1 Φεβρουαρίου 2019 21:02

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 25/02/19

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=WyJ3cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAyMi8wNC9mYWQzNGQwYmUxMmE5NWRmY2IwNDE1NWNiOGNlM2JlN19YTC5qcGciLFtbImRvUmVzaXplIixbMTIwMCwxMjAwLDEyMDAsMTIwMF1dLFsiZG9Dcm9wIixbMTIwMCw2MDAsMCwzMDBdXV0sMTY1MTI1ODg0Nl0%3D&file=e6%2Ffad34d0be12a95dfcb04155cb8ce3be7 XL e6fc40a8

Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως την Δευτερα 25/02/19, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Περιηγηθείτε μέχρι κάτω για να εντοπίσετε την ημερομηνία η το αθλητικό γεγονός που σας ενδιαφέρει…

Φεβρουάριος

Παρασκευή 01.02.19

03.00 Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Γερμανία-Ουγγαρία, Davis Cup by BNP Paribas Qualifiers, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Ντούισμπουργκ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Bundesliga Χάντμπολ, All Star Game LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Γερμανία-Ουγγαρία, Davis Cup by BNP Paribas Qualifiers, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ανόβερο-Λειψία, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ουέσκα-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 02.02.19

02.30 New York Knicks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Γερμανία-Ουγγαρία, Davis Cup by BNP Paribas Qualifiers, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Λεβάντε-Χετάφε, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Τότεναμ-Νιούκαστλ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Γερμανία-Ουγγαρία, Davis Cup by BNP Paribas Qualifiers, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 AEK-Ρέθυμνο Cretan Kings, Betshop Basket League, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Νοβάρα-Αρσίτσιο, Serie A Femminile Coppa Italia Βόλεϊ, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 St. John’s-Duke, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Γερμανία-Ουγγαρία, Davis Cup by BNP Paribas Qualifiers, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Κάρντιφ-Μπόρνμουθ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 North Carolina-Louisville, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Τσέλσι-Χάντερσφιλντ, Premier League, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.02 17:00)

21.30 Σκαντίτσι-Κονελιάνο, Serie A Femminile Coppa Italia Βόλεϊ, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Θέλτα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράιτον-Γουότφορντ, Premier League, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (02.02 17:00)

22.30 Άβες-Μπράγκα, Liga NOS, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.30 Έβερτον-Γουλβς, Premier League, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.02 17:00)

Κυριακή 03.02.19

00.00 Detroit Pistons-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον, Premier League, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (02.02 17:00)

03.00 UFC Fight Night: Raphael Assuncao-Marlon Moraes, Καστελάο, Βραζιλία LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.30 Golden State Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.00 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Ημιτελικός Απλού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.45 Κρίσταλ Πάλας-Φούλαμ, Premier League, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.02 17:00)

11.50 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Ημιτελικός Απλού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT9HD

12.40 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Ημιτελικός Απλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.00 Βιγιαρεάλ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Ημιτελικός Απλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 Γκραν Κανάρια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Άουε-Κολονία, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.15 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Τελικός 3ης Θέσης Απλού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 Λέστερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.05 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Τελικός 3ης Θέσης Απλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.55 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Τελικός Απλού Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.45 Europe Top 16 Cup Table Tennis, Τελικός Απλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Serie A Femminile Coppa Italia Βόλεϊ Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Έιμπαρ-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπενφίκα, Liga NOS, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Boston Celtics-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γκιμαράες-Πόρτο, Liga NOS, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 04.02.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Νταρουσάφακα-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Σαν Πάουλι-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ, Premier League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ράγιο Βαγεκάνο-Λεγανές, LaLiga Santander, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 05.02.19

04.00 Phoenix Suns-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Ντινάμο Καζάν-Ουραλότσκα, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

21.30 Κάννες-Λοτζ, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τετάρτη 06.02.19

02.00 Indiana Pacers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Εκπομπή Pregame “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Λαμία 1964-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00Εκπομπή Pregame “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Πανιώνιος ΓΣΣ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή Postgame “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 AO Θήρας-Αϊδίνιο, CEV Challenge Cup Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή Postgame “Ώρα Κυπέλλου”LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Πέμπτη 07.02.19

