Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 513
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

9 Ιανουαρίου 2019 13:34

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 9-21 Ιανουαρίου 2019

f6ae93ed368542384aedf40a9140415a XL e61a94ec

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (9-21 Ιανουαρίου 2019)

Τετάρτη 9 Ιανουαρίου
01:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler – Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(9-21 Ιανουαρίου 2019)

Τετάρτη 9 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler – Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eurocup Top 16 Ζενίτ – Τσεντεβίτα (Novasports5HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Πατρών-Μπαϊρόιτ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ – Μπούντουτσνοστ (Novasports4HD)
21:45 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος Αγώνας Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρτον Άλμπιον (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός Παρί Σεν Ζερμέν – Γκινγκάμπ (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
24:00 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-ΑΕΚ (Novasports4HD)
___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown – Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler – Seton Hall (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Χίμκι (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Maple Leafs – Devils (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Γκραν Κανάρια (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική Λιόν – Ρεμς (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 27η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

02:30 NHL, Sabres – Hurricanes (FOX Sports HD)
08:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)
13:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Άστον Βίλα (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
18:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ – Πανιώνιος (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Μπλάκμπερν (Novasports3HD)
20:00 NHL, Rangers – Islanders (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
22:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:35 NFL, Colts – Chiefs (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

03:15 NFL, Cowboys – Rams (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ – Ρεν (Novasports1HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:05 NFL, Chargers – Patriots (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Μονακό (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:40 NFL, Eagles – Saints (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)

___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 15 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Avalanche – Maple Leafs (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των «16» 1ος αγώνας (Novasports1HD)
19:00 Basketball Champions League 11η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Προμηθέας Πατρών (Novasports2HD)
20:00 Eurocup Top 16 3η αγωνιστική: Παρτίζαν-Μονακό (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Βενέτσια (Novasports1HD)

___________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 16 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall – Providence (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
03:30 NCAA College Basketball, Marquette – Georgetown (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Basketball Champions League: Νίζνι-Μπάνβιτ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: AEK-Ντιζόν (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική εξ αναβολής: Τουλούζ-Λιόν (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Eurocup Top 16: Ουλμ-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports3HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπαϊρόιτ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5HD)
21:30 Basketball Champions League: Ναντέρ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική εξ αναβολής: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Creighton – St. John’s (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
03:30 NCAA College Basketball, Butler – DePaul (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Χίμκι (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 18 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
02:30 NHL, Maple Leafs – Lightning (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports2HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Νταρουσάφακα (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Λιλ-Αμιάν (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νόριτς-Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 19 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Canadiens – Blue Jackets (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:10 Ski Classics (FOX Sports HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική: Ρόμα-Τορίνο (Novasports2HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Μίλγουολ (Novasports3HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Γκινγκάμπ (Novasports4HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports3HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γιουν. (Novasports5HD)
20:00 NHL, Ducks – Devils (FOX Sports HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Τσβόλε-Φέγενορντ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σασουόλο (Novasports1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βένγκεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Αταλάντα (Novasports2HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βένγκεν (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Έμεν-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports5HD)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports3HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Έμπολι (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19:30 NHL, Capitals – Blackhawks (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Λάτσιο (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σ.Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 NFL, NFC Championship Game (FOX Sports HD)
22:05 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 21 Ιανουαρίου

01:30 NFL, AFC Championship Game (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport2)
10:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 EFL Championship: Μπόλτον-Γ.Μπρόμιτς (Novasports2HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    AVM FRITZ!Powerline 1240 AX

    Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, του νέου σετ FRITZ!Powerline 1240 AX WLAN set είναι το νέο Wi-Fi 6. Αυτό συνεπάγεται ότι μπορείτε να αναβαθμίσετε το οικιακό σας δίκτυο με Gigabit μέσω της ηλεκτρικής καλ...
  • TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    TP-Link SG6428XHP & SG6654XHP

    Τα SG6428XHP και SG6654XHP είναι δύο προηγμένης τεχνολογίας, ευέλικτα PoE+ switches της TP-Link, με διαχείριση L3, τα οποία έχουν κατασκευαστεί για απαιτήσεις δικτύωσης επαγγελματικού επιπέδου, με...
  • Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Αλκαλικές μπαταρίες Grundig από την KAL Electronics

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή πλήρους σειράς μπαταριών Grundig. Περιλαμβάνει αλκαλικές μπαταρίες όλων των μεγεθών, για γενική χρήση σε όλες τις μικροσυσκευές. Διαθέτουν μέγισ...
  • Ikusi MOD-203

