Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 188
TM 527
SECURITY REPORT 151
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

28 Οκτωβρίου 2021 13:26

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων των καναλιών COSMOTE SPORT έως τις 16/11

Γράφει: N.D
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2F95472ce2c1aa77ca3b61551445daeb2b XL

Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 16/11, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Πέμπτη 28.10.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Brooklyn Nets-Miami Heat, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

03.00 Milwaukee Bucks-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

17.15 Τρίκαλα-Νίκη Βόλου, Κύπελλο Ελλάδας, 5η Φάση LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

20.05 Ράιν Νέκαρ-Μπάλινγκεν, Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ, 9η Αγωνιστική LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

21.45 Νάπολι-Μπολόνια, Serie A, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

Παρασκευή 29.10.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Philadelphia 76ers-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

03.00 Houston Rockets-Utah Jazz, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ζενίτ-Ντινάμο Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 13η Αγωνιστική LIVE                                                  COSMOTE SPORT7HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 30.10.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Brooklyn Nets-Indiana Pacers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

05.00 Denver Nuggets-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

14.30 Λέστερ-Άρσεναλ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

16.00 Αταλάντα-Λάτσιο, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.30 Σπαρτάκ Μόσχας-Ροστόφ, Tinkoff Russian Premier Liga, 13η Αγωνιστική LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

17.00 Λίβερπουλ-Μπράιτον, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT3HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT4HD

17.00 Νιούκαστλ-Τσέλσι, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

17.00 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μπέρνλι-Μπρέντφορντ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT9HD

18.30 Εκπομπή «Pregame Παναιτωλικός-Ολυμπιακός» LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT3HD

19.00 Πόρτο-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT7HD

19.30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT1HD

19.30 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός, Super League Interwetten, 8η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εστορίλ-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

21.00 UFC 267: Jan Blachowicz-Glover Teixeira, HAE, Άμπου Ντάμπι LIVE                                                            COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Postgame Παναιτωλικός-Ολυμπιακός» LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τορίνο-Σαμπντόρια, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT3HD

23.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Βιτόρια Γκιμαράες, Liga Portugal Bwin, 10η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT8HD

 

Κυριακή 31.10.21

00.00 Washington Wizards-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Chicago Bulls-Utah Jazz, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

13.30 Ίντερ-Ουντινέζε, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT1HD

13.30 Μπαρτσελόνα-Φουενλαμπράδα, ACB Liga Endesa, 8η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

14.00 Μάδεργουελ-Ρέιντζερς, cinch Scottish Premiership, 12η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT2HD

14.00 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT3HD

14.30 Φενέρμπαχτσε-Γκαζιαντέπ, ING Basketball Super League, 6η Αγωνιστική LIVE                                            COSMOTE SPORT9HD

15.00 ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος, Super League Interwetten, 8η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT3HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

16.00 Νόριτς-Λιντς, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

16.00 Φιορεντίνα-Σπέτσια, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT5HD

16.00 Τζένοα-Βενέτσια, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT7HD

16.00 Σασουόλο-Έμπολι, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

16.30 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-ΟΦΗ» LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT2HD

17.00 Εκπομπή «Postgame ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος» LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

17.15 Παναθηναϊκός-ΟΦΗ, Super League Interwetten, 8η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT2HD

18.30 Εκπομπή «Pregame ΑΕΚ-Άρης» LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

18.30 Άστον Βίλα-Γουέστ Χαμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

19.00 Σαλερνιτάνα-Νάπολι, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

19.15 Εκπομπή «Postgame Παναθηναϊκός-ΟΦΗ» LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

19.15 Τόφας-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 6η Αγωνιστική LIVE                                                COSMOTE SPORT9HD

19.30 ΑΕΚ-Άρης, Super League Interwetten, 8η Αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 8η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Dallas Mavericks-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

21.30 ATP 250 St. Petersburg Open, Τελικός REC                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD (31.10, 15:30)

21.45 Ρόμα-Μίλαν, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT2HD

 

 

Νοέμβριος

Δευτέρα 01.11.21

01.00 Milwaukee Bucks-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

18.00 Τσεχία-Γερμανία, Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                        COSMOTE SPORT9HD

