DIABASTE DWREAN DIG 166
techmail
SECURITY REPORT 129
now 33 2022
satpraxis 2022
energiatec banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

8 Ιουλίου 2022 12:00

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, από 8 έως 31 Ιουλίου 2022

novasports

 ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (8–31 Ιουλίου 2022)

Παρασκευή 8 Ιουλίου

09:40 Men’s Volleyball Nations League Φάση ομίλων: Γαλλία-Βραζιλία (Novasports Prime)

14:00 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Α’ Προημιτελικός Λιθουανία – Πολωνία (Novasports4)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)

15:30 Τουρνουά τένις Wimbledon Α’ Ημιτελικός Διπλού Γυναικών: Kichenok/Ostapenko-Krejcikova/Siniakova (Novasports Prime)

16:30 (όχι νωρίτερα) Τουρνουά τένις Wimbledon Β’ Ημιτελικός Ανδρών Djokovic-Norrie (Novasports Prime)

16:30 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Β’ Προημιτελικός Σερβία – ΗΠΑ (Novasports4)

18:00 (όχι νωρίτερα) Τουρνουά τένις Wimbledon B’ Ημιτελικός Διπλού Γυναικών: Mertens-Zhang-Collins-Krawczyk (Novasports Prime)

19:30 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Γ’ Προημιτελικός Γαλλία – Σλοβενία (Novasports4)

22:00 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Δ’ Προημιτελικός Ισπανία – Αυστραλία (Novasports4)

23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Barbasol Championship, 2η ημέρα (Eurosport2)

24:00 Στιγμιότυπα 12ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Ιουλίου

12:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Μονού Γυναικών Rybakina-Jabeur (Novasports Prime)

17:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: ΠΑΟΚ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports Start)

Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Διπλού Ανδρών Ebden-Purcell-Mektic/Pavic (Novasports Prime)

19:30 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Α’ Ημιτελικός (Novasports4)

20:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 19η αγωνιστική: New York City FC-New England Revolution (Novasports2)

20:15 ΒΜΧ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ΒΜΧ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΤΕΣΕΛ (Eurosport1)

22:00 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Β’ Ημιτελικός (Novasports4)

22:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σαμονί Τελικός SPEED (Eurosport1)

23:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Seattle Sounders FC-Portland Timbers (Novasports2)

23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Barbasol Championship, 3η ημέρα (Eurosport2)

24:00 Στιγμιότυπα 13ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Ιουλίου

12:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες της Μόντσα (Eurosport2)

12:35 Αγώνες One Make (Eurosport1)

13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Μονού Ανδρών Djokovic ή Norrie-Κύργιος (Novasports Prime)

19:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Διπλού Γυναικών (Novasports Prime)

TBC   FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Μικρός Τελικός (Novasports4)

TBC   FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Τελικός (Novasports4)

21:30 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σαμονί Τελικός LEAD (Eurosport1)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Barbasol Championship, 4η ημέρα (Eurosport2)

24:00 Στιγμιότυπα 14ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Ιουλίου

21:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Ιουλίου

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 10ο Ετάπ (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Ιουλίου

______________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Ιουλίου

03:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 20η αγωνιστική: Inter Miami CF-Philadelphia Union (Novasports2)

12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 1η ημέρα (Novasports Start)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 12ο Ετάπ (Eurosport1)

21:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Ιωνικός (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Ιουλίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 1η ημέρα (Eurosport2)

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Α’ Προημιτελικός (Novasports6)

12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 2η ημέρα (Novasports Start)

13:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Α’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 13ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:45 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

16:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

18:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική Καϊζερσλάουτερν-Ανόβερο (Novasports3)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Ιουλίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 2η ημέρα (Eurosport2)

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Α’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

12:00-22:00 Τουρνουά γκολφ The Open 3η ημέρα (Novasports Start)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 14ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Β’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

14:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

15:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ηνωμένο Βασίλειο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Β’ Ημιτελικός (Novasports6)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών U17 Α’ Ημιτελικός (Novasports4)

17:00 Women’s Volleyball Nations League Α’ Ημιτελικός (Novasports5)

17:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ηνωμένο Βασίλειο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

19:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Νέα Υόρκη | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών U17 Β’ Ημιτελικός (Novasports4)

20:30 Women’s Volleyball Nations League Β’ Ημιτελικός (Novasports5)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος Μαγδεμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Ιουλίου

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 3η ημέρα (Eurosport2)

11:00-21:00 Τουρνουά γκολφ The Open 4η ημέρα (Novasports Start)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 15ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Lausanne Τελικός (Novasports Prime)

14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος Μπραουνσβάιγκ-Αμβούργο (Novasports3)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP, (Eurosport2)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βουδαπέστη Τελικός (Novasports6)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών Μικρός Τελικός (Novasports4)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP (Eurosport2)

19:00 Βελγικό Σούπερ Καπ Κλαμπ Μπριζ-Γάνδη (Novasports Prime)

19:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Νέα Υόρκη | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport1)

TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο κοριτσιών Τελικός (Novasports4)

20:30 Women’s Volleyball Nations League Τελικός (Novasports5)

22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 21η αγωνιστική: Atlanta United FC-Orlando City SC (Novasports1)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Ιουλίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports1)

01:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Μπαρακούντα Τσάμπιονς, 4η ημέρα (Eurosport2)

18:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 19 Ιουλίου

13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 16ο Ετάπ (Eurosport1)

18:45 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 20 Ιουλίου

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 17ο Ετάπ (Eurosport1)

17:00 Men’s Volleyball Nations League Α’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

18:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport1)

20:30 Men’s Volleyball Nations League Β’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

____________________________________________________________________________

Πέμπτη 21 Ιουλίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Α’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 18ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

16:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

17:00 Men’s Volleyball Nations League Γ’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

20:30 Pre Game Show Άρης-Γκόμελ (Novasports Prime)

21:00 UEFA Europa Conference League 2ος προκριματικός γύρος 1ος αγώνας: Άρης-Γκόμελ (Novasports Prime)

23:00 Post Game Show Άρης-Γκόμελ (Novasports Prime)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 1η ημέρα (Eurosport2)

22:00 Men’s Volleyball Nations League Δ’ Προημιτελικός (Novasport4)

_____________________________________________________________________________

Παρασκευή 22 Ιουλίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 19ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Β’ Ημιτελικός (Novasports6)

16:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

17:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Α’ Προημιτελικός (Novasports Start)

19:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Β’ Προημιτελικός (Novasports Start)

19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Φορτούνα Ντίσελντορφ-Πάντερμπορν (Novasports Prime)

21:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Γ’ Προημιτελικός (Novasports Start)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 2η ημέρα (Eurosport2)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports Prime)

23:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Δ’ Προημιτελικός (Novasports Start)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 23 Ιουλίου

13:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 20ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Αμβούργο Α’ Τελικός (Novasports6)

15:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

17:00 Men’s Volleyball Nations League Α’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

18:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | Κάιρο (Eurosport2)

19:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: PTO Τουρ Καναδικό Όπεν (Eurosport1)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 3η ημέρα (Eurosport2)

20:30 Men’s Volleyball Nations League Β’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

21:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Α’ Ημιτελικός (Novasports Start)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ανόβερο-Ζανκτ Πάουλι  (Novasports3)

23:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Β’ Ημιτελικός (Novasports Start)

02:05   (ξημερώματα Κυριακής) Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 22η αγωνιστική (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Κυριακή 24 Ιουλίου

03:00 Αγώνες πυγμαχίας BKFC Fight Night 10 – Tampa 2 (Novasports6)

12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport1)

13:00 Αγώνες One Make (Eurosport1)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)

14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φλάνδρα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports Prime)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports2)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φλάνδρα | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, MXGP (Eurosport2)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φλάνδρα | 2ος ΑΓΩΝΑΣ, MX2 (Eurosport2)

17:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 21ο Ετάπ (Eurosport1)

18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports2)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR ΟΠΕΝ 3Μ, 4η ημέρα (Eurosport2)

21:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Παλέρμο Τελικός (Novasports Start)

21:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: PTO Τουρ Καναδικό Όπεν (Eurosport1)

