Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 185
tech2024 02 27 at 08 33 36 TM 457
SECURITY REPORT 148
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

27 Φεβρουαρίου 2024 09:52
27 Φεβρουαρίου 2024 09:49
13 Αυγούστου 2021 23:56

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως τις 06/09

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F0ad6455e8d99ee300b159199de70152e XL

Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 06/09, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Αύγουστος

Παρασκευή  13.08.21

01.15 Λίγκα ντι Κίτο-Ατλέτικο Παραναένσε, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                   COSMOTE SPORT2HD

03.30 Φλουμινένσε-Μπαρτσελόνα, Copa Libertadores, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                              COSMOTE SPORT3HD

03.30 Σάντος-Λιμπερτάδ, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT7HD

09:55 Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

10:50 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

11:50 Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

14:10 Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

14:30 WRC Rally Belgium, SS1 Reninge-Vleteren 1 LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

15:05 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

15:20 WRC Rally Belgium, SS2 Westouter-Boeschepe 1 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT7HD

16:05 Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

16:15 WRC Rally Belgium, SS3 Kemmelberg 1 LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT7HD

17:05 WRC Rally Belgium, SS4 Zonnebeke 1 LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT7HD

19:00 Ρουντ-Τσιτσιπάς, ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

21:00 Αγκουτ-Οπέλκα ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ρέιντζερς-Ντανφέρμλιν, Premier Sports Cup, Φάση των 16 LIVE                                                                  COSMOTE SPORT2HD

22.15 Εστορίλ-Βιτόρια Γκιμαράες, Liga Portugal Bwin, 2η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT3HD

22:00 Μπρέντφορντ-Άρσεναλ, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο  14.08.21

02:00 Μεντβέντεφ-Χούρκατς, ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

04:00 Ίσνερ-Μονφίς, ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, Προημιτελικός LIVE                    COSMOTE SPORT6HD

09.55 Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

10:05 WRC Rally Belgium, SS9 Hollebeke 1 LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT7HD

10:50 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

11:00 WRC Rally Belgium, SS10 Dikkebus 1 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

11:50 Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

12:00 WRC Rally Belgium, SS11 Watou 1 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT7HD

12:50 WRC Rally Belgium, SS12 Mesen-Middelhoek 1 LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT7HD

13:30 Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

14:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λιντς, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT1HD

14:25 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

15:05 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

16:05 Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

17:00 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

17:00 Λέστερ-Γουλβς, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

17:00 Έβερτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT3HD

17:00 Γουότφορντ-Άστον Βίλα, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

17:00 Μπέρνλι-Μπράιτον, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT8ΗD

18:10 Red Bull MotoGP Rookies Cup Austria, Red Bull Ring 2, 11ος Αγώνας LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

19:30 Νόριτς-Λίβερπουλ, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT1ΗD

20:00 eSports: WRC Rally Belgium Finals 2020 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT7HD

20:00 Ροστόφ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 4η Αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT3HD

20:00 WTA 1000 National Bank Open presented by Rogers, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

20.00 Μπενφίκα-Αρούκα, Liga Portugal Bwin, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT9HD

21.30 Μίλαν-Παναθηναϊκός, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

22:00 ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, 1ος Ημιτελικός LIVE                                         COSMOTE SPORT6HD

22.30 Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 2η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

                                            

 

Κυριακή  15.08.21

01:00 WTA 1000 National Bank Open presented by Rogers, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

03:00 ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, 1ος Ημιτελικός LIVE                                         COSMOTE SPORT6HD

09:35 Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                                          COSMOTE SPORT5HD

10:05 Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                                          COSMOTE SPORT5HD

10:35 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                                       COSMOTE SPORT5HD

11:35 WRC Rally Belgium, SS19 Stavelot 2 LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT7HD

11:45 Moto3 Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                                            COSMOTE SPORT5HD

13:00 WRC Rally Belgium, SS20 Wolf Power Stage Francorchamps LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

13:05 Moto2 Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                                            COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ρέιθ Ρόβερς-Αμπερντίν, Premier Sports Cup, Φάση των 16 LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

14:30 MotoGP Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                                          COSMOTE SPORT5HD

16:00 Νιούκαστλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1ΗD

16:20 Moto-E Austria, Spielberg, Αγώνας LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

17.00 Σέλτικ-Χαρτς, Premier Sports Cup, Φάση των 16 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

17:20 Red Bull MotoGP Rookies Cup Austria, Red Bull Ring 2, 12ος Αγώνας LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

17:30 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 4η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT3HD

