Skip to main content
1 Μαρτίου 2016 17:06

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 2 – 13 Μαρτίου

a36bcfb2d30c3eec0f34044d5edc9ac6 XL 5e681911

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT – FOX SPORTS HD (2-13 ΜΑΡΤΙΟΥ)

2-3-16
02:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Villanova Wildcats – DePaul Blue Demons (FOX Sports HD)
16:30 Ποδηλασία: Grand Prix Le Samyn in Belgium (Eurosport 2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT – FOX SPORTS HD

(2-13 ΜΑΡΤΙΟΥ)

2-3-16

02:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Villanova Wildcats – DePaul Blue Demons (FOX Sports HD)

16:30 Ποδηλασία: Grand Prix Le Samyn in Belgium (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Montreal, Canada – Women’s Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:45 Eurocup, μπάσκετ, Φάση των «16», 2ος αγώνας, Μιλάνο – Μπάνβιτ (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Montreal, Canada – Men’s Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:45 Ιταλικό Κύπελλο: Ιντερ-Γιουβέντους (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ρεάλ Μ.-ΤΣΣΚΑ (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MLB Spring Training 2016, San Francisco Giants – Los Angeles Angeles (FOX Sports HD)

22:45 Eurocup, μπάσκετ, Φάση των «16», 2ος αγώνας, Γκραν Κανάρια – Λιμόζ (Eurosport 2)

3-3-16

03:30 NCAA College Basketball 2015-2016, Butler Bulldogs – Seton Hall Pirates (FOX Sports HD)

11:00 NRL 2016, Broncos – Eels (FOX Sports HD)

16:00 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Mixed Relay (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland – Qualifying HS 134 Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Χίμκι-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Τσεντεβίτα-Νταρουσάφακα (Novasports 3)

20:45 SPEED SKATING: World University Championships in Baselga di Pine, Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 2016 Premier League of Darts, Bulldogs – Sea Eagles (FOX Sports HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Super Euroleague (Νοvasports 2 & Novasports 2 HD)

4-3-16

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 NRL 2016, Washington Capitals – New York Rangers (FOX Sports HD)

12:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany – Men – HS 106 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:45 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Arosa, Switzerland – Ski Cross (Eurosport 2)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Giant Slalom 2nd Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany – Team 4x5km (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Μπάμπεργκ (Novasports 7)

20:30 Ευρωλίγκα Top 16: Φενερμπαχτσέ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 3)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:10 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland – HS 134 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Καέν-Μονακό (Novasports 6)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Λαμποράλ (Novasports2 & Novasports2 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π.Φερέιρα-Μαρίτιμο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Men & Women – Sprint Freestyle (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:45 Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

5-3-16

02:00 NHL Regular Season 2015/16, Washington Capitals – New York Rangers (FOX Sports HD)

08:30 NRL 2016, Warriors – Wests Tigers (FOX Sports HD)

10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10:30 NRL 2016, Sharks – Cowboys (FOX Sports HD)

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany – Men – HS 106 (Eurosport 2)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:30 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Men’s Sprint (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Veysonnaz, Switzerland – Snowboard Cross (Eurosport 2)

14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Giant Slalom 2nd Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Jasna, Slovakia – Women’s Giant Slalom 2nd Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany – Gundersen (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:15 CYCLING: Strade Bianche , Italy (Eurosport 2)

15:30 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Women’s Sprint (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland – HS 134 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Φοίνικας Σύρου-Κηφισιά (Novasports 3)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports 4)

18:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Moscow, Russia – Moguls (Eurosport 2)

18:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Κράσνονταρ-Ζενίτ (Novasports 7)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 MLB Spring Training 2016, New York Yankees – Boston Red Sox (FOX Sports HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Σ.Ετιέν (Novasports 4)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Women’s 10km Free Technic Pursuit (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Μπενφίκα (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

22:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Men 15km Free Technic Pursuit (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:00 NHL Regular Season 2015/16, Los Angeles Kings – Anaheim Ducks (FOX Sports HD)

6-3-16

03:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Michigan Wolverines – Iowa Hawkeyes (FOX Sports HD)

07:00 MOTOCROSS: World Championship in Si Racha, Thailand – MX2 – Race 1 (Eurosport 2)

08:00 Ski Classics, Sweden (FOX Sports HD)

08:00 MOTOCROSS: World Championship in Si Racha, Thailand – Race 1 MXGP (Eurosport 2)

10:00 MOTOCROSS: World Championship in Si Racha, Thailand – MX2 – Race 2 (Eurosport 2)