18.30 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Βόλος ΝΠΣ» LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT1HD

19:00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

19.30 Ιωνικός-Βόλος ΝΠΣ, Super League Interwetten, 8η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT1HD

20.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.00 Μπράγκα-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Bwin, 10η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μάλαγα-Ντιζόν, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 5η Αγωνιστική 3ος Όμιλος LIVE        COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μπολόνια-Κάλιαρι, Serie A, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γουλβς-Έβερτον, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

23.15 Μορειρένσε-Πάσος Φερέιρα, Liga Portugal Bwin, 10η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT5HD

Τρίτη 02.11.21

01.30 New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

01.30 Atlanta Hawks-Washington Wizards, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

11.30 Αυστραλία-Βέλγιο, Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                      COSMOTE SPORT9HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

17.00 Μπάγερν Μονάχου-Μπενφίκα, UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE                               COSMOTE SPORT7HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λαύριο Megabolt-Νίζνι, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.45 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

19.45 Μάλμε-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                            COSMOTE SPORT2HD

19.45 Βόλφσμπουργκ-Σάλτσμπουργκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Εκπομπή «Pick n’ Roll» LIVE                                                                                                                        COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE    COSMOTE SPORT2HD

22.00 Αταλάντα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γιουβέντους-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ντινάμο Κιέβου-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE   COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σεβίλλη-Λιλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT8HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Γιανγκ Μπόις, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE              COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 03.11.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 Detroit Pistons-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.30 Los Angeles Lakers-Houston Rockets, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                  COSMOTE SPORT7HD

11.30 Γαλλία-Ρωσία, Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                             COSMOTE SPORT9HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

15.00 Κηφισιά-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ελλάδας, 5η Φάση LIVE                                                                       COSMOTE SPORT7HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ρίγα-ΑΕΚ, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT4HD

19.45 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

19.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.45 Μίλαν-Πόρτο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                              COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λίβερπουλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE   COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λειψία-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE             COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Κλαμπ Μπριζ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE   COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ντόρτμουντ-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σερίφ Τιρασπόλ-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπεσίκτας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Πέμπτη 04.11.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 Philadelphia 76ers-Chicago Bulls, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.30 Brooklyn Nets-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE                                                                             COSMOTE SPORT4HD

11.30 Αυστραλία-Λευκορωσία, Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, Φάση Ομίλων LIVE                             COSMOTE SPORT9HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

16.30 Ολυμπιακός-Ζοκ, CEV Volleyball Champions League Γυναικών, 3ος Γύρος, 2η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT8HD

17.30 Φλόρα Ταλίν-Ανόρθωση, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Καϊράτ Αλμάτι-Καραμπάγκ, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

19.45 Εκπομπή «European Football Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

19.45 Ολυμπιακός-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.45 Λέγκια Βαρσοβίας-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                COSMOTE SPORT4HD

19.45 Μονακό-Αϊντχόφεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT5HD

19.45 Λιόν-Σπάρτα Πράγας, UEFA Europa League, 4η Αγωνιστική, Φάση Ομίλων, 1ος Όμιλος LIVE                        COSMOTE SPORT7HD

19.45 Γκενκ-Γουέστ Χαμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                            COSMOTE SPORT8HD

19.45 Λίνκολν-Σλόβαν Μπρατισλάβας, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Show Pregame ΠΑΟΚ-Κοπεγχάγη» LIVE                                 COSMOTE SPORT2HD

21.45 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Postgame Ολυμπιακός-Άιντραχτ Φρανκφούρτης» LIVE                    COSMOTE SPORT3HD

22.00 ΠΑΟΚ-Κοπεγχάγη, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE          COSMOTE SPORT2HD

22.00 Αντβέρπ-Φενέρμπαχτσε, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                   COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μαρσέιγ-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

22.00 Λέστερ-Σπαρτάκ Μόσχας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρόμα-Μπόντο Γκλιμτ, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE     COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τότεναμ-Φίτεσε, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE            COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 05.11.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 Detroit Pistons-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