18:30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT1ΗD

20.00 Φαμαλικάο-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

20:30 ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, Τελικός Διπλού LIVE                                        COSMOTE SPORT6HD

20:30 WTA 1000 National Bank Open presented by Rogers, Τελικός LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

23:00 ATP Masters 1000 National Bank Open presented by Rogers, Τελικός LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

                                            

Δευτέρα 16.08.21

01:00 Phoenix Mercury-Atlanta Dream, WNBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

18:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

19:00 Εκπομπή «Topspin” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

20:30 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT6HD

21.00 Μποαβίστα-Πάσος Φερέιρα, Liga Portugal Bwin, 2η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη  17.08.21

18:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT6HD

21:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT1HD

22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

22:00 Μονακό-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Play-offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT2HD

22:00 Σάλτσμπουργκ-Μπρόντμπι, UEFA Champions League, Play-offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT3HD

22:00 Σερίφ Τιρασπόλ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League, Play-offs, 1η Αγωνιστική LIVE                         COSMOTE SPORT7HD

Τετάρτη  18.08.21

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.15 Μπραγκαντίνο-Ροζάριο Σεντράλ, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                      COSMOTE SPORT8HD

02:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT6HD

03.30 Παλμέιρας-Σάο Πάολο, Copa Libertadores, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT3HD

18:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT6HD

21:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT1HD

22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

22:00 Μπενφίκα-Αϊντχόβεν,UEFA Champions League, Play-offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT2HD

22:00 Μάλμε-Λουντογκόρετς, UEFA Champions League, Play-offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT3HD

22:00 Γιανγκ Μπόις-Φερεντσβάρος, UEFA Champions League, Play-offs, 1η Αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

Πέμπτη  19.08.21

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT1HD

01.15 Φλαμένγκο-Ολίμπια, Copa Libertadores, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                          COSMOTE SPORT8HD

01.15 Πενιαρόλ-Σπόρτινγκ Κριστάλ, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT9HD

02:00 New York Liberty-Seattle Storm, WNBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

02:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT6HD

03.30 Ατλέτικο Μινέιρο-Ρίβερ Πλέιτ, Copa Libertadores, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                            COSMOTE SPORT3HD

18:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                             COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή  20.08.21

01.15 Ατλέτικο Παραναένσε-Λίγκα ντε Κίτο, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                   COSMOTE SPORT8HD

03.30 Μπαρτσελόνα-Φλουμινένσε, Copa Libertadores, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                              COSMOTE SPORT3HD

03.30 Λιμπερτάδ-Σάντος, Copa Sudamericana, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

17:00 MotoGP e-Sport championship Global Series, Round 2 LIVE                                                                         COSMOTE SPORT5HD

20:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

22:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

22:15 Μορεϊρένσε-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 3η Αγωνιστική                                                                            COSMTOE SPORT2HD

 

Σάββατο  21.08.21

02:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                               COSMOTE SPORT7HD

03:00 Dallas Wings-Indiana Fever, WNBA Regular Season LIVE                                                                             COSMOTE SPORT4HD

03:30 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

13:00 Εκπομπή «Sportshow” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

14:30 Λίβερπουλ-Μπέρνλι, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT1ΗD

16:30 Εκπομπή «Sportshow Live Action” LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT1HD

17:00 Μάντσεστερ Σίτι-Νόριτς, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT2ΗD

17:00 Λιντς-Έβερτον, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT3ΗD

17:00 Άστον Βίλα-Νιούκαστλ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT7ΗD

17:00 Κρίσταλ Πάλας-Μπρέντφορντ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT8ΗD

18:00 WTA 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT6HD

19:30 Μπράιτον-Γουότφορντ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1ΗD

19:30 Ίντερ-Τζένοα, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

19:30 Βερόνα-Σασουόλο, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT3HD

20:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

20:00 Ζιλ Βισέντε-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 3η Αγωνιστική                                                                            COSMTOE SPORT9HD        

21:45 Τορίνο-Αταλάντα, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT2HD

21:45 Έμπολι-Λάτσιο, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT3HD

22:00 WTA 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT6HD

22:30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπελενένσες, Liga Portugal Bwin, 3η Αγωνιστική                                                         COSMTOE SPORT9HD                                      

Κυριακή  22.08.21

01:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

05:00 Jared Cannonier-Kelvin Gastelum, UFC Fight Night, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                   COSMOTE SPORT7HD

14:00 Νταντί-Χιμπέρνιαν, Cinch Scottish Premiership, 3η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT3HD