10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 MOTOCROSS: World Championship in Si Racha, Thailand – Race 2 MXGP (Eurosport 2)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Jasna, Slovakia – Women’s Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Veysonnaz, Switzerland – Snowboard Cross (Eurosport 2)

13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia – Men’s Slalom 2nd Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:30 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Men’s Pursuit (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Jasna, Slovakia – Women’s Slalom 2nd Leg (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 3)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Αγιαξ (Novasports 7)

15:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany – 15km (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30 Pre Game Show (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:00 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Women’s Pursuit (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 3)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 4)

17:30 Κύπελλο Μπάσκετ Τελικός: Φάρος Κερατσινίου-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: ΤΣΣΚΑ-Σπαρτάκ (Novasports 7)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Απονομή και Post Game Show (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 MLB Spring Training 2016, Philadelphia Phillies – New York Yankees (FOX Sports HD)

20:30 Ποδόσφαιρο, Major League Soccer – Day 1: New York Red Bulls – Toronto FC (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:45 Ποδόσφαιρο: Major League Soccer – Day 1: Chicago – New York City FC (Eurosport 2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Γκινγκάμπ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Πόρτο (Novasports 3)

20:30 Ποδόσφαιρο, Major League Soccer – Day 1: New York Red Bulls – Toronto FC (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:45 Ποδόσφαιρο: Major League Soccer – Day 1: Chicago – New York City FC (Eurosport 2)

7-3-16

10:00 NRL 2016, Dragons – Storm (FOX Sports HD)

16:15 CYCLING: Paris-Nice, France – Stage 1: Conde sur Vesgre – Vendome (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Ορεστιάδα-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: 25η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε-Εστορίλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MLB Spring Training 2016, Los Angeles Angels – Chicago White (FOX Sports HD)

8-3-16

14:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Day 1 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 CYCLING: Paris-Nice, France – Stage 2: Contres – Commentry (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Day 1 (Eurosport 2)

21:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Men & Women – Sprint Classic (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:00 MLB Spring Training 2016, Cleveland Indians – Seattle Mariners (FOX Sports HD)

9-3-16

16:15 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Women Individual (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 Ποδηλασία, Paris-Nice, France – Stage 3: Cusset – Mont Brouilly (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Skiathlon Women (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:00 MLB Spring Training 2016, New York Mets – New York Yankees (FOX Sports HD)

20:30 Πόλο Α1 Ανδρών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 3)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Αγγλικό Κύπελλο: Χαλ-Αρσεναλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Day 2 (Eurosport 2)

21:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Skiathlon Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10-3-16

03:00 NHL Regular Season 2015/16, St. Louis Blues – Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)

11:00 NRL 2016, Bulldogs – Panthers (FOX Sports HD)

16:15 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Men Individual (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 CYCLING: Paris-Nice, France – Stage 4: Julienas – Romans sur Isere (Eurosport 2)

17:45 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Day 3 (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα Top 16: Λοκομοτίβ Κ.-Φενερμπαχτσέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Big East Tournament Quarter Final (FOX Sports HD)

20:00 Ευρωλίγκα Top 16: Τσεντεβίτα-Ουνικάχα (Novasports 3)

20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Tignes, France – Half Pipe (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 2016 Premier League of Darts, Nottingham (FOX Sports HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Day 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ-Χίμκι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports 2 & Novasports 2 HD)

11-3-16

02:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Big East Tournament Quarter Final (FOX Sports HD)

04:30 NCAA College Basketball 2015-2016, Big East Tournament Quarter Final (FOX Sports HD)

11:00 NRL 2016, Warriors – Broncos (FOX Sports HD)

14:45 SKI JUMPING: World Cup, Germany – Qualifying HS 142 Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Women’s Relay (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 Ποδηλασία: Paris-Nice, France – Stage 5: St Paul Trois Chateaux – Salon de Provence (Eurosport 2)

17:45 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – 1/4 F (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Women’s 10km Free Technic (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ρεάλ (Novasports 3)

20:30 Ευρωλίγκα Top 16: Νταρουσάφακα-Αναντόλου Εφές (Novasports 7)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός (Novasports2 & Novasports2 HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – 1/4 F (Eurosport 2)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ρεμς (Novasports 6)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 4)

21:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – Men 15km Free Technic (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:55 Αγγλικό Κύπελλο: Ρέντινγκ-Κρ. Πάλας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 26η Αγωνιστική (Novasports 7)

23:00 Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

12-3-16

01:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Big East Tournament Semi Final (FOX Sports HD)

