Skip to main content
5 Φεβρουαρίου 2020 12:44

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 5 – 17 Φεβρουαρίου 2020

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F846a90127fbf44827ab72a2706fce8d9 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (5-17 Φεβρουαρίου)

Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:30 Eurocup Top 16 5η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Ρίτας Βίλνιους (Novasports5HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(5-17 Φεβρουαρίου)

Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:30 Eurocup Top 16 5η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Ρίτας Βίλνιους (Novasports5HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπρέσια (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Στρασβούργο (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Χίμκι (Novasports5HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερν Μονάχου-Χοφενχάιμ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Λάτσιο-Ελλάς Βερόνα (Novasports24HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Villanova – Butler (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Seton Hall – Georgetown (FOX Sports HD)
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
19:30 Ευρωλίγκα 24η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Αγώνας επίδειξης, THE MATCH FOR AFRICA (Eurosport2)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βαλένθια (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Ρόμα-Μπολόνια (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 31η αγωνιστική: Μπρίστολ Σίτι-Μπέρμιγχαμ (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Ανζέ-Λιλ (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:55 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, FELDBERG (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ, Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα (Eurosport2)
13:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουίγκαν-Πρέστον (Novasports2HD)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Αταλάντα (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
16:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ, Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Χαλ (Novasports4HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Τουλούζ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Πανιώνιος-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λιντς (Novasports5HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Βίλεμ (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπρεστ (Novasports3HD)
21:30 NCAA College Basketball, Seton Hall – Villanova (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακού 9 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Φαλούν | 30χλμ. Ανδρών Ελεύθερη Τεχνική (Eurosport2)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 23η αγωνιστική: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (live streaming)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Άγιαξ (Novasports2HD) HL
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Σασουόλο (Novasports3HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σαμονί (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
14:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Οτέπα (Eurosport2)
14:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Φέγενορντ (Novasports2HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Λέτσε (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ουντινέζε (Novasports4HD)
1600 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κάλιαρι (Novasports5HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Λάτσιο (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 24η αγωνιστική: Λανς-Γκρενόμπλ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 11 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Προημιτελικός: Μπελφόρ-Ρεν (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου

08:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Προημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:05 Γαλλικό Κύπελλο: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου

04:00 NCAA College Basketball, Marquette – Villanova (FOX Sports HD)
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:35 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Butler (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Επινάλ-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:25 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
13:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τόπλιτζ, Μπαντ Μίτερν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 33η αγωνιστική: Χαλ-Σουόνσι (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

04:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙΤόπλιτζ, Μπαντ Μίτερν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport2)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports3HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Οστερσουντ, 10 χλμ. Ελεύθερο Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Λέτσε-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Λούτον (Novasports5HD)
17:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Οστερσουντ, 15 χλμ. Ελεύθερο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Τζένοα (Novasports4HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
19:35 Φόρμουλα E: Μέξικο Σίτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Νις (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:55 Φόρμουλα E: Μέξικο Σίτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
TBC (ημέρα & ώρα) Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 24η αγωνιστική: Άρης-ΑΕΚ (live streaming)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

04:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Χονγκ Κονγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τόπλιτζ, Μπαντ Μίτερν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:10 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
14:40 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βάαλβικ (Novasports4HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπρέσια (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Φιορεντίνα (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Πάρμα (Novasports24HD)
16:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Οστερσουντ | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Φέγενορντ (Novasports4HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Νάπολι (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ίντερ (Novasports2HD)
21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Κάλγκαρι (Eurosport2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου

04:00 NCAA College Basketball, Utah – Oregon (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 25η αγωνιστική: Σατορού-Λανς (Novasports2HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...