Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 188
TM 529
SECURITY REPORT 151
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

1 Απριλίου 2019 16:53

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 22/04

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F14854366839b99ef74c4f4e8af8c8857 XL

Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως την Δευτέρα 22/04/19, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Περιηγηθείτε μέχρι κάτω για να εντοπίσετε την ημερομηνία η το αθλητικό γεγονός που σας ενδιαφέρει…

Απρίλιος

Δευτέρα 01.04.19

00.05 Michigan State-Duke, NCAA Basketball, East Final LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Μπεσίκτας-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Χίμκι, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Άουε-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Άρσεναλ-Νιούκαστλ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 02.04.19

02.30 Brooklyn Nets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Μπαρτσελόνα-Λιόν, UEFA Youth League, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εσπανιόλ-Χετάφε, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 Γουότφορντ-Φούλαμ, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.04 21:45)

Τετάρτη 03.04.19

03.00 Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 Μπιλμπάο-Λεβάντε, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 ΑΕΚ-Λαμία 1964, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Περούτζια-Ζενίτ Καζάν, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Έιμπαρ-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ουέσκα-Θέλτα, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μάντσεστερ Σίτι-Κάρντιφ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Τότεναμ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 31η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.30 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Πέμπτη 04.04.19

02.30 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Βάκιφμπανκ-Νοβάρα, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Τσέλσι-Μπράιτον, Premier League, 27η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) REC COSMOTE SPORT1HD (03.04 21:45)

20.30 Σεβίλη-Αλαβές, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Λεγανές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Παρασκευή 05.04.19

05.30 Los Angeles Lakers-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ρέγκενσμπουργκ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Μάιντς-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Πόρτο-Μποαβίστα, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 06.04.19

03.00 Indiana Pacers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Τζιρόνα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Κίελο-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Λειψία, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Στουτγκάρδη-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ανόβερο, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.50 Ανόβερο-Μαγδεμβούργο, DHB Cup Χάντμπολ, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Εκπομπή Pregame «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ράγιο Βαγεκάνο-Βαλένθια, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, DHB Cup Χάντμπολ, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπομπή Postgame «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Χάντερσφιλντ-Λέστερ, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.04, 17:00)

22.00 Μπόρνμουθ-Μπέρνλι, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (06.04, 17:00)

Κυριακή 07.04.19

00.00 Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (06.04, 17:00)

01.05 Auburn-Virginia, NCAA Basketball Final Four, National Semifinal 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.45 Texas Tech-Michigan State, NCAA Basketball Final Four, National Semifinal 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.45 Γουότφορντ-Φούλαμ, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.04, 17:00)

13.00 Αλαβές-Λεγανές, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μούρθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Χάιντενχαϊμ-Κολονία, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Χετάφε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Ολυμπιακός-Κολοσσός H Hotels, Betshop Basket League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.15 Αναντολού Εφές-Μπαχτσεσεχίρ, TBF Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.05 Έβερτον-Άρσεναλ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.10 DHB Cup Χάντμπολ, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Βαγιαδολίδ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Toronto Raptors-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Φεϊρένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λεβάντε-Ουέσκα, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 NASCAR Cup Series Bristol Food City 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπέτις-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρίο Άβε, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 08.04.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Χίμκι-Ζιελόνα Γκόρα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αμβούργο-Μαγδεμβούργο, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τσέλσι-Γουέστ Χαμ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 09.04.19

04.20 NCAA Basketball Final Four, Final LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Φενέρμπαχτσε-Κονελιάνο, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

22.00 Λίβερπουλ-Πόρτο, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τετάρτη 10.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.30 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.30 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.30 Εκπομπή “Pregame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ” LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ζενίτ Καζάν-Ζενίτ Καζάν, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ, Betshop Basket League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.15 Γαλατάσαραϊ-Τόφας, TBF Basketball Super League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή “Postgame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ” LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Άγιαξ-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Πέμπτη 11.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.00 San Antonio Spurs-Dallas Maverics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Άρσεναλ-Νάπολι, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπενφίκα-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Βαλένθια, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σλάβια Πράγας-Τσέλσι, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 12.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 0FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μπελεντίγιεσμπορ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.10 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Νυρεμβέργη-Σάλκε Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λέστερ-Νιούκαστλ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS

Σάββατο 13.04.19

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Εσπανιόλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μαγδεμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Τότεναμ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ανόβερο-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ουέσκα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ντόρτμουντ-Μάιντς, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Φούλαμ-Έβερτον, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.04, 17:00)

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράιτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (13.04, 17:00)

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.30 Σαουθάμπτον-Γουλβς, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.04, 17:00)

Liga NOS

Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας, Betshop Basket League, 24η Αγωνιστική

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 24η Αγωνιστική

Κυριακή 14.04.19

00.00 Μπέρνλι-Κάρντιφ, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (13.04, 17:00)

02.30 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400 LIVE COSMOTE SPORT9HD

05.00 UFC 236: Max Holloway-Dustin Poirier 2 ΗΠΑ, Ατλάντα LIVE COSMOTE SPORT8HD

08.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Βαγιαδολίδ-Χετάφε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Χόφενχαϊμ-Χέρτα, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Σαν Πάουλι-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.05 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Μπανταλόνα-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Λίβερπουλ-Τσέλσι, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ούνικς Καζάν-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Τζιρόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βαλένθια-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

Liga NOS

Δευτέρα 15.04.19

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Κολονία-Αμβούργο, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Γουότφορντ-Άρσεναλ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λεγανές-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Liga NOS, 29η Αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

Τρίτη 16.04.19

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “PICK N ROLL” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γιουβέντους-Άγιαξ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

Τετάρτη 17.04.19

00.00 Μπράιτον-Κάρντιφ, Premier League, εξ αναβολής 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.04, 21:45)

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πόρτο-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

Πέμπτη 18.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Φούσε Βερολίνου-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Νάπολι-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπενφίκα, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Βαλένθια-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

NBA Playoffs, First Round

Παρασκευή 19.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Αλαβές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

Σάββατο 20.04.19

14.00 Θέλτα-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Άουε, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Νιούκαστλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ράγιο Βαγεκάνο-Ουέσκα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 UFC Fight Night: Alexander Volkov-Alistair Overeem, Ρωσία, Μόσχα LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.04, 17:00)

21.45 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Μπόρνμουθ-Φούλαμ, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.04, 17:00)

ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Betshop Basket League, 25η Αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

Κυριακή 21.04.19

13.00 Λεβάντε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Χάντερσφιλντ-Γουότφορντ, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.04, 17:00)

14.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Ντινάμο Δρέσδης-Κολονία, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Χετάφε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Κάρντιφ-Λίβερπουλ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Χέρτα Βερολίνου-Ανόβερο, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.04, 18:00)

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Ανδόρα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπέτις-Βαλένθια, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

TBF Basketball Super League, 27η Αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

Δευτέρα 22.04.19

12.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Μπέρνλι, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs, First Round

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...