03.00 Milwaukee Bucks-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Εκπομπή Pregame “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Εργοτέλης ΓΣΣ-Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ, Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30Εκπομπή Pregame “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή Postgame “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ατρόμητος Αθ. 1923-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ναντ-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Παρασκευή 08.02.19

02.00 NBA All-Star Draft LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 Boston Celtics-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Red Bull Air Race World Championship, Abu Dhabi, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κολονία-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 WRC Σουηδία, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD

21.30 Μάιντς-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Μορεϊρένσε-Πόρτο, Liga NOS, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Σάββατο 09.02.19

02.00 Philadelphia 76ers-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.30 Dallas Mavericks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 Red Bull Air Race World Championship, Abu Dhabi, Αγώνας (1ο μέρος) LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Χετάφε-Θέλτα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Red Bull Air Race World Championship, Abu Dhabi, Αγώνας (2ο μέρος) LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP 250 Sofia Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Ουνιόν Βερολίνου-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Φούλαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Φράιμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 ATP 250 Sofia Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μπράιτον-Μπέρνλι, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εσπανιόλ-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Χάντερσφιλντ-Άρσεναλ, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (09.02 17:00)

21.30 Μπέργκαμο-Μπρέσια, Serie A Femminile Βόλεϊ, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λεγκανές-Μπέτις, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουότφορντ-Έβερτον, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (09.02 17:00)

23.30 Σαουθάμπτον-Κάρντιφ, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (09.02 17:00)

Κυριακή 10.02.19

00.00 Utah Jazz-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Κρίσταλ Πάλας-Γουέστ Χαμ, Premier League, 26η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (09.02 17:00)

01.00 Duke-Virginia, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD

03.30 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 Boxing: Rey Vargas-Franklin Manzanilla, WBC Super Bantamweight World Championship LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC 234: Robert Whittaker-Kelvin Gastelum, Αυστραλία, Μελβούρνη LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 Τζιρόνα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Εστουντιάντες-Ανδόρα, ACB Liga Endesa, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.15 Αναντολού Εφές-Μπάνβιτ, TBF Basketball Super League, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Έρλανγκεν-Μίντεν, Bundesliga Χάντμπολ, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Μαγδεμβούργο-Κίελο, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.30 Τότεναμ-Λέστερ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP 250 Sofia Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Τσέλσι, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 21η Αγωνιστική LIVE ` COSMOTE SPORT3HD

19.00 Τσεχία-Ρουμανία, FED Cup by BNP Paribas, 1ος Γύρος, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Σεβίλη-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπενφίκα-Νασιονάλ, Liga NOS, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, Daytona Advance Auto Parts Clash LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Φεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Philadelphia 76ers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 11.02.19

01.00 Sacramento Kings-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ούνικς Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Χίμκι-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουλβς-Νιούκαστλ, Premier League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Αλαβές-Λεβάντε, LaLiga Santander, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τρίτη 12.02.19

03.00 Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Φενέρμπαχτσε-Ζενίτ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ρόμα-Πόρτο, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 13.02.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.00 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 Duke-Louisville, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ντινάμο Μόσχας-Περούτζια, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μόντενα-Τσιβιτανόβα, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τότεναμ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Άγιαξ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 14.02.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

02.00 Indiana Pacers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Ολυμπιακός-Μπουργκάς, CEV Cup Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Ολυμπιακός-Ντιναμό Κιέβου, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.55 Λάτσιο-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Ραπίντ Βιέννης-Ίντερ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Γαλατάσαραϊ-Μπενφίκα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Κράσνονταρ-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Ρεν-Μπέτις, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.55 Εκπομπή “Postgame Ολυμπιακός-Ντιναμό Κιέβου” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάλμε-Τσέλσι, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ζυρίχη-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Σέλτικ-Βαλένθια, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπριζ-Σάλτσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 15.02.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.00 New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.00 WRC Sweden, SS3 Svullrya 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.55 WRC Sweden, SS4 Rojden 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.15 Σλάβια Πράγας-Γκενκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (14.02 19:55)

13.30 Βικτόρια Πλζεν-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (14.02 22:00)

13.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.15 Τενερίφη-Μάλαγα, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT4HD (14.02 20:00)

15.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT4HD (14.02 22:30)

