Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 494
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

5 Ιουνίου 2019 11:45

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 5 – 17 Ιουνίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F0c2882a7ace612585a9ea3f9a0191c87 XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (5-17 Ιουνίου)

Τετάρτη 5 Ιουνίου
13:50 State of Origin, New South Wales – Queensland Game 1 (FOX Sports HD)
14:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(5-17 Ιουνίου)

Τετάρτη 5 Ιουνίου

13:50 State of Origin, New South Wales – Queensland Game 1 (FOX Sports HD)
14:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:30 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Dodgers – Diamondbacks (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Ιουνίου

13:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Blues – Bruins, Game 5 (FOX Sports HD)
12:50 NRL, Raiders – Tigers (FOX Sports HD)
13:50 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
17:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport2)
20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Friday Boxing Fight Night by Stoiximan (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Ιουνίου

11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
14:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
14:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Κάννες (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 9 Ιουνίου

09:05 NRL, Roosters – Panthers (FOX Sports HD)
11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
12:25 Τένις, Γαλλικό Οπεν, Διπλό Γυναικών Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:05 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Χερέθ (Eurosport2)
13:55 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Όσερσλέμπεν (8 ώρες) (Eurosport2)
14:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)
16:00 Τένις, Γαλλικό Όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: Όσερσλέμπεν (8 ώρες) (Eurosport2)
20:00 World Cup of Darts (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Bruins – Blues, Game 6 (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Dragons – Bulldogs (FOX Sports HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)

____________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 11 Ιουνίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΣΤΙΒΟΣ: PAAVO NURMI GAMES, Φινλανδία (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 12 Ιουνίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Reds – Indians (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 13 Ιουνίου

03:00 NHL, Stanley Cup Final: Blues – Bruins, Game 7 (FOX Sports HD)
11:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Mariners – Twins (FOX Sports HD)
22:00 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 1η ημέρα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 14 Ιουνίου

11:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
12:50 NRL, Tigers – Cowboys (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 2η ημέρα (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 15 Ιουνίου

02:00 MLB, Cardinals – Mets (FOX Sports HD)
09:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ουγγαρίας (Eurosport2)
15:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Στο γκριντ με τον Τομ Κρίστενσεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Angels -20: Rays (FOX Sports HD)
20:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport2)
21:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 3η ημέρα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Diamondbacks – Nationals (FOX Sports HD)
23:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 16 Ιουνίου

01:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:05 NRL, Bulldogs – Roosters (FOX Sports HD)
10:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)
13:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ουγγαρίας (Eurosport2)
15:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)
20:00 MLB, Indians – Tigers (FOX Sports HD)
21:30 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 4η ημέρα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Brewers – Giants (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 17 Ιουνίου

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MONT VENTOUX DENIVELE CHALLENGE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...
  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...