Skip to main content
15 Ιανουαρίου 2020 12:21

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 15-27 Ιανουαρίου 2020

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fe6b43d666995002e428fd15beebf67f7 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (15-27 Ιανουαρίου 2020)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου
13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μπάντγκαστάιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των «16»: Αλάνιασπορ-Κασίμπασα (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(15-27 Ιανουαρίου 2020)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου

13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μπάντγκαστάιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των «16»: Αλάνιασπορ-Κασίμπασα (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπασκόνια (Novasports4HD)
19:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των 16 – 1ος αγώνας (Novasports5HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Όλντενμπουργκ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 16 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall – Butler (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, St. John’s – Providence (FOX Sports HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:20 ΔΙΑΘΛΟ, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 17 Ιανουαρίου

04:00 NCAA College Basketball, Oregon – Washington State (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, Oregon State – Washington (FOX Sports HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Λάαξ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Ρουχπόλτινγκ, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, TITISEE NEUSTADT (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπασκόνια (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Βαλένθια (Novasports3HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφες-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports5HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 28η αγωνιστική: Φούλαμ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 18 Ιανουαρίου

09:25 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR 250, Αδελαϊδα, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport2)
11:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Νόβε Μέστο, 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport2)
11:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 19η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Άρης (live streaming στο Novasports.gr)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: ΚΠΡ-Λιντς (Novasports1HD)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λάτσιο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, TITISEE NEUSTADT (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
18:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Λάαξ (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Τορίνο (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Πανιώνιος-ΟΦΗ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
21:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Σαντιάγο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άλκμααρ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 32, Ναντ – Λιόν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

10:15 ΛΟΥΤΖ: Λίλεχαμερ, 1ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο (Eurosport2)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σεστριέρ (Eurosport2)
13:05 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)
13:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο (Eurosport2)
14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λούτον (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Ίντερ (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, TITISEE NEUSTADT (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Μόσχα, Aerials (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ρόμα (Novasports3HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
21:30 NFL Pre-game Show Sunday 2019 (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Πάρμα (Novasports2HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο, Φάση των 32 Λοριάν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:05 NFL Post Season 2019-2020, AFC Championship Game (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 20 Ιανουαρίου

01:40 NFL Post Season 2019-2020, NFC Championship Game (FOX Sports HD)
01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο, Φάση των 32, Σεν Πριβέ Σεντ Ιλέρ – Μονακό (Novasports1HD)
22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Στόουκ (Novasports3HD)

________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 21 Ιανουαρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Eurocup Top 16 3η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-Παρτιζάν (Novasports1HD)
19:15 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Βενέτσια (Novasports2HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των 16 – Επαναληπτικός αγώνας (Novasports5HD)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:00 Eurocup: Ανδόρα-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
22:10 Λιγκ Καπ Γαλλίας Ημιτελικός: Λιόν-Λιλ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Βόλος-ΑΕΚ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΑΕΚ (Novasports3HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Γαλατασαράι (Novasports4HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Βόλος-ΑΕΚ (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ολντενμπουργκ (Novasports5HD)
21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Τόφας Μπούρσα (Novasports3HD)
22:00 Λιγκ Καπ Γαλλίας Ημιτελικός: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 23 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Xavier (FOX Sports HD)
01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
03:30 NCAA College Basketball, Providence – Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports3HD)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
18:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αρης-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βαλένθια (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης-Ξάνθη (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αρης-Ξάνθη (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA – Oregon State (FOX Sports HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2)
12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπρέσια-Μίλαν (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφες (Novasports3HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ομπερτντορφ, Ομάδα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports1HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports3HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:20 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 NCAA College Basketball, Washington – Colorado (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ιντερ-Κάλιαρι (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Σασουόλο (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Λέτσε (Novasports5HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports3HD)
18:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports2HD)
21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, BIG WHITE (Eurosport2)
22:00 NFL Pro Bowl (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 27 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport2)
11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Γυναικών (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Τρουά (Novasports1HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...