Skip to main content
3 Μαρτίου 2022 19:36

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων των καναλιών COSMOTE SPORT έως τις 29/03

Γράφει: N.D
2e2f36e618a7217de6b60a6edeaff9c4 XL 6e052dee

Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 29/03, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Μάρτιος

Πέμπτη 03.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Παλμέιρας-Αθλέτικο Παραναένσε, Recopa Sudamericana, 2ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT3HD

02.30 Philadelphia 76ers-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

03.00 Milwaukee Bucks-Miami Heat, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.45 Βέσπρεμ-Κιέλτσε, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 13η Αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «MotoGP Pre Season» LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

22.00 Μπέτις-Ράγιο Βαγεκάνο, Copa del Rey, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

22.15 Έβερτον-Μπόρχαμ, Emirates FA Cup, 5ος Γύρος LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 04.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Ατλέτικο Νασιονάλ-Ολίμπια, Copa Libertadores, 2ος Γύρος, 2η Αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT3HD

02.00 Atlanta Hawks-Chicago Bulls, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                               COSMOTE SPORT7HD

03.30 Dallas Mavericks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                             COSMOTE SPORT4HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.45 Moto3 Grand Prix of Qatar, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

11.40 Moto2 Grand Prix of Qatar, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

12.35 MotoGP Grand Prix of Qatar, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                             COSMOTE SPORT5HD

15.00 Εκπομπή «Pregame Davis Cup» LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

15.05 Moto3 Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ελλάδα-Τζαμάικα, Davis Cup by Rakuten, World Group II, Play-off, 1ος Γύρος LIVE                                     COSMOTE SPORT6HD

16.55 MotoGP Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                             COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή «Postgame Davis Cup» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ίντερ-Σαλερνιτάνα, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT2HD

22.15 Ζιλ Βισέντε-Εστορίλ, Liga Portugal Bwin, 25η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                   COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 05.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Philadelphia 76ers-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                               COSMOTE SPORT7HD

02.30 Chicago Bulls-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

10.20 Moto3 Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

10.30 Εκπομπή «Pregame Davis Cup» LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT6HD

11.00 Ελλάδα-Τζαμάικα, Davis Cup by Rakuten, World Group II, Play-off, 1ος Γύρος LIVE                                     COSMOTE SPORT6HD

11.15 Moto2 Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                                COSMOTE SPORT5HD

12.00 Γαλατάσαραϊ-Γκαζιαντέπ, ING Basketball Super League, 22η Αγωνιστική LIVE                                             COSMOTE SPORT9HD

12.10 MotoGP Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                             COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

14.25 Moto3 Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                              COSMOTE SPORT5HD

14.30 Λέστερ-Λιντς, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

15.20 Moto2 Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                              COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ουντινέζε-Σαμπντόρια, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                   COSMOTE SPORT2HD

16.15 MotoGP Grand Prix of Qatar, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                             COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

16.55 MotoGP Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

17.00 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                COSMOTE SPORT3HD

17.00 Νόριτς-Μπρέντφορντ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

17.00 Εκπομπή «Postgame Davis Cup» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT6HD

17.00 Νιούκαστλ-Μπράιτον, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT7HD

17.00 Γουλβς-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT8HD

17.00 Άστον Βίλα-Σαουθάμπτον, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT9HD

19.00 Ρόμα-Αταλάντα, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT2HD

19.00 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 18η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT7HD

19.30 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

20.00 Πορτιμονένσε-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 25η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κάλιαρι-Λάτσιο, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT2HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Αρούκα, Liga Portugal Bwin, 25η Αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT3HD

Κυριακή 06.03.22

00.00 Dallas Mavericks-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 Los Angeles Lakers-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC 272: Colby Covington-Jorge Masvidal, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

11.55 Moto3 Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

12.00 Τόφας-Μπούρσασπορ, ING Basketball Super League, 22η Αγωνιστική LIVE                                                  COSMOTE SPORT9HD

12.15 Moto2 Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

12.35 MotoGP Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

13.30 Τζένοα-Έμπολι, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT2HD

13.45 Moto3 Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

14.00 Λίβινγκστον-Σέλτικ, cinch Scottish Premiership, 30η Αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT8HD

