Skip to main content
12 Μαρτίου 2019 13:10

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 13-25 Μαρτίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F5c461e3f9ae4b04722c202b1f8bd6c51 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (13-25 Μαρτίου)

Τετάρτη 13 Μαρτίου
01:00 NHL, Capitals – Penguins (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(13-25 Μαρτίου)

Τετάρτη 13 Μαρτίου

01:00 NHL, Capitals – Penguins (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Eurocup προημιτελικός-3ος αγώνας: Ούνιξ Καζάν – Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports3HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport2)
19:00 Basketball Champions League: Μπάνβιτ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports2HD)
20:00 Eurocup: Άλμπα Βερολίνου – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Προμηθέας Πατρών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Μούρθια-Αντβέρπ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:30 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Broncos – Storm (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
18:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
20:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Μαρτίου
01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
05:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
10:50 NRL, Rabbitohs – Roosters (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπουντούτσνοστ (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports2HD)
22:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Μαρτίου

00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 1 (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 2 (FOX Sports HD)
05:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
08:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Στόουκ-Ρέντινγκ (Novasports4HD)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονπελιέ (Novasports3HD)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NHL, Sharks – Penguins (FOX Sports HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ρόμα (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ (Novasports1HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Δανία, Φάση ομίλων Γυναικών, DENMARK – UNITED STATES (Eurosport1/Eurosport1HD)
20.45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
24:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Pregame (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Μαρτίου
00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Final (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, ACC Championship Final (FOX Sports HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:10 NRL, Raiders – Titans (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD(
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports2HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1/HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Φροζινόνε (Novasports5HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Βάκερ Ίνσμπρουκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ουντινέζε (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, SEC Championship Final (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ξάνθη (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 NHL, NCAA College Basketball, AAC Championship Final (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
24:00 NHL, Islanders – Wild (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Μαρτίου
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, SWEDEN – SOUTH KOREA (Eurosport2)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, CANADA – FINLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Αζαξιό-Λανς (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 19 Μαρτίου

01:30 NHL, Lightning – Coyotes (FOX Sports HD)
04:30 NHL, Kings – Jets (FOX Sports HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 27η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-ΤΣΣΚΑ (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπουντούτσνοστ (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών CHINA – GERMANY (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-1ος αγώνας (Novasports3HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-1ος αγώνας (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 20 Μαρτίου

01:00 NHL, Canadiens – Flyers (FOX Sports HD)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Γ) Δανία, SWEDEN – RUSSIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: NOKERE KOERSE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών UNITED STATES – SWEDEN (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 21 Μαρτίου

01:00 NHL, Maple Leafs – Sabres (FOX Sports HD)
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA(Eurosport2)
10:50 NRL, Rabbitohs – Dragons (FOX Sports HD)
11:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών CANADA – RUSSIA (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
19:15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Φιλικός Αγώνας Κάτω των 21, GERMANY – FRANCE (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπουντούτσνοστ-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:00 Premier League of Darts – Berlin (FOX Sports HD)
21:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία Φάση Ομίλων Γυναικών JAPAN – SWITZERLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Super Euroleague Pre Game Show Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
00:30 Super Euroleague Post Game Show Γκραν Κανάρια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 22 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SAITAMA (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 NRL, Cowboys – Broncos (FOX Sports HD)
15:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: BREDENE KOKSIJDE CLASSIC (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
19:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία Φάση Ομίλων Γυναικών CANADA – DENMARK (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup ημιτελικός-2ος αγώνας (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Eurocup ημιτελικός-2ος αγώνας (Novasports5HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 23 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, March Madness First Round (FOX Sports HD)
06:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA Προκριματικός Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, SANYA (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
10:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μιλάνο – Σαν Ρέμο (Eurosport2)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Ημιτελικοί Γυναικών (Eurosport 2)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 24 Μαρτίου

02:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
08:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα SAITAMA (Eurosport2)
09:10 NRL, Warriors – Wests Tigers (FOX Sports HD)
10:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Μικρός Τελικός Γυναικών (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μεγάλη Βρετανία (Eurosport2)
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μάντσεστερ SIX-DAY, TRACK CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round Tip – Off (FOX Sports HD)
24:00 NCAA College Basketball, March Madness Second Round Tip – Off (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 25 Μαρτίου

02:30 NCAA College Basketball, March Madness Second Round (FOX Sports HD)
16:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Καταλονίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....