Skip to main content
28 Δεκεμβρίου 2019 12:07

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 28 Δεκεμβρίου 2019 – 12 Ιανουαρίου 2020

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F1ec2550d49de02891d16b9670e830ce4 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (28 Δεκεμβρίου 2019 – 12 Ιανουαρίου 2020)

Σάββατο 28 Δεκεμβρίου
11:05 ΑΠΙΚΟ ΣΚΙ: Λίεντζ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Λέντζερχάιντε (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(28 Δεκεμβρίου 2019 – 12 Ιανουαρίου 2020)

Σάββατο 28 Δεκεμβρίου

11:05 ΑΠΙΚΟ ΣΚΙ: Λίεντζ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Λέντζερχάιντε (Eurosport2)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Λίεντζ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport2)
14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)
15:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Λέντζερχάιντε (Eurosport2)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA College Football, Cotton Bowl (FOX Sports HD)
19:00 ΔΙΑΘΛΟ: Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 29 Δεκεμβρίου

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Λίεντζ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, BORMIO (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Λέντζερχάιντε (Eurosport2)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Λίεντζ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 2020 World Darts Championship (FOX Sports HD)
15:15 Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship 25η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)
23:30 Globe Soccer Awards (Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου

03:20 NFL (FOX Sports HD)
19:30 NCAA College Football, First Responder Bowl (FOX Sports HD)
21:45 EFL Championship 25η αγωνιστική: Ντέρμπι-Τσάρλτον (Novasports1HD)
23:00 NCAA College Football, Music City Bowl (FOX Sports HD)

________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 31 Δεκεμβρίου

02:30 NCAA College Football, Orange Bowl (FOX Sports HD)
14:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τόμπλαχ (Eurosport2)
________________________________________________________________________________________________

Πρωτοχρονιά Τετάρτη 1 Ιανουαρίου

03:00 NCAA College Football, Alamo Bowl (FOX Sports HD)
12:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τόμπλαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τόμπλαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: ΚΠΡ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
19:15 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Λιντς (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Ιανουαρίου

20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship: Σουόνσι-Τσάρλτον (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπάρνσλεϊ (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 1η ημέρα: Βέλγιο-Μολδαβία (Novasports2HD)
02:00 ATP Cup 2020: Ελλάδα-Καναδάς (Novasports1HD) TOP
04:00 ATP Cup 2020: ΗΠΑ-Νορβηγία (Novasports3HD)
08:30 ATP Cup 2020: Βουλγαρία-Μεγάλη Βρετανία (Novasports2HD)
09:30 ATP Cup 2020: Γερμανία-Αυστραλία (Novasports1HD)
11:30 ATP Cup 2020: Ρωσία-Ιταλία (Novasports3HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ινσμπρουκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφες-Χίμκι (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)

________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Ιανουαρίου

TBC Ελληνικό ποδόσφαιρο πρωτάθλημα υποδομής Κ19 10η αγωνιστική (εξ αναβολής): Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (live streaming στο Novasports.gr)
01:00 ATP Cup 2020 2η ημέρα: Αργεντινή-Πολωνία (Novasports2HD)
02:00 ATP Cup 2020: Γαλλία-Χιλή (Novasports1HD)
04:00 ATP Cup 2020: Ιαπωνία-Ουρουγουάη (Novasports3HD)
08:30 ATP Cup 2020: Αυστρία-Κροατία (Novasports2HD)
09:30 ATP Cup 2020: Σερβία-Νότια Αφρική (Novasports1HD)
11:30 ATP Cup 2020: Ισπανία-Γεωργία (Novasports3HD)
12:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
13:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ζάγκρεμπ | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ινσμπρουκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64: Μονακό-Ρεμς (Novasports5HD)
17:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ζάγκρεμπ | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική ΟΦΗ – Βόλος (Novasports2HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19.00 Γαλλικό Κύπελλο: Ρεν-Αμιάν (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Άρης – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Μπουρζ – Λιόν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 3η ημέρα: Βουλγαρία-Μολδαβία (Novasports2HD)
02:00 ATP Cup 2020: Καναδάς-Αυστραλία (Novasports1HD)
04:00 ATP Cup 2020: Ιταλία-Νορβηγία (Novasports3HD)
08:30 ATP Cup 2020: Βέλγιο-Μεγάλη Βρετανία (Novasports2HD)
09:30 ATP Cup 2020: Γερμανία-Ελλάδα (Novasports1HD) TOP
11:30 ATP Cup 2020: Ρωσία-ΗΠΑ (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική Μπρέσια – Λάτσιο (Novasports5HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports4HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ζάγκρεμπ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΚ – Παναιτωλικός (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα ΣΠΑΛ – Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
16:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ – Παναιτωλικός (Novasports4HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Πανιώνιος – Λαμία (Novasports2HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ζάγκρεμπ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα Τζένοα – Σασουόλο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα Ρόμα – Τορίνο (Novasports3HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Λίνας Μοντλερί-Παρί Ζεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
________________________________________________________________________________________________