17.05 WRC Sweden, SS7 Rojden 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.10 WRC Sweden, SS8 Torsby 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Πάντερμπορν-Κολονία, Bundesliga 2, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Μπασκόνια-Μπανταλόνα, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21:00 MotoGP Classics, 1996 Τσεχία COSMOTE SPORT5HD

21.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Έιμπαρ-Χετάφε, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 16.02.19

04.00 NBA All-Star Weekend, Mountain Dew Ice Rising Stars Challenge LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.30 WRC Sweden, SS11 Vargasen 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Θέλτα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 WRC Sweden, SS12 Rammen 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Σαν Πάουλι-Άουε, Bundesliga 2, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.50 Sweden, SS13 Hagfors 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Turkish Basketball Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 WRC Sweden, SS14 Vargasen 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Σάλκε-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Ανόβερο, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Στουτγκάρδη-Λειψία, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Ράγιο Βαγιεκάνο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Turkish Basketball Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Κιέλτσε-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάνμπολ, Φάση Ομίλων, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 ACB Copa del Rey, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Νοβάρα-Φιρέντσε, Serie A Femminile Βόλεϊ, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 ACB Copa del Rey, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 17.02.19

03.00 NBA All-Star Weekend, State Farm All Star Saturday Night LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.45 WRC, Sweden, SS18 Likenas 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 WRC, Sweden, SS19 Torsby Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Κίελο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Κίελο-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 VTB United League, All Star Game LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Βαλένθια-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Turkish Basketball Cup, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 ACB Copa del Rey, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 NASCAR Cup Series, Daytona 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μπέτις-Αλαβές, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 18.02.19

03.00 NBA All-Star Weekend, All-Star Game LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 UFC Fight Night: Francis Ngannou-Cain Velasquez, ΗΠΑ, Φοίνιξ LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Νυρεμβέργη-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ουέσκα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Άβες-Μπενφίκα, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 19.02.19

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ΠΑΟΚ-Τότεναμ, UEFA Youth League, Play-offs LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λιόν-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λίβερπουλ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τετάρτη 20.02.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Φενέρμπαχτσε-Ντινάμο Μόσχας, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Σεβίλη-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Σκαντίτσι-Κονελιάνο, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σάλκε-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Πέμπτη 21.02.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

04.00 North Carolina-Duke, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Άρσεναλ-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Βιγιαρεάλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Νάπολι-Ζυρίχη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Βαλένθια-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Ζενίτ-Φενέρμπαχτσε, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή “Pregame Ντινάμο Κιέβου-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ντινάμο Κιέβου-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Τσέλσι-Μάλμε, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λεβερκούζεν-Κράσνονταρ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπενφίκα-Γαλατάσαραϊ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ίντερ-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπέτις-Ρεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γκενκ-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 22.02.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.30 Los Angeles Lakers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Σάλτσμπουργκ-Μπριζ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (21.02 19:55)

14.00 Κλήρωση UEFA Europa League, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.45 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βικτόρια Πλζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (21.02 19:55)

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 MotoGP Classics, 2004 Νότιος Αφρική COSMOTE SPORT5HD

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Γουέστ Χαμ-Φούλαμ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.15 Τοντέλα-Πόρτο, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική

Σάββατο 23.02.19

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

00.15 Κάρντιφ-Γουότφορντ, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.02 21:45)

02.00 Toronto Raptors-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Κολονία-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μπέρνλι-Τότεναμ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μάιντς-Σάλκε, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λέστερ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Philadelphia 76ers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 UFC Fight Night: Jan Blachowicz-Thiago Santos “Marreta”, Τσεχία, Πράγα LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Νιούκαστλ-Χάντερσφιλντ, Premier League 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.02 17:00)

21.30 Σκαντίτσι-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.30 Μπόρνμουθ-Γουλβς, Premier League 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.02 17:00)

LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική

Κυριακή 24.02.19

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.30 Golden State Warriors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Ρέγκενσμπουργκ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.05 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Premier League 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ανόβερο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Μαγδεμβούργο-Στουτγκάρδη, Bundesliga Χάντμπολ, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.05 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Postgame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.35 Άρσεναλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (24.02 16:05)

