Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 186
tech 2024 04 11 at 08 37 28 TM 487
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

11 Απριλίου 2024 21:27
9 Φεβρουαρίου 2016 17:36

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 10 – 21 Φεβρουαρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F6365fe20bf727af1b781d43690bd031a XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT – FOX SPORTS HD (10 – 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ)

10-2-16
03:30 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: DePaul Blue Demons – Villanova Wildcats (FOX Sports HD)…

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT – FOX SPORTS HD (10 – 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ)

10-2-16

03:30 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: DePaul Blue Demons – Villanova Wildcats (FOX Sports HD)

13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 140, Νορβηγία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Νορβηγία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 140, Νορβηγία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

20:00 LEN Champions League: Γιαντράν-Ολυμπιακός (Novasports 3)

20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32, 6η αγωνιστική (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32, 6η αγωνιστική Μακάμπι – Νίζνι (Eurosport 2)

21:40 Eurocup: Λιμόζ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32, 6η αγωνιστική Λιμόζ – ΠΑΟΚ (Eurosport 2)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11-2-16

02:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Seton Hall Pirates – Butler Bulldogs (FOX Sports HD)

15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες & Γυναίκες – Σπριντ Κλασσικό, Σουηδία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: EURO 2016 – Ημιτελικοί (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Τσεντεβίτα (Novasports 3)

21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ-Ουνικάχα (Novasports 4)

21:00 2016 PREMIER LEAGUE OF DARTS: Νιουκάστλ (FOX Sports HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Μπάμπεργκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: EURO 2016 – Ημιτελικοί (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:45 Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

12-2-16

17:30 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ευρωλίγκα Top 16: Λοκομοτίβ Κ.-Νταρουσάφακα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 225, Νορβηγία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Ανζέ (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Παναθηναϊκός-Αναντόλου Εφές (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις (Novasports 4)

23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13-2-16

02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Buffalo Sabres – Montreal Canadiens (FOX Sports HD)

02:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγαντιαία Τεχνική κατάβαση ανδρών, Ιαπωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

05:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγαντιαία Τεχνική κατάβαση ανδρών, Ιαπωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 1η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 2)

10:00 2016 SKI CLASSICS: Κορτίνα, Ιταλία (FOX Sports HD)

11:00 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Διπλά – 2η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 2)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ελβετία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ Κλασσικό γυναικών, Σουηδία (Eurosport 2)

13:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Σουηδία (Eurosport 2)

14:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ Κλασσικό ανδρών, Σουηδία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Ατρόμητος-Βέροια (Novasports 3)

15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 95 Γυναίκες, Σλοβενία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 225, Νορβηγία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings (Novasports 4)

17:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Ολυμπιακός-Παμβοχαϊκός (Novasports 6)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανθρακικός-Πλατανιάς (Novasports 3)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Λιλ (Novasports 7)

18:00 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Aerials, Ρωσία (Eurosport 2)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: EURO 2016 – Μικρός Τελικός (Eurosport 2)

20:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Philadelphia Flyers – New Jersey Devils (FOX Sports HD)

20:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Νασιονάλ-Σπόρτινγκ (Novasports 4)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Λοριάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία ανδρών, ΗΠΑ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ: EURO 2016 – Τελικός (Eurosport 2)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Σετούμπαλ (Novasports 4)

14-2-16

02:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 1, Ιαπωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

03:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Marquette Golden Eagles – Creighton Bluejays (FOX Sports HD)

05:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2, Ιαπωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

09:45 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες – 1η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 2)

10:45 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες – 2η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 2)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ελβετία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ FMS Γυναικών, Σουηδία (Eurosport 2)

13:15 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Σουηδία (Eurosport 2)

13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports 3)

14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθετη τεχνική κατάβαση γυναικών, Ελβετία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 95 Γυναίκες, Σλοβενία (Eurosport 2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Φέγενορντ (Novasports 4)

15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 15χλμ FMS Ανδρών, Σουηδία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 225, Νορβηγία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναιτωλικός-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΛ Καλλονής-Πανιώνιος (Novasports 3)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ναϊμέγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports 4)

18:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία γυναικών, ΗΠΑ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΟΚ-Ηρακλής (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μαρίτιμο-Μπράγκα (Novasports 3)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Best of Super League (Novasports 24HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Detroit Red Wings – Boston Bruins (FOX Sports HD)

15-2-16

12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 1η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

17:30 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Παναθηναϊκός-Απόλλων Π. Carna (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Κηφισιά-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:30 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Λαύριο-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 1η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε-Π.Φερέιρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16-2-16

12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 2η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Παίζουμε Ελλάδα πόλο (Novasports 1 & Novasports 1HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 2η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-2-16

02:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Purdue Boilermakers – Northwestern Wildcats (FOX Sports HD)

12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία (Novasports 4)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 1η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 2)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία (Novasports 4)

21:00 Διεθνές Meeting Στίβου: Στοκχόλμη (Novasports 3)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 3η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18-2-16

01:30 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Penn State Nittany Lions – Iowa Hawkeyes (FOX Sports HD)

11:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4 ΗΠΕΙΡΩΝ – Σύντομο πρόγραμμα γυναικών, Ταϊβάν (Eurosport 2)

12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία (Novasports 4)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 2η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 3)

19:30 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – 4η μέρα, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:00 2016 PREMIER LEAGUE OF DARTS: Δουβλίνο (FOX Sports HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-2-16

03:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Minnesota Golden Gophers – Maryland Terrapins (FOX Sports HD)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

13:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 2)

14:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθετη τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Προημιτελικά (Novasports 4)

16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Προημιτελικά (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Νις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ουνιάο Μαδέιρα-Εστορίλ (Novasports 3)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-2-16

02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: New Jersey Devils – New York Islanders (FOX Sports HD)

09:30 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες – 1η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ιταλία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Φινλανδία (Eurosport 2)

13:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες & Γυναίκες, Freestyle σπριντ, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 2)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Ημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Ημιτελικά (Novasports 4)

16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ομάδων, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: 20ή Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:00 Πόλο Α1 Γυναικών: Ολυμπιακός-ΝΟΒ (Novasports 3)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 4η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)

17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες – HS 130, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Ρεμς (Novasports 6)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Ηρακλής-ΑΕΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning (FOX Sports HD)

20:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π.Φερέιρα-Μπενφίκα (Novasports 6)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χεράκλες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Μονπελιέ (Novasports 3)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Ημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ακαντέμικα-Ρίο Αβε (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

21-2-16

09:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Hong Kong Masters (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

09:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκίαθλο γυναικών, Φινλανδία (Eurosport 2)

12:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκίαθλο ανδρών, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G γυναικών, Ιταλία (Eurosport 2)

13:30 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες – 2η κούρσα, Γερμανία (Eurosport 2)

13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports 3)

14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Gundersen, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 130, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ – 5η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Τελικός (Novasports 6)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: 20ή Αγωνιστική (Novasports 3)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Πλατανιάς-Παναιτωλικός (Novasports 4)

17:15 ΣΤΙΒΟΣ: Γαλλία (Eurosport 2)

17:45 ΣΤΙΒΟΣ: Γαλλία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

19:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: St. John’s Red Storm – Seton Hall Pirates (FOX Sports HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μορεϊρένσε (Novasports 3)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN – Τελικός, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Best of Super League (Novasports 24HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Minnesota Wild – Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...