    Ikusi MOD-203

    H Ikusi παρουσίασε πρόσφατα ένα νέο ποιοτικό μοντέλο Digital HD Modulator, το MOD-203, το οποίο μετατρέπει σήμα από HDMI και AV σε DVB-T COFDM, με πλήρεις δυνατότητες παραμετροποίησης του σήματος ...
  • Tesla XG500

    Tesla XG500

    Απολαύστε εξαιρετική ψυχαγωγία πολυμέσων με το Tesla MediaBox XG500, ένα Android TV Box με πιστοποιημένο λειτουργικό σύστημα Google TV. Η πιστοποίηση αυτή εγγυάται την ομαλή λειτουργία και τις τακ...
  • Sonora Terra Digital

    Sonora Terra Digital

    Η Sonora Terra Digital είναι μια κεραία με συμπαγή και μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους, ώστε να απολαμβάνετε σταθερή σύνδεση και εικόνα υψηλής ποιότητας! Είναι κατάλλ...
  • Ekselans EK CAST

    Ekselans EK CAST

    Το EK CAST βελτιώνει την εμπειρία πολυμέσων των φιλοξενούμενων στα δωμάτια του ξενοδοχείου (ή/και νοσοκομείου, γηροκομείου κ.λπ.), επιτρέποντάς τους να απολαμβάνουν τόσο το δικό τους περιεχόμενο π...
  • Huayu 0143

    Huayu 0143

    Αν χάλασε το τηλεχειριστήριο του αποκωδικοποιητή σας MAG, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε, καθώς η KAL Electronics έχει τη λύση! Διαθέτει το Huayu 0143, που είναι ένα οικονομικό τηλεχειριστήριο αντικ...
  • Tesla XT850

    Tesla XT850

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
  • D-Link DMS-106XT

    D-Link DMS-106XT

    Απολαύστε αξιόπιστο ενσύρματο Ethernet 10 Gigabit, με πέντε θύρες 2.5 Gigabit, λειτουργία Turbo για ιεράρχηση QoS βάσει θυρών, καθώς και πολύχρωμο φωτισμό LED, που σας επιτρέπουν να εξαλείψετε τα ...
  • Digitalbox 8200 HD FTA

    Digitalbox 8200 HD FTA

    Ένας νέος δέκτης κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά από την Ψηφιακή Τεχνολογία Α.Ε.Β.Ε. Πρόκειται για τον Digitalbox 8200 HD FTA, έναν οικονομικό δορυφορικό δέκτη με DVB-S2 tuner που έχει σχεδιαστεί γ...
  • Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Η Panel TV μαγνήτισε τους επαγγελματίες στην Athens Electronix 2024

    Νέο παράθυρο στην πληροφόρηση των επαγγελματιών ψηφιακών λύσεων άνοιξε η Panel TV με τη συμμετοχή της και την παρουσίαση νέων καινοτόμων ψηφιακών τεχνολογιών στη μεγαλύτερη κλαδική έκθεση συστημάτ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαΐου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό ...
  • Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Cosmote, Nova, Vodafone – Όλα τα πακέτα για streaming και υπερυψηλές ταχύτητες internet μέσω οπτικής ίνας

    Οι τηλεπικοινωνιακοί πάροχοι είναι πάντα περιζήτητοι! Εκτός από τις υπηρεσίες τηλεφωνίας και υψηλής ταχύτητας internet που παρέχουν, έχουν εμπλουτίσει το πορτφόλιό τους και με πλατφόρμες συνδρομητ...
  • Kathrein UFOpro

    Kathrein UFOpro

    Το UFOpro αποτελεί την πρόσφατη πλατφόρμα Headend της γερμανικής Kathrein, που προσφέρει ηγετική σχέση απόδοσης - τιμής στην αγορά! Είναι κατασκευασμένο για εφαρμογές τηλεόρασης επόμενης γενιάς σε...
  • Sat & Zap, Μάιος 2024

    Sat & Zap, Μάιος 2024

    Ελάχιστο το ευρωπαϊκό ενδιαφέρον στη γεωστατική τροχιά όπου το streaming έχει υπερκεράσει τους δορυφόρους. Αντίθετα, σε Ασία και Αφρική κάθε μήνα εμφανίζονται νέα ελεύθερα κανάλια. Al Shams...