01.30 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

04.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.55 Moto3 Grande Premio Do Algarve, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

11.30 Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                   COSMOTE SPORT9HD

11.50 MotoGP Grande Premio Do Algarve, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

12.50 Moto2 Grande Premio Do Algarve, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

13.00 Λεβερκούζεν-Μπέτις, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος REC                         COSMOTE SPORT2HD (04.11, 22.00)

14.00 Γαλατάσαραϊ-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος REC      COSMOTE SPORT3HD (04.11, 19.45)

15.00 Ερυθρός Αστέρας-Μίντιλαντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος REC             COSMOTE SPORT2HD (04.11, 22.00)

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

15.10 Moto3 Grande Premio Do Algarve, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

16.00 Ομόνοια-Βασιλεία, UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος REC           COSMOTE SPORT3HD (04.11, 19.45)

16.05 MotoGP Grande Premio Do Algarve, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.05 Moto2 Grande Premio Do Algarve, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

18.00 Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                   COSMOTE SPORT9HD

19.20 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MEXICO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

20.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.00 Ζιλ Βισέντε-Αρούκα, Liga Portugal Bwin, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT8HD

21.45 Έμπολι-Τζένοα, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT3HD

21.55 Σάντμπουρι-Κόλτσεστερ, Emirates FA Cup, 1ος Γύρος LIVE                                                                          COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σαουθάμπτον-Άστον Βίλα, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

22.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MEXICO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

23.15 Μποαβίστα-Φαμαλικάο, Liga Portugal Bwin, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

Σάββατο 06.11.21

01.00 Detroit Pistons-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

01.30 Milwaukee Bucks-New York Nicks, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

04.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.55 Moto3 Grande Premio Do Algarve, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

11.50 MotoGP Grande Premio Do Algarve, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

12.50 Moto2 Grande Premio Do Algarve, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 11η Αγωνιστική LVE                                         COSMOTE SPORT1HD

14.30 Moto3 Grande Premio Do Algarve, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

15.25 MotoGP Grande Premio Do Algarve, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

16.00 Σπέτσια-Τορίνο, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT2HD

16.05 MotoGP Grande Premio Do Algarve, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή «Pregame ΟΦΗ-Ατρόμητος» LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT3HD

17.00 Τσέλσι-Μπέρνλι, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT8HD

17.00 Billie Jean King Cup by BNP Paribas Finals, Τελικός LIVE                                                                             COSMOTE SPORT9HD

17.05 Moto2 Grande Premio Do Algarve, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

17.15 ΟΦΗ-Ατρόμητος, Super League Interwetten, 9η Αγωνιστική LIVES                                                              COSMOTE SPORT3HD

17.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «Pregame Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ» LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT2HD

18.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MEXICO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

19.00 Γιουβέντους-Φιορεντίνα, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT8HD

19.15 Εκπομπή «Postgame ΟΦΗ-Ατρόμητος» LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT3HD

19.15 Μπούρσασπορ-Τόφας, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μπράιτον-Νιούκαστλ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

19.30 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ, Super League Interwetten, 9η Αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή «Postgame Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ» LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT2HD

21.45 Κάλιαρι-Αταλάντα, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βαλένθια-Γιοβεντούτ, ACB Liga Endesa, 9η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

21.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MEXICO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

23.00 Denver Nuggets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

Κυριακή 07.11.21

00.00 Κρίσταλ Πάλας-Γουλβς, Premier League, 11η Αγωνιστική REC                                                                      COSMOTE SPORT1HD (06.11, 17.00)

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 Phoenix Suns-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                               COSMOTE SPORT7HD

04.00 Kamaru Usman-Colby Covington, UFC 268, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

09.00 Μπρέντφορντ-Νόριτς, Premier League, 11η Αγωνιστική REC                                                                        COSMOTE SPORT1HD (06.11, 17.00)

10.00 Ντινάμο Μόσχας-Κράσνονταρ, Tinkoff Russian Premier Liga, 14η Αγωνιστική REC                                       COSMOTE SPORT3HD (06.11, 15:30)

