Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 187
TM 493
SECURITY REPORT 149
satpraxis 2022
ImageTech Photovision 2024
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17 Αυγούστου 2020 18:05

ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ COSMOTE SPORT ΕΩΣ 08/09/20

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F021db20435f8aa5702192f9ea3c1a657 XL

Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 8/09, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Αύγουστος

Δευτέρα 17.08.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ίντερ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Europa League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Toronto Raptors-Brooklyn Nets, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Τρίτη 18.08.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λειψία-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 Milwaukee Bucks-Orlando Magic, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 19.08.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

01.30 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Σάλτσμπουργκ-Λιόν, UEFA Youth League, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λιόν-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Denver Nuggets-Utah Jazz, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Πέμπτη 20.08.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

04.00 Los Angeles Clippers-Dallas Mavericks, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Miami Heat-Indiana Pacers, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Έλτσε-Τζιρόνα, LaLiga Smartbank Promotional Playoffs, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

Παρασκευή 21.08.20

01.00 Milwaukee Bucks-Orlando Magic, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 BMW M Grand Prix von Styria, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 BMW M Grand Prix von Styria, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 BMW M Grand Prix von Styria, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 BMW M Grand Prix von Styria, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, UEFA Women’s Champions League, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γλασκώβη-Βόλφσμπουργκ, UEFA Women’s Champions League, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 UEFA Europa League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

23.00 Utah Jazz-Denver Nuggets, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Σάββατο 22.08.20

00.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT2HD

09.55 Moto3 BMW M Grand Prix von Styria, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 BMW M Grand Prix von Styria, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 BMW M Grand Prix von Styria, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός Φάση LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.05 Moto2 BMW M Grand Prix von Styria, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Austria, Spielberg 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός Φάση LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Orlando Magic-Milwaukee Bucks, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Άρσεναλ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Women’s Champions League, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Λιόν-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Women’s Champions League, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Chicago Sky-Indiana Fever, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Indiana Pacers-Miami Heat, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.30 Dillian Whyte-Alexander Povetkin, WBC Heavyweight World Championship, Ηνωμένο Βασίλειο, Έσσεξ LIVE COSMOTE SPORT8HD

Κυριακή 23.08.20

03.30 Portland Trail Blazers-Los Angeles Lakers, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.30 UFC Fight Night: Pedro Munhoz vs Frankie Edgar, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.35 Moto3 BMW M Grand Prix von Styria, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 BMW M Grand Prix von Styria, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 BMW M Grand Prix von Styria, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 BMW M Grand Prix von Styria, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP BMW M Grand Prix von Styria, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Austria, Spielberg 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 UEFA Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Τζιρόνα-Έλτσε, LaLiga Smartbank Promotional Playoffs, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

Δευτέρα 24.08.20

00.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

01.30 Brooklyn Nets-Toronto Raptors, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Orlando Magic-Milwaukee Bucks, ΝΒΑ Playoffs, Eastern Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, ΝΒΑ Playoffs, Western Conference First Round – Game 4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 25.08.20

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 UEFA Women’s Champions League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΝΒΑ Playoffs

Τετάρτη 26.08.20

20.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 UEFA Women’s Champions League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

ΝΒΑ Playoffs

Πέμπτη 27.08.20

00.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Minnesota Lynx-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.00 WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 WTA Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

ΝΒΑ Playoffs

Παρασκευή 28.08.20

00.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 WTA Western & Southern Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

23.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

ΝΒΑ Playoffs

Σάββατο 29.08.20

11.30 Εκπομπή “Pregame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών” LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, Τελικός Διπλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.40 Formula 2, Belgium, Spa-Francorchamps 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Εκπομπή “Postgame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Indiana Fever-Dallas Wings, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

ΝΒΑ Playoffs

Κυριακή 30.08.20

12.05 Formula 2, Belgium, Spa-Francorchamps 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Εκπομπή “Pregame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών” LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.10 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Εκπομπή “Ώρα Τελικού Pregame ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εκπομπή “Postgame 2020 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τένις Ανδρών-Γυναικών ” LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix » LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 UEFA Women’s Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.30 Εκπομπή “Ώρα Τελικού Postgame ΑΕΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