Θεοφάνεια Δευτέρα 6 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 4η ημέρα: Κροατία-Πολωνία (Novasports2HD)
02:00 ATP Cup 2020: Νότια Αφρική-Χιλή (Novasports1HD)
04:00 ATP Cup 2020: Ιαπωνία-Γεωργία (Novasports3HD)
05:00 NCAA College Basketball, USC – Washington (FOX Sports HD)
08:30 ATP Cup 2020: Αυστρία-Αργεντινή (Novasports2HD)
09:30 ATP Cup 2020: Σερβία-Γαλλία (Novasports1HD)
11:30 ATP Cup 2020: Ισπανία-Ουρουγουάη (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Μπολόνια-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Πάρμα (Novasports4HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Ουντινέζε (Novasports1HD)
20:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ίντερ (Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 7 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 5η ημέρα: Μεγάλη Βρετανία-Μολδαβία (Novasports2HD)
02:00 ATP Cup 2020: Γερμανία-Καναδάς (Novasports1HD)
04:00 ATP Cup 2020: Ρωσία-Νορβηγία (Novasports3HD)
08:30 ATP Cup 2020: Βουλγαρία-Βέλγιο (Novasports2HD)
09:30 ATP Cup 2020: Ελλάδα-Αυστραλία (Novasports1HD)
11:30 ATP Cup 2020: Ιταλία-ΗΠΑ (Novasports3HD)
19:00 Eurocup Top 16 1η αγωνιστική: Τόφας Μπούρσα-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports1HD)
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD)
22:00 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος αγώνας: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός: Ρεμς-Στρασβούργο (Novasports3HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 8 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 6η ημέρα: Αυστρία-Πολωνία (Novasports2HD)
02:00 ATP Cup 2020: Σερβία-Χιλή (Novasports1HD)
02:00 NCAA College Basketball, Providence – Marquette (FOX Sports HD)
04:00 ATP Cup 2020: Ισπανία-Ιαπωνία (Novasports3HD)
04:00 NCAA College Basketball, Villanova – Creighton (FOX Sports HD)
08:30 ATP Cup 2020: Κροατία-Αργεντινή (Novasports2HD)
09:30 ATP Cup 2020: Γαλλία-Νότια Αφρική (Novasports1HD)
11:30 ATP Cup 2020: Γεωργία-Ουρουγουάη (Novasports3HD)
18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μαντόνα ντι Καμπίλιο, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eurocup: Ρίτας Βίλνιους-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD)
19:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Τρέντο (Novasports2HD)
21:00 Ισπανικό Super Cup A’ Ημιτελικός: Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:00 Eurocup: Όλντενμπουργκ-Βενέτσια (Novasports5HD)
21:35 Μαντόνα ντι Καμπίλιο, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος αγώνας: Λέστερ-Άστον Βίλα (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ: Παρί Σεν Ζερμέν-Σεντ Ετιέν (Novasports4HD)

________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 9 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 Προημιτελική Φάση (Novasports1HD)
01:30 NCAA College Basketball, St. John’s – Georgetown (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Seton Hall – Xavier (FOX Sports HD)
08:30 ATP Cup 2020 (Novasports1HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:00 Ισπανικό Super Cup Β’ Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 10 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 (Novasports1HD)
08:30 ATP Cup 2020 (Novasports1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:25 ΔΙΑΘΛΟ, Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ, Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague Pre Game Show Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ρεν-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντόλου Εφες (Novasports3HD)
24:00 Super Euroleague Post Game Show Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

01:00 ATP Cup 2020 Ημιτελική Φάση (Novasports1HD)
08:30 ATP Cup 2020 (Novasports1HD)
10:20 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
11:20 Αντελμπόντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 Αλτενμαρκτ-Τσάουχενσεε | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:40 ΔΙΑΘΛΟ, Ομπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2)
14:15 Αντελμπόντεν Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 27η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports3HD)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Δρέσδη (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μίλαν (Novasports2HD)
16:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ, Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Τσάρλτον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Βόλος-Ξάνθη (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Νάπολι (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD) TOP
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπρεστ (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

08:00 ATP WORLD TOUR 250, Αδελαϊδα (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:30 ATP Cup 2020 Τελική φάση (Novasports1HD)
10:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αλτενμαρκτ-Τσάουχενσεε (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 Λωζάννη | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport2)
11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports3HD)
13:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λωζάννη Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport2)
14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Σουόνσι (Novasports5HD)
14:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports2HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurposport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπρέσια (Novasports4HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ, Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τζένοα (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports1HD)
20:00 Ισπανικό Super Cup Τελικός (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Γιουβέντους (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports5HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Φεβρουάριος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Φεβρουάριος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Φεβρουαρίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Φεβρουαρίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με τ...
  • WebOS, Tizen, Android TV, VIDAA

    WebOS, Tizen, Android TV, VIDAA

    Στις μέρες μας, η τηλεόραση θεωρείται ένα από τα πιο αναγκαία προϊόντα του νοικοκυριού, καθώς αποτελεί τη βασικότερη πηγή για την ατομική ή οικογενειακή ψυχαγωγία εντός του σπιτιού. Εάν πρόκειται ...
  • BX-V211-D

    BX-V211-D

    Ένα πολύ χρήσιμο εξάρτημα, που θα πρέπει απαραίτητα να περιλαμβάνεται στον οικιακό εξοπλισμό του σύγχρονου νοικοκυριού, δοκιμάσαμε για να σας παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για...