02:00 Ποδόσφαιρο: Major League Soccer – Day 2: Orlando City SC – Chicago Fire (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

04:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Big East Tournament Semi Final (FOX Sports HD)

08:30 NRL 2016, Knights – Rabbitohs (FOX Sports HD)

08:30 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand – Superpole (Eurosport 2)

10:30 NRL 2016, Cowboys – Eels (FOX Sports HD)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Lenzerheide, Switzerland – Women’s Super-G (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand – First race (Eurosport 2)

12:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway – Men’s Downhill (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:50 Ενόργανη Γυμναστική: Γλασκόβη (Novasports 7)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: 26η Αγωνιστική (Novasports 3)

15:00 Bόλεϊ Α1 Γυναικών: ΠΑΟ-ΑΟ Θήρας (Novasports 6)

15:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Semi-finals (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:15 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Men Relay (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 CYCLING: Paris-Nice, France – Stage 6: Nice – La Madonne d Utelle (Eurosport 2)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟΚ-Απόλλων Π. Carna (Novasports 4)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 26η Αγωνιστική (Novasports 3)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Μαρσέιγ (Novasports 6)

19:30 LEN Champions League: Ολυμπιακός-Μπαρτσελονέτα (Novasports 4)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: 26η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Εβερτον-Τσέλσι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 NHL Regular Season 2015/16, Boston Bruins – New York Islanders (FOX Sports HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Xερενφέιν (Novasports 3)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Semi-finals (Eurosport 2)

21:15 HORSE RACING: Gran Premio Latino Americano in Buenos Aires, Argentina (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – 10km CP Women (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 26η Αγωνιστική (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

22:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada – 15km CP Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13-3-16

05:00 NCAA College Basketball 2015-2016, Pac-12 Tournament Final (FOX Sports HD)

09:15 SUPERSPORT: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport 2)

09:30 NRL 2016, Titans – Storm (FOX Sports HD)

11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand – Second race (Eurosport 2)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Lenzerheide, Switzerland – Women’s Super Combined, Super Giant (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway – Men’s Super-G (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:30 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Women’s Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Lenzerheide, Switzerland – Women’s Super Combined, Slalom (Eurosport 2)

14:45 SKI JUMPING: World Cup in Neustadt, Germany – HS 142 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 Ποδηλασία: Paris-Nice, France – Stage 7: Nice – Nice (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: 26η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τρουά –παρί Σ.Ζερμέν (Novasports 3)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports 7)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Final (Eurosport 2)

16:45 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway – Men’s Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 26η Αγωνιστική (Novasports 3)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: 26η Αγωνιστική (Novasports 4)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Ναϊμέγκεν (Novasports 7)

18:00 Αγγλικό Κύπελλο: Μάντσεστερ Γιουν.-Γ.Χαμ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Final (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 26η Αγωνιστική (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 Ποδόσφαιρο: Major League Soccer – Day 2: New York City FC – Toronto FC (Eurosport 2)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτές κεραίας

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Ελεύθερη επιλογή router

    Ελεύθερη επιλογή router

    Σύμφωνα με τον νόμο του Ελληνικού Κράτους που δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ. 7271 31/12/2022, παρέχεται στους καταναλωτές, από την 1η Οκτωβρίου 2023, η δυνατότητα να χρησιμοποιούν τερματικό εξοπλισμό (ro...
  • Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Φωτοβολταϊκό πάνελ & ηλεκτρική γεννήτρια Patona

    Η εταιρεία AstraSat προσφέρει νέες λύσεις που μπορούν να καλύψουν τις ανάγκες για παροχή ρεύματος, χωρίς την ανάγκη ύπαρξης δικτύου από πάροχο ηλεκτρικής ενέργειας. Συγκεκριμένα, διατίθενται τα εξ...
  • TP-Link ER706W

    TP-Link ER706W

    Το TP-Link ER706W είναι ένα νέο ασύρματο router διπλής ζώνης εταιρικής ποιότητας. Είναι ιδανικό για απομακρυσμένη διαχείριση που απαιτεί υψηλή απόδοση, χάρη στον επαναστατικό συνδυασμό των τελευτα...
  • Bridge Cable KL017

    Bridge Cable KL017

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου Bridge Cable KL017. Πρόκειται για καλώδιο LAN κατηγορίας CAT6, το οποίο είναι τύπου S/FTP. Διαθέτει τη μέγιστη δυνατή θωράκιση...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα Single LNB AN7123, Twin LNB AN7126 και Quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...