15:30 WRX Rallycross Σουηδίας, WRX/RX2e/RX1 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

16:00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                COSMOTE SPORT1ΗD

16:00 Γουλβς-Τότεναμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2ΗD

18:00 WRX Rallycross Σουηδίας, WRX Semifinals & Finals/RX2e Final LIVE                                                             COSMOTE SPORT5HD

18:30 Άρσεναλ-Τσέλσι, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT1ΗD

19:00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Τελικός Διπλού LIVE                                                              COSMOTE SPORT9HD

19:30 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT2HD

19:30 Μπολόνια-Σαλερνιτάνα, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT3HD

20:00 Μαρίτιμο-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 3η Αγωνιστική                                                                                    COSMTOE SPORT5HD        

20:00 Λοκομοτίβ Μόσχας-Κράσνονταρ, Tinkoff Russian Premier Liga, 5η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT7HD

21:00 WTA 1000 Western & Southern Open, Τελικός LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21:00 New York Liberty-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

21:45 Νάπολι-Βενέτσια, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT2HD

21:45 Ρόμα-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

23:30 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Τελικός LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

23:30 Εκπομπή «Sportshow” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

 

Δευτέρα 23.08.21

18:00 Κρίλια-Σότσι, Tinkoff Russian Premier Liga, 5η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

19:00 Εκπομπή «Topspin” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

19:30 Κάλιαρι-Σπέτσια, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

21:00 Εκπομπή «Sportshow” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

22.00 ATP 250 Winston Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

21:45 Σαμπντόρια-Μίλαν, Serie A TIM, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT3HD

22:00 Γουέστ Χαμ-Λέστερ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2ΗD

23:15 Βιτόρια Γκιμαράες-Βιζέλα, Liga Portugal Bwin, 3η Αγωνιστική                                                                        COSMTOE SPORT8HD

 

Τρίτη 24.08.21

00.00 ATP 250 Winston Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

21:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22.00 ATP 250 Winston Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

22:00 Αϊντχόβεν-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Play-offs, 2η Αγωνιστική LIVE                                              COSMOTE SPORT2HD

22:00 Λουντογκόρετς-Μάλμε, UEFA Champions League, Play-offs, 2η Αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT3HD

22:00 Φερεντσβάρος-Γιανγκ Μπόις, UEFA Champions League, Play-offs, 2η Αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

 

Τετάρτη 25.08.21

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP 250 Winston Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

02:00 Connecticut Sun-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

21:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE                                                                      COSMOTE SPORT1HD

22:00 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Μονακό, UEFA Champions League, Play-offs, 2η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT2HD

22:00 Μπρόντμπι-Σάλτσμπουργκ, UEFA Champions League, Play-offs, 2η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT3HD

22:00 Ντινάμο Ζάγκερμπ-Σερίφ Τιρασπόλ, UEFA Champions League, Play-offs, 2η Αγωνιστική LIVE                         COSMOTE SPORT7HD

22.00 ATP 250 Winston Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 26.08.21

00:00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show” LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP 250 Winston Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή «Pre-Show Κλήρωσης Φάσης Ομίλων UEFA Champions League» LIVE                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Κλήρωση Φάσης Ομίλων UEFA Champions League» LIVE                                                                            COSMOTE SPORT1HD

20.15 Εκπομπή «Post-Show Κλήρωσης Φάσης Ομίλων UEFA Champions League» LIVE                                           COSMOTE SPORT1HD

22.00 ATP 250 Winston Salem Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

 

Παρασκευή 27.08.21

00.00 ATP 250 Winston Salem Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

02.00 ATP 250 Winston Salem Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 250 Winston Salem Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

10.55 Moto3 Monster Energy British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

11.50 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

12.00 Εκπομπή «Pre-Show Κλήρωσης Φάσης Ομίλων UEFA Europa League» LIVE                                                  COSMOTE SPORT1HD

12:20 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

12.50 Moto2 Monster Energy British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

13.00 Κλήρωση Φάσης Ομίλων UEFA Europa League» LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

14.00 Εκπομπή «Pre-Show Κλήρωσης Φάσης Ομίλων UEFA Europa Conference League» LIVE                                COSMOTE SPORT1HD

14.30 Κλήρωση Φάσης Ομίλων UEFA Europa Conference League» LIVE                                                                 COSMOTE SPORT1HD

15.10 Moto3 Monster Energy British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

15.30 Εκπομπή «Post-Show Κλήρωσης Φάσης Ομίλων UEFA Europa Conference League» LIVE                               COSMOTE SPORT1HD