ΝΒΑ Playoffs

UFC Fight Night

Δευτέρα 31.08.20

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

NBA Playoffs

Σεπτέμβριος

 

 

Τρίτη 01.09.20

NBA Playoffs

Τετάρτη 02.09.20

NBA Playoffs

Πέμπτη 03.09.20

03.00 Dallas Wings-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σλοβενία-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μολδαβία-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ρωσία-Σερβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ουκρανία-Ελβετία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Τουρκία-Ουγγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Φινλανδία-Ουαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Βουλγαρία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

Παρασκευή 04.09.20

11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ιταλία-Βοσνία & Ερζεγοβίνη, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ολλανδία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λευκορωσία-Αλβανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Νορβηγία-Αυστρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σλοβακία-Τσεχία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Σκωτία-Ισραήλ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

NBA Playoffs

Σάββατο 05.09.20

09.00 WRC Εσθονία, SS4 Otepaa 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.00 WRC Εσθονία, SS5 Maekula 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.15 WRC Εσθονία, SS6 Elva 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.35 WRC Εσθονία, SS7 Prangli 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.15 WRC Εσθονία, SS8 Kanepi 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Βόρεια Μακεδονία-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Γιβραλτάρ-Σαν Μαρίνο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 WRC Εσθονία, SS9 Otepaa 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.40 Formula 2 Italy, Monza, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Κύπρος-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ισλανδία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Εσθονία-Γεωργία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σουηδία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Πορτογαλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Δανία-Βέλγιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

NBA Playoffs

Κυριακή 06.09.20

09.00 WRC Εσθονία, SS14 Kambja 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.45 WRC Εσθονία, SS15 Arula 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.25 WRC Εσθονία, SS16 Kaagvere 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 Formula 2 Italy, Monza, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 WRC Εσθονία, SS17 Kambja 2 Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ουαλία-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Ανδόρα-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.10 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Σλοβενία-Μολδαβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ουγγαρία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ιρλανδία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κόσοβο-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελβετία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ισπανία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σερβία-Τουρκία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μάλτα-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

UFC Fight Night

Δευτέρα 07.09.20

03.00 Los Angeles Sparks-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 Καζακστάν-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ολλανδία-Ιταλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αλβανία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βοσνία & Ερζεγοβίνη-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βόρεια Ιρλανδία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Αυστρία-Ρουμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Τσεχία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ισραήλ-Σλοβακία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

NBA Playoffs

Τρίτη 08.09.20

19.00 Αρμενία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γεωργία-Βόρεια Μακεδονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Δανία-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γαλλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σουηδία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κύπρος-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βέλγιο-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

NBA Playoffs

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Fracarro D-Matrix 4S EVO

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του D-Matrix 4S EVO της ιταλικής Fracarro. Το νέο αυτό Headend διαθέτει 4 ανεξάρτητες δορυφορικές εισόδους DVB-S2 και 4x modulators DVB-T / DVB-C κατ’ ...
  • Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Promax Ranger: Ολοκληρώθηκε η ομάδα εκπαιδευτικών video

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τέταρτη και τελευταία ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax Ranger. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER...
  • Meliconi AT 49 USB

    Meliconi AT 49 USB

    Η εσωτερική κεραία Meliconi AT 49 USB με ενσωματωμένο ενισχυτή 49dB, είναι κατάλληλη για τη λήψη ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης (DVB-T), ψηφιακών σημάτων επίγειας τηλεόρασης υψηλής ευκρίνεια...
  • Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Engel AN7123 / AN7126 / AN7143

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή νέας σειράς LNB φλάντζας της Engel. Περιλαμβάνει τα single LNB AN7123, twin LNB AN7126 και quattro LNB AN7143, τα οποία διαθέτουν 1x, 2x και 4x εξόδους...
  • Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Ikusi FlasHD HDTF-C48V & HDTF-C48G