22:00 Men’s Volleyball Nations League Τελικός (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Δευτέρα 25 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)

_____________________________________________________________________________

Τρίτη 26 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλονίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)

____________________________________________________________________________

Τετάρτη 27 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαλονίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)

_____________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Ιουλίου

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)

20:00 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Novasports Prime)

20:30 UEFA Europa Conference League 2ος προκριματικός γύρος επαναληπτικός αγώνας: ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Novasports Prime)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 1η ημέρα (Eurosport2)

22:30 Post Game Show ΠΑΟΚ-Λέφσκι Σόφιας (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Ιουλίου

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Α’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

12:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Προημιτελικός (Novasports6)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Β’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Β’ Προημιτελικός (Novasports6)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Γ’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Γ’ Προημιτελικός (Novasports6)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Δ’ Προημιτελικός (Novasports Prime)

18:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Δ’ Προημιτελικός (Novasports6)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 2η ημέρα (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Ιουλίου

14:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Α’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

15:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Τσεχία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)

16:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Β’ Ημιτελικός (Novasports Prime)

18:30 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Ημιτελικός (Novasports6)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 3η ημέρα (Eurosport2)

21:30 Σούπερ Καπ Γερμανίας: Λειψία-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)

_____________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Ιουλίου

13:00 ΒΜΧ ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Νάντη Τελικός RACING (Eurosport1)

13:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

14:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Πράγα Τελικός (Novasports Prime)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports2)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Τσεχία | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

16:00 Τουρνουά τένις WTA 250 Βαρσοβία Α’ Τελικός (Novasports6)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)

16:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε ΛΟΝΔΙΝΟ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Start)

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Rocket Mortgage Classic, 4η ημέρα (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό Σούπερ Καπ: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports Prime)

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 23η αγωνιστική DC United-Orlando City SC (Novasports2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • YDS-TC012 & YDS-TC018

    YDS-TC012 & YDS-TC018

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή των νέων φορτιστών YDS-TC012 και YDS-TC018. Πρόκειται για universal επιτοίχιους φορτιστές USB 5V με μέγιστο ρεύμα εξόδου 3A. Υποστηρίζουν το πρό...
  • TP-LINK: Ο παγκοσμίως Νο.1 πάροχος προϊόντων Wi-Fi για 11 συνεχή χρόνια

    TP-LINK: Ο παγκοσμίως Νο.1 πάροχος προϊόντων Wi-Fi για 11 συνεχή χρόνια

    Για 11 συνεχή έτη, η TP-Link® κατατάσσεται παγκοσμίως ως ο Νο.1 πάροχος σε συσκευές WLAN, συγκεντρώνοντας μερίδιο 17,8% της παγκόσμιας αγοράς. Το συγκεκριμένο επίτευγμα είναι αποτέλεσμα της υποστή...
  • AVM FRITZ!Repeater 1200 AX

    AVM FRITZ!Repeater 1200 AX

    Η εταιρεία AMY A.E. διαθέτει στην ελληνική αγορά μια οικονομική συσκευή της γερμανικής AVM για την επέκταση του οικιακού WLAN. Πρόκειται για το FRITZ!Repeater 1200 AX, έναν επαναλήπτη 2 ζωνών που ...
  • DEEPCOOL CASTLE 240EX A-RGB

    DEEPCOOL CASTLE 240EX A-RGB

    Η DEEPCOOL, μια εταιρεία με εξειδίκευση σε υδροψύξεις και κουτιά RGB, παρουσιάζει την νέα AIO υδρόψυξη CASTLE 240EX A-RGB, η οποία προσφέρει τέλειο αποτέλεσμα φωτισμού για το PC σας χάρη στο ενσωμ...
  • PROMAX TVHUNTER+

    PROMAX TVHUNTER+

    Το TVHunter+ είναι ένα μικρό, φορητό & εύκολο στη χρήση πεδιόμετρο που έχει σχεδιαστεί για την εγκατάσταση της Επίγειας Ψηφιακής Τηλεόρασης και για τα δύο συστήματα ψηφιακής τηλεόρασης, DVB-T ...
  • Mistral Wind Maxi