15:50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

16.05 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

17.05 Moto2 Monster Energy British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

19:30 Ουντινέζε-Βενέτσια, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

21:45 Ελλάς Βερόνα-Ίντερ, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική

 

Σάββατο 28.08.21

02.00 ATP 250 Winston Salem Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

04.00 ATP 250 Winston Salem Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

10.55 Moto3 Monster Energy British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

11:30 FORMULA 3, Βέλγιο, Σπα 1ος Αγώνας LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

12:50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

12.50 Moto2 Monster Energy British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

13:00 Εκπομπή «Sportshow” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

14:30 Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT1ΗD

14.30 Moto3 Monster Energy British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

15.25 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

15:50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

16.05 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT7HD

16:30 Εκπομπή «Sportshow Live Action” LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT1HD

17:00 Μπράιτον-Έβερτον, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT2ΗD

17:00 Νόριτς-Λέστερ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT3ΗD

17:00 Γουέστ Χαμ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT4ΗD

17:00 Νιούκαστλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT6ΗD

17:00 Άστον Βίλα-Μπρέντφορτν, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8ΗD

17.05 Moto2 Monster Energy British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

17:25 W Series Βέλγιο, Σπα, Αγώνας LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT5HD

17:30 Ντινάμο Μόσχας-Λοκομοτίβ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 6η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT9HD

18:50 FORMULA 3, Βέλγιο, Σπα 2ος Αγώνας LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

19:30 Λίβερπουλ-Τσέλσι, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT1ΗD

19:30 Αταλάντα-Μπολόνια, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

19:30 Λάτσιο-Σπέτσια, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT3HD

20:00 Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 6η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

21:45 Γιουβέντους-Έμπολι, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

21:45 Φιορεντίνα-Τορίνο, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT3HD

Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική

 

Κυριακή 29.08.21

00.00 ATP 250 Winston Salem Open, Τελικός LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

02:00 Connecticut Sun-Los Angeles Sparks, WNBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC Fight Night: Edson Barboza vs Giga Chikadze, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                    COSMOTE SPORT8HD

10.55 Moto3 Monster Energy British Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                            COSMOTE SPORT7HD

11.25 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                          COSMOTE SPORT7HD

11:35 FORMULA 3, Βέλγιο, Σπα 3ος Αγώνας LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

11.55 Moto2 Monster Energy British Grand Prix, Warm Up LIVE                                                                            COSMOTE SPORT7HD

13.05 Moto3 Monster Energy British Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT7HD

14:00 Ρέιντζερς-Σέλτικ, Cinch Scottish Premiership, 4η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT2HD

14.30 MotoGP Monster Energy British Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                             COSMOTE SPORT7HD

15:30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT5HD

16:00 Τότεναμ-Γουότφορντ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT1ΗD

16:00 Μπέρνλι-Λιντς, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT3ΗD

16:00 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

16.15 Moto2 Monster Energy British Grand Prix, Αγώνας LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT7HD

17.00 Extreme-E Greenland, Kangerlussuaq, Αγώνας LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

18:30 Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT1ΗD

19:30 Τζένοα-Νάπολι, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT2HD

19:30 Σασουόλο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

21:45 Μίλαν-Κάλιαρι, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT2HD

21:45 Σαλερνιτάνα-Ρόμα, Serie A TIM, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT3HD

23:30 Εκπομπή «Sportshow” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική

Δευτέρα 30.08.21

19:00 Εκπομπή «Topspin” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

21:00 Εκπομπή «Sportshow” LIVE                                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 31.08.21

Σεπτέμβριος

 

 

Τετάρτη 01.09.21

17.00 Καζακστάν-Ουκρανία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                                                   COSMOTE SPORT1HD

19.00 Φινλανδία-Ουαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ελβετία-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας ποδοσφαίρου LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γαλλία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                                            COSMOTE SPORT2HD

21.45 Πορτογαλία-Ιρλανδία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                                                   COSMOTE SPORT3HD

21.45 Νορβηγία-Ολλανδία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                                     COSMOTE SPORT4HD

21.45 Δανία-Σκωτία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ρωσία-Κροατία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                                            COSMOTE SPORT6HD

21.45 Μάλτα-Κύπρος, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                                            COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σλοβενία-Σλοβακία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                                      COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τουρκία-Μαυροβούνιο, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

Πέμπτη 02.09.21

00.00 Μολδαβία-Αυστρία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος REC                                                       COSMOTE SPORT1HD (01.09 21:45)