    Οι πιο ισχυρές επίγειες κεραίες της Ikusi είναι τα μοντέλα FlasHD και συγκεκριμένα τα HDTF-C48V & HDTF-C48G σε πράσινο και γκρι χρώμα. Με αξιόλογα χαρακτηριστικά και ισχυρή απόρριψη υψηλότερων...
  • Icy Box IB-LAN301-C3

    Icy Box IB-LAN301-C3

    Απολαύστε το διαδίκτυο χωρίς περιορισμούς: Με ρυθμό μεταφοράς δεδομένων έως και 2,5Gbit, ο αντάπτορας δικτύου IB-LAN301-C3 της Icy Box σάς προσφέρει εξαιρετικά γρήγορη σύνδεση. Αυτό έχει ως αποτέλ...
  • AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    AVM FRITZ!Box 5530 Fiber

    Το FRITZ!Box 5530 Fiber είναι ένα υπερσύγχρονο modem / router από τη γερμανική AVM, το οποίο έχει σχεδιαστεί αποκλειστικά για δίκτυα οπτικής ίνας. Είναι το απόλυτο modem / router για συνδέσεις Fib...
  • Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Σεμινάρια AstraSat: Συστήματα οπτικών ινών και νέα επαγγελματικά συστήματα Headend Fracarro

    Η εταιρεία AstraSat σε συνεργασία με την ιταλική Fracarro Radioindustrie πραγματοποίησε με επιτυχία στη Θεσσαλονίκη το σεμινάριο με θέματα «Συστήματα Οπτικών Ινών για την κατανομή τηλεοπτικού σήμα...
  • TP-Link ER706W-4G

    TP-Link ER706W-4G

    Η TP-Link παρουσιάζει το νέο ασύρματο router ER706W-4G, το οποίο παρέχει συνδεσιμότητα στο διαδίκτυο μέσω των κεραιών της κινητής τηλεφωνίας, με δυνατότητα υποστήριξης 4G+ Cat6. Η συσκευή διαθέτει...
  • Kakusiga KK-12101

    Kakusiga KK-12101

    Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή ενός νέου φορητού ηχοσυστήματος που συνδυάζει κομψή εμφάνιση και μοντέρνο σχεδιασμό. Πρόκειται για το Kakusiga KK-12101, το οποίο είναι ένα ηχεί...
  • Ekselans AP 1200 W2

    Ekselans AP 1200 W2

    Το AP 1200 W2 της Ekselans είναι ένα ιδιαίτερα αξιόλογο και συμπαγές Access Point για χρήση σε εσωτερικό χώρο, με πλειάδα δυνατοτήτων διαχείρισης για κάθε είδους εφαρμογή ασύρματης πρόσβασης. Το σ...
  • Nedis TVSM6050BK

    Nedis TVSM6050BK

    Η επιδαπέδια βάση τηλεόρασης TVSM6050BK της Nedis διαθέτει κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, συνδυάζοντας παράλληλα τη σωστή τοποθέτηση της τηλεόρασής σας στον χώρο σας. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Απρίλιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Απριλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περι...
  • Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Μεγάλη επιτυχία για την Athens Electronix 2024!

    Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε η Athens Electronix 2024, η μεγαλύτερη έκθεση της χρονιάς στην πρωτεύουσα, η οποία διοργανώθηκε από την Libra Press στον Πολυχώρο Εκδηλώσεων Δαΐς, στις 2 και 3 Μα...
  • TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    TP-Link EAP683 LR, EAP211-Bridge kit & EAP625-Outdoor HD

    Η TP-Link διευρύνει την οικογένεια των συσκευών Omada, παρουσιάζοντας 3 νέα wireless Access Points. Πρόκειται για τα EAP683 LR, EAP211-Bridge KIT και EAP625-Outdoor HD, τα οποία προσφέρουν αξεπέρα...