10.55 Moto3 Grande Premio Do Algarve, Warm Up LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

11.25 MotoGP Grande Premio Do Algarve, Warm Up LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT7HD

11.55 Moto2 Grande Premio Do Algarve, Warm Up LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

13.00 Ούνικς Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto3 Grande Premio Do Algarve, Αγώνας LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT7HD

13.30 Βενέτσια-Ρόμα, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT1HD

14.00 Νταντί-Σέλτικ, Cinch Scottish Premiership, 13η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT2HD

14.30 MotoGP Grande Premio Do Algarve, Αγώνας LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT7HD

16.00 Άρσεναλ-Γουότφορντ, Premier League, 11η Αγωνιστική LVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.00 Σαμπντόρια-Μπολόνια, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT3HD

16.00 Έβερτον-Τότεναμ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Τελικός LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

16.00 Λιντς-Λέστερ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

16.00 Ουντινέζε-Σασουόλο, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

16.15 Moto2 Grande Premio Do Algarve, Αγώνας LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή «Pregame Βόλος ΝΠΣ-Άρης» LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

17.00 Γιάλοβασπορ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT4HD

17.15 Βόλος ΝΠΣ-Άρης, Super League Interwetten, 9η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

18.00 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ» LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

18.30 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

19.00 Λάτσιο-Σαλερνιτάνα, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT7HD

19.00 Νάπολι-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

19.00 Σάντα Κλάρα-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT9HD

19.15 Εκπομπή «Postgame Βόλος ΝΠΣ-Άρης» LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT2HD

19.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ, Super League Interwetten, 9η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπασκόνια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 9η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

21.00 Πάσος Φερέιρα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 11η Αγωνιστική LIVE                                          COSMOTE SPORT3HD

21.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MEXICO, Αγώνας LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μίλαν-Ίντερ, Serie A, 12η Αγωνιστική LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT2HD

22.30 Toronto Raptors-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

23.15 Μπενφίκα-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 11η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT9HD

 

Δευτέρα 08.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.00 Washington Wizards-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

12.00 Σπαρτάκ Μόσχας-Λοκομοτίβ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 14η Αγωνιστική REC                            COSMOTE SPORT3HD (07.11, 19.00)

19:00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ζενίτ-Ζιελόνα Γκόρα, VTB United League, Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ντάγκεναμ-Σάλφορντ Σίτι, Emirates FA Cup, 1ος Γύρος LIVE                                                                        COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 09.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Chicago Bulls-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

03.30 Dallas Mavericks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                              COSMOTE SPORT7HD

06.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

15.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.30 Νίμπουργκ-ΠΑΟΚ mateco, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT4HD

22.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 10.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Philadelphia 76ers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                  COSMOTE SPORT4HD

15.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.00 Τόφας-Στρασμπούρ, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.05 Φλένσμπουργκ-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 10η Αγωνιστική LIVE                       COSMOTE SPORT8HD

20.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

22.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 11.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 New York Knicks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

03.30 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

04.00 Phoenix Suns-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

06.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

15.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ρωσία-Κύπρος, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                    COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γεωργία-Σουηδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Λουξεμβούργο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE             COSMOTE SPORT7HD

19.00 Αρμενία-Βόρεια Μακεδονία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE               COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή «European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Ισπανία» LIVE                                                         COSMOTE SPORT1HD

20.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ελλάδα-Ισπανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                  COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιρλανδία-Πορτογαλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                         COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Λιχτενστάιν, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                       COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ρουμανία-Ισλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μάλτα-Κροατία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σλοβακία-Σλοβενία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                             COSMOTE SPORT8HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

22.30 Next Gen ATP Finals, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

23.45 Εκπομπή «European Qualifiers Show Postgame Ελλάδα-Ισπανία» LIVE                                                       COSMOTE SPORT1HD

Παρασκευή 12.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

04.00 Utah Jazz-Indiana Pacers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

05.30 Los Angeles Clippers-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

06.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

14.10 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

16.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

17.20 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE SAO PAULO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPROT5HD

19.00 Μολδαβία-Σκωτία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT1HD

20.30 Next Gen ATP Finals, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

20.50 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE SAO PAULO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                             COSMOTE SPROT5HD