16.00 Γεωργία-Κόσοβο, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                                          COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σουηδία-Ισπανία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Βουλγαρία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                                                        COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ουγγαρία-Αγγλία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                                                         COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λίχτενσταϊν-Γερμανία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                                                 COSMOTE SPORT4HD

21.45 Εσθονία-Βέλγιο, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                                           COSMOTE SPORT5HD

21.45 Τσεχία-Λευκορωσία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.45 Πολωνία-Αλβανία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

21.45 Λιθουανία-Βόρειος Ιρλανδία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                                         COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ισλανδία-Ρουμανία, European Qualifiers, 4η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                                                    COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 03.09.21

12:20 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

15:50 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

Σάββατο 04.09.21

11:30 FORMULA 3, Ολλανδία 1ος Αγώνας LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

12:50 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

15:50 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

16.00 Φινλανδία-Καζακστάν, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                                                  COSMOTE SPORT1HD

17:25 W Series Ολλανδία, Αγώνας LIVE                                                                                                               COSMOTE SPORT5HD

18:50 FORMULA 3, Ολλανδία 2ος Αγώνας LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

19.00 Ιρλανδία-Αζερμπαϊτζάν, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                                                COSMOTE SPORT1HD

19.00 Σερβία-Λουξεμβούργο, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

19.00 Λετονία-Νορβηγία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                                       COSMOTE SPORT3HD

19.00 Κύπρος-Ρωσία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

19.00 Σλοβενία-Μάλτα, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                                          COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ουκρανία-Γαλλία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ολλανδία-Μαυροβούνιο, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                               COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σλοβακία-Κροατία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                                        COSMOTE SPORT3HD

21.45 Νησιά Φερόε-Δανία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                                     COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ισραήλ-Αυστρία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                                          COSMOTE SPORT6HD

21.45 Σκωτία-Μολδαβία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γιβραλτάρ-Τουρκία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                                      COSMOTE SPORT8HD

21.45 Κατάρ-Πορτογαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας ποδοσφαίρου LIVE                                                                   COSMOTE SPORT9HD

Κυριακή 05.09.21

11:40 FORMULA 3, Ολλανδία 3ος Αγώνας LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

15:30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT5HD

16.00 Λευκορωσία-Ουαλία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                                    COSMOTE SPORT1HD

16:00 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, Αγώνας LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

18.00 World Athletics Continental Tour 2021: Kamila Skolimowska Memorial LIVE                                              COSMOTE SPORT6HD

19.00 Αγγλία-Ανδόρα, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

19.00 Αλβανία-Ουγγαρία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 79ς Όμιλος LIVE                                                      COSMOTE SPORT3HD

19.00 Βουλγαρία-Λιθουανία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

19.00 Ισλανδία-Βόρεια Μακεδονία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                                        COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή «European Qualifiers Show Pregame Κόσοβο-Ελλάδα» LIVE                                                          COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κόσοβο-Ελλάδα, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                                           COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ισπανία-Γεωργία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                                          COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ελβετία-Ιταλία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                                                            COSMOTE SPORT3HD

21.45 Γερμανία-Αρμενία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.45 Βέλγιο-Τσεχία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σαν Μαρίνο-Πολωνία, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ρουμανία-Λίχτενσταϊν, European Qualifiers, 5η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                                                COSMOTE SPORT9HD

23:00 Dallas Wings-Atlanta Dream, WNBA Regular Season LIVE                                                                            COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή «European Qualifiers Show Postgame Κόσοβο-Ελλάδα» LIVE                                                         COSMOTE SPORT1HD

FIA Rallycross Γαλλίας

 

Δευτέρα 06.09.21

19:00 Εκπομπή «Topspin” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

  • Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Kathrein UFOpro & UFOprolite

    Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα που διαθέτει η ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ είναι σχεδιασμένα για εφαρμογές διανομής τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών σημάτων σε ξενοδοχεία, στάδια, νοσοκομεία, κρουαζιερόπλοια, ενοικιαζόμεν...
  • Emme Esse 87435

    Emme Esse 87435

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του Emme Esse 87435. Πρόκειται για ένα ψηφιακό modulator που λαμβάνει ένα HDMI σήμα από δορυφορικό / επίγειο δέκτη, DVD player, κάμερα ασφαλείας ή οποι...
  • Ekselans CPE 1200-OLP

