
21:45    UEFA Champions League: Γιουβέντους-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45    UEFA Champions League: Ατλέτικο Μ.-Ρεάλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15-04-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 63 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπαστιά (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Eυρωλίγκα Play Offs: 1ος Αγώνας (Novasports 3)
21:45    UEFA Champions League: Πόρτο-Μπάγερν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16-04-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Κύπελλο Γαλλίας (Eurosport 2)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 69 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Play Offs (Novasports 3) (εάν χρειαστεί)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 85 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Volley League ΟΠΑΠ: Play Offs (Novasports 3) (εάν χρειαστεί)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Eυρωλίγκα Play Offs: 2ος Αγώνας (Novasports 3)
22:00    UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
22:05    UEFA Europa League: Ντιναμό Κ.-Φιορεντίνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Βόλφσμπουργκ-Νάπολι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05    UEFA Europa League: Κλαμπ Μπριζ-Ντνίπρο (Novasports 6)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)

17-04-15
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:45    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 3: Collingwood – St Kilda (Eurosport 2)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία 75 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 94 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Eυρωλίγκα Play Offs: 2ος Αγώνας (Novasports 3)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)

18-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ν. Υ. Ρεντ Μπουλς–Σ. Χ. Ερθκουεϊκς (Eurosport 2)
10:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία 105 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
13:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Γυναίκες – Κατηγορία +75 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 3)
15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – Προκριματικός γύρος, Μαρόκο (Eurosport 2)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ανδρες – Κατηγορία +105 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ – Le Mans, Γαλλία (Eurosport 2)
17:00    Basket League 2014/15: Πανελευσινιακός-Κόροιβος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 3)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Παρί Σ. Ζερμέν (Novasports 7)
19:00 TBC LEN Champions League: Ραντνίτσκι-Ολυμπιακός (Novasports 4)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ – Le Mans, Γαλλία (Eurosport 2)
21:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ρεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00  ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 1η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Μόντρεαλ Ιμπακτ – Σικάγο Φάιαρ (Eurosport 2)

19-04-15
00:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ – Le Mans, Γαλλία (Eurosport 2)
11:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 1η κούρσα, Ασσεν/Ολλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
12:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT – Ασσεν/Ολλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE – 2η κούρσα, Ασσεν/Ολλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ‘AMSTEL GOLD RACE’ – Ολλανδία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ – Le Mans, Γαλλία (Eurosport 2)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 3ος γύρος, Μαρόκο (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 4ος γύρος, Μαρόκο (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00  ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 2η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Σ. Ετιέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20-04-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια – Νιου Ινγκλαντ (Eurosport 2)
02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Νιου Γιορκ Σίτι – Πόρτλαντ Τίμπερς (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Eυρωλίγκα Play Offs: 3ος Αγώνας – (Νοvasports 3)
21:30    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)

21-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Eυρωλίγκα Play Offs: 3ος Αγώνας (Novasports 3)
21:45    UEFA Champions League: Προημιτελικός-Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45    UEFA Champions League: Προημιτελικός-Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22-04-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Eυρωλίγκα Play Offs: 4ος Αγώνας (Novasports 3) (εάν χρειαστεί)
21:45    UEFA Champions League: Προημιτελικός-Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23-04-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Eυρωλίγκα Play Offs: 4ος Αγώνας – εάν χρειαστεί (Novasports 3)
22:00    UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
22:05    UEFA Europa League: Προημιτελικός-Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Προημιτελικός-Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05    UEFA Europa League: Προημιτελικός-Επαναληπτικός Αγώνας (Novasports 6)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)

24-04-15
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:45    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 34η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 3)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 3)
17:00    Basket League 2014/15: Κόροιβος-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: 34η Αγωνιστική (Novasports 7)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Basket League 2014/15: Ρέθυμνο-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: 34η Αγωνιστική (Novasports 3)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-04-15
09:45    Διεθνής Μαραθώνιος: Αμβούργο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00    Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Εβρος Σουφλίου (Novasports 3)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 31η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: 34η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....