    Mistral Wind Maxi

    Η wind Maxi είναι η ενισχυμένη έκδοση της απλής κεραίας Wind. Προορίζoνται και οι δύο για περιοχές με ισχυρούς ανέμους και πολύ ήλιο, όπως είναι οι καιρικές συνθήκες που επικρατούν στα νησιά. Η Wi...
  • SONORA WONDERWALL 600 FULL EMOTION

    SONORA WONDERWALL 600 FULL EMOTION

    Η επιτοίχια βάση SONORA WONDERWALL 600 FULL EMOTION TILT είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις 42" έως 75" ιντσών, με μέγιστο βάρος 45 κιλών και max VESA 600x400. Διαθέτει σύστημα εύκολης ρύθμισης της ο...
  • ANGA PS-5 / PS-10 / PS-20 / PS-30

    ANGA PS-5 / PS-10 / PS-20 / PS-30

    Η εταιρεία STAM Electronics ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς κεραιών UHF της ANGA. Πρόκειται για κεραίες εξωτερικού χώρου με ενσωματωμένο φίλτρο LTE 5G, οι οποίες είναι προσαρμοσμένες στις ανά...
  • PROMAX RANGER mini

    PROMAX RANGER mini

    Ο εξαιρετικά συμπαγής αναλυτής PROMAX RANGER mini, έχει σχεδιαστεί για την εγκατάσταση κεραιών TV/SAT, καθώς και συστημάτων διανομής. Το συγκεκριμένο πεδιόμετρο είναι συμβατό με τα πρότυπα DVB-T/T...
  • TP-LINK TL-SM311LS/LM & TL-SM5310-T

    TP-LINK TL-SM311LS/LM & TL-SM5310-T

    Η εταιρεία TP-Link διαθέτει SFP Modules που είναι συμβατά με τις θύρες SFP+ των νέων της Multi-Gigabit Switches. Πιο συγκεκριμένα, έχουμε: Τα MiniGBIC Modules TL-SM311LS και TL-SM311LM που είνα...
  • AVM WireGuard

    AVM WireGuard

    Η πρόσβαση στο FRITZ!Box, το σύστημα NAS ή άλλες συσκευές του οικιακού δικτύου εν κινήσει, μπορεί να γίνει δυνατή με ένα ασφαλές εικονικό ιδιωτικό δίκτυο (VPN). Με τη νέα δυνατότητα WireGuard της ...
  • MELICONI FlatStyle ES 800

    MELICONI FlatStyle ES 800

    Η Meliconi, ηγέτης στην κατηγορία των επιτοίχιων και επιτραπέζιων βάσεων TV, παρουσιάζει την σειρά FlatStyle, με την εγγύηση της εξ' ολοκλήρου Ιταλικής κατασκευής, εστιάζοντας στη λειτουργικότητα....

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Τεύχος 167

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Τεύχος 167

    Το νέο τεύχος Αυγούστου 2022 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Έπειτα από...
  • Disney+

    Disney+

    Έπειτα από σχεδόν ένα χρόνο αναμονής λόγω της αναβολής της προγραμματισμένης για πέρυσι έλευσής του στην Ελλάδα, η είσοδος του Disney+ στην εγχώρια αγορά της συνδρομητικής τηλεόρασης είναι πλέον γ...
  • AVM FRITZ!Box 4060

    AVM FRITZ!Box 4060

    Η γερμανική AVM διευρύνει την οικογένεια FRITZ!Box, παρουσιάζοντας ένα νέο μοντέλο με προηγμένα τεχνικά χαρακτηριστικά και εντελώς ανανεωμένη εμφάνιση. Πρόκειται για το FRITZ!Box 4060, το οποίο δε...
  • OCTAGON SX988 4K UHD IP

    OCTAGON SX988 4K UHD IP

    Η γερμανική OCTAGON διευρύνει την οικογένεια των ψηφιακών της δεκτών, παρουσιάζοντας ένα νέο μοντέλο. Πρόκειται για τον SX988 4K UHD IP που αποτελεί τη νέα γενιά της σειράς SX IP, με επεξεργαστή 6...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design