    Ekselans CPE 1200-OLP

    Η Ekselans διαθέτει – μεταξύ άλλων – πλήρη γκάμα Access Points για κάθε είδους οικιακή ή επαγγελματική εφαρμογή. Ένα από τα αξιόλογα Access Points της Ekselans είναι το CPE 1200-OLP, το οποίο υποσ...
  • Nedis SFIND100BK

    Nedis SFIND100BK

    Συνδέστε τον μετρητή με ένα LNB και έναν δορυφορικό δέκτη και βρείτε την κατάλληλη θέση / γωνία για το κάτοπτρό σας, εύκολα και γρήγορα. Διαθέτει οθόνη αναλογικής ένδειξης με οπίσθιο φωτισμό. Επιπ...
  • Kathrein MS & MP series

    Kathrein MS & MP series

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των σειρών ερμαρίων - ντουλαπιών MS και MP της γερμανικής Kathrein. Η σειρά MS περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας ερμάρια - ντουλάπια τοποθέτησης και σ...
  • Engel MV7400

    Engel MV7400

    Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του HDMI switch Engel MV7400. Πρόκειται για έναν διαχωριστή HDMI σημάτων από 4 εισόδους σε 1 έξοδο, με μέγιστη ανάλυση Full HD 1080p. Είναι συμβατό με ...
  • Ikusi Flow Smart Headend

    Ikusi Flow Smart Headend

    Το Ikusi Flow Smart Headend της ισπανικής Ikusi, λειτουργεί ήδη σε εκατοντάδες ξενοδοχειακές μονάδες στην Ελλάδα και δεκάδες χιλιάδες στο εξωτερικό, καθώς αποτελεί ένα υπόδειγμα τεχνολογίας διανομ...
  • Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Kathrein LCD 115 A+ & LCD 130 A+

    Η εταιρεία ΛΥΡΑ ΑΕΒΕ ανακοινώνει νέα παραλαβή των ομοαξονικών καλωδίων LCD 115 A+ και LCD 130 A+ της γερμανικής Kathrein. Πρόκειται για καλώδια πολύ υψηλής ποιότητας που είναι δοκιμασμένα και πιστ...
  • V-Tech Z2024 H265

    V-Tech Z2024 H265

    Νέος επίγειος ψηφιακός δέκτης από την AstraSat! Πρόκειται για τον V-Tech Z2024 H265, ο οποίος είναι ένας δέκτης MPEG4 με έξοδο HDMI και ανάλυση Full HD (1080p). Χάρη στο νέας γενιάς tuner του (μάρ...
  • Nedis TVSM5120GY

    Nedis TVSM5120GY

    Η επιτραπέζια full motion βάση της Nedis είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις από 37” έως 75”, με VESA 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 και μέγιστο βάρος 40kg. Διαθέτει μια...
  • Anga PS series

    Anga PS series

    Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών Anga. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
  • Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Promax RANGER: Διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video για τη δημοφιλή σειρά πεδιομέτρων

    Είναι πλέον διαθέσιμη η τρίτη ομάδα εκπαιδευτικών video με ελληνική περιγραφή για τα πεδιόμετρα Promax RANGER. Τα συγκεκριμένα video έχουν προστεθεί στην Playlist Πεδιόμετρα RANGER - Εκπαιδευτικά ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

  • Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Ψηφιακή Τηλεόραση, Μάρτιος 2024

    Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Μαρτίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
  • Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Κανάλια με υβριδική τηλεόραση στην Ελλάδα

    Η κατανάλωση των προγραμμάτων που μεταδίδουν οι ελεύθεροι τηλεοπτικοί σταθμοί έχει γίνει σήμερα πιο εύκολη και πιο άμεση για τον τηλεθεατή, σε σχέση με το – όχι και τόσο μακρινό – παρελθόν. Ο παρα...
  • Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Τηλεοπτικό περιεχόμενο για όλους!

    Με την πάροδο του χρόνου αυξάνονται όλο και περισσότερο οι χρήστες της συνδρομητικής τηλεόρασης. Αυτό συμβαίνει γιατί η πρόσβαση καθίσταται εφικτή από οποιαδήποτε συσκευή, σε οποιαδήποτε χρονική σ...
  • Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Sat & Zap, Μάρτιος 2024

    Αρκετά νέα κανάλια στη δημοφιλή θέση στις 13 ανατολικά και 2 τουρκοκυπριακά στις 42 και 46 ανατολικά. Μικρό το ενδιαφέρον σε ελεύθερα κανάλια. 92 News UK Astra 2G – 28.2 East 11.523H ...