Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 507
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17 Οκτωβρίου 2017 12:47

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 18 – 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

809238c9c93b954321613dcb9e39195f XL 69a77c15

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (18-29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)

18/10
04:00 MLB, Cubs – Dodgers (FOX Sports HD)
13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD  

(18-29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)

18/10

04:00 MLB, Cubs – Dodgers (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

19:00 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Νεπτούνας – Βέντσπιλς  (Novasports3HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Μπάνβιτ – Ολίμπια Λ.  (Novasports1HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Γκαζιάντεπ  (Novasports2HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Σάσαρι – Ολντενμπουργκ (Novasports2HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 MLB, Yankees – Astros (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________________________

19/10

04:00 MLB, Cubs – Dodgers (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

20:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:05 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Μακάμπι – Μπασκόνια (Novasports5HD)

21:15 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)

21:45 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο – Φενερμπαχτσέ (Novasports3HD)

22:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – ΤΣΣΚΑ (Novasports2HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

20/10

03:25 NFL, Raiders – Chiefs (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Προημιτελικά  (Νοvasports4HD)

14:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Cup of Russia (Eurosport2)

17:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Προημιτελικά (Νοvasports4HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

20:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Ουνικάχα (Novasports2HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Σ-Ετιέν – Μοντπελιέ (Novasports1HD)

22:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Βαλένθια – Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

___________________________________________________________________________________________________

21/10

03:00 MLB, Yankees – Astros (FOX Sports HD)

11:30 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Ημιτελικά  (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα  (Novasports3HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 13η Αγωνιστική Γουλβς – Πρέστον (Novasports5HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

17:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Μονακό – Καέν (Novasports3HD)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική ΑΟΚ – Παναιτωλικός (Novasports1HD)

19:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Cup of Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 NHL, New York Rangers – Nashville Predators (FOX Sports HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 13η Αγωνιστική Μίλγουολ – Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)

19:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

20:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Λαμία – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Nαντ – Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

21:15 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

____________________________________________________________________________________________________

22/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

12:00 TABLE TENNIS: Men’s World Cup in Liège, Belgium (Eurosport2)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Φέγενορντ – Αγιαξ (Novasports3HD)

16:00 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος (Novasports2HD)

16:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Τελικός  (Νοvasports4HD)

16:30 TABLE TENNIS: Men’s World Cup in Liège, Belgium (Eurosport2)          

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη (Novasports2HD)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Πλατανιάς – ΑΕΛ  (Novasports2HD)

17:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

18:00 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Oλυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports2HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________________________

23/10

03:30 NFL, Patriots – Falcons (FOX Sports HD)

18:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική ΑΕΚ – Ατρόμητος (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

24/10

03:30 NFL, Eagles – Redskins (FOX Sports HD)

14:00 CYCLING: Uci Gala, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Basketball Champions League 3η Αγωνιστική Βέντσπιλς – Ελάν Σαλόν  (Novasports5HD)

19:30 Basketball Champions League 3η Αγωνιστική ΑΕΚ- Μπάνβιτ (Novasports2HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική Χίμκι – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports4HD)

21:05 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική Μακάμπι – Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:30 Basketball Champions League 3η Αγωνιστική Kάπο ντ’Ορλάντο – ΠΑΟΚ  (Novasports3HD)

21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 League Cup Αγγλίας ΕFL Carabao Cup Φάση των «16» Σουόνσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Novasports2HD)

22:00 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Αρμάνι Μιλάνο   (Novasports4HD)

22:00 League Cup Aγγλίας EFL Carabao Cup Φάση των «16» Μάντσεστερ Σίτι – Γούλβς (Novasports5HD)

22:00 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική Mπαρτσελόνα – Ζαλγκίρις    (NovasportsStories)

23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

25/10

02:30 MLB World Series (FOX Sports HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (FOX Sports HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (FOX Sports HD)

19:30 Basketball Champions League 3η Αγωνιστική Aρης – Ναντέρ (Novasports1HD)

19:30 Basketball Champions League 3η Αγωνιστική Γκαζιάντεπ – Τενερίφη  (Novasports4HD)

19:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

20:00 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική ΤΣΣΚΑ – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports2HD)

20:45 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Αναντόλου Εφές  (Novasports3HD)

21:30 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική  Mπασκόνια – Βαλένθια   (Novasports5HD)

21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (FOX Sports HD)

21:45 League Cup Αγγλίας ΕFL Carabao Cup Φάση των «16» Τσέλσι – Εβερτον (Novasports1HD)

21:45 Γερμανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2ος Γύρος Λειψία – Μπάγερν (Novasports4HD)

22:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

22:00 Eυρωλίγκα 3η Αγωνιστική Ουνικάχα – Μπάμπεργκ  (NovasportsStories)

