Skip to main content
DIABASTE DWREAN DIG 189
TM 546
SECURITY REPORT 152
satpraxis 2022
now 33 2022

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24 Μαρτίου 2022 20:54

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων των καναλιών COSMOTE SPORT έως τις 18/04

Γράφει: N.D
d3e8c784a205a2650f5f0bf6a2a8e5ab XL bd4ee0a8

Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 18/04, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Μάρτιος

Πέμπτη 24.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.30 Miami Heat-Golden State Warriors, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                      COSMOTE SPORT7HD

04.00 Los Angeles Lakers-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

04.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.00 Αρμενία-Μαυροβούνιο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εσθονία-Κύπρος, UEFA Nations League, Play-Out, 1η Αγωνιστική, Group C LIVE                                         COSMOTE SPORT4HD

19.00 Μολδαβία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Play-Out, 1η Αγωνιστική, Group C LIVE                                  COSMOTE SPORT9HD

21.00 Τουρ-Μόντσα, CEV Cup Ανδρών, 2ος Τελικός LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

21.45 Πορτογαλία-Τουρκία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path C LIVE                                     COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Βόρεια Μακεδονία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path C LIVE                              COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σουηδία-Τσεχία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path Β LIVE                                             COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ουαλία-Αυστρία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path Α LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

Παρασκευή 25.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Milwaukee Bucks-Washington Wizards, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                COSMOTE SPORT7HD

03.00 Denver Nuggets-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                           COSMOTE SPORT4HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

14.00 Λετονία-Κουβέιτ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

15.50 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.50 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

19.00 Νορβηγία-Σλοβακία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

20.00 Μάλτα-Αζερμπαϊτζάν, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                               COSMOTE SPORT9HD

20.15 Ρουμανία-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

21.15 Λουξεμβούργο-Βόρειος Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Γεωργία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σαν Μαρίνο-Λιθουανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

22.15 Γαλλία-Ακτή Ελεφαντοστού, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                    COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 26.03.22

01.00 Charlotte Hornets-Utah Jazz, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                               COSMOTE SPORT7HD

02.00 Miami Heat-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                              COSMOTE SPORT4HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

11.15 ERC Rally Azores SS1 Coroa da Mata 1 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT9HD

12.05 ERC Rally Azores SS2 Graminhais 1 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

13.00 ERC Rally Azores SS3 Tronqueira 1 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT9HD

14.25 FORMULA 2 Saudi Arabia, Jeddah, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

15.50 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

17.00 Μπούρσασπορ-Νταρουσάφακα, ING Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

18.00 Φινλανδία-Ισλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

18.50 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

19.00 Ιρλανδία-Βέλγιο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT3HD

19.00 Γιβραλτάρ-Νήσοι Φερόε, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                         COSMOTE SPORT9HD

19.30 Αγγλία-Ελβετία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

20.45 Ισπανία-Αλβανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                     COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Ισραήλ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ολλανδία-Δανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

23:00 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE                                                           COSMOTE SPORT4HD

 

Κυριακή 27.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.00 UFC Fight Night, Curtis Blaydes-Chris Daukaus, ΗΠΑ, Οχάιο LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

02.00 Memphis Grizzlies-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

15.00 Μελσούνγκεν-Φλένσμπουργκ, Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ, 25η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT8HD

15.35 ERC Rally Azores SS12 Feteiras 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT9HD

16.30 FORMULA 2 Saudi Arabia, Jeddah, Feature Race LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

17.10 ERC Rally Azores SS13 Sete Cidades 2 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT9HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.00 ERC Rally Azores SS14 Ribeira Grande 2 LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT9HD

19.30 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

20.00 FORMULA 1 STC SAUDI ARABIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE                                                                     COSMOTE SPORT5HD

20.15 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

21.10 e-Premier League, Grand Finals LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT3HD

22:30 Detroit Pistons-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 28.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.00 Phoenix Suns-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

