Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
26 Ιουλίου 2024 10:29
26 Ιουλίου 2024 06:45
26 Ιουλίου 2024 06:38
26 Ιουλίου 2024 06:37
26 Ιουλίου 2024 06:34
26 Ιουλίου 2024 06:30
26 Ιουλίου 2024 06:25
26 Ιουλίου 2024 06:24
30 Νοεμβρίου 2011 12:31
Απειλείται η συμφωνία με ΟΤΕ TV!
Γράφει: N.D
![442324b507ad8d109960e8999062f7d4 XL 392e5fd0](/wp-content/themes/yootheme/cache/39/442324b507ad8d109960e8999062f7d4_XL-392e5fd0.jpeg)
Η αδυναμία του Διαγόρα να ταξιδέψει στις Σέρρες δημιουργεί μεγάλο πρόβλημα στη Football League.
Δεν έφτανε στον πρόεδρο της διοργανώτριας αρχής, Σπύρο Καλογιάννη η αδυναμία υπογραφής της σύμβασης με τον ΟΠΑΠ, ένας νέος πονοκέφαλος έρχεται να προστεθεί για τον ίδιο σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του flnews.gr. Συγκεκριμένα, ο Διαγόρας, όπως συνέβη και την προηγούμενη εβδομάδα, έτσι και τώρα δεν έχει χρήματα για να πραγματοποιήσει ταξίδι… Και μπορεί την τελευταία φορά ο πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ, Δημήτρης Λερογιάννης να συγκέντρωσε ένα ποσό για να πραγματοποιηθεί το ταξίδι στην Αθήνα, όμως αυτή τη φορά δεν είναι βέβαιο ότι θα καταφέρει το ίδιο για τον αγώνα της Κυριακής (04/12) με τον Πανσερραϊκό.
Φυσικά, πολλοί θα σκεφτούν ότι τα «λιοντάρια» σε μία τέτοια περίπτωση θα πάρουν το τρίποντο στα χαρτιά και… όλα καλά για τους Σερραίους. Όμως, τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Το παιχνίδι αυτό έχει προγραμματιστεί να καλυφθεί τηλεοπτικά από το OTE TV και σε περίπτωση που δεν διεξαχθεί, τότε η συμφωνία με τη Football League κινδυνεύει να τιναχτεί στον «αέρα». Όλα αυτά, ενώ τις προσεχείς ημέρες αναμένεται να δοθεί η πρώτη δόση στις ομάδες. Μία πρώτη δόση, πάντως, που δεν είναι περισσότερα από 25.000 ευρώ.
Ο πρόεδρος της Football League, Σπύρος Καλογιάννης είχε βρεθεί και το καλοκαίρι σε ανάλογη θέση, όταν φρόντισε ο ίδιος να βρεθούν χρήματα για να πληρωθούν οι διαιτητές του αγώνα των play off μεταξύ του Διαγόρα και της Δόξας Δράμας. Αυτό, φυσικά, το έκανε για τον ίδιο λόγο, αφού σε περίπτωση που η αναμέτρηση δεν διεξαγόταν η… μαύρη τρύπα στα οικονομικά θα μεγάλωνε. Ελπίζει, λοιπόν, τώρα ότι δεν θα συμβεί το ίδιο με τον αγώνα Πανσερραϊκός – Διαγόρας. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν είναι καθόλου απίθανο το συγκεκριμένο ματς να αναβληθεί.(footballleaguenews.gr)
Φυσικά, πολλοί θα σκεφτούν ότι τα «λιοντάρια» σε μία τέτοια περίπτωση θα πάρουν το τρίποντο στα χαρτιά και… όλα καλά για τους Σερραίους. Όμως, τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Το παιχνίδι αυτό έχει προγραμματιστεί να καλυφθεί τηλεοπτικά από το OTE TV και σε περίπτωση που δεν διεξαχθεί, τότε η συμφωνία με τη Football League κινδυνεύει να τιναχτεί στον «αέρα». Όλα αυτά, ενώ τις προσεχείς ημέρες αναμένεται να δοθεί η πρώτη δόση στις ομάδες. Μία πρώτη δόση, πάντως, που δεν είναι περισσότερα από 25.000 ευρώ.
Ο πρόεδρος της Football League, Σπύρος Καλογιάννης είχε βρεθεί και το καλοκαίρι σε ανάλογη θέση, όταν φρόντισε ο ίδιος να βρεθούν χρήματα για να πληρωθούν οι διαιτητές του αγώνα των play off μεταξύ του Διαγόρα και της Δόξας Δράμας. Αυτό, φυσικά, το έκανε για τον ίδιο λόγο, αφού σε περίπτωση που η αναμέτρηση δεν διεξαγόταν η… μαύρη τρύπα στα οικονομικά θα μεγάλωνε. Ελπίζει, λοιπόν, τώρα ότι δεν θα συμβεί το ίδιο με τον αγώνα Πανσερραϊκός – Διαγόρας. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν είναι καθόλου απίθανο το συγκεκριμένο ματς να αναβληθεί.(footballleaguenews.gr)
Η αδυναμία του Διαγόρα να ταξιδέψει στις Σέρρες δημιουργεί μεγάλο πρόβλημα στη Football League.