19.00 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Μονπελιέ-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 NASCAR Cup Series, Atlanta Folds of Honor QuikTrip 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Toronto Raptors-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική

Δευτέρα 25.02.19

02.30 New York Knicks-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Μαρίτιμο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Λειψία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.15 Μπενφίκα-Σάβες, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • AB IPBox ONE

    AB IPBox ONE

    Η εταιρεία TRONIX ανακοινώνει την παραλαβή του νέου AB IPBox ONE, ενός δέκτη που καταφέρνει να τα έχει όλα και συμφέρει! Με τον AB IPBox ONE οι χρήστες μπορούν να απολαμβάνουν δορυφορική λήψη και ...
  • Το βραβείο της EHA για το καλύτερο router απονεμήθηκε στο FRITZ!Box

    Το βραβείο της EHA για το καλύτερο router απονεμήθηκε στο FRITZ!Box

    Στην ετήσια διεθνή δημοσκόπηση των αναγνωστών για τα Βραβεία 2022 του Συνδέσμου Ευρωπαϊκού Υλικού (EHA – European Hardware Association), η AVM κέρδισε το βραβείο στην κατηγορία "Best Router". ...
  • <strong>TP-LINK EAP650-Wall / EAP655-Wall</strong>

    TP-LINK EAP650-Wall / EAP655-Wall

    Εξοπλίστε το δωμάτιό σας με τα επιτοίχια AX300 Access Points EAP650-Wall και EAP655-Wall της TP-Link! Υποστηρίζουν Wi-Fi 6 που φέρνει μεγαλύτερες ταχύτητες, μικρότερη καθυστέρηση, λιγότερες παρεμβ...
  • TRIAX<strong> </strong>Cast<strong></strong>

    TRIAX Cast

    Το νέο επαναστατικό σύστημα TRIAX Cast απευθύνεται σε όλα τα ξενοδοχεία εκείνα που μέσα από την τηλεόραση των δωματίων θέλουν να προσφέρουν στους φιλοξενούμενούς τους πολύ περισσότερα από την απλή...
  • Lemco – Νέα γραφεία στο Ντουμπάι

    Lemco – Νέα γραφεία στο Ντουμπάι

    Η Lemco, εδώ και σχεδόν 50 χρόνια, προσπαθεί να είναι πάντα μπροστά από την εποχή μας, με καινοτόμες ιδέες και τεχνολογίες που βοηθούν τον κλάδο της να εξελιχθεί και να αναπτυχθεί. Συμμετέχοντ...
  • MELICONI FLAG TV

    MELICONI FLAG TV

    Η επιτοίχια βάση Meliconi FLAG είναι μια καινοτόμος βάση τηλεόρασης που μπορεί να καλύψει τις ανάγκες διαφορετικών σπιτιών ή εγκαταστάσεων. Είναι ιδανική για τηλεοράσεις 52" - 82" με VESA 200 - 30...
  • <strong>FRITZ!Box 5530 Fiber & FRITZ!Repeater 1200 AX</strong>

    FRITZ!Box 5530 Fiber & FRITZ!Repeater 1200 AX

    Ως αντιπρόσωπος της AVM στην Ελλάδα, η εταιρεία ΑΜΥ έκλεισε μια πολύ σημαντική συμφωνία που αποφέρει μεγάλα πλεονεκτήματα στους πελάτες της Cosmote. Πλέον, με κάθε νέα σύνδεση Cosmote Fiber To The...
  • <strong>TP-LINK TL-SG3452XP / TL-SX3206HPP / TL-SG3428XF</strong>

    TP-LINK TL-SG3452XP / TL-SX3206HPP / TL-SG3428XF

    Δημιουργήστε και επεκτείνετε το αστραπιαία γρήγορο δίκτυό σας με τα επαγγελματικού επιπέδου, πλήρως διαχειριζόμενα Switches TL-SG3452XP, TL-SX3206HP και TL-SG3428XF της TP-Link. Οι τέσσερις 10 Gbp...
  • Lemco DA-101/102/103

