Skip to main content
15 Μαΐου 2022 13:09

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων των καναλιών COSMOTE SPORT έως τις 06/06

Τι θα δείτε στα αθλητικά κανάλια της COSMOTE TV

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F05%2Fb53a71894e79b76ac690620ce38ea8c9 XL

Written by: N.DΣτις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 06/06, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Μάιος

 

Κυριακή 15.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC Fight Night: Jan Blachowicz-Aleksandar Rakic, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                  COSMOTE SPORT8HD

05.30 Jermell Charlo vs Brian Carlos Castano, ΗΠΑ, Καλιφόρνια (αγώνας πυγμαχίας) LIVE                                   COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

10.15 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT5HD

13.30 Μπολόνια-Σασουόλο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT2HD

14.00 Τότεναμ-Μπέρνλι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT6HD

14.30 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

16.00 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT1HD

16.00 Νάπολι-Τζένοα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT2HD

16.00 Γουότφορντ-Λέστερ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

16.00 Λιντς-Μπράιτον, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

16.00 Γουλβς-Νόριτς, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT7HD

16.00 Άστον Βίλα-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

16.25 Moto-E World Championship SHARK Grand Prix de France, 2ος Αγώνας LIVE                                                COSMOTE SPORT5HD

16.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι, Vitality Women’s FA Cup, Τελικός LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

17.00 Τζόκοβιτς-Τσιτσιπάς, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Τελικός LIVE                                        COSMOTE SPORT6HD

18.30 Έβερτον-Μπρέντφορντ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

18.45 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος Αθηνών» LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

18.45 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Παναιτωλικός» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT2HD

19.00 Κράσνονταρ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μίλαν-Αταλάντα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

19.30 ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος Αθηνών, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE                           COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ιωνικός-Παναιτωλικός, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κάλιαρι-Ίντερ, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

22.30 Boston Celtics- Milwaukee Bucks, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 7 LIVE                    COSMOTE SPORT4HD

22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT9HD

 

Δευτέρα 16.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Phoenix Suns-Dallas Mavericks, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 7 LIVE                      COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 Σπαρτάκ Μόσχας-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική REC                                                 COSMOTE SPORT3HD (15.05, 16:30)

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

19.30 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

20.30 Μπαχτσεσεχίρ-Γαλατάσαραϊ, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE         COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γιουβέντους-Λάτσιο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

22.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 17.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

20.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Super League Interwetten Playoffs, 10η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT1HD

20.30 Μπούρσασπορ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE      COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

21.45 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 37η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

 

Τετάρτη 18.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.15 Ιντερνασιονάλ-Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT9HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 1 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

03.30 Μπόκα Τζούνιορς-Κορίνθιανς, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT8HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Final Pregame» LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κιέλτσε-Μονπελιέ, Champions League Handball, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT8HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Τελικός LIVE                                                      COSMOTE SPORT1HD

 

Πέμπτη 19.05.22

00.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Final Postgame» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Κολόν Σάντα Φε-Ολίμπια, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT8HD

03.00 Ρασίνγκ Κλουμπ-Μελγκάρ, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                    COSMOTE SPORT9HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 1 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.05 Φούσε Βερολίνου-Γκέπινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 31η Αγωνιστική LIVE                                COSMOTE SPORT9HD

21.45 Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 27η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άστον Βίλα-Μπέρνλι, Premier League, 18η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                                  COSMOTE SPORT3HD

 

Παρασκευή 20.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.15 Ουνιόν Σάντα Φε-Φλουμινένσε, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                            COSMOTE SPORT9HD

03.00 Ρίβερ Πλέιτ-Κόλο Κόλο, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT8HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 2 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

10.05 WRC Portugal, SS2 Lousa 1 LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT8HD

11.05 WRC Portugal, SS3 Gois 1 LIVE                                                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

12.05 WRC Portugal, SS4 Arganil 1 LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

14.00 WRC Portugal, SS5 Lousa 2 LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT8HD

14.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

15.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

15.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

17.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

17.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

17.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

21.45 cinch Scottish Premiership, Playoff Final, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 21.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 2 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

09.30 WRC Portugal, SS10 Vieira do Minho 1 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

10.35 WRC Portugal, SS11 Cabeceiras de Basto 1 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

11.50 WRC Portugal, SS12 Amarante 1 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

11.55 FORMULA 3, Ισπανία, Βαρκελώνη, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

13.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

15.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Τελικός LIVE                                                                   COSMOTE SPORT6HD

16.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, Τελικός LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

16.30 WRC Portugal, SS13 Vieira do Minho 2 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

17.00 Ντινάμο Μόσχας-Σότσι, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

17.00 Νίζνι-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

18.35 FORMULA 2, Ισπανία, Βαρκελώνη, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

19.35 W Series, Ισπανία, Βαρκελώνη, 3ος Αγώνας LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

Serie A, 38η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa Playoffs

ING Basketball Super League

Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός

Κυριακή 22.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 UFC Fight Night: Holly Holm-Ketlen Vieira, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 3 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