17.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.00 Μαυροβούνιο-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

 

Τρίτη 29.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Indiana Pacers-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                            COSMOTE SPORT7HD

03.00 Memphis Grizzlies-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                           COSMOTE SPORT4HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

14.00 Αζερμπαϊτζάν-Λετονία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                             COSMOTE SPORT2HD

17.00 Καζακστάν-Μολδαβία, UEFA Nations League, Play-Out, 2η Αγωνιστική, Group C LIVE                                  COSMOTE SPORT3HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.00 Δανία-Σερβία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αλβανία-Γεωργία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ελβετία-Κόσοβο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

19.00 Κύπρος-Εσθονία, UEFA Nations League, Play-Out, 2η Αγωνιστική, Group C LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

21.45 European Qualifiers, Play-Offs, Τελικός, Path C LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

21.45 European Qualifiers, Play-Offs, Τελικός, Path Β LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ολλανδία-Γερμανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                 COSMOTE SPORT3HD

21.45 Αγγλία-Ακτή Ελεφαντοστού, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ισπανία-Ισλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

22.15 Γαλλία-Νότιος Αφρική, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                             COSMOTE SPORT8HD

Τετάρτη 30.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Philadelphia 76ers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                  COSMOTE SPORT4HD

02.00 Washington Wizards-Chicago Bulls, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

21.30 Περούτζια-Τρεντίνο, CEV Champions League Volleyball Ανδρών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE       COSMOTE SPORT9HD

21.45 Φλένσμπουργκ-Πικ Ζέγκεντ, EHF Champions League Handball Playoffs, 1η Αγωνιστική LIVE                       COSMOTE SPORT8HD

22.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 31.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Cleveland Cavaliers-Dallas Mavericks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                  COSMOTE SPORT7HD

04.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

05.00 Golden State Warriors-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                  COSMOTE SPORT4HD

19.00 Βάκιφμπανκ-Φενέρμπαχτσε, CEV Champions League Volleyball Γυναικών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.05 Μπέργκισερ-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

 

 

Απρίλιος

Παρασκευή 01.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

02.30 Brooklyn Nets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT4HD

03.00 Chicago Bulls-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

14.55 Moto3 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

15.50 Moto2 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

16.45 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

19.10 Moto3 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                        COSMOTE SPORT6HD

20.05 Moto2 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

21.00 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

22.15 Μπράγκα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 02.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                        COSMOTE SPORT6HD

03.00 Memphis Grizzlies-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT4HD

04.00 Denver Nuggets-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

14.30 Λίβερπουλ-Γουότφορντ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

14.55 Moto3 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

15.50 Moto2 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

16.00 Σπέτσια-Βενέτσια, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT9HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.45 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

17.00 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT4HD

17.00 Τσέλσι-Μπρέντφορντ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT6HD

17.00 Γουλβς-Άστον Βίλα, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

17.00 Μπράιτον-Νόριτς, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT8HD

18.30 Moto3 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

19.00 Λάτσιο-Σασουόλο, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ομπραντόιρο-Μανρέσα, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT9HD

19.25 Moto2 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT1HD

19.30 Philadelphia 76ers-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVE                                                                 COSMOTE SPORT4HD

20.20 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

21.00 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

21.45 Σαλερνιτάνα-Τορίνο, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

22.30 Φαμαλικάο-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT3HD

22.30 Atlanta Hawks-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE                                                                             COSMOTE SPORT4HD

22.30 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Τελικός Διπλού LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

Super League Playouts

 

Κυριακή 03.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

11.30 Λιντς-Σαουθάμπτον, Premier League, 31η Αγωνιστική REC                                                                           COSMOTE SPORT1HD (02.04 17:00)

13.30 Φιορεντίνα-Έμπολι, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ρέιντζερς-Σέλτικ, cinch Scottish Premiership, 32η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT1HD

