Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Α’ κατηγορία κορασίδων ΕΣΚΑ, Aμύντας-Μελισσια 60-28
![8d047b09516955b0b5949fbe060277c1 XL 19a085e3](/wp-content/themes/yootheme/cache/19/8d047b09516955b0b5949fbe060277c1_XL-19a085e3.jpeg)
Αλλη μια μεγάλη νίκη των κορασίδων του Αμύντα που επιβλήθηκαν στο εντος έδρας παιχνίδι με την ομάδα των Μελισσίων με σκορ 60-28.Πολύ καλή απόδοση για την Ντάνου , Χατζογιαννάκη , Ματσούκα χωρις βέβαια να υστερήσει καμία απο τις υπόλοιπες παίκτριες. Άτυχη στιγμή ο τραυματισμός της Χριστιάνας Κονίνι.
Προπονητής της ομάδας κορασίδων είναι ο Κυριάκος Πουλίδης και έφορος ο Κώστας Αντωνιάδης. Στην ομάδα παίζουν οι Αντωνιάδου, Γάκη, Καστρινού, Καράντζαλου, Κονίνι, Λαλεχού, Μιχαλέα, Ματσούκα, Μαλούχου Μούσχουρου, Ντάνου, Πρίντζη, Χατζογιαννάκη και Χρηστοφή.Αλλη μια μεγάλη νίκη των κορασίδων του Αμύντα που επιβλήθηκαν στο εντος έδρας παιχνίδι με την ομάδα των Μελισσίων με σκορ 60-28.Πολύ καλή απόδοση για την Ντάνου , Χατζογιαννάκη , Ματσούκα χωρις βέβαια να υστερήσει καμία απο τις υπόλοιπες παίκτριες. Άτυχη στιγμή ο τραυματισμός της Χριστιάνας Κονίνι.
Προπονητής της ομάδας κορασίδων είναι ο Κυριάκος Πουλίδης και έφορος ο Κώστας Αντωνιάδης. Στην ομάδα παίζουν οι Αντωνιάδου, Γάκη, Καστρινού, Καράντζαλου, Κονίνι, Λαλεχού, Μιχαλέα, Ματσούκα, Μαλούχου Μούσχουρου, Ντάνου, Πρίντζη, Χατζογιαννάκη και Χρηστοφή.