Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 495
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

23 Απριλίου 2024 10:00
23 Απριλίου 2024 09:28
14 Αυγούστου 2019 11:39

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 14 Αυγούστου – 2 Σεπτεμβρίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F4392915fe98b3a075569e6f6ad4286a9 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (14 Αυγούστου – 2 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 14 Αυγούστου
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Red Sox – Indians (FOX Sports HD)
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ/ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(14 Αυγούστου – 2 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 14 Αυγούστου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Red Sox – Indians (FOX Sports HD)
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ/ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Reds – Nationals (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 15 Αυγούστου

12:50 NRL, Sea Tigers – Eagles (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Pre Game Show (Novasports2HD)
21:00 3ος προκριματικός γύρος UEFA Europa League-επαναληπτικός αγώνας: ΑΕΚ – Κραϊόβα (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 MLB, Tigers – Sea Eagles (FOX Sports HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 Post Game Show (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 16 Αυγούστου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Προκριματικά Ολυμπιακών Αγώνων Τόκιο (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:00 NFL, Raiders – Cardinals (FOX Sports HD)
12:55 NRL, Panthers – Broncos (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports1HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 17 Αυγούστου

11:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)
17:00 EFL Championship 3η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports3HD)
20:00 MLB, Indians – Yankees (FOX Sports HD)
20:30 Φιλικός αγώνας: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ντιζόν (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Astros – Athletics (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 18 Αυγούστου

09:00 NRL, Dragons – Sharks (FOX Sports HD)
14:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Κάρντιφ (Novasports2HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Women World Tour Βαργκάρντα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Έρεμπρο-Χάκεν (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)
20:00 MLB, Dodgers – Braves (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NFL, Saints – Chargers (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 19 Αυγούστου

03:00 NFL, Seahawks – Vikings (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 20 Αυγούστου

03:00 NFL, 49ers – Broncos (FOX Sports HD)
10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
11:35 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
13:55 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 21 Αυγούστου

03:00 MLB, Tigers – Astros (FOX Sports HD)
10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
11:25 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 MLB, Padres – Reds (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Rockies – Diamondbacks (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 22 Αυγούστου

12:50 NRL, Bulldogs – Eels (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 23 Αυγούστου

03:00 NFL, Jaguars – Dolphins (FOX Sports HD)
12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:55 NRL, Rabbitohs – Broncos (FOX Sports HD)
16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 24 Αυγούστου

03:00 NFL, Bills – Lions (FOX Sports HD)
12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)
16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντιζόν-Μπορντό (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 1η αγωνιστική Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Βουέλτα Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Yankees – Dodgers (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 25 Αυγούστου

02:00 MLB, Angels – Astros (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Sea Eagles – Rabbitohs (FOX Sports HD)
11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: GT Αντοχής Σουζούκα (Eurosport2)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι – Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νόρκεπινγκ – Χέλσινγκμποργκ (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Στόουκ – Λιντς (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports1HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports3HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Πανιώνιος – Βόλος (Novasports2HD)
20:00 MLB, Braves – Mets (FOX Sports HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Αταλάντα (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Red Sox – Padres (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπολόνια (Novasports3HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports4HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπρέσια (Novasports5HD)

____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 26 Αυγούστου

03:00 NFL, Steelers – Titans (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 5η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λέτσε (Novasports2HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 27 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 28 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:00 MLB, Cardinals – Brewers (FOX Sports HD)
21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις – Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 29 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 NRL, Bulldogs – Cowboys (FOX Sports HD)
16:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
18:35 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Rays – Astros (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 30 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:55 NRL, Eels – Broncos (FOX Sports HD)
14:00 Κλήρωση UEWFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
18:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Brewers – Cubs (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπολόνια-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 6η αγωνιστική: Κάρντιφ-Φούλαμ (Novasports3HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 31 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος του Αλμάτι (Eurosport2)
13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Ντέρμπι (Novasports1HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπρέσια (Novasports1HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Athletics – Yankees (FOX Sports HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Βάαλβαϊκ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Mets – Phillies (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)
13:20 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βέλγιο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports1HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 22η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σίλβερστόουν (Eurosport2)
18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
18:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports4HD)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports3HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ίντερ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports3HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα Λέτσε – Βερόνα (Novasports5HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
17:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 6η αγωνιστική (Novasports1HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U20

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U20

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, στο τεύχος που κρατάτε στα χέρια σας προχωράμε σε περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • D-Link DWA-X1850

    D-Link DWA-X1850

    Το Wi-Fi 6 είναι το μέλλον του Wi-Fi! Αναβαθμίστε το δίκτυό σας με την τελευταία λέξη της ασύρματης τεχνολογίας, χάρη στον αντάπτορα USB AX1800 Wi-Fi 6. Απλώς συνδέστε τον στον υπολογιστή σας και ...
  • Ikusi FTD-420

    Ikusi FTD-420

    Οι λύσεις οπτικών ινών – μεταξύ άλλων – είναι ιδανικές για διανομή ραδιοτηλεοπτικών σημάτων σε κεντρικές εγκαταστάσεις, από μία πολυκατοικία έως και ένα μεγάλο ξενοδοχειακό συγκρότημα. Το πιο σημα...
  • Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024

    Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024

    Η συμμετοχή της IDComs στην Athens Electronix 2024 στέφτηκε από μεγάλη επιτυχία, κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Μαρτίου. Από νωρίς το πρωί του Σαββάτου, πλήθος επισκεπτών κατέφθασε...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...
  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...