15.30 Γαλατάσαραϊ-Καρσίγιακα, ING Basketball Super League, 26η Αγωνιστική LIVE                                             COSMOTE SPORT7HD

15.55 Moto3 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Warm Up LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

16.00 Γουέστ Χαμ-Έβερτον, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT2HD

16.00 Αταλάντα-Νάπολι, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT3HD

16.00 Ουντινέζε-Κάλιαρι, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT9HD

16.15 Moto2 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Warm Up LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

16.35 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Warm Up LIVE                                                    COSMOTE SPORT8HD

17.45 Moto3 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE                                                          COSMOTE SPORT8HD

18.30 Τότεναμ-Νιούκαστλ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σαμπντόρια-Ρόμα, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT3HD

19.05 Moto2 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE                                                          COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

20.00 Μορεϊρένσε-Βιτόρια Γκιμαράες, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT8HD

20.00 Milwaukee Bucks-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Τελικός LIVE                                                                  COSMOTE SPORT6HD

20.30 MotoGP Gran Premio Michelin de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γιουβέντους-Ίντερ, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT2HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πάσος Φερέιρα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

22.30 Los Angeles Lakers-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE                                                                  COSMOTE SPORT9HD

Super League Playoffs

Tinkoff Russian Premier Liga, 23η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 04.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

19.30 Ελλάς Βερόνα-Τζένοα, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μίλαν-Μπολόνια, Serie A, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT3HD

22.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

22.15 Πόρτο-Σάντα Κλάρα, Liga Portugal Bwin, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Tinkoff Russian Premier Liga, 23η Αγωνιστική

Τρίτη 05.04.22

00.00 ATP 250 Huston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπενφίκα-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT3HD

22.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

FIBA Basketball Champions League, Προημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας

 

Τετάρτη 06.04.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Miami Heat-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVE                                                                            COSMOTE SPORT4HD

02.30 Toronto Raptors-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.00 Φενέρμπαχτσε-Βάκιφμπανκ, CEV Champions League Volleyball Γυναικών, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μπέρνλι-Έβερτον, Premier League, 19η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                                      COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μονπελιέ-Πόρτο, EHF Champions League Handball, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT8HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τσέλσι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT2HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE              COSMOTE SPORT3HD

22.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική

FIBA Basketball Champions League, Προημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας

Πέμπτη 07.04.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Chicago Bulls-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

04.00 Utah Jazz-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                      COSMOTE SPORT7HD

06.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

19.45 Εκπομπή «European Football Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

22.00 ATP 250 Huston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT6HD

19.45 Λειψία-Αταλάντα, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT3HD

19.45 Φέγενορντ-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE     COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Show Pregame Μαρσέιγ-ΠΑΟΚ» LIVE                                     COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μαρσέιγ-ΠΑΟΚ, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                       COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπαρτσελόνα, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Λιόν, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT5HD

22.00 Λέστερ-Αϊντχόφεν, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                  COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπόντο Γκλιμτ-Ρόμα, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE              COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπράγκα-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE                                    COSMOTE SPORT9HD

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική

FIBA Basketball Champions League, Προημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας

Παρασκευή 08.04.22

00.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP 250 Houston, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 Denver Nuggets-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

05.00 Golden State Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN AUSTRALIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

06.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN AUSTRALIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

16.55 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

17.30 Τρεντίνο-Περούτζια, CEV Champions League Volleyball Ανδρών, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική REC        COSMOTE SPORT6HD (07.04 21:30)

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

18.50 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP 250 Huston, Προημιτελικός LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

21.10 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

22.00 Νιούκαστλ-Γουλβς, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT3HD

22.00 ATP 250 Houston, Προημιτελικός LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT6HD

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

22.15 Ζιλ Βισέντε-Μορεϊρένσε, Liga Portugal Bwin, 29η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT9HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

23.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

Σάββατο 09.04.22

00.00 ATP 250 Huston, Προημιτελικός LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 ATP 250 Houston, Προημιτελικός LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT6HD