    Lemco DA-101/102/103

    Η εταιρεία Lemco παρουσιάζει μια νέα σειρά CATV ενισχυτών κεντρικής, η οποία αποτελείται από Full Band ενισχυτές που διαθέτουν απολαβή 26dB (DA-101), 30dB (DA-102) και 36dB (DA-103) και στάθμη εξό...
  • <strong>IDComs – Ενημέρωση για την συγχώνευση των </strong><strong>IKUSI </strong><strong>Multimedia και </strong><strong>TRIAX</strong>

    IDComs – Ενημέρωση για την συγχώνευση των IKUSI Multimedia και TRIAX

    Είναι ήδη γνωστό στην αγορά από το 2020, ότι είχε ξεκινήσει η διαδικασία συγχώνευσης 50/50 για δύο από τις σημαντικότερες ευρωπαϊκές εταιρείες στην αγορά που καλύπτει τον τομέα λήψης, επεξεργασίας...
  • <strong>SUPERIOR</strong><strong> </strong><strong>SLIM</strong><strong> </strong><strong>SAFE</strong><strong> 2</strong><strong>in</strong><strong>1 </strong><strong>BLACK</strong><strong></strong>

    SUPERIOR SLIM SAFE 2in1 BLACK

    Το τηλεχειριστήριο αντικατάστασης SUPERIOR SLIM SAFE 2in1 είναι κατάλληλο για πάνω από 260.000 μοντέλα και παρέχει τη δυνατότητα ελέγχου έως και 2 συσκευών ήχου/εικόνας με το ίδιο τηλεχειριστήριο ...
  • <strong>TRIAX TDcH 22STC-I</strong>

    TRIAX TDcH 22STC-I

    Σε διαθεσιμότητα από την AMF Electronics το TDcH 22STC-I της Triax. Πρόκειται για ένα Compact Headend που μετατρέπει DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 και DVB-C σήματα σε QAM ή COFDM (με δυνατότητα ενα...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος 171

    Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος 171

    Το νέο τεύχος Δεκεμβρίου 2022 του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Μετά από ...
  • <strong>4η Διεθνής Έκθεση ENERGIA.TEC</strong>

    4η Διεθνής Έκθεση ENERGIA.TEC

    Μετά από 2 χρόνια παύσης, η ENERGIA.TEC επέστρεψε δυναμικά με πιο πολλές συμμετοχές από ποτέ!Σπουδαίες επιχειρήσεις που εξειδικεύονται στο ηλεκτρολογικό υλικό, τον φωτισμό, τα συστήματαασφαλείας κ...
  • <strong>STAR Hybrid</strong>

    STAR Hybrid

    Ένα ακόμα τηλεοπτικό κανάλι ελεύθερης λήψης εισέρχεται στη νέα ψηφιακή εποχή που έχει διαμορφωθεί από τη διαρκώς αυξανόμενη ανάγκη του κοινού για on demand τηλεθέαση. Πρόκειται για το Star, ένα απ...
  • <strong>AB IPBox ONE</strong>

    AB IPBox ONE

    Ένα νέο STB που κυκλοφόρησε πρόσφατα στην ελληνική αγορά, τράβηξε την προσοχή μας για να το δοκιμάσουμε και να σας το παρουσιάσουμε αυτόν το μήνα. Ο λόγος για τον AB IPBox ONE, ο οποίος είναι ένας...
  • <strong>JJ-JS-SM18-03W</strong>

    JJ-JS-SM18-03W

    Μια καινοτόμος μικροσκοπική συσκευή κυκλοφόρησε πρόσφατα στην ελληνική αγορά, η οποία διευρύνει τις λειτουργίες του έξυπνου σπιτιού και προσθέτει έξτρα ασφάλεια. Πρόκειται για το JJ-JS-SM18-03W, έ...
  • <strong>Homatics Box R 4K</strong>

    Homatics Box R 4K

    Ένα καταπληκτικό STB που μόλις κυκλοφόρησε στην ελληνική αγορά δοκιμάσαμε για αυτό το μήνα στο εργαστήριο της ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ. Πρόκειται για το Homatics Box R 4K, ένα πανίσχυρο streaming box π...
ΤΑ ΠΑΝΤΑ
ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΗ
ΨΗΦΙΑΚΗ
ΚΑΙ HD TV

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIBRA PRESS
Καυκάσου 145, Αθήνα, 11364



ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ


Digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Libra Press © Copyright 2022 | All Rights Reserved
Dual Design