15.05 Moto2 Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

16.00 Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT2HD

16.00 Μπολόνια-Τορίνο, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT3HD

16.00 Γουότφορντ-Άρσεναλ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT6HD

16.00 Βενέτσια-Σασουόλο, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT9HD

16.30 MotoGP Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

17.00 Εκπομπή «Ώρα Super League» LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT1HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                       COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Ώρα Super League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                               COSMOTE SPORT1HD

19.00 ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης, Super League Interwetten, 26η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT2HD

19.00 ΠΑΣ Λαμία-ΠΑΟΚ, Super League Interwetten, 26η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT3HD

19.00 Γιουβέντους-Σπέτσια, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

19.00 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης, Super League Interwetten, 26η Αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ιωνικός-Παναιτωλικός, Super League Interwetten, 26η Αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT8HD

19.00 Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΣ Γιάννινα, Super League Interwetten, 26η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

20.00 Boston Celtics-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE                                                                              COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή «Ώρα Super League» LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT1HD

21.45 Νάπολι-Μίλαν, Serie A, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT7HD

22.30 Milwaukee Bucks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

23.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 07.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

15.30 Ροστόφ-Σότσι, Tinkoff Russian Premier Liga, 20η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

17.00 Άβτοντορ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE                                                          COSMOTE SPROT7HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπoμπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Τρεβίζο-Μανρέσα, FIBA Basketball Champions League, Φάση των 16, 4η Αγωνιστική LIVE                         COSMOTE SPORT8HD

20.00 Πάσος Φερέιρα-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 25η Αγωνιστική REC                                                                  COSMOTE SPORT3HD (06/03, 20.00)

21.30 Νότιγχαμ Φόρεστ-Χάντερσφιλντ, Emirates FA Cup, 5ος Γύρος LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τότεναμ-Έβερτον, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT3HD

22.15 Τοντέλα-Μπελενένσες, Liga Portugal Bwin, 25η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 08.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Minnesota Timberwolves-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

03.30 Dallas Mavericks-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ρεζόφ-Βάκιφμπανκ, CEV Champions League Volleyball Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Νταρουσάφακα-Τόφας, FIBA Basketball Champions League, Φάση των 16, 4η Αγωνιστική LIVE                 COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

21.30 Τσιβιτανόβα-Γιαστρέμπσκι, CEV Champions League Volleyball Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λίβερπουλ-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE                                      COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Σάλτσμπουργκ, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE           COSMOTE SPORT3HD

 

Τετάρτη 09.03.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

03.00 Oklahoma City Thunder-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                          COSMOTE SPORT4HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.45 Πόρτο-Λιόν, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT2HD

19.45 Μπέτις-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT3HD

19.45 Άαλμποργκ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 14η Αγωνιστική LIVE     COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Τενερίφη-Φάλκο, FIBA Basketball Champions League, Φάση των 16, 4η Αγωνιστική LIVE                           COSMOTE SPORT8HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE              COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE     COSMOTE SPORT3HD

Copa Libertadores, 3ος Γύρος, 1η Αγωνιστική

 

Πέμπτη 10.03.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

00.15 Λίβερπουλ-Ρίβερ Πλέιτ, Copa Sudamericana, 3ος Γύρος, 1η Αγωνιστική LIVE                                                COSMOTE SPORT8HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Milwaukee Bucks-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT4HD

02.30 Miami Heat-Phoenix Suns, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

05.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

19.45 Εκπομπή «European Football Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

19.45 ΠΑΟΚ-Γάνδη, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT2HD

19.45 Σεβίλη-Γουέστ Χαμ, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT3HD

19.45 Φίτεσε-Ρόμα, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT6HD

19.45 Παρτίζαν-Φέγενορντ, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT8HD

19.45 Σλάβια Πράγας-Λίντσερ, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                 COSMOTE SPORT9HD

21.45 Εκπομπή «Europa Conference League Show Postgame ΠΑΟΚ-Γάνδη» LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

21.45 Λιντς-Άστον Βίλα, Premier League, 20η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE                                                      COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Γαλατάσαραϊ, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                            COSMOTE SPORT3HD