03.30 Dallas Mavericks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                               COSMOTE SPORT7HD

04.30 Utah Jazz-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN AUSTRALIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

06.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN AUSTRALIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                        COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

14.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT1HD

16.00 Έμπολι-Σπέτσια, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.55 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

17.00 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

17.00 Άρσεναλ-Μπράιτον, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

17.00 Γουότφορντ-Λιντς, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT9HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

18.50 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT8HD

19.00 Ίντερ-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT7HD

19.30 Άστον Βίλα-Τότεναμ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT1HD

20.00 Μπενφίκα-Μπελενένσες, Liga Portugal Bwin, 29η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT9HD

20.30 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

21.00 ATP 250 Houston, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT6HD

21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

21.30 World Athletics Continental Tour Gold, Bermuda Games LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κάλιαρι-Γιουβέντους, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μπιλμπάο-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                 COSMOTE SPORT8HD

22.30 Τοντέλα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 29η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT9HD

23.00 ATP 250 Houston, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT6HD

23.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

Super League Playouts

Κυριακή 10.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC 273: Alexander Volkanovski-Chan Sung Jung, ΗΠΑ, Τζάκσονβιλ LIVE                                                  COSMOTE SPORT8HD

07.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

08.00 FORMULA 1 HEINEKEN AUSTRALIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

13.30 Τζένοα-Λάτσιο, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT3HD

14.00 Σεντ Μίρεν-Ρέιντζερς, cinch Scottish Premiership, 33η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT1HD

15.00 Βέτσλαρ-Μαγδεμβούργο, LIQUI MOLY Handball Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT8HD

16.00 Νάπολι-Φιορεντίνα, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT2HD

16.00 Νόριτς-Μπέρνλι, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT3HD

16.00 Λέστερ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT4HD

16.00 Μπρέντφορντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σασουόλο-Αταλάντα, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT7HD

16.00 Βενέτσια-Ουντινέζε, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT9HD

17.15 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE                                                                      COSMOTE SPORT8HD

18.05 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ρόμα-Σαλερνιτάνα, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT2HD

19.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

20.00 Βιτόρια Γκιμαράες-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 29η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT9HD

20.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE                                                                         COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Τορίνο-Μίλαν, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 250 Houston, Τελικός LIVE                                                                                                                    COSMOTE SPORT6HD

22.15 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT8HD

22.30 Βιζέλα-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                          COSMOTE SPORT9HD

NBA Regular Season

Super League Playoffs

Tinkoff Russian Premier Liga, 24η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, 27η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 11.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Topspin»                                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπολόνια-Σαμπντόρια, Serie A, 32η Αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Tinkoff Russian Premier Liga, 24η Αγωνιστική

NBA Regular Season

NBA 360

ING Basketball Super League, 27η Αγωνιστική

Τρίτη 12.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 19η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                        COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Τσέλσι, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Βιγιαρεάλ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE              COSMOTE SPORT3HD

NBA Play In Tournament

FIBA Basketball Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Τετάρτη 13.04.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λίβερπουλ-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT3HD

NBA Play In Tournament

Συνέντευξη Τύπου ΠΑΟΚ

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική

FIBA Basketball Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Πέμπτη 14.04.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

19.45 Εκπομπή «European Football Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

19.45 Αταλάντα-Λειψία, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT4HD

19.45 Αϊντχόφεν-Λέστερ, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                  COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Show Pregame ΠΑΟΚ-Μαρσέιγ» LIVE                                     COSMOTE SPORT2HD

22.00 ΠΑΟΚ-Μαρσέιγ, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                       COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE    COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λιόν-Γουέστ Χαμ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ρέιντζερς-Μπράγκα, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρόμα-Μπόντο Γκλιμτ, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE              COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σλάβια Πράγας-Φέγενορντ, UEFA Europa Conference League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE     COSMOTE SPORT9HD