21.45 Ιταλία-Ελβετία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                                    COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αγγλία-Αλβανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                                  COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ανδόρα-Πολωνία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT4HD

21.45 Δανία-Νησιά Φερόε, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                            COSMOTE SPORT7HD

21.45 Αυστρία-Ισραήλ, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                 COSMOTE SPORT8HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

22.30 Next Gen ATP Finals, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

MotoGP eSport Championship Global Series Ricardo Tormo, 4ος Γύρος

Σάββατο 13.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Boston Celtics-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT4HD

03.00 New Orleans Pelicans-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                  COSMOTE SPORT7HD

03.30 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

13.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

14.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT7HD

16.00 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE            COSMOTE SPORT2HD

16.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

16.50 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE SAO PAULO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPROT5HD

17.00 ATP 250 Stockholm Open, Τελικός LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

19.00 Νορβηγία-Λετονία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

19.00 Τουρκία-Γιβραλτάρ, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                             COSMOTE SPORT2HD

19.05 Φλένσμπουργκ-Ράιν Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 11η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT8HD

19.15 Μπουγιουκτσεκμετσέ-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE                         COSMOTE SPORT9HD

21.20 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE SAO PAULO, Κατατακτήριες Sprint LIVE                                COSMOTE SPROT5HD

21.45 Γαλλία-Καζακστάν, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βέλγιο-Εσθονία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                  COSMOTE SPORT2HD

21.45 Μαυροβούνιο-Ολλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                     COSMOTE SPORT3HD

21.45 Γκραν Κανάρια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ουαλία-Λευκορωσία, European Qualifiers, 9η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

22.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT6HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

23.45 UFC Fight Night: Max Holloway-Yair Rodriguez, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

 

Κυριακή 14.11.21

00.00 Utah Jazz-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Toronto Raptors-Detroit Pistons, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

03.30 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

09.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

10.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

10.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                           COSMOTE SPORT7HD

12.00 Καρσίγιακα-Μπεσίκτας, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE                                                  COSMOTE SPORT9HD

13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                           COSMOTE SPORT7HD

14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE                                                        COSMOTE SPORT7HD

15.00 Nitto ATP Finals Torino, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σλοβενία-Κύπρος, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                              COSMOTE SPORT1HD

16.00 Κροατία-Ρωσία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                                 COSMOTE SPORT2HD

16.00 Μάλτα-Σλοβακία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE                               COSMOTE SPORT3HD

17.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

17.00 Ούνικς Καζάν-Αστάνα, VTB United League, Regular Season LIVE                                                                COSMOTE SPORT9HD

18.40 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

19.00 Αρμενία-Γερμανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT2HD

19.00 Λιχτενστάιν-Ρουμανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE                     COSMOTE SPORT3HD

19.00 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE SAO PAULO, Αγώνας LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

19.00 Βόρεια Μακεδονία-Ισλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE           COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή «European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Κόσοβο» LIVE                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Κόσοβο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ισπανία-Σουηδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE                              COSMOTE SPORT2HD

21.45 Πορτογαλία-Σερβία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                          COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λουξεμβούργο-Ιρλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE                   COSMOTE SPORT7HD

22.00 Nitto ATP Finals Torino, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

22.30 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή «European Qualifiers Show Postgame Ελλάδα-Κόσοβο» LIVE                                                       COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 15.11.21

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.00 Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

03.30 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

15.00 Nitto ATP Finals Torino, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

19.30 ΑΕΚ-Ρίγα, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 7η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                 COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

21.45 Σαν Μαρίνο-Αγγλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βόρεια Ιρλανδία-Ιταλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σκωτία-Δανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

21.45 Αλβανία-Ανδόρα, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                               COSMOTE SPORT7HD

21.45 Πολωνία-Ουγγαρία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT8HD

22.00 Nitto ATP Finals Torino, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 16.11.21

00.00 Ελβετία-Βουλγαρία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE                           COSMOTE SPORT2HD (15.11, 21:45)

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 New York Nicks-Indiana Pacers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