22.00 Αταλάντα-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

22.00 Λέστερ-Ρεν, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT6HD

22.00 Μπράγκα-Μονακό, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρέιντζερς-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Europa League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                            COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μαρσέιγ-Βασιλεία, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική LIVE                         COSMOTE SPORT9HD

 

Παρασκευή 11.03.22

00.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

11.00 Μπόντο Γκλιμτ-Άλκμααρ, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική REC               COSMOTE SPORT2HD (10.03 22:00)

13.00 Αϊντχόβεν-Κοπεγχάγη, UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 1η Αγωνιστική REC                   COSMOTE SPORT2HD (10.03 22:00)

18.00 Γουλβς-Γουότφορντ, Premier League, 19η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) REC                                                  COSMOTE SPORT1HD (10.03 21:30)

20.00 Σαουθάμπτον-Νιούκαστλ, Premier League, 21η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) REC                                           COSMOTE SPORT1HD (10.03 21:30)

21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.15 Μπενφίκα-Βιζέλα, Liga Portugal Bwin, 26η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                   COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 12.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Atlanta Hawks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

03.00 Memphis Grizzlies-New York Knicks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

11.00 ERC Rally Portugal, SS2 Boticas LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

12.15 ERC Rally Portugal, SS3 Cabeceiras 1 LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

13.20 ERC Rally Portugal, SS4 Veiera do Minho LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT5HD

14.30 Μπράιτον-Λίβερπουλ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.00 Σαλερνιτάνα-Σασουόλο, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT7HD

16.00 Σπέτσια-Κάλιαρι, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

17.00 Μπρέντφορντ-Μπέρνλι, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

18.00 Λοκομοτίβ Μόσχας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 21η Αγωνιστική LIVE                              COSMOTE SPORT9HD

19.00 Μπανταλόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

19.00 Σαμπντόρια-Γιουβέντους, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT1HD

21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.45 Μίλαν-Έμπολι, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

22.30 Μπελενένσες-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 26η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT8HD

Super League Interwetten Playouts, 1η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, 26η Αγωνιστική

Κυριακή 13.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 UFC: Fight Night: Thiago Santos vs Magomed Ankalaev, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                         COSMOTE SPORT8HD

03.30 Golden State Warriors-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                            COSMOTE SPORT4HD

05.00 Portland Trail Blazers-Washington Wizards, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                         COSMOTE SPORT7HD

13.30 Φιορεντίνα-Μπολόνια, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

14.40 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Handball Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT6HD

14.50 ERC Rally Portugal, SS15 Seixoso 2 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT5HD

15.25 ERC Rally Portugal, SS16 Sra Quitera 2 LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

16.00 Ελλάς Βερόνα-Νάπολι, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

16.00 Τσέλσι-Νιούκαστλ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT3HD

16.00 Γουέστ Χαμ-Άστον Βίλα, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

16.00 Έβερτον-Γουλβς, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

16.00 Σαουθάμπτον-Γουότφορντ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

16.00 Λιντς-Νόριτς, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT9HD

17.00 ERC Rally Portugal, SS17 Lameirinha 2 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

18.00 Σπαρτάκ Μόσχας-Κράσνονταρ, Tinkoff Russian Premier Liga, 21η Αγωνιστική LIVE                                     COSMOTE SPORT6HD

18.30 Άρσεναλ-Λέστερ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                               COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αταλάντα-Τζένοα, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ουντινέζε-Ρόμα, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT4HD

19.00 Brooklyn Nets-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                         COSMOTE SPORT7HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT9HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

20.00 Πόρτο-Τοντέλα, Liga Portugal Bwin, 26η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Boston Celtics-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

21.45 Τορίνο-Ίντερ, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

22.30 Μπράγκα-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 26η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

Super League Interwetten Playoffs, 1η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, 26η Αγωνιστική

Δευτέρα 14.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπoμπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λάτσιο-Βενέτσια, Serie A, 29η Αγωνιστική LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT7HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE                                                      COSMOTE SPORT3HD

22.00 Στρασβούργο-Φάλκο, FIBA Basketball Champions League, Φάση των 16, 5η Αγωνιστική LIVE                    COSMOTE SPORT9HD

22.15 Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 26η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 15.03.22