Δεν έφτανε στον πρόεδρο της διοργανώτριας αρχής, Σπύρο Καλογιάννη η αδυναμία υπογραφής της σύμβασης με τον ΟΠΑΠ, ένας νέος πονοκέφαλος έρχεται να προστεθεί για τον ίδιο σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του flnews.gr. Συγκεκριμένα, ο Διαγόρας, όπως συνέβη και την προηγούμενη εβδομάδα, έτσι και τώρα δεν έχει χρήματα για να πραγματοποιήσει ταξίδι… Και μπορεί την τελευταία φορά ο πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ, Δημήτρης Λερογιάννης να συγκέντρωσε ένα ποσό για να πραγματοποιηθεί το ταξίδι στην Αθήνα, όμως αυτή τη φορά δεν είναι βέβαιο ότι θα καταφέρει το ίδιο για τον αγώνα της Κυριακής (04/12) με τον Πανσερραϊκό.
Φυσικά, πολλοί θα σκεφτούν ότι τα «λιοντάρια» σε μία τέτοια περίπτωση θα πάρουν το τρίποντο στα χαρτιά και… όλα καλά για τους Σερραίους. Όμως, τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Το παιχνίδι αυτό έχει προγραμματιστεί να καλυφθεί τηλεοπτικά από το OTE TV και σε περίπτωση που δεν διεξαχθεί, τότε η συμφωνία με τη Football League κινδυνεύει να τιναχτεί στον «αέρα». Όλα αυτά, ενώ τις προσεχείς ημέρες αναμένεται να δοθεί η πρώτη δόση στις ομάδες. Μία πρώτη δόση, πάντως, που δεν είναι περισσότερα από 25.000 ευρώ.
Ο πρόεδρος της Football League, Σπύρος Καλογιάννης είχε βρεθεί και το καλοκαίρι σε ανάλογη θέση, όταν φρόντισε ο ίδιος να βρεθούν χρήματα για να πληρωθούν οι διαιτητές του αγώνα των play off μεταξύ του Διαγόρα και της Δόξας Δράμας. Αυτό, φυσικά, το έκανε για τον ίδιο λόγο, αφού σε περίπτωση που η αναμέτρηση δεν διεξαγόταν η… μαύρη τρύπα στα οικονομικά θα μεγάλωνε. Ελπίζει, λοιπόν, τώρα ότι δεν θα συμβεί το ίδιο με τον αγώνα Πανσερραϊκός – Διαγόρας. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν είναι καθόλου απίθανο το συγκεκριμένο ματς να αναβληθεί.(footballleaguenews.gr)
Φυσικά, πολλοί θα σκεφτούν ότι τα «λιοντάρια» σε μία τέτοια περίπτωση θα πάρουν το τρίποντο στα χαρτιά και… όλα καλά για τους Σερραίους. Όμως, τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι. Το παιχνίδι αυτό έχει προγραμματιστεί να καλυφθεί τηλεοπτικά από το OTE TV και σε περίπτωση που δεν διεξαχθεί, τότε η συμφωνία με τη Football League κινδυνεύει να τιναχτεί στον «αέρα». Όλα αυτά, ενώ τις προσεχείς ημέρες αναμένεται να δοθεί η πρώτη δόση στις ομάδες. Μία πρώτη δόση, πάντως, που δεν είναι περισσότερα από 25.000 ευρώ.
Ο πρόεδρος της Football League, Σπύρος Καλογιάννης είχε βρεθεί και το καλοκαίρι σε ανάλογη θέση, όταν φρόντισε ο ίδιος να βρεθούν χρήματα για να πληρωθούν οι διαιτητές του αγώνα των play off μεταξύ του Διαγόρα και της Δόξας Δράμας. Αυτό, φυσικά, το έκανε για τον ίδιο λόγο, αφού σε περίπτωση που η αναμέτρηση δεν διεξαγόταν η… μαύρη τρύπα στα οικονομικά θα μεγάλωνε. Ελπίζει, λοιπόν, τώρα ότι δεν θα συμβεί το ίδιο με τον αγώνα Πανσερραϊκός – Διαγόρας. Σε διαφορετική περίπτωση, δεν είναι καθόλου απίθανο το συγκεκριμένο ματς να αναβληθεί.(footballleaguenews.gr)