03.00 Dallas Mavericks-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE                                                                      COSMOTE SPORT4HD

03.30 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

15.00 Nitto ATP Finals Torino, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT4HD

21.30 Ντιζόν-Μάλαγα, FIBA Basketball Champions League, Regular Season, 7η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE       COSMOTE SPORT4HD

21.45 Φινλανδία-Γαλλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE                             COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ουαλία-Βέλγιο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                  COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ολλανδία-Νορβηγία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                          COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ουκρανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE           COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μαυροβούνιο-Τουρκία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE                      COSMOTE SPORT7HD

21.45 Τσεχία-Εσθονία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE                                COSMOTE SPORT8HD

22.00 Nitto ATP Finals Torino, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

22.00 Akron WTA Finals Guadalajara, Φάση Ομίλων LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Δεν γίνεται να αφήσετε τους φιλοξενούμενούς σας χωρίς τηλεόραση. Η ιταλική Fracarro έρχεται να δώσει τη λύση με το νέο Compact Headend D-Matrix 4S FTA, το οποίο προορίζεται για σύνδεση σε τηλεοράσ...
AVM FRITZ!Fon X6
Το FRITZ!Fon X6 εντυπωσιάζει με τη μοντέρνα σχεδίασή του σε κομψή λευκή και μαύρη έκδοση, ενώ διαθέτει μεγάλη έγχρωμη οθόνη 2,4” υψηλής αντίθεσης για τέλεια αναγνωσιμότητα. Ο χρήστης μπορεί να βλέ...
Solray S01C, S02B & S03C Series
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει νέες παραλαβές προϊόντων που περιλαμβάνουν σειρές φωτιστικών LED της Solray. Πρόκειται για πλήρως ανεξάρτητα συστήματα φωτισμού που αποτελούνται από προβολέα...
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800
Το EAP623-Outdoor HD είναι ένα Access Point εξωτερικού χώρου από τη σειρά EAP της TP-Link, που υποστηρίζει το πρότυπο Wi-Fi 6 με μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων έως και 1,8Gbps (574Mbps στα 2...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Fracarro PAS4117101
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου καλωδίου PAS4117101 της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για υψηλής ποιότητας ομοαξονικό καλώδιο εξωτερικού χώρου, με τριπλή θωράκιση, διάμετρο 6,...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, Ιούνιος 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουνίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
UEFA EURO 2024 GERMANY
Η ώρα για το μεγαλύτερο αθλητικό ραντεβού της τετραετίας στην Ευρώπη έφτασε! Για έναν ολόκληρο μήνα, από 14 Ιουνίου έως 14 Ιουλίου, η καρδιά της ποδοσφαιρικής Ευρώπης θα χτυπάει στα γήπεδα της Γερ...
Η PartnerNET διανέμει αποκλειστικά τα προϊόντα της MaxHub σε Ελλάδα και Κύπρο
H PartnerNET παρουσιάζει την εταιρεία MaxHub, η οποία αναμένεται να επαναπροσδιορίσει τον χώρο των επικοινωνιών (communication) και της έξυπνης συνεργασίας (collaboration) για τις επιχειρήσεις. Με...
Octagon Spirit Pro
Η γερμανική Octagon διευρύνει την γκάμα των HDTV δεκτών της, παρουσιάζοντας τη version 2 του μοντέλου Spirit, τον Octagon Spirit Pro. Πρόκειται για έναν δέκτη IP με επίσημο λειτουργικό σύστημα And...
Ekselans MD HD Easy Twin 122013
Έναν ολοκαίνουργιο στην ελληνική αγορά ψηφιακό διαμορφωτή, που διαθέτει πολλές και σημαντικές καινοτομίες, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για τον MD HD Easy T...
SAT & ZAP, Ιούνιος 2024
Η πικρή αλήθεια είναι ότι το streaming τείνει να υποκαταστήσει και στους DXersτη δορυφορική λήψη ως μέθοδο zapping. Παρ’ όλα αυτά μπορείτε ακόμη να βρείτε κανάλια που δεν μεταδίδονται ιντερνετικά…...