01.00 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                           COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 Utah Jazz-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ρίτας Βίλνιους-Τενερίφη, FIBA Basketball Champions League, Φάση των «16», 5η Αγωνιστική LIVE           COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άγιαξ-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT3HD

UEFA Youth League, Προημιτελική Φάση

CEV Challenge Cup Ανδρών, 1ος Τελικός

CEV Cup Γυναικών, 1ος Τελικός

Τετάρτη 16.03.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 Orlando Magic-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

02.00 New Orleans Pelicans-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

17.00 Βάκιφμπανκ-Ρεζόφ, CEV Champions League Volleyball Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Κλουζ-Προμετέι, FIBA Basketball Champions League, Φάση των «16», 5η Αγωνιστική LIVE                        COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μπράιτον-Τότεναμ, Premier League, 16η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

21.30 Γιαστρέμπσκι-Τσιβιτανόβα, CEV Champions League Volleyball Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                     COSMOTE SPORT1HD

22.00 Γιουβέντους-Βιγιαρεάλ, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE                             COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λιλ-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE                                                COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 20η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

22.15 Άρσεναλ-Λίβερπουλ, Premier League, 27η Αγωνιστική (εξ αναβολής)  LIVE                                                  COSMOTE SPORT5HD

UEFA Youth League, Προημιτελική Φάση

Copa Libertadores, 3ος Γύρος, 2η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, 3ος Γύρος, 2η Αγωνιστική

CEV Challenge Cup Γυναικών, 1ος Τελικός

CEV Cup Ανδρών, 1ος Τελικός

 

Πέμπτη 17.03.22

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.30 Brooklyn Nets-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

03.00 Utah Jazz-Chicago Bulls, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

05.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

19.45 Εκπομπή «European Football Λεπτό προς Λεπτό» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

21.45 Έβερτον-Νιούκαστλ, Premier League, 20η Αγωνιστική (εξ αναβολής)   LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

UEFA Europa League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική

UEFA Europa Conference League, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική

Copa Libertadores, 3ος Γύρος, 2η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, 3ος Γύρος, 2η Αγωνιστική

 

Παρασκευή 18.03.22

00.00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

01.00 Orlando Magic-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE                                                                            COSMOTE SPORT4HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.55 Moto3 Pertamina Grand Prix of Indonesia, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

03.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

03.50 Moto2 Pertamina Grand Prix of Indonesia, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

04.45 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

07.10 Moto3 Pertamina Grand Prix of Indonesia, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

08.05 Moto2 Pertamina Grand Prix of Indonesia, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

09.00 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

19.45 Σασουόλο-Σπέτσια, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γουλβς-Λιντς, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT2HD

22.00 Τζένοα-Τορίνο, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT3HD

22.15 Βιζέλα-Φαμαλικάο, Liga Portugal Bwin, 27η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT9HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                   COSMOTE SPORT1HD

23.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 19.03.22

01.00 Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

02.55 Moto3 Pertamina Grand Prix of Indonesia, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.50 Moto2 Pertamina Grand Prix of Indonesia, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

04.00 Phoenix Suns-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

04.45 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

06.30 Moto3 Pertamina Grand Prix of Indonesia, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

07.25 Moto2 Pertamina Grand Prix of Indonesia, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

08.20 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                     COSMOTE SPORT5HD

09.00 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

12.00 FORMULA 3, Bahrain, Sakhir. Sprint Race LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT9HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

14.30 Άστον Βίλα-Άρσεναλ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.00 Νάπολι-Ουντινέζε, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT1HD

18.35 FORMULA 2 Bahrain, Sakhir, Sprint Race LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT5HD

19.00 Ίντερ-Φιορεντίνα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κάλιαρι-Μίλαν, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT3HD

22.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

22.00 UFC Fight Night, Alexander Volkov-Tom Aspinal, Ηνωμένο Βασίλειο, Λονδίνο LIVE                                     COSMOTE SPORT8HD

22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga Portugal Bwin, 27η Αγωνιστική LIVE                                     COSMOTE SPORT7HD

23.00 Minnesota Timberwolves-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

Super League Interwetten Playouts, 2η Αγωνιστική

Emirates FA Cup, Προημιτελική Φάση

Κυριακή 20.03.22

00.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Washington Wizards-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE                                                            COSMOTE SPORT4HD

