Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Α’ κατηγορία κορασίδων ΕΣΚΑ, ΔΑΣ Άνω Λιοσίων-Αμύντας 59-52
![87c7d648151f5cd3be35a0e8c0f9fae0 XL 2ed66cf5](/wp-content/themes/yootheme/cache/2e/87c7d648151f5cd3be35a0e8c0f9fae0_XL-2ed66cf5.jpeg)
Στην παράταση έχασαν οι κορασίδες του Αμύντα με σκορ 59-52.Το αποτέλεσμα το έκρινε η πολύ κακή διαιτησία με αποτέλεσμα στο τέλος του αγώνα να έχουμε έντονες διαμαρτυρίες απο την πλευρά των φιλιξενούμενων.Η ομάδα του Αμύντα στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα βρισκόταν μπροστά αλλά ο διαιτητής άλλαξε την εικόνα του παιχνιδιού.
Προπονητής της ομάδας κορασίδων είναι ο Κυριάκος Πουλίδης και έφορος ο Κώστας Αντωνιάδης. Στην ομάδα παίζουν οι Αντωνιάδου, Γάκη, Καστρινού, Καράντζαλου, Κονίνι, Λαλεχού, Μιχαλέα, Ματσούκα, Μαλούχου, Μούσχουρου, Ντάνου, Πρίντζη, Χατζογιαννάκη και Χρηστοφή.Στην παράταση έχασαν οι κορασίδες του Αμύντα με σκορ 59-52.Το αποτέλεσμα το έκρινε η πολύ κακή διαιτησία με αποτέλεσμα στο τέλος του αγώνα να έχουμε έντονες διαμαρτυρίες απο την πλευρά των φιλιξενούμενων.Η ομάδα του Αμύντα στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα βρισκόταν μπροστά αλλά ο διαιτητής άλλαξε την εικόνα του παιχνιδιού.
Προπονητής της ομάδας κορασίδων είναι ο Κυριάκος Πουλίδης και έφορος ο Κώστας Αντωνιάδης. Στην ομάδα παίζουν οι Αντωνιάδου, Γάκη, Καστρινού, Καράντζαλου, Κονίνι, Λαλεχού, Μιχαλέα, Ματσούκα, Μαλούχου, Μούσχουρου, Ντάνου, Πρίντζη, Χατζογιαννάκη και Χρηστοφή.