Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 513
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

28 Νοεμβρίου 2017 13:12

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 29 Νοεμβρίου – 10 Δεκεμβρίου

7df139ffc4ba1c3c13765ec4c5771c6d XL 7a07cc27

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ)

29/11
01:30 NCAA College Basketball, Xavier – Baylor (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Flames – Maple Leafs (FOX Sports HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ)

29/11
01:30 NCAA College Basketball, Xavier – Baylor (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Flames – Maple Leafs (FOX Sports HD)
18:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Iταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 4ος Γύρος Κιέβο Βερόνα – Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Μετς – Μαρσέιγ (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ναντ – Μονακό (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Τρουά (Novasports1HD)
____________________________________________________________________________________________________

30/11
02:30 NHL, Canadiens – Senators (FOX Sports HD)
18:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η Αγωνιστική Χίμκι – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:05 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Μακάμπι – Ζαλγκίρις (Νοvasports4HD)
21:30 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Μπασκόνια – Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
21:30 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Βαλένθια – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Iταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 4ος Γύρος Τζένοα – Κροτόνε (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

___________________________________________________________________________________________________

01/12
03:25 NFL, Cowboys – Redksins (FOX Sports HD)
13:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
14:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
18:30 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 10η Αγωνιστκή ΤΣΣΚΑ – Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
21:00 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Oυνικάχα Μάλαγα (Novasports1HD)
21:15 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Losail, Qatar (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Ντιζόν – Μπορντό (Νοvasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Λιντς – Αστον Βίλλα (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 10η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Ερυθρός Αστέρας (Novasprots3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
23:00 EQUESTRIANISM: Longlines Masters of Paris, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
___________________________________________________________________________________________________

02/12
02:00 NHL, Sabres – Penguins (FOX Sports HD)
08:45 FORMULA E: FIA Championship in Hong Kong, Hong Kong (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 Ski Classics 2017-18, Sgambeda (FOX Sports HD)
11:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2ος Γύρος Νοτς Κάουντι – Όξφορντ Σίτι (Novasports1HD)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΚ (Novasports3HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2ος Γύρος Μπράντφορντ Σίτι – Πλύμουθ (Novasports4HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Μίλγουολ – Σέφιλντ Γιουν. (Novasports5HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Στρασβούργο – Παρί Σ.Ζερμέν (Νοvasports3HD)
19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 NCAA College Football, Big 12 Championship (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
19:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Τβέντε – Αγιαξ (Νovasports4HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Μονακό – Ανζέ (Νοvasports3HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Φέγενορντ – Φίτεσε (Novasports1HD)
22:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
22:30 Διεθνής Μαραθώνιος Σινγκαπούρη (Novasports4HD)
___________________________________________________________________________________________________

03/12
01:00 NHL, Wild – Sharks (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Stars – Blackhawks (FOX Sports HD)
08:45 FORMULA E: FIA Championship in Hong Kong, Hong Kong (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport2)
10:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Αϊντχόφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ (Νovasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική AEΛ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Λαμία – Παναιτωλικός (Novasports3HD)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΑΕΚ (Novasports1HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Falcons – Vikings (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Beaver Creek, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Νοvasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Μονπελιέ – Μαρσέιγ (Νοvasports2HD)
23:25 NFL, Saints – Panthers (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

04/12
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 13η Αγωνιστική Πλατανιάς – Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 1 (FOX Sports HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 20η Αγωνιστική Mπέρμιγχαμ – Γουλβς (Novasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

05/12
03:30 NFL, Bengals – Steelers (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική (Novasports1HD)
19:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 2 (FOX Sports HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Tενερίφη – Νεπτούνας (Novasports1HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Στρασβούργο – Μπάνβιτ (Novasports2HD)
__________________________________________________________________________________________________

06/12
02:30 NHL, Penguins – Rangers (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 3 (FOX Sports HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Μονακό – Πινάρ Καρσιγιάκα (Novasports1HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Εστουντιάντες – Βενέτσια (Novasports2HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Ναντέρ – Νύμπουργκ (Novasports3HD)
__________________________________________________________________________________________________

07/12
02:30 NHL, Maple Leafs – Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks – Senators (FOX Sports HD)
11:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Qualifying (FOX Sports HD)
13:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – ΤΣΣΚΑ (Νοvasports5HD)
21:05 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μακάμπι – Βαλένθια (Νοvasports4HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 4 (FOX Sports HD)
21:30 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ουνικάχα (Νοvasports3HD)
21:45 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Aρμάνι Μιλάνο – Χίμκι (Νοvasports2HD)
22:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

08/12
03:25 NFL, Falcons – Saints (FOX Sports HD)
10:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 SKI JUMPING: World Cup , Germany (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Race (FOX Sports HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Αναντόλου Εφές (Νοvasports3HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Ρεάλ Μαδρίτης (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μπορντό – Στρασβούργο (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουν. – Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα – Φενέρμπαχτσε (Νοvasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_________________________________________________________________________________________________

09/12
02:00 NHL, Capitals – Rangers (FOX Sports HD)
09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d’Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d’Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΑΕΛ – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)
15:45 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική ΚΠΡ – Λιντς (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Πανιώνιος – Πλατανιάς (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Παρί Σ.Ζερμέν – Λιλ (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, Wisconsin – Marquette (FOX Sports HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Nόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Copperhead, USA (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Αλκμααρ – Χεράκλες (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μονακό – Τρουά (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 LUGE: World Cup in Calgary, Canada (Eurosport2)
21:30 NCAA College Basketball, Creighton – Nebraska (FOX Sports HD)
23:30 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
24:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

10/12
02:00 NHL, Lightning – Jets (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d’Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport2)
12:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d’Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ουτρέχτη – Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Ατρόμητος – Λεβαδειακός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Aγιαξ – Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Σ.Ετιέν (Novasports2HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...