02.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Τελικός Διπλού LIVE                                                     COSMOTE SPORT6HD

03.55 Moto3 Pertamina Grand Prix of Indonesia, Warm Up LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

04.15 Moto2 Pertamina Grand Prix of Indonesia, Warm Up LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

04.35 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, Warm Up LIVE                                                                         COSMOTE SPORT5HD

05.45 Moto3 Pertamina Grand Prix of Indonesia, Αγώνας LIVE                                                                              COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto2 Pertamina Grand Prix of Indonesia, Αγώνας LIVE                                                                              COSMOTE SPORT5HD

08.30 MotoGP Pertamina Grand Prix of Indonesia, Αγώνας LIVE                                                                            COSMOTE SPORT5HD

10.55 FORMULA 3, Bahrain, Sakhir. Feature Race LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT9HD

12.35 FORMULA 2, Bahrain, Sakhir. Feature Race LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT9HD

13.30 Βενέτσια-Σαμπντόρια, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT2HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μανρέσα, ACB Liga Endesa, 25η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT7HD

14.00 Νταντί-Ρέιντζερς, cinch Scottish Premiership, 31η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT1HD

16.00 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.00 Γιουβέντους-Σαλερνιτάνα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                              COSMOTE SPORT2HD

16.00 Έμπολι-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT3HD

16.00 Λέστερ-Μπρέντφορντ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

16.00 Γουότφορντ-Έβερτον, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT8HD

19.00 Ρόμα-Λάτσιο, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 25η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.00 Μπενφίκα-Εστορίλ, Liga Portugal Bwin, 27η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.30 Indiana Pacers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE                                                                 COSMOTE SPORT4HD

21.45 Μπολόνια-Αταλάντα, Serie A, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πορτιμονένσε-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 27η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT7HD

22.45 Μποαβίστα-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 27η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT9HD

Super League Interwetten Playoffs, 2η Αγωνιστική

Emirates FA Cup, Προημιτελική Φάση

Δευτέρα 21.03.22

00.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Τελικός LIVE                                                                 COSMOTE SPORT6HD

00:00 Sacramento Kings-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπoμπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 22.03.22

01.00 Philadelphia 76ers-Miami Heat, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                            COSMOTE SPORT7HD

01:30 Brooklyn Nets-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT4HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

 

Τετάρτη 23.03.22

01.00 Orlando Magic-Golden State Warriors, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Milwaukee Bucks-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE                                                                          COSMOTE SPORT4HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

 

Πέμπτη 24.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.30 Miami Heat-Golden State Warriors, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                      COSMOTE SPORT7HD

04.00 Los Angeles Lakers-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE                                                               COSMOTE SPORT4HD

04.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.00 Αρμενία-Μαυροβούνιο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εσθονία-Κύπρος, UEFA Nations League, Play-Out, 1η Αγωνιστική, Group C LIVE                                         COSMOTE SPORT4HD

19.00 Μολδαβία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Play-Out, 1η Αγωνιστική, Group C LIVE                                  COSMOTE SPORT9HD

21.45 Πορτογαλία-Τουρκία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path C LIVE                                     COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Βόρεια Μακεδονία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path C LIVE                              COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σουηδία-Τσεχία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path Β LIVE                                             COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ουαλία-Αυστρία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path Α LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

21.45 Σκωτία-Ουκρανία, European Qualifiers, Play-Offs, Ημιτελική Φάση, Path Α LIVE                                          COSMOTE SPORT7HD

 

Παρασκευή 25.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Milwaukee Bucks-Washington Wizards, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                COSMOTE SPORT7HD

03.00 Denver Nuggets-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE                                                                           COSMOTE SPORT4HD

04.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

14.00 Λετονία-Κουβέιτ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.00 Νορβηγία-Σλοβακία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

20.00 Μάλτα-Αζερμπαϊτζάν, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                               COSMOTE SPORT9HD

20.15 Ρουμανία-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

21.15 Λουξεμβούργο-Βόρειος Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Γεωργία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σαν Μαρίνο-Λιθουανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

22.15 Γαλλία-Ακτή Ελεφαντοστού, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                    COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 26.03.22

01.00 Charlotte Hornets-Utah Jazz, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                               COSMOTE SPORT7HD