_____________________________________________________________________________________________________

26/10

02:30 FOOTBALL: Major League Soccer (FOX Sports HD)

03:00 MLB World Series (FOX Sports HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Ρεάλ Μαδρίτης   (Novasports2HD)

20:00 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Μακάμπι  (Novasports3HD)

21:00 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Χίμκι   (Novasports1HD)

21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο – Μπαρτσελόνα   (Novasports2HD)

22:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Skate Canada (Eurosport2)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

24:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Skate Canada (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________________________

27/10

02:30 FOOTBALL: Major League Soccer (FOX Sports HD)

03:25 NFL, Ravens – Dolphins (FOX Sports HD)

08:00 CYCLING: Tour of Hainan, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 CAR RACING: Porsche Supercup in Mexico City, Mexico (Eurosport2)

19:45 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – ΤΣΣΚΑ   (Novasports3HD)

20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:00 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Μπασκόνια   (Novasports4HD)

21:30 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Φενερμπαχτσέ   (Novasports2HD)

21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11η Αγωνιστική Παρί Σ.Ζερμέν – Νις  (Novasports3HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 14η Αγωνιστική Λιντς – Σέφιλντ Γιουν. (Novasports1HD)

22:00 Eυρωλίγκα 4η Αγωνιστική Βαλένθια – Ουνικάχα   (Novasports5HD)

23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_____________________________________________________________________________________________________

28/10

02:30 MLB World Series (FOX Sports HD)

08:15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Motegi, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Motegi, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Soelden, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Soelden, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική AEΛ – Λεβαδειακός (Novasports2HD)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 14η Αγωνιστική Κάρντιφ – Μίλγουολ (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟΚ (Novasports2HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11η Αγωνιστική Μπορντό – Μονακό (Νοvasports3HD)

19:30 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (Novasports1HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 14η Αγωνιστική Χαλ – Νότιγχαμ Φόρεστ  (Novasports4HD)

19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Ρόντα – Φέγενορντ (Novasports2HD)

20:00 NHL, Buffalo Sabres – San Jose Sharks (FOX Sports HD)

20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Skate Canada (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11η Αγωνιστική Moνπελιέ – Ρεν (Νοvasports3HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Βίλεμ – Αγιαξ  (Novasports2HD)

22:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Skate Canada (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________________________

29/10

03:00 MLB World Series (FOX Sports HD)

06:45 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Motegi, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 CYCLING: Tour of Hainan, China (Eurosport2)

09:45 SNOOKER: International Championship in Daqing, China (Eurosport2)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Soelden, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 Διεθνής Μαραθώνιος Φρανκφούρτη (Novasports2HD)

12:30 CAR RACING: Porsche Supercup in Mexico City, Mexico (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 SNOOKER: International Championship in Daqing, China (Eurosport2)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Soelden, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Championship Αγγλίας Football League 14η Αγωνιστική Μπέρμιγχαμ – Αστον  Βίλλα  (Novasports3HD)

15:00 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Ατρόμητος (Novasports2HD)

15:30 NFL, Browns – Vikings (FOX Sports HD)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Λαμία – Πλατανιάς (Novasports3HD)

18:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NFL (FOX Sports HD)

19:30  Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Πανιώνιος – ΑΕΚ  (Novasports1HD)

19:30  Super League Σουρωτή 9η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

20:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Motegi, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30  Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11η Αγωνιστική Λιλ – Μαρσέιγ (Νοvasports2HD)

22:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Skate Canada (Eurosport2)

22:25 NFL (FOX Sports HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Οριστικοποιήθηκε η συμφωνία της IDComs για την αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans στην Ελλάδα. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου της IDComs, ο σκοπός αυτής της συνεργασίας είναι να εμπλουτίσει τη γ...
  • Octagon Spirit PRO

    Octagon Spirit PRO

    Έφτασε στην Tronix ο νέος Octagon Spirit PRO, ένας IP δέκτης που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με την κορυφαία σχεδίαση και προσφέρει τις πιο πρόσφατες δυνατότητες για μια απαράμιλλη εμπειρία...
  • Η AVM στην MWC 2024

    Η AVM στην MWC 2024

    Στη φετινή MWC στη Βαρκελώνη, η AVM παρουσίασε πρωτοποριακές καινοτομίες και νέα προϊόντα FRITZ! για ισχυρές συνδέσεις. Το FRITZ!Box 5690 Pro για οπτικές ίνες υποστηρίζει επιπλέον σύνδεση DSL κ...
  • TP-Link SG6428X & SG6654X

    TP-Link SG6428X & SG6654X

    Τα SG6428X και SG6654X είναι δύο υψηλής απόδοσης επαγγελματικά switches επιπέδου L3 της TP-Link, τα οποία διαθέτουν πλεονάζουσες μονάδες τροφοδοσίας και προσφέρουν γρήγορες ενσύρματες ταχύτητες 10...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...