11.00 FORMULA 3, Ισπανία, Βαρκελώνη, Feature Race LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

12.05 WRC Portugal, SS20 Felgueiras 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

12.30 FORMULA 2, Ισπανία, Βαρκελώνη, Feature Race LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

16.00 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT5HD

16.00 WRC Portugal, SS21 Fafe 2 Power Stage LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22.00 Washington Mystics-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τρεντίνο-Κόζλε, CEV Volleyball Champions League, Super Finals, Τελικός Αδρών LIVE                                COSMOTE SPORT9HD

Serie A, 38η Αγωνιστική

Premier League, 38η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa Playoffs

ING Basketball Super League

Δευτέρα 23.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 3 LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

16.30 Κονελιάνο-Βάκιφμπανκ, CEV Volleyball Champions League, Super Finals, Τελικός Γυναικών REC                COSMOTE SPORT6HD (22.05, 19:00)

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 cinch Scottish Premiership, Playoff Final, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 24.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 4 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Τετάρτη 25.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 4 LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final Pregame» LIVE                                                               COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρόμα-Φέγενορντ, UEFA Europa Conference League, Τελικός LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Πέμπτη 26.05.22

00.30 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final Postgame» LIVE                                                             COSMOTE SPORT2HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 5 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Παρασκευή 27.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 5 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

14.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

17.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Σάββατο 28.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 6 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

13.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

14.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT9HD

14.25 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

16.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT5HD

17.10 Moto-E World Championship Gran Premio d’Italia Oakley, 1ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT8HD

18.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT9HD

18.35 FORMULA 2 Monaco, Monte Carlo, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

19.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Pregame» LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λίβερπουλ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Τελικός LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

22.00 Chicago Sky-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                                           COSMOTE SPORT6HD

ING Basketball Super League Playoffs

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

 

Κυριακή 29.05.22

00.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Postgame» LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 6 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

10.15 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

10.35 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

10.45 FORMULA 2 Monaco, Monte Carlo, Feature Race LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

14.30 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

15.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Αγώνας Χάλκινου Μεταλλίου LIVE                                                   COSMOTE SPORT9HD

16.00 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Αγώνας LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.25 Moto-E World Championship Gran Premio d’Italia Oakley, 2ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

20.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Αγώνας Χρυσού Μεταλλίου LIVE                                                      COSMOTE SPORT9HD

ING Basketball Super League Playoffs

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

 Δευτέρα 30.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 7 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική

Τρίτη 31.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 7 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

18.30 World Athletics Continental Tour Gold 61st Ostrava Golden Spike LIVE                                                        COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

Ιούνιος

 Τετάρτη 01.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σκωτία-Ουκρανία, European Qualifiers, Playoffs, Ημιτελική Φάση, Path A (εξ αναβολής) LIVE                    COSMOTE SPORT1HD

Πέμπτη 02.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

20.05 Μαγδεμβούργο-Μπάλινγκεν, LIQUI Moly Bundesliga Χάντμπολ, 32η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT8HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Παρασκευή 03.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Finals, Game 1 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.45 WRC Sardegna, SS4 Terranova 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

11.45 WRC Sardegna, SS5 Monte Di Ala e Budduso 2 LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

18.45 WRC Sardegna, SS8 Osilo – Tergu 2 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

19.00 World Athletics Continental Tour Gold 4th Irena Szewinska Memorial LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

19.30 WRC Sardegna, SS9 Sedini – Castelsardo 2 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Σάββατο 04.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

05.00 Phoenix Mercury-Connecticut Sun, WNBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

09.45 WRC Sardegna, SS11 Erula – Tula 1 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

11.30 WRC Sardegna, SS12 Tempio Pausania 2 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

12.30 WRC Sardegna, SS13 Erula – Tula 2 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

23.00 UFC Fight Night: Alexander Volkov-Jairzinho Rozenstruik, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                       COSMOTE SPORT6HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, Playoffs

Κυριακή 05.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

10.00 WRC Sardegna, SS19 Sassari – Argentiera 1 LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

10.15 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, War Up LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

11.30 Αγγλία-Ελλάδα, Euro MiniFootball Championship, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT3HD

11.45 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT5HD

12.00 WRC Sardegna, SS20 Cala Flumini 2 LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

13.00 WRC Sardegna, SS21 Sassari – Argentiera 2 Power Stage LIVE                                                                    COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

17.00 World Athletics Continental Tour Gold 68th Orlen Janusz Kusocinski Memorial LIVE                                    COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ουαλία-Νικητής Σκωτία/Ουκρανία, European Qualifiers, Playoffs, Τελικός, Path A LIVE                               COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, Playoffs

Δευτέρα 06.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 NBA Finals, Game 2 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

15.30 ATP 250 Libema Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT7HD

16.45 World Athletics Continental Tour Gold FBK Games LIVE                                                                               COSMOTE SPORT8HD

17.30 ATP 250 Libema Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ισραήλ-Ελλάδα, Euro MiniFootball Championship, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....