Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 507
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

1 Οκτωβρίου 2019 13:02

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 2-14 Οκτωβρίου

7188e2c6d09aff93c43eea8cc4894fb7 XL 89df30af

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (2-14 Οκτωβρίου)

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου
03:00 MLB, Brewers – Nationals (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(2-14 Οκτωβρίου)

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου

03:00 MLB, Brewers – Nationals (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 3 Οκτωβρίου

03:00 MLB, Athletics – Rays (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Plate (FOX Sports HD)
20:30 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Cup (FOX Sports HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)

________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Rams – Seahawks (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Plate (FOX Sports HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) HL
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Αμιάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μπρέσια-Σασουόλο (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Cup (FOX Sports HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσάρλτον (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ’ Εμίλια (Eurosport2)
16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: (Eurosport2)
18:30 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Football, TCU – Iowa State (FOX Sports HD)
19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports3HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 NCAA College Football, Texas – West Virginia (FOX Sports HD)

________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 NRL Grand Final (FOX Sports HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports2HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports1HD)
15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Βαρκελώνη (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λέτσε (Novasports24HD)
16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: FAMENNE ARDENNE CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Πανιώνιος (Novasports3HD)
18:00 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, DONINGTON GP (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports4HD)
19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Χάμαρμπι (Novasports3HD)
20:00 NFL, Falcons – Texans (FOX Sports HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL, Packers – Cowboys (FOX Sports HD)
________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

03:20 NFL, Colts – Chiefs (FOX Sports HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 10η αγωνιστική: Ορλεάν-Λανς (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 8 Οκτωβρίου

03:15 NFL, Browns – 49ers (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Οι τρεις κοιλάδες του Βαρέζε (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Binche Chimay Binche (Eurosport2)
18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 1, Plate (FOX Sports HD)
20:00 Eurocup 2η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports4HD)
20:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Ναντέρ (Novasports3HD)
21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Τόφας Μπούρσα (Novasports2HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Μπρέσια (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)
19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μονακό (Novasports1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Giants – Patriots (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)
18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD)
20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2)
16:30 NFL, Panthers – Buccaneers (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2)
18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Seahawks – Browns (FOX Sports HD)
20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD)
21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD)
23:05 NFL, 49ers – Rams (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...
  • Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας U30

    Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
  • Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans από την IDComs

    Οριστικοποιήθηκε η συμφωνία της IDComs για την αποκλειστική αντιπροσώπευση της Ekselans στην Ελλάδα. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου της IDComs, ο σκοπός αυτής της συνεργασίας είναι να εμπλουτίσει τη γ...
  • Octagon Spirit PRO

    Octagon Spirit PRO

    Έφτασε στην Tronix ο νέος Octagon Spirit PRO, ένας IP δέκτης που συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία με την κορυφαία σχεδίαση και προσφέρει τις πιο πρόσφατες δυνατότητες για μια απαράμιλλη εμπειρία...
  • Η AVM στην MWC 2024

    Η AVM στην MWC 2024

    Στη φετινή MWC στη Βαρκελώνη, η AVM παρουσίασε πρωτοποριακές καινοτομίες και νέα προϊόντα FRITZ! για ισχυρές συνδέσεις. Το FRITZ!Box 5690 Pro για οπτικές ίνες υποστηρίζει επιπλέον σύνδεση DSL κ...
  • TP-Link SG6428X & SG6654X

    TP-Link SG6428X & SG6654X

    Τα SG6428X και SG6654X είναι δύο υψηλής απόδοσης επαγγελματικά switches επιπέδου L3 της TP-Link, τα οποία διαθέτουν πλεονάζουσες μονάδες τροφοδοσίας και προσφέρουν γρήγορες ενσύρματες ταχύτητες 10...
  • devolo Magic 2 WiFi next

    devolo Magic 2 WiFi next

    Το Magic 2 WiFi next της Devolo «ανεβάζει» το Internet στο σπίτι σας σε νέα επίπεδα. Χάρη στην εξαιρετική τεχνολογία Powerline, η πλήρης απόδοση της σύνδεσής σας στο Internet μεταφέρεται με ταχύτη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...