02.00 Miami Heat-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                              COSMOTE SPORT4HD

03.30 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

14.25 FORMULA 2 Saudi Arabia, Jeddah, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.00 Φινλανδία-Ισλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ιρλανδία-Βέλγιο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT3HD

19.00 Γιβραλτάρ-Νήσοι Φερόε, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                         COSMOTE SPORT9HD

19.30 Αγγλία-Ελβετία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                       COSMOTE SPORT1HD

20.45 Ισπανία-Αλβανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                     COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Ισραήλ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ολλανδία-Δανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

23:00 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE                                                           COSMOTE SPORT4HD

 

Κυριακή 27.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 UFC Fight Night, Curtis Blaydes-Chris Daukaus, ΗΠΑ, Οχάιο LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

04.00 Memphis Grizzlies-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

16.50 FORMULA 2 Saudi Arabia, Jeddah, Feature Race LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT9HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT8HD

22:30 Detroit Pistons-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT4HD

 

Δευτέρα 28.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.00 Phoenix Suns-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE                                                                        COSMOTE SPORT8HD

17.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

21.00 Μαυροβούνιο-Ελλάδα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

 

Τρίτη 29.03.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Indiana Pacers-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (NBA TV) LIVE                                                            COSMOTE SPORT7HD

03.00 Memphis Grizzlies-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE                                                           COSMOTE SPORT4HD

14.00 Αζερμπαϊτζάν-Λετονία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                             COSMOTE SPORT2HD

17.00 Καζακστάν-Μολδαβία, UEFA Nations League, Play-Out, 2η Αγωνιστική, Group C LIVE                                  COSMOTE SPORT3HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                      COSMOTE SPORT6HD

19.00 Δανία-Σερβία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αλβανία-Γεωργία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ελβετία-Κόσοβο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

19.00 Κύπρος-Εσθονία, UEFA Nations League, Play-Out, 2η Αγωνιστική, Group C LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

21.45 European Qualifiers, Play-Offs, Τελικός, Path C LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

21.45 European Qualifiers, Play-Offs, Τελικός, Path Β LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT2HD

21.45 European Qualifiers, Play-Offs, Τελικός, Path Α LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ολλανδία-Γερμανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

21.45 Αγγλία-Ακτή Ελεφαντοστού, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                    COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ισπανία-Ισλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                                    COSMOTE SPORT8HD

22.15 Γαλλία-Νότιος Αφρική, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE                                                             COSMOTE SPORT9HD

 

  

