Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Επέστρεψε το «Αθλητικό Περιστέρι» ύστερα από… 40 χρόνια!
![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fb8a825d7814f3eb60d77957b6ad0d5b5 XL](https://digitaltvinfo.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2022%2F04%2Fb8a825d7814f3eb60d77957b6ad0d5b5_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%221200%2C600%2C%22%7D&hash=da8c512a)
Με μια καλαίσθητη έκδοση κυκλοφόρησε το πρώτο φύλλο της εφημερίδας «Αθλητικό Περιστέρι». Η εφημερίδα επανακυκλοφόρησε μετά από 40 χρόνια (!) και μοιράζεται δωρεάν κάθε μήνα. Διευθυντής έκδοσης είναι ο Περιστεριώτης δημοσιογράφος Παύλος Κατώνης ο οποίος επί σειρά ετών διετέλεσε υπεύθυνος Τύπου της ΠΑΕ Ατρόμητος.
Με μια καλαίσθητη έκδοση κυκλοφόρησε το πρώτο φύλλο της εφημερίδας «Αθλητικό Περιστέρι».
Η εφημερίδα επανακυκλοφόρησε μετά από 40 χρόνια (!) και μοιράζεται δωρεάν κάθε μήνα. Διευθυντής έκδοσης είναι ο Περιστεριώτης δημοσιογράφος Παύλος Κατώνης ο οποίος επί σειρά ετών διετέλεσε υπεύθυνος Τύπου της ΠΑΕ Ατρόμητος.
Ηεφημερίδα συστήθηκε με ένα πρωτότυπο θέμα, την κοινή συνέντευξη του προπονητή του Ατρόμητου Νταμίρ Κάναντι με τον προπονητή του ΓΣ Περιστερίου Αργύρη Πεδουλάκη οι οποίοι με χαρά αντάλλαξαν μάλιστα τα κασκόλ των δύο ομάδων.
Για όσους ενδιαφέρονται να τη λαμβάνουν σπίτι τους η ετήσια συνδρομή είναι 10 ευρώ (πληροφορίες στο athlitikoperisteri@gmail.com).To επόμενο φύλλο θα κυκλοφορήσει την 1η Μαΐου.