NBA Play In Tournament

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική

FIBA Basketball Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Παρασκευή 15.04.22

00.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT6HD

20.00 Σπέτσια-Ίντερ, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT3HD

20.00 Φαμαλικάο-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μίλαν-Τζένοα, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Πάσος Φερέιρα, Liga Portugal Bwin, 30η Αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT3HD

NBA Play In Tournament

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική

Σάββατο 16.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

13.30 Κάλιαρι-Σασουόλο, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT3HD

14.30 Τότεναμ-Μπράιτον, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                           COSMOTE SPORT6HD

15.30 Σαμπντόρια-Σαλερνιτάνα, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT7HD

15.30 Ουντινέζε-Έμπολι, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                           COSMOTE SPORT6HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νόριτς, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT4HD

17.00 Σαουθάμπτον-Άρσεναλ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT5HD

17.00 Γουότφορντ-Μπρέντφορντ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT9HD

17.30 Φιορεντίνα-Βενέτσια, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT7HD

19.30 Γιουβέντους-Μπολόνια, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

21.30 Λάτσιο-Τορίνο, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT3HD

22.30 Πόρτο-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Bwin, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Emirates FA Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE

Super League Interwetten Playouts

Tinkoff Russian Premier Liga, 25η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, 28η Αγωνιστική

Κυριακή 17.04.22

00.00 World Athletics Continental Tour Gold, Golden Games LIVE                                                                         COSMOTE SPORT9HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 UFC Fight Night, Vicente Luque-Belal Muhammad, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                   COSMOTE SPORT8HD

12.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός Διπλού LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπρέογκαν, ACB Liga Endesa, 29η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT7HD

15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

16.15 Νιούκαστλ-Λέστερ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2HD

16.15 Γουέστ Χαμ-Μπέρνλι, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT3HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 30η Αγωνιστική LIVE                                                  COSMOTE SPORT8HD

Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Emirates FA Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE

Super League Interwetten Playoffs

NBA Playoffs

Tinkoff Russian Premier Liga, 25η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, 28η Αγωνιστική

Δευτέρα 18.04.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                      COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Topspin»                                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

20.00 Νάπολι-Ρόμα, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22.00 Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 33η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εστορίλ-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

 

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Τα νέα της Mistral: Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση – Ενισχυτής κεραίας U35Auto
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα περιγράψουμε σε αυτό το τεύχος τους ενισχυτές κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες ...
TP-Link EAP683 UR AX6000
Το TP-Link Omada EAP683 UR ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη λύση στην κατηγορία των συσκευών δικτύου, συνδυάζοντας συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, προηγμένη ασφάλεια και απρόσκοπτη διαχείριση δικτύου. Μ...
Ikusi ENC-108
Η Ikusi, συνεχίζοντας τον σχεδιασμό και την υλοποίηση νέων προϊόντων, παρουσιάζει το ENC-108 με 8 εισόδους HDMI, τα σήματα των οποίων μπορούν να μετατραπούν σε 8 streams IP σε SPTS (unicast ή mult...
Redline S30 HEVC
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου δέκτη της Redline, S30 HEVC. Πρόκειται για έναν οικονομικό δέκτη Full HD που είναι εξοπλισμένος με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει συμπίεση H.265...
Ikusi IKUGaF
Η Ikusi καλύπτει με τον καλύτερο τρόπο τις ανάγκες τηλεοπτικής αναμετάδοσης προγραμμάτων, με τα έτοιμα επαγγελματικά πακέτα IKUGaF που διαθέτει για τα Gap Fillers. Τα έτοιμα πακέτα IKUGaF είνα...
ANGA PS series
Η εταιρεία Stam Electronics ανακοινώνει νέα παραλαβή σειράς ποιοτικών κεραιών ANGA. Πρόκειται για τη σειρά PS, η οποία περιλαμβάνει εξωτερικές και εσωτερικές κεραίες που είναι κατάλληλες για επίγε...
Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....