Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 188
TM 529
SECURITY REPORT 151
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

5 Μαρτίου 2019 13:43

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 6 – 18 Μαρτίου

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F8a6dd4469abe6eb3aa27d113cc2e9e7a XL

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (6-18 Μαρτίου)

Τετάρτη 6 Μαρτίου
02:30 NHL, Jets – Lightning (FOX Sports HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-18 Μαρτίου)

Τετάρτη 6 Μαρτίου

02:30 NHL, Jets – Lightning (FOX Sports HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League: Νεπτούνας-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Novasports4HD)
19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Πατρών-Τενερίφη (Novasports1HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο προημιτελικός: Βιτρέ-Ναντ (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-Μπάνβιτ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Μαρτίου

01:30 NCAA College Basketball, Marquette – Seton Hall (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Georgetown – DePaul (FOX Sports HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show Ντραρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:15 Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική: Ντραρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Γκραν Κανάρια (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Premier League of Darts – Leeds (FOX Sports HD)
21:15 Super Euroleague Post Game Show Νταρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης – Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Μαρτίου

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
19:00 Eurocup προημιτελικός-2ος αγώνας: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD)
19:15 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD)
21:45 Eurocup: Ανδόρρα-Βιλερμπάν (Novasports5HD)
21:45 EFL Championship 36η αγωνιστική: Νόριτς-Σουόνσι (Novasports3HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Μαρτίου

02:00 NHL, Devils – Capitals (FOX Sports HD)
09:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport2)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE (Eurosport2)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς (Novasports2HD)
17:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 28η αγωνιστική Στρασβούργο – Λιόν (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα (Novasports3HD)
19:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Μπρέντα (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό – Μπορντό (Novasports3HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 NHL, Sabres – Avalanche (FOX Sports HD)
22:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Μαρτίου

06:00 Φόρμουλα E: Χονγκ Κονγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 Φόρμουλα E: Χονγκ Κονγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:15 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport2)
12:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι (Novasports3HD)
14:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Άστον Βίλα (Novasports2HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Τορίνο (Novasports5HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports4HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Στουρμ (Novasports5HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Νάπολι (Novasports3HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Λάτσιο (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Νις (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 NHL, Red Wings – Panthers (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Μαρτίου

11:00 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ, UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
14:30 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ, UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Έμπολι (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 28η αγωνιστική: Μετς-Σοσό (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball: Southern Conference Championship Final (FOX Sports HD)
10:00 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ντράμεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League φάση των 16-επαναληπτικός αγώνας: Μπεσίκτας-Ναντέρ (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League: Βενέτσια-Νίζνι Νόβγκοροντ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Μαρτίου

01:00 NHL, Capitals – Penguins (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Eurocup προημιτελικός-3ος αγώνας: (αν χρειαστεί) (Novasports3HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport2)
19:00 Basketball Champions League: Μπάνβιτ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports2HD)
20:00 Eurocup: (αν χρειαστεί) (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Προμηθέας Πατρών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Μούρθια-Αντβέρπ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:30 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Broncos – Storm (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
18:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
20:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Μαρτίου
01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
05:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
10:50 NRL, Rabbitohs – Roosters (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπουντούτσνοστ (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports2HD)
22:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Μαρτίου

00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 1 (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 2 (FOX Sports HD)
05:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
08:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Στόουκ-Ρέντινγκ (Novasports4HD)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονπελιέ (Novasports3HD)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NHL, Sharks – Penguins (FOX Sports HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ρόμα (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ (Novasports1HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Δανία, Φάση ομίλων Γυναικών, DENMARK – UNITED STATES (Eurosport1/Eurosport1HD)
20.45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
24:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Pregame (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Μαρτίου
00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Final (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, ACC Championship Final (FOX Sports HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:10 NRL, Raiders – Titans (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD(
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports2HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1/HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Φροζινόνε (Novasports5HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Βάκερ Ίνσμπρουκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ουντινέζε (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, SEC Championship Final (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ξάνθη (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 NHL, NCAA College Basketball, AAC Championship Final (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
24:00 NHL, Islanders – Wild (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Μαρτίου
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, SWEDEN – SOUTH KOREA (Eurosport2)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, CANADA – FINLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Αζαξιό-Λανς (Novasports1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...