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Amiko MIRA X-4200
Ο Amiko MiraX HiS-4200 είναι ένας κορυφαίος Linux 4K UHD media streamer, που σας επιτρέπει να απολαμβάνετε τα αγαπημένα σας προγράμματα σε 4K UHD. Αυτός ο media streamer υποστηρίζει μεταξύ άλλων τ...
KAL KL-60
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του νέου τηλεχειριστηρίου KL-60. Πρόκειται για ένα προγραμματιζόμενο τηλεχειριστήριο 4:1, το οποίο προγραμματίζεται μέσω μονάδας υπέρυθρων από τ...
Promax ATLaS NG
Η Promax έχει δημιουργήσει μία σειρά εκπαιδευτικών video για τον κορυφαίο αναλυτή φάσματος ATLaS NG. Στα συγκεκριμένα video, περιγράφονται όλες οι λειτουργίες του αναλυτή, καθώς και ο τρόπος που δ...
SatLink COL5141A
Ο κωδικοποιητής COL5141A 4 σε 1 της SatLink είναι μια επαγγελματική συσκευή κωδικοποίησης και πολυπλεξίας ήχου και video με ισχυρή λειτουργικότητα. Διαθέτει διεπαφές εισόδου 4 καναλιών CVBS video ...
AVM FRITZ!DECT 350
Προσαρμόστε το FRITZ!DECT 350 σε πόρτες ή παράθυρα και αμέσως θα ανιχνεύσει αν είναι ανοικτά ή κλειστά. Αποτελώντας έναυσμα για την επακόλουθη λειτουργία προϊόντων FRITZ!DECT και συμβατών συσκευών...
KAL K-320
Η εταιρεία KAL Electronics ανακοινώνει την παραλαβή του K-320, ενός ασύρματου ανιχνευτή κίνησης υποδοχής με εμβέλεια ανίχνευσης κίνησης 3 έως 7 μέτρων και γωνία κάλυψης 100°. Είναι ιδανικός για τη...
Τα νέα της Mistral – Οδηγίες για μια καλή εγκατάσταση: Ενισχυτής κεραίας 2U30
Συνεχίζοντας την περιγραφή των προϊόντων της Mistral, θα γίνει περιγραφή των ενισχυτών κεραίας. Οι ενισχυτές κεραίας χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: 1) Οι ενισχυτές με ακροδέκτες χωρίς θωράκιση, ...
Tesla XT850
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου Tesla MediaBox XT850. Πρόκειται για ένα Android TV Box που είναι ταυτόχρονα και DVB-T2 HEVC (H.265) δέκτης, συμβατός με το νέο πρότυπο επίγεια...
SatLink ST-6502
Η εταιρεία Tronix ανακοινώνει την παραλαβή του νέου modulator ST-6502 της SatLink. Πρόκειται για έναν διαμορφωτή ενός καναλιού σε mini μέγεθος, ο οποίος έχει σχεδιαστεί για οικιακή ψυχαγωγία, ξενο...
Fracarro UX-WB LTE
Η εταιρεία AstraSat ανακοινώνει την παραλαβή του νέου LNB της οικογένειας UX της ιταλικής Fracarro. Πρόκειται για το UX-WB LTE, ένα wideband LNB με 2 ξεχωριστές εξόδους, που η μία μεταφέρει όλα τα...
AVM Geofencing
Η τελευταία ενημέρωση του FRITZ!App Smart Home προσθέτει μια λειτουργία που ζητείται συχνά: Το geofencing. Σας επιτρέπει να εκτελείτε ενέργειες στο έξυπνο σπίτι σας όταν εισέρχεστε ή εξέρχεστε από...
Amiko A11 Link
Αναζητείτε έναν προηγμένο τρόπο για να απολαύσετε το αγαπημένο σας περιεχόμενο, είτε πρόκειται για ζωντανή τηλεόραση, είτε για ταινίες ή ραδιόφωνο; Μην ψάχνετε άλλο! Το Amiko A11 Link 4K TV Stick ...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Ψηφιακή Τηλεόραση, τεύχος Ιουλίου 2024
Κυκλοφορεί το νέο τεύχος Ιουλίου 2024 του περιοδικού "Ψηφιακή Τηλεόραση" μαζί με το "Security Report" Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδ...
Διανομή σήματος HDMI στο σπίτι
Για τη θέαση τηλεοπτικών προγραμμάτων υψηλής ανάλυσης μέσω ενός δέκτη, IPTV Box, αποκωδικοποιητή συνδρομητικής πλατφόρμας ή οποιασδήποτε άλλης εξωτερικής πηγής, απαιτείται μόνο η σύνδεσή τους στην...
CRETA ELECTRONIX 2024
Μετά την τεράστια επιτυχία των κλαδικών εκθέσεων Salonica Electronix 2023 και Athens Electronix 2024, που πραγματοποιήθηκαν για τρίτη φορά σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα, και έσπασαν κάθε ρε...
Fracarro D-Matrix 4S FTA
Την πιο πρόσφατη μονάδα της οικογένειας των Headend της ιταλικής Fracarro, δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το D-Matrix 4S FTA, ένα Compact Headend που έρχε...
Amiko MIRA X-4200
Ένα νέο μοντέλο της σειράς OTT της Amiko δοκιμάσαμε για να παρουσιάσουμε στο τεύχος αυτού του μήνα. Πρόκειται για το MIRA X-4200, ένα Set-Top Box που βασίζεται σε λειτουργικό σύστημα Linux και προ...
Sat & Zap, Ιούλιος 2024
Αρκετά νέα κανάλια στις 28 ανατολικά, ενώ και πάλι το Ιράν εμφανίζεται με νέα κανάλια εξωτερικού, μη εγκεκριμένα φυσικά από το θεοκρατικό καθεστώς… Al Mayadeen HD Hot Bird 13G – 13 East 11....