Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 13 – 24 Ιανουαρίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT – FOX SPORTS HD (13-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)
13-1-16
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – 4η μέρα, Λονδίνο (Eurosport 2)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – 4η μέρα: Higgins – Wenbo, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT – FOX SPORTS HD (13-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)
13-1-16
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ατομικό ανδρών, Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – 4η μέρα, Λονδίνο (Eurosport 2)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – 4η μέρα: Higgins – Wenbo, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
17:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 24 HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32, Νίζνι – Μακάμπι (Eurosport 2)
21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – Φάση των 32, Μπάγερν Μονάχου – Ούλμ (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – 4η μέρα: Robertson – Fu, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
14-1-16
02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Toronto Maple Leafs – Columbus Blue Jackets (FOX Sports HD)
13:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – FIS Ski Flying World Championships (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ -Ατομικό γυναικών, Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Προημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 2)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Προημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
17:30 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Παμβοχαϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 3)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Προημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα-Τσεντεβίτα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15-1-16
02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Washington Capitals – Vancouver Canucks (FOX Sports HD)
06:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS : Προημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση ανδρών (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
13:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – FIS Ski Flying World Championships (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
14:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σύνθετη τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport 2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Προημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Χίμκι-Λαμποράλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντόλου Εφές-Νταρουσάφακα (Novasports 7)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Προημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Ανζέ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Μπάμπεργκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.Ζαλγκίρις (Novasports 4)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Τοντέλα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16-1-16
02:30 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Tampa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 118, Chaux-Neuve/Γαλλία (Eurosport 2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
11:45 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες & Γυναίκες–Freestyle Sprint (Eurosport 2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μαζική εκκίνηση γυναικών-Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
14:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – 10χλμ Gundersen Ατομικό, Γαλλία (Eurosport 2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport 2)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – FIS Ski Flying World Championships (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος (Novasports 3)
15:45 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες-2η κούρσα,Oberhof/Γερμανία (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 Βasket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports 4)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Μαζική εκκίνηση ανδρών, Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανθρακικός-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports 3)
19:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Butler Bulldogs – St. John’s Red Storm (FOX Sports HD)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-Ηρακλής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Καμπούρ-Φίτεσε (Novasports 4)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Novasports 3)
21:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Marquette Golden Eagles – Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
21:05 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Ημιτελικά, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Μπενφίκα (Novasports 4)
23:30 NFL POST-SEASON 2015-2016: New England Patriots – Kansas City Chiefs (FOX Sports HD)
17-1-16
03:00 NFL POST-SEASON 2015-2016: Arizona Cardinals – Green Bay Packers (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1 (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
11:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία γυναικών, Ruhpolding (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 1 (Eurosport 2)
12:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες – Freestyle Sprint (Eurosport 2)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2 (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντεν Χάαγκ-Αγιαξ (Novasports 3)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2 (Eurosport 2)
15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ – FIS Ski Flying World Championships (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Αϊντχόφεν (Novasports 7)
15:30 ΑΓΩΝIΣΤΙΚΑ ΕΛΚΗΘΡΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες, Oberhof/Γερμανία (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 Βasket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Παναθηναϊκός-Αρης (Novasports 3)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΟΚ-Βέροια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 4)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 NFL POST-SEASON 2015-2016: Florida Panthers – Seattle Seahawks (FOX Sports HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE MASTERS – Τελικός, Λονδίνο (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σ.Ετιέν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Πόρτο (Novasports 3)
23:30 NFL POST-SEASON 2015-2016: Denver Broncos – Pittsburgh Steelers (FOX Sports HD)
18-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:15 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
16:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Kολοσσός H Hotels-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Λαμία – Άρης (Novasports 3)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Πλατανιάς-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μποαβίστα-Σετούμπαλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:30 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 1η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 2η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Eurocup Φάση των «32»: ΠΑΟΚ-Ολντενμπουργκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP -Φάση των 32: Αλμπα Βερολίνου – Αρης (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP -Φάση των 32: Βαλένθια – Λιμόζ (Eurosport 2)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1HD)
20-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: NY Rangers – Vancouver Canucks (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 3η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP -Φάση των 32: Καρσίγιακα – Τρέντο (Eurosport 2)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1HD)
21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP -Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ούνιξ Καζάν (Eurosport 2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Βελγικό Κύπελλο: Σταντάρ Λ.-Γκενκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
03:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Detroit Red Wings – St. Louis Blues (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 4η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ γυναικών, Antholz/Ιταλία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Λοκομοτίβ Κ.-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Τσεντεβίτα-Αναντόλου Εφές (Novasports 4)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 Βελγικό Κύπελλο: Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ (Novasports 7)
23:45 Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
04:30 Διεθνής Μαραθώνιος: Ντουμπάι (Novasports 4)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 5η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Super-G (Σούπερ σύνθετο) Ανδρών (Eurosport 2)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σπριντ ανδρών, Antholz/Ιταλία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
17:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σούπερ σύνθετο ανδρ.-Τεχν. κατάβαση (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
18:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Προκριματικά HS 134 Ανδρών, Πολωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Χίμκι-Μπάμπεργκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Νταρουσάφακα-Φενερμπαχτσέ (Novasports 4)
20:00 2016 WORLD CHAMPIONSHIP OF PING PONG (FOX Sports HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Ουνικάχα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Γκαζελέκ Αζαξιό (Novasports 3)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σετούμπαλ-Ακαντέμικα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:30 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
02:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16 (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση γυναικών (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ελεύθερη κατάβαση ανδρών (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες – 10χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport 2)
14:15 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 6η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 3)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες – 15χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Καταδίωξη ανδρών, Antholz/Ιταλία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
16:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες – 15χλμ Ελεύθερη τεχνική (Eurosport 2)
17:00 Βasket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Κηφισιά-ΠΑΟΚ (Novasports 4)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ομάδες, Zakopane/Πολωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: 14η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Ανζέ (Novasports 7)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Half Pipe, Mammoth/ΗΠΑ (Eurosport 2)
20:00 2016 WORLD CHAMPIONSHIP OF PING PONG (FOX Sports HD)
20:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ski Cross, Nakiska/Καναδάς (Eurosport 2)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Φίτεσε (Novasports 4)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μπορντό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ: REVOLUTION SERIES – Διεθνείς Αγώνες, Μάντσεστερ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π.Φερέιρα-Σπόρτινγκ (Novasports 3)
23:00 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – SBS, Mammoth/ΗΠΑ (Eurosport 2)
24-1-16
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
02:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16 (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
04:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16 (FOX Sports HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
11:30 GAME, SET AND MATS EXTRA – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
11:30 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Γυναίκες – Σκυταλοδρομία Σπριντ (Eurosport 2)
11:45 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 7η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
13:00 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Ανδρες – Σκυταλοδρομία Σπριντ (Eurosport 2)
13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αλκμααρ-Φέγενορντ (Novasports 3)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2 (Eurosport 2)
15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:15 GAME, SET AND MATS – Ενημερωτικό μαγκαζίνο για το τένις (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Σκυταλοδρομία ανδρών, Antholz (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports 7)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 Α1 Mπάσκετ Γυναικών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – HS 134, Zakopane/Πολωνία (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: 19η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΧΙΟΝΟΣΑΝΙΔΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Half Pipe, Mammoth/ΗΠΑ (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Best of Super League (Novasports 24HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 NFL POST-SEASON 2015-2016 (FOX Sports HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μαρίτιμο (Novasports 3)
23:30 FREESTYLE ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Slopestyle, Mammoth/ΗΠΑ (Eurosport 2)
01:30 NFL POST-SEASON 2015-2016 (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 8η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 